Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Harc önmagammal fórum

Harc önmagammal (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Harc önmagammal

1 2
42. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 40. - 3a4748ddde)
2011. dec. 7. 15:48
Ez ráadásnak zsírbontást gyorsítja tehát fogyhatsz is vele.Én most ezt szedem 12 napja és majdnem két kiló ment le másfél hét alatt.
41. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 40. - 3a4748ddde)
2011. dec. 7. 15:46
Egy dolgot javasolhatok.Étvágycsökkentő.Én most a hoodyaP57-et szedem és ez úgy lenyomja az étvágyamat hogy nem igaz.Ezzel kordába tudnád tartani étvágyadat nem?próbáltad már?
40. 3a4748ddde (válaszként erre: 1. - Kiscsillag95)
2011. dec. 6. 18:35

Szia ksicsillag95!

Ez a történet amit leírtál, ilyesztően hasonlít az én esetemhez. Én is vékony alkat voltam egészen addig mig meg nem "jött" én is akkor voltam negyedikes. Az általános sulit 65kg-al fejeztem be, de 9-be hamar felhiztam 90 kg-ra a 159 cm magasságomhoz képest. Egyszer csak én is elhatároztam egy karácsonyi napon, hogy lefogyok. Rövid idő alatt, azaz 7-8 hónap alatt fogytam le 52 kgra. Ez volt 2006-ban. Sajnos a súlyom mindig is ingadozott/ingadozik. hol 10 kg plusz, hol 10kg minusz évente. Most először vagyok 67 kg azóta ami elkeserít, mert nem tudom a testem igy elfogadni. jelen pillanatban azon agyalok, hogy milyen eszközökhöz nyúljak, hogy fogyjak, mert nagyon fárasztó és elkeserítő, hogy mindig harcolni kell az evéssel, a súlyommal.

Szóval ebből csak azt szeretném kikövetkeztetni, hogy vigyázz nagyon arra a testsúlyra amit elértél, hogy nehogy ugy járj mint én és sokan mások. Gratulálok az eddig elért eredmény eléréséhez!! kitartást.

2011. nov. 5. 14:58

Nem kell harcolni. Légy önmagad!


Csesznegi Gyula

38. kiscsillag95 (válaszként erre: 37. - Szomcsi)
2011. nov. 2. 17:15
Örülök neki :) biztos vagyok h sikerül :)
2011. okt. 29. 07:32
Hát nekem rengetek erőt adtál kiscsillag ezzel a sztorival..úgyan ilyen cipőbe járok mint te...remélem nekem is sikerül leadni a fölösleges kilókat..:)
2011. okt. 27. 17:38
Köszönöm mindenkinek a gratulációkat, igazán jól esett, nagyon örülök, hogy regisztráltam ide :) És nektek is sok szerencsét!!Meg lesz az :)
2011. okt. 25. 21:42

Nem szerencsés a fórum cím.

Ne harcolj önmagaddal, hanem fogadd el magad és szeresd!

Ez a legjobb út ahhoz, hogy olyan legyen, amilyennek te szeretnéd.:)

34. g_eszter (válaszként erre: 33. - Necska)
2011. okt. 25. 21:15

Jól csinálod. Enni kell minden finomságot, változatosan. :)

Én úgy tapasztaltam, hogy mindenhez csak és kizárólag akarat kell. Hogy bármi is van, kitartasz az elhatározás mellett.

Jaj, nekem is sokszor volt ehetnékem az elején, aztán olyankor vagy iszom (mert biztos nem vagyok éhes, csak ennék) vagy elterelem a figyelmem. Aztán idővel alább hagy a nagy ehetnék.

Kitartást kívánok neked és remélem, hogy minél hamarabb eléred a célod!

Ha átállsz egy egészségesebb életmódra, az nem csak a tömegedre lesz hatással :) Szurkolok neked!

33. necska (válaszként erre: 32. - G_eszter)
2011. okt. 25. 18:46

Köszönöm!


Azt vettem észre magamon, hogy ez az egész evés dolog agyban dől el.Ha gondolok valami finomságra, rögtön elkap az ehetnék, mindegy mit csak egyek, és elégítsem ki az agyam vágyát.De ha gyorsan elterelem a figyelmem, és leküzdöm ezt az érzést, akkor mintha nem is lennék éhes.Este ilyenkor inkább vizet iszom.Nagyon nagy akar erő kell, az evés olyan mint másnak a drog:-)

De mindenképp elakarom érni a célom, és nyílván tartani is szeretném.Tudom, hogy úgy kell etetnem a testem, hogy az hosszútávon is kielégítő legyen.

Rengetek zöldséget eszem, gyümölcsöt,virslit kenyér nélkül,gabonapelyheket, leveseket.

Ha tudtok adni még tippeket, vagy ételrecepteket, amit még nyugodtan meglehet enni fogyókúra alatt, akkor várom.

32. g_eszter (válaszként erre: 5. - Necska)
2011. okt. 23. 18:02

Először is az írónak szeretnék gratulálni a fogyáshoz! Az elszántság nagyon szükséges.


Másodszorra, necska, tudom milyen lemondani a kenyerről. Régen én is reggelire és vacsorára kenyeret ettem. Meg ebédre is sok ételhez (főleg gulyásleves, bableves, meg társai). Egy leveshez 1 nagy szelet kenyeret is megettem, ha nem többet. Volt, hogy csak vacsorára ettem negyed kiló kenyeret. S eddig még csak a fehér kenyér jött szóba. Aztán utána váltottam tk kenyérre. Egyszer pedig csak úgy döntöttem, hogy többet nem eszek. Van, hogy eltelik 1 hónap úgy, hogy nem ettem kenyeret. Van, hogy nosztalgiából megeszek egy toast szeletet. Nagyon nagyon ritkán pedig melegszendvicsnek 2-őt.

Le lehet szokni a kenyérről, és nekem már nem is hiányzik. Szóval, kitartást neked! :)

2011. okt. 20. 15:57
Próbáltatok már zoknit válogatni úgy hogy egy egy éves csajszi próbálta széthordani?Mit ne mondjak elég macerás úgy.Ráadásnak unos untalan az ölembe akart ülni aztán meg hordani tovább a zokniakt.
30. Licus20 (válaszként erre: 28. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 20. 14:53

Az almaecetet mindenképpen vízben elkeverve kell inni...

Viszont ahogy írtad már kis mennyiségű ételtől is eltelik a gyomor és ez jó :) ma én is egy szelet halat ettem roston sülve meg krumplit hozzá és nem volt nagy adag de tökéletesen jóllaktam vele :)

2011. okt. 20. 14:51
Az almaecet mire jó? Még nem hallottam róla soha. Köszi :)
28. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 26. - Licus20)
2011. okt. 20. 14:18
Én igyekszem a vacsit előrébb venni és így én is tudok velük enni.Igasz mértékkel odafigyelve.Vacsi nélkül nem bírok lefeküdni.Most ettem paprikáskrumplit egy szelet kenyérrel de degeszre evettnek érzem magam pedig nem is ettem meg mindet és még levest sem ettem.Szóval hálistennek beszűkült már a gyomrom.ez azért jó mert így már nem is bírok olyan sokat enni mint eddig.
27. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 25. - Licus20)
2011. okt. 20. 14:15
Hát akkor már inkább tisaztán lehúzni mint a gyógyszert és gyorsan ráinni nem?Úgy nem jobb?
26. Licus20 (válaszként erre: 21. - 3312f98057)
2011. okt. 20. 14:05
Inkább ahhoz kell akaraterő mikor este a család leül vacsorázni és esznek én meg ott ülök velük és beszélgetünk jó magyar szokás szerint -magyar ember evés közben nem beszél...- de miközben ők esznek nekem az jut eszembe, hogy jaj de jó ők mennyi fölös kalóriát bevisznek, miközben az az étel jobb esetben reggel is bent lesz a hűtőben és tudok belőle enni, ha még esetleg kívánom... de egyébként már nem is kívánom este a kaját, ha valami esemény van pl.esküvő vagy csapatszellem javító ahol a később kapok vacsorát és hát kicsit enni kell sikítófrászt tudnék kapni...de ekkor napközben csak gyümölcsöt eszem igyekszem nem felfalni az elém rakott finomságokat. :)
25. Licus20 (válaszként erre: 22. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 20. 14:02
Az almaecetet elvileg úgy ajánlják, hogy 1 pohárvízbe egy kávéskanál vagy teáskanál, ki hogy bírja, én igazából nem mérem, hanem öntöm ránézésre, már megszoktam az ízét, és arra, gondolok,hogy ha ezt megiszom az jó nekem és így nem olyan borzalmas.
24. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 19. - Licus20)
2011. okt. 20. 13:48
Mennyi almaecetet iszol és hogy?
23. 3312f98057 (válaszként erre: 22. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 20. 13:11
Én csak kipróbáltam, de az első adagot se tudtam meginni, úgyhogy felejtősnek gondolom, legalábbis számomra...
22. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 21. - 3312f98057)
2011. okt. 20. 12:45
szia én már eljutottam oda hogy tornázok két naponta heti három nap de van mikor négy ezt már két hét kishagyással együtt kb 7 hete csinálom.Azóta a kenyér adagom is lecsökkentettem,sütiből is csak keveset eszem de ez az almaecet hááát szerintem nem tom meginni.volt de ronikám kiöntötte a földre.Mennyit iszol és hogy?
21. 3312f98057 (válaszként erre: 20. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 20. 12:40

Azt én is kipróbáltam és nem tudtam meginni, szörnyű íze van :D


Licus, Neked nagy gratula, nem tűnik vészesnek a fogyási stratégiád, csak bazi nagy akaraterő kell hozzá, legalábbis nekem... én még nem tudtam igazán rávenni erre magam, pedig nagyon is lenne miből...

20. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 19. - Licus20)
2011. okt. 20. 12:32
Almaecetet hogy bírtad meginni?
19. Licus20 (válaszként erre: 18. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 20. 12:14
Hát igazából arra ügyelek, hogy ne egyek este 6 után, meg 1200 kalóriába férjek bele naponta, illetve elhagytam a fehér kenyeret, meg az édességet, na jó a vasárnapi 1-2 szelet sütiről nem tudok lemondani (bünbeesőnapot tartok),valamint reggel éhgyomorra almaecetet iszom,ill. este lefekvés előtt 1 pohár almaecetes víz. A mozgás kezdetben szobabicikli+aerobik az első nekem unalmas volt, így maradt az aerobik eleinte heti hétszer, munkám miatt most már heti kétszer, valamint napi 3-4 liter folyadékot iszom, meg sok gyümi, zöldség a húsokat párolom,de igazából mindent eszek:tésztafélét is, csak keveset.De inkább a főzelékeket részesítem előnyben.Hát igazából ez volt az én fogyásom titka
18. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 17. - Licus20)
2011. okt. 20. 10:39
írd már le részletesen mire ügyelsz mit tettél a fogyás érdekébe a tornát is hogy hogy tornáztál.Ma már lezavartam a mai torna adagom Ronikám / pici lánykám egy éves Veronika Virág a teljes neve/ is beszállt a tornába amikor a fekvő támaszt csináltam ...volna...ha nem ül a térdeimre és nem kezd el olyan édesen rötyögni hogy a nevetéstől nem bírtam csinálni.Ne nagy nehezen leszállítottam utána már bírtam tornázni.Azt szereti mikor széles terpeszbe rugózok és őt a kezembe veszem közbe.ez nekem is jó de neki meg pláne.Imádja ha tornázok mert én zenére csinálom és ha nagyon unom táncolunk is közbe.Imádja a zenéket amik jó ritmusosak.
17. Licus20 (válaszként erre: 15. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 20. 10:25
Köszönöm a bíztató szavakat, megpróbálok eszerint cselekedni, hogy akinek nem tetszik az nem néz rá, különben teljesen igazad van, csinálja utánam és azután mondjon bármit
16. survivor3 (válaszként erre: 2. - 9f98008a3b)
2011. okt. 20. 10:00
Csilla-g születik!
2011. okt. 20. 09:35
Különben a lelki sérülések amik kövér korodba értek sajna nem tűnnek el és ez kihat a későbbiekbe is.Öltözz szexin és ha reggel szexisnek látod magad az napközbe is hatni fog.A rosszindulatú emberekkel meg ne foglalkozz mert csak az írigység miatt mondják mert nehogy már te jobban érezd magad a bőrödbe ha ők nem.Egyébként hogy tornázol mert én is kitűztem a minimum 20 kg-os fogyást.
14. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 13. - Licus20)
2011. okt. 20. 09:28

Tudod mit az ilyennek mond meg ha ő is lead egy év alatt 33 kg-ot akkor mondjon ilyet neked addig meg vagy csak dícsérjen vagy halgasson.Ez bunkóság az illetőtől már ne haragudj.tudom hogy akinek túl súlya van volt annak ez mindig kényes téma mint ahogy nekem is az úgyhogy mégha ismerősöd is mondott ilyet mehet a fenébe .Bocsi felbosszantott hogy még egy ilyen nagy kitartás után is van pofája egyeseknek így reagálni./bocs mintha nekem mondták volna úgy reagáltam/

Ha ilyet mondanak akkor próbáld poénosan felfogni vagy úgy hogy csak azért mondja mert irígy mint a kutya.Kérdezd meg tőle hogy meg akar bántani azért mondja?Vagy tényleg csak irígy?

13. Licus20 (válaszként erre: 12. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 20. 09:21
Verocska! Köszönöm a tanácsot,igazából próbálom ezt követni, de néha van egy kattanás a fejemben, és hirtelen testkép zavarom lesz...ugyanakkor van néhány nap amikor azt látom ami van valójában, de akkor jön valaki, aki közli hogy még azért nem ártana formálódni, ha gömbölyűbb lenne a fenekem, vagy épp formásabbak lennének a lábaim...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook