Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Harmadik babánkat várva fórum

Harmadik babánkat várva (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. Kata 1977 (válaszként erre: 64. - Gandi76)
2011. febr. 26. 12:16

Szia!

Az tuti hogy szerencsés voltál 40perc!


Én az elsővel 25,a másodikkal 23 a harmadikkal 22 és a kicsivel 18órát vajúdtam.

De nekem iszonyat nagy segítség volt a párom.

De ezt mindenki maga érzi hogy ott szeretne e lenni vagy az anya szeretné e ha ott van az apuka!

65. marques (válaszként erre: 64. - Gandi76)
2011. febr. 25. 12:24

Ó, hogy egyesek milyen szerencsések!

40 perc... :)


Nekem az első 12 óra, a második 11 óra volt.

De a második szülésemmál azt hittem eljött a földi pokol, borzasztóan szenvedtem a végén már.

Most kezd azért rajtam lenni egy kis para, hogy milyen lesz, de ezúttal kérek eda-t az biztos!

2011. febr. 25. 09:34

Sziasztok! Reménykedek, hogy ez a nyár nem lesz nagyon-nagyon meleg. :) Legfeljebb nem mozdulok ki a klímás lakásból!! :) Nem volt még nyári gyerekem, na de ő lány lesz, kit érdekel a meleg, féllábon is kibírom. :))))

Nagyfiam májusi, középső júniusi a kicsi pedig márciusi.

Találtunk már nevet. Villő lesz a kis királylány. :)

Szülés: Nálunk tuti nem lesz apás szülés. Egyik sem volt az. Nem szeretem, ha van ott valaki amikor nekem bajom van. :))) De igazából ideje se lenne beöltözni! A kicsi fiam 40 perc alatt született meg. Az első fájástól az utolsóig telt el ennyi idő. :)))

2011. febr. 23. 21:57
Nálunk is mindkét szülés apás szülés volt, pedig engem mindig császároztak. A férjem végig ott volt velem és még rosszul sem lett.;) Az első császár után poénból azt mondogatta, hogy eddig csak kívülről ismert, de most már belülről is...;)) Nekem nagyon fontos volt, hogy ott volt velem. Nélküle el sem tudtam volna képzelni.
2011. febr. 23. 21:56
Jó éjt csajok!
61. Kata 1977 (válaszként erre: 59. - Marques)
2011. febr. 23. 21:56

Nálam is mindegyik az volt,el se engedtem volna:-)

De szerencsére mindenkinek azt meséli élete legszebb pillanatai voltak.

És ha a fájdalmat nem is tudta levenni rólam,de érzelmileg egy nagyon nagy lökést adott!

60. Kata 1977 (válaszként erre: 58. - Marques)
2011. febr. 23. 21:54
Na akkor ebben teljesen egyetértünk,ugyan azt írtuk:-))
2011. febr. 23. 20:55

Nekünk apás szülés lesz, félnék is egyedül :)

Nálunk apa jól bírja, néha el is alszik a szülőágyon :)

Mondjuk legutóbb jól rákiabáltam szegényre, hogy mi a ....-t mosolyog, amikor én majd meghalok a fájdalomtól!

De szerintem és szerinte is, ezek az életünk legszebb pillanatai, kár lenne kihagyni!

58. marques (válaszként erre: 53. - Gandi76)
2011. febr. 23. 20:52

Gandi76, akkor elég húzós nyarad lesz, bár gondolom ez érdekel most legkevésbé :)

Én 2009 augusztusában szültem Titát, mondtam is, legközelebb csak tavaszi babát vállalok :)

Nevetek van már?

57. Kata 1977 (válaszként erre: 51. - Gandi76)
2011. febr. 23. 20:24

Én augusztus 10-re voltam kiírva és 2.án született a tökös:-)

Te is kifogod a legnagyobb meleget.

Jaj de nehezen viseltem már a végét a 40 fokokat,de megérte!

De nekem mind más évszakba született de talán a tavasz volt a legjobb.

Papás szülés lesz?


És a többieknek??

2011. febr. 23. 20:23

Mindig azt mondom, hogy én nem vagyok elnyomásban! A fiúk csak többségben vannak, de a Főnök az én vagyok!! :)))

A férjem azt mondta, hogy a fiúkat mindig eltervezve csinálta (mondjuk mindet lánynak), most nem tervezett, ész nélkül készült a kiscsaj! :)))))

55. Kata 1977 (válaszként erre: 51. - Gandi76)
2011. febr. 23. 20:21

Szia!


Na akkor legalább ti is ketten lesztek a kis csajjal,bár még így is el lesztek nyomva a 4 fiútól pont mint mi:-))

2011. febr. 23. 20:17

Szia Andi!

Üdv itt! Az a verzió, aminek a linkjét közzétetted, nekem sem jött be. Eszerint két kislányomnak kellene lennie, ehelyett két pöcsösöm van.;)) Remélem nekem már harmadszorra olyan szerencsém lesz, mint most Neked, mert mi négy gyerkőcöt biztosan nem vállalunk be.:( A férjem még a harmadik babában sem biztos.:(

53. gandi76 (válaszként erre: 52. - Marques)
2011. febr. 23. 20:09

:) A föld fölött járunk jelen pillanatban mindannyian! :) Kiscsajszikánk július végén augusztus elején várható. Augusztus 4-re vagyok kiírva. :)

Köszönöm, hogy befogadtatok!

2011. febr. 23. 20:04

Szia Gandi76!


Üdv a fórumon!

Gratulálok! Gondolom nagy most a boldogság :) Mikor fog születni a kislány?

A kínai naptár egyébként nekem nem jött be.

2011. febr. 23. 18:10

Sziasztok! Bocsi, hogy beleszólok, de nekem most derült ki, hogy 3 fiacskám után végre kislányunk születik augusztus elején. Nekem az ovulációs teszt segített, de a kínai naptár is stimmel rám. Mondjuk nem mindegyik ami a neten kering. Itt az ami rám igaz.

[link]

Lehet, hogy néha-néha benézek, ha nem bánjátok!

Andi

2011. febr. 23. 16:50
Kata, írd csak be a google-ba, hogy kínai termékenységi naptár és ki is adja. Én nem nagyon hiszek benne, de visszaszámoltam azt, hogy mikor estem teherbe és valóban mindkét esetben fiút jósolt nekem a naptár. Én mégis szkeptikus vagyok és inkább véletlennek tartom. Marad a 36 óra...:)
49. Kata 1977 (válaszként erre: 47. - 3d777cc6a1)
2011. febr. 23. 16:10
Én nem,az milyen?
48. Kata 1977 (válaszként erre: 46. - Marques)
2011. febr. 23. 16:10
Nekem a 4 gyerekből egynél se azt mutatta a naptár mint amik lettek:-)
2011. febr. 23. 16:05
Én is nagyon vágyom már egy kislányra, viszonylag kiszámítható, hogy mikor van peteérésem, de ha azon múlik, akár LH tesztet is veszek.:)) Nem tudom, a Jónás módszer mennyire megbízható, de a kínai termékenységi naptár állítólag már sokaknak bejött. Azt láttátok már?
2011. febr. 23. 15:16

Nekünk mondjuk mindhárom gyereknél jót mondd a Jónás módszer, de én csak erre nem mertnék alapozni, ha fontos a baba neme. Mert az, hogy egy adott hónapban csak egy nemű gyermekem foganhat, nem kicsit hihetetlen... Annak ellenére is, hogy utánaolvastam miért.

Én inkább a 2in1 módszert alkalmaztam: abban a hónapban, amikor a Jónás módszer szerint kislány foganhat, 36 órával a peteérés előtt próbálkoztunk :)


Neked az előző két gyereknél bevált amit a Jónás naptár jósolt?

45. Kata 1977 (válaszként erre: 32. - Marques)
2011. febr. 23. 15:00

Na ezt jó hogy írod mert nekem LÁNY KELL!!

Ha lesz még egy de nem biztos.


A Jónás módszert sokan mondták de nem tudom megbízható e?

44. Kata 1977 (válaszként erre: 19. - 7512bbbdc7)
2011. febr. 23. 14:59

Sziasztok!


Köszönöm!!

A naplómba van a kicsiről,főleg még kép ha valakit érdekel,beengedem:-)

43. Nikyci (válaszként erre: 41. - Lexike)
2011. febr. 23. 13:56
Ezzen én is dillemázok,hogy mikor kezdjük majd a sulit.Nálunk pedig már mindenki elvissz 6-6.5 évesen:(
42. Nikyci (válaszként erre: 40. - Marques)
2011. febr. 23. 13:55
Végülis igen,igazad van:)
41. Lexike (válaszként erre: 39. - Nikyci)
2011. febr. 23. 13:53
Igen az a terv, hogy csak akkor megy. De akkor még 2 évre, mert itt nagy divat, hogy 7 évesen kezdik az iskolát és nem akarom, hogy Ő legyen a "legkisebb". A barátnőm a körzeti óvinkban óvónéni, ő szokott vele találkozni és akkor mindig megnyugtat, hogy jól tettem, hogy nem vittem. Végül is gyerek társaság általában mindig van , nagyon közvetlen, ha csak sétálni megyünk akkor is mindig talál társaságot és szerncsére az öccsével is nagyon jól elvan.
2011. febr. 23. 13:49
Nikyci, miért van kilőve? LH-teszttel mindenkinek megmondható, hogy mikor van peteérése, maximum minden nap csinál az ember lánya 1 db tesztet.
39. Nikyci (válaszként erre: 38. - Lexike)
2011. febr. 23. 13:49
Hát igen igy érthetö.Meg igy van még egy éved ugyis 5éves kortol ovoda kötelesek:)
38. Lexike (válaszként erre: 37. - Nikyci)
2011. febr. 23. 13:44
Nem látom értelmét, hogy más vigyázzon rá amíg én otthon vagyok. Nagyon nagy a létszám , több mint harmincan vannak egy csoportban, nem hiszem, hogy többet tudna ott tanulni, mint itthon. Sok gyereket fel sem vettek , akinek az anyukájának muszáj volt dolgozni menni, miért vegyem el tőlük a helyet. A barátnőm beadta és többet betegek a gyerekek , mint amit az óviban volt a nagyobbik.
37. Nikyci (válaszként erre: 35. - Lexike)
2011. febr. 23. 13:39
Megkérdezhetem miért nem jár?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook