Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hármasikres kismamák fórum

Hármasikres kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2012. jan. 28. 11:06

Hali!

Töltöttem fel képeket! Nem tudom mi lett a gyerekekkel, tegnap Lilikém hányt, Danikám lázas lett, Marcikámnak pajzsmirigy problémái lettek, remélem azért minden jó lesz és csak egy átmeneti rosszabbodás. A súlyuk egyébként ezek mellett is nőtt!

Puszi

Mia

2012. jan. 27. 22:08

Én is nagyon örülök,h minden ilyen szépen alakul!!!Kivéve a te betegséged,de talán már jobban vagy,ugye?

Lili baba is jól belehúzott,már hízott is,persze a fiúk is,biztos látványos.Majd rakhatnál fel új fotót!

ügyesek vagyok,üdv!!!

812. paskati
2012. jan. 27. 19:42

Szia Mia!

Gratulálok!!! Nagyon ügyesek vagytok!!!

Rég jártam köztetek, már hiányoztatok. Mostantól én is figyelem a fejleményeket. Minden jót kívánok babáknak, mamának és a kispapának is!

811. pagi82 (válaszként erre: 809. - Kecsmary)
2012. jan. 26. 22:37

Ilyenről még nem is hallottam, és mitől jött ez ki? Talán a szülés miatt, idegesség?

Nagyon örülök, hogy a gyerekek egyre jobban vannak, lassan telnek a napok, egyre erősebbek lesznek, aztán azt veszed észre, hogy jajj, már ott ugrálnak körülötted és ráncigálják a ruhád, hogy anyaaaa!!! :D

810. dubadri (válaszként erre: 809. - Kecsmary)
2012. jan. 26. 20:21

örülök,hogy a törpik erősödnek! :)

Neked is jobbulást,és sok-sok erőt a manókhoz,és a kórházi viszonyokhoz! :)

2012. jan. 26. 18:40

Hali! Gyerkőcökkel minden ok, Danika is erősíti a mezőnyt, immár csövek nélkül! Én most jöttem a kórházból, kettőslátás miatt feküdtem a neurológián vasárnap óta!Autoimmun szemizom gyengeség! fúúúúúúúúúúúúú

Danika:1330

Marcika 1200

Lilike 900 gramm!

2012. jan. 25. 16:47
Hogy vagytok Mia?Nagyon édes a kis Marcika!
807. pagi82
2012. jan. 19. 19:50
Jajj, megnéztem képet Marciról! Milyen csöpp ez a kis drágaság! Az a cumi mellette miért van? CSak nem iszik már abból is?
806. pagi82 (válaszként erre: 803. - Kecsmary)
2012. jan. 19. 19:48
Mia! Nagyon örülök, hogy a helyzethez képest minden rendben van!! És annak is, hogy igazából nagyon pozitívnak érzem a hozzáállásod, nagyon erős vagy és maradjon is így ! Ügyesek a babák, pár hónap és el is felejtitek a kezdeti nehézségeket!
805. dovima (válaszként erre: 804. - Kecsmary)
2012. jan. 19. 16:24

A kezelő orvos tölti ki,nálatok a PIC-es,mert ő igazolja hogy "tartósan betegek",persze ti a kis suly miatt kapjátok majd értem én:)

olvasgatom csak a fórumot és nagyon gratulálok a 3 kis emberkéhez:)nekem is van egy Marcim ::)igaz ő már 6 és fél éves...

2012. jan. 19. 14:33

Kérdés! Tudna valaki segíteni ki tölti ki a magasabb családihoz az igazolást (formanyomtatvány az államkincstár honlapján van fenn) az 1500 gramm alatti születésről?PIC-es orvos vagy hogy kell ezt ügy intézni?


Előre is köszi!

2012. jan. 19. 14:23

Hali!


Köszi a drukkokat!

Danikát tegnap levették a lélegeztetőgépről, remélem meggyógyul lassan a légmelle és már nem kell szívni sem, mert jelenleg még kicsit szívni is kell!

Többiek jól vannak!

Képeket majd töltök!!!!!


Mia

802. dubadri (válaszként erre: 798. - Kecsmary)
2012. jan. 17. 22:50

bár mostanság nem írtam ide,de olvastam! :)

A "régi motorosok" tudják én min mentem keresztül! :S

Mia! Örülök,hogy a körülményekhez képes jól vagy,és a babócák is nagyon ügyesek!

Csak így tovább!!! :)

801. Ditta67 (válaszként erre: 798. - Kecsmary)
2012. jan. 17. 21:02

Ne izgulj,szépen fognak nőni! Most inkább igyekezz összeszedni magad!

Nekünk Gábor volt lélegeztető gépen,de szépen kinőtte,most Ő a legmasszívabb!

Szurkolunk Nektek!:))

2012. jan. 17. 17:28

Hát ez szuper Mia!Csupa jó hír!Téged hazaengedtek a kórházból és bejárós leszel,vagy velük vagy még?

És te hogy vagy? Sebed még fáj gondolom.Esetleg raksz majd fel képet a kicsikről?

799. Jevus77 (válaszként erre: 798. - Kecsmary)
2012. jan. 17. 16:57

Gratulálok a Picikhez, és örülök, hogy jól vannak! Olyan ügyesek! Nálunk is akkor indult meg ugrásszerűen a növekedés, amikor anyatejet kezdtek kapni.

Csak így tovább! Gyorsan eltelik az a pár hónap!

2012. jan. 17. 15:33

Sziasztok!

Mia vagyok, megérkeztem! :-)

Babákról az utóbbi napokban csak jót hallani, és remélem ez így is lesz, eszik az anyatejet és remélem ettől még jobban lesznek!

Danikát ma választják le a lélegeztetőgépről, úgy tünik megszünt a légmelle,ami már lasan 4. napja kínozta szegényt, de nem akarom elkiabálni!

Lilire és Marcira egy rossz szót nem tudnak mondani, már a + oxigént is elutasítják!

Köszi a drukkokat, és remélem legkésőbb 3 hónap múlva már otthon is 5 tagú család leszünk!


Puszi mindenkinek!


Mia

797. pagi82 (válaszként erre: 793. - Kecsmary)
2012. jan. 17. 08:59

Szia Dávid!

Hogy vagytok? Remélem, minden jó úton halad, és bíztatnak az orvosok (nem épp erősségük, engem inkább mindig lehangoltak és soha semmi jót nem mondtak! KÖzben pedig igazából semmi gond nem volt szerencsére!) Hogy vannak a babók és hogy van Mia?

796. Ditta67 (válaszként erre: 793. - Kecsmary)
2012. jan. 15. 16:12
Gratulálok a babákhoz! Jó egészséget mindannyiótoknak!:))
795. Vancsa1977 (válaszként erre: 793. - Kecsmary)
2012. jan. 14. 12:20
Gratulálok a babákhoz!!!!Sok sikert,kitartást és erőt kívánok hozzájuk!!!Remélem minden rendben lesz velük!!!!
2012. jan. 13. 19:46
A fiúk akkor egész jó súlyban vannak!Lilike meg majd megerősödik!A lányok erősek,szívósak,meglátod nem lesz semmi gond,picit tovább maradnak kórházban,de ennyi.üdv Miának és kitartás!Időnként írhatnál róluk,ha nem gond.
2012. jan. 13. 19:41

A kislány miatt kellett korábban megszületniük, Ő 730g-al, a fiúk, Marci 1100g, Dani 1410g-al születtek.Köszönjük a jó kívánságokat!!!!!

Dávid

2012. jan. 13. 19:38
Köszönjük az értesítést!Én is gratulálok és jó egészséget kívánok meg minden jókat!Pár mondatban írnál róluk,h mekkorák a Babák,hogy van a Mia.Szorítok én is,hogy minden rendben menjen!!!!!
791. pagi82 (válaszként erre: 789. - Kecsmary)
2012. jan. 13. 18:29

Remélem, minden rendben lesz! Nagyon drukkolunk és jó egészséget kívánunk! Gratulálunk a picikhez!

Mekkora súllyal születtek? Kitartást és nagyon sok erőt kívánok nektek!!!!

790. e2add1f84e (válaszként erre: 789. - Kecsmary)
2012. jan. 13. 18:12
Gratulálok, és jó egészséget kívánok mamának, babáknak és az aggódó férjnek is. Köszönjük, hogy megírtad!
2012. jan. 13. 18:05

2012.01.11.-én reggel 10:22-24-26-kor Mia három gyermeknek adott életet. Dani, Marci és Lili.

A gyerekek a PIC-en vannak szoros megfigyelés alatt, kisebb-nagyobb problémákkal, de hála tudják kezelni. Az anyuka aggódik, de jól van.


Dávid, a férj.

788. paskati
2012. jan. 11. 09:53

Szia Bobababa! Örülök, hogy írtál. Közben én havazódtam be. Még kihasználom, hogy a csajokkal lehetek, a héten sem viszem őket, mert április 1-jétől visszamegyek dolgozni, amit kicsit sem várok, így addig isegy kicsit "babázok".


Szia Mia! Utána néztem én is a 27 hét körüli adatoknak, csak már nem volt időm megírni a semmit, mivel nekem akkor volt szabin a dokim, a helyettese meg nem írt le részletes adatokat, csak a becsült súlyukat, ami 1 kg körül volt szerinte. Minden jót Nektek, kitartás, már célegyenesben vagytok. Szorítok, hogy minnél tovább bírják a prüntyők odabenn!

Én Maltofer-Fol-t szedtem, volt , hogy kettesével, mert nekem is kellett. Ne izgulj, mindent megkapnak a picik, a vaspótlókra hamar reagál a szervezet. Ki az orvosod a Jánosban? Én is ott szültem, ami persze nem jelenti azt, hogy ismerek is mindenkit, de talán van közös ismerős. Az én orvosom Dévai volt, de ő a Jánosban csak vendégdoki, így amikor ő nem volt, Szathmári és Szentkirályi vigyázott ránk.

Szia Mindenkinek!

Boldog új évet! ÉS most mannem kell, mert eltüntek a látóteremből a csajok és nagyon nagy a csend...

787. pagi82
2012. jan. 9. 23:11
Mia! A védőnő tegye csak a dolgát! Meg az önkormányzat is, örüljenek, hirtelen ennyivel nő a népesség! :) Én is kaptam segítséget, az már más dolog, hogy nem vált be! Nagyon drukkolok nektek!
2012. jan. 9. 18:27

Bocsi,nem emlékszem,h írtad e, Pesten laktok?Talán ott jobban van rá keret.

Nálunk a 2 mama felváltva jött 2 évig,bentlakással 2-3 heti váltásban.Így ki lehetett bírni.Mondjuk az eleje nem olyan gáz,mert csak esznek-aszanak,csak sajnos ezt éjjel-nappal...Később lesz nehezebb,mikor unatkoznak,de még nem tudnak mászni és unalmukban bőgnek...Engem ez az időszak készített ki a legjobban.

Akkor kitartás!Várjuk a férjed jelentkezését!És ne izgulj,minden rendben lesz!!!!

785. kecsmary (válaszként erre: 784. - Bobababa76)
2012. jan. 9. 18:19

Hali!


Igen holnap bennfekvés. A védőnővel beszéltem azt mondta intézi, de valami nagy procedúra van hozzá, kijönnek, szétnéznek, anyagi helyzetet faggatnak stb.... Mostanában nincsenek olyan anyagi helyzetben az önkormányzatok, hogy még ha nem is anyagilag, de egy fizetett segítséggel dobálózzanak! Bébiszittert már ajánlottak! :-)


Mia

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook