Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hármasikres kismamák fórum

Hármasikres kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
844. pagi82
2012. márc. 9. 22:20
Mia, hogy vagytok?
843. pagi82 (válaszként erre: 842. - ChrystalM)
2012. márc. 9. 22:19
Na, hát igen, pontosan! :) És amúgy hogy érzed magad? voltak rosszulléteid? Pihenj azért minél többet fekvő helyzetben.
842. ChrystalM (válaszként erre: 841. - Pagi82)
2012. márc. 7. 14:40
szia, igen, down-szűrés lett volna. azzal nyugtatom magam, hogy két különböző orvos is megnézett UH-n, mind a ketten normál értéket mértek, meg különben is, miért lenne baj? :-)
841. pagi82 (válaszként erre: 836. - ChrystalM)
2012. márc. 7. 13:40

Szia!

Nekem megcsinálták, merthogy állítólag kötelező, de mondta a doki is, hogy igazából sok értelme nincs. meg amikor kiadták a leletet, azt tették hozzá, hogy egy gyereknél is szép eredmény ez. de háromnál igazából tök pontatlan,viszont mivel jó lett, így még valószínűbb, hogy minden rendben van. (ez a down-kór ra való szűrés, ugye? mert azt hiszem, akkor ezt nézték)

2012. márc. 7. 11:09
köszi lányok, akkor megnyugodtam, nem csak velem akarnak kibabrálni :-D
2012. márc. 6. 17:24
Szia!Nekem is ugyanez volt,szó szerint!
838. ChrystalM (válaszként erre: 837. - Jevus77)
2012. márc. 6. 12:36
hű, köszi, akkor ezek szerint akár meg is nyugodhatok... az UH-mérés bőven nomrál tartományon belül volt, koruknak megfelelően mindennel felszerelkeztek, szóval olyan nagy baj nem lehet, nem?
837. Jevus77 (válaszként erre: 836. - ChrystalM)
2012. márc. 6. 11:04
Szia! Nekem sem csinálták meg, ugyanezt mondták.
2012. márc. 6. 10:36

Sziasztok, egy gyors kérdésem lenne. 13 hetesek múltak az ikreim, múlt héten akartam megcsináltatni a kombinált tesztet, de csak az UH-vzsigálatot végezték el, azt mondták, a vérből szűrésnek nincs értelme, mert nincs referenciértékük. Ez nálatok is így volt, nektek sem csinálták meg?


Köszi a válaszokat, és gratulálok mindenkinek, aki mostanában babázik a kis triójával! :-)))

835. paskati (válaszként erre: 831. - Kecsmary)
2012. márc. 5. 20:39
Gratula az egész családnak! Csak így tovább! Ügyesek vagytok!
834. e2add1f84e (válaszként erre: 831. - Kecsmary)
2012. febr. 29. 17:33
Gratulálok, nagyon édesek!!!!!
2012. febr. 27. 13:48

Szia Mia!

Én nézegettem pár videót,olyan kis édesek!Szinte már el is felejtettem,h az enyémek is ekkorák voltak.

Danika jól belehúzott,csak így tovább!

Tök jó,h megengedték apukának is a dajkálást!Nálunk ilyen nem volt..:((

Kitartás, pár hét és hazamehettek!

üdv

832. dubadri (válaszként erre: 831. - Kecsmary)
2012. febr. 27. 10:28

jaj nagyon örülök nektek!!!!

csak így tovább pici manók,nőjetek nagyra!!!:)

831. kecsmary (válaszként erre: 830. - Bobababa76)
2012. febr. 27. 09:21

Hali!

Nem akarom elkiabálni, de mindenki jól van! :-)

Danika 2080 gramm és velem van egész nap baba mama szobában! Szerdán áttettek bennünket a sima koraszülöttre! :-) Marcika 1780 gramm, Lilike 1600 gramm! youtubon van sok videó, ha a keresőbe beírjátok: Marci Dani Lili akkor kiadja a róluk lévő összes videót!

Mindenkinek szép napokat!


Mia

2012. febr. 24. 13:15
Mi a helyzet Mia?Hogy vagytok?Már biztos hatalmasat nőttek a Babácskák!
829. pagi82
2012. febr. 18. 23:12

Jajj, de édes! Legalább segítenek egy kicsit neked, főleg, ha tényleg abbahagyta Zita a sírást!

Nálunk tündérkék, vagy királylányok voltak, kinek mi tetszik. Nyáron voltunk esküvőben, Nati keresztszülei házasodtak és ők voltak a koszorúslányok (ők is) és arra lett varrva nekik szép kis rózsaszín-lila ruha. ehhez vettem egy ilyen tiarát és egy pálcikát, ez volt a jelmezük. Nem vittem túlzásba, hisz még úgyse nagyon tudják mi ez, de legalább valami volt. Persze ők élvezték nagyon, mert hát szép pörgős szoknya, érzik, hogy az valami különlegesebb és illegnek-billegnek benne.

Amúgy tényleg napról napra egyre több olyan dolgot mondanak, ami csak úgy eszükbe jut, szóval már nem csak kérdésre válaszolnak, vagy kéréseket mondanak, hanem beszélgetéseket kezdeményeznek. Ezt olyan jó látni-hallani.

Ma megnéztük a tévében a Denisz a komiszt, (fél 9-ig, kb. a közepéig) és úgy nézték, hogy el se akartam hinni. Merthogy nálunk a mesék nem kötik le őket. Egyedül az Elmo megmenti a karácsonyt, és még kb. 10-15 percig a teletubbies karácsonyosat nézik meg. A többi mese jó, ha megy, de egyátalán nem nézik, max. 2-3 percig, aztán mennek játszani, meg szétszedni a lakást.

828. Tigriske1978 (válaszként erre: 827. - Pagi82)
2012. febr. 18. 18:18
És beöltözetek a bölcsibe? Ha igen ki mi volt? Nálunk is volt farsang a bölcsibe. A csajokat állítólag nem nagyon izgatta. De okos Noémi. Napról napra többet beszélnek az enyémek is. Tegnap pl Kata rászólt Zitára: Zita ne sírj már, most anyának dolga van. :-) Majd megzabálom őket.
827. pagi82
2012. febr. 16. 22:44

Mi a helyzet? Nagy a pangás...

Nálunk volt farsang a bölcsiben, most kicsit taknyosak, egyébként semmi különös. Fejlődnek ezerrel, egyre több összetett mondatot mondanak, sőt már maguktól olyan összefüggéseket kitalálnak, hogy néha csak lesünk. Tegnap pl. Noémi kijelentette, hogy elmegy a mamáékhoz. Kérdezem, hogy de hát már sötét van és különben is, merre indulna? Mondja le a lépcsőn, ki az utcára. Szóval meglepődtem, hogy egyáltalán ilyen csak úgy az eszébe jut.

826. pagi82
2012. febr. 11. 09:14

Remélem, hogy úgy is lesz, ahogy a doktornő mondja! Most már biztosan még többet híztak és erősödtek.


A többiekkel mi újság? Nem nagyon írtok már megint! :)

EUER??? Mesélj már? Beálltak az éjszakai etetések? Vagy már esetleg nem is kell?

2012. febr. 5. 11:30

Sziasztok!


Marcika 1250 gramm

Danika 1480 gramm

Lilike 1080 gramm

Már a 2 fiú csak tejet eszik infúziót nem kapnak és ruhácskát is kaptak! :-) Jól vannak jelenleg! Lilikém még nem tud annyit enni, hogy az infúziót elhagyják, így Ő még azt is kap, azért gyarapszik ilyen rohamosan! Dr.nő azt mondta, hogy a jelenlegi vizsgálatok alapján, nagy esély van arra, hogy mind 3-an egészséges felnőttek lesznek!


Szép napot!


Mia

824. pagi82
2012. febr. 4. 21:04
Továbbra is drukkolunk! Tényleg sokat nőttek. Mekkorák most? Látom, nincs szonda, esznek szépen? Van tejcsi? Te hogy vagy? Ha van egy kis időd, írj még rólatok légyszíves!
2012. febr. 4. 13:26

Mekkorát nőttek megint!Egész másképp festenek ruhában,mint pucéron:)Cukipofik!

Csak így tovább!Lilike is kerekedik szép lassan:)

2012. febr. 3. 20:27

Hali!


Töltöttem fel új képeket! Ma láttam Marcit és Danit először ruciban!


:-)

Köszi a drukkokat!


Mia

821. Tigriske1978 (válaszként erre: 816. - Kecsmary)
2012. febr. 2. 19:46
Gratulálok, nagyon tündériek. Sok erőt és kitartást kívánok Nektek.
820. paskati
2012. febr. 1. 13:16

Sziasztok!

Szia Mia! Tünemények a kis prüntyők!

Katinkám boldogan sikítozva simogatta Lilikét a képernyőn, mert mellettem pipiskedett, amikor megnéztem a képeket. Ők most két és fél évesek. Már alig hiszem el, milyen picik voltak.

Hogy vannak a babáitok? Hogy birod a bejárást? Közel laktok, vagy megszálltál valahol?

819. kecsmary (válaszként erre: 818. - Zsanetta)
2012. jan. 30. 20:23

Kedves Zsanett!


Itt is megragadva az alkalmat, nagyon köszönjük a lelkiismeretes munkátokat, amit a babákért tesztek, hogy ilyen fotogének lehetnek! :-)

Én minden nap megyek a 3-rom lehetséges időpontban így majd szerdán biztos találkozunk!

Jó pihenést!


Mia

818. Zsanetta (válaszként erre: 816. - Kecsmary)
2012. jan. 30. 14:49

Kedves Mia!

Képgalériát nézve találtam ismerős babácskákat,nézem nézem és nini ők a Lili,Dani és a Marci.:)))

Nagyon fotogének és látom felkerült az első videó is.

Ismerős babácskák ,ismerős szülőkkel.:)))

Remélem anya is jól van már.

Szerdán találkozunk ,addig is minden jót.

Üdv:Zsanett (PIC-ről)

817. dubadri (válaszként erre: 816. - Kecsmary)
2012. jan. 28. 20:40

annyira édesek!!!!! :)

nőjetek nagyra Picikék! :)

Anya szemének meg jobbulást! :)

2012. jan. 28. 20:16

Hali!

Küldök egy linket a gyerkőcök videója van rajta!


[link]


Szemem jobban van ha pihenek és nyugis vagyok, de még kell mennem 2 vizsgálatra, utána sajna gyógyszeres kezelés!


Gyerekek ma jól voltak, remélem nem lesz semmi gond!


Mia

2012. jan. 28. 15:06

Jajjj istenem,de kis drágák!Mintha az enyémeket látnám:)

Remélem nem lesz semmi gond,olyan kis ügyesek és erősek voltak eddig!!!Kitartás!!!!

És te hogy vagy?Szemed?

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook