Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beszélgetés - önmagammal fórum

Beszélgetés - önmagammal (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Beszélgetés - önmagammal

2020. dec. 6. 21:36

Szuper cikk!

Próbáltam meditálni, de nem sikerül, mert türelmetlen vagyok.

Köszönöm, hogy leírtad, holnap kipróbálom.

Sőt most rákeresek a reikire.

Most mindenbe kapaszkodom, ami segíthet.

12. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Feketene2013)
2019. nov. 16. 14:18

Fogadd részvétemet. Nyugodjon békében.

Ez a legborzasztóbb, amit egy szülőnek át kell élnie. Hidd el, ő nem hagyott el téged, titeket, mindig is veletek marad. Nem tudsz mást tenni, mint elfogadni, tudomásul venni a történteket. Talán csendes magányban, gondolatban tudsz majd vele is beszélgetni, de ehhez először a lelkednek kell, kellene nyugalmat találnia.

2019. nov. 16. 14:05

Hogyan tudjak beszélgetni, hiszen 18 hónapja, hogy meghalt az egyetlen lányom?

Vagy most már csak önmagammal tudok beszélgetni?

10. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Törpilla)
2019. okt. 25. 16:29

Köszönöm!

Megvallom, jól esik ilyesmit olvasni.

Bízom benne, hogy ezzel a cikkel és az előző résszel sikerült neked is felhívnom a figyelmedet erre a csodálatos könyvre, melynek segítségével sikerült talpra állnom, sikerült kikerülni a kilátástalanságból.


Valóban, ahol és amit tudok segítek másoknak. De tudom, hogy én is azért vagyok itt köztetek, mert még nekem is van mit tanulnom. Én sem vagyok szent. /Ez még egy kicsit odébb van! Most szakad a mennyezet! :))/

2019. okt. 25. 09:16

Úristen ez fantasztikus volt. Köszönöm az élményt. Nem ismerlek de abban így is biztos vagyok, hogy akik személyesen ismernek téged azoknak biztosan be aranyozod a mindennapjait.


Gratulálok a cikkhez mégegyszer és köszönöm az élményt!

8. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - 16a8d64a6d)
2019. okt. 22. 06:37
Elárulod milyen segítséget vártál, reméltél? És hány alkalommal, milyen módon adtál neki esélyt?
7. 16a8d64a6d (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2019. okt. 22. 06:20
Sziasztok érdekes mert nekem a reiki semmit nem segített
6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2019. okt. 17. 18:31

Igen, nagyon sokat tud segíteni akár egy jól megírt könyv, akár egy jól megválasztott alternatív gyógyítás. Valóban engem is a reiki, a vele való megismerkedés vezetett el oda, ahol szépen kezdtek kisímulni a minden napos gondjaim, és a végén egyenesbe jött az életem.

Csak nekem ehhez még kellett ez a könyv is, és a benne leírt módszerek, gyakorlatok is... nem sajnálom. :))

5. Amaunet (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2019. okt. 17. 18:09

Voltam kétszer reiki kezelésen. Hasznosabb volt minden pszichológusnál.

Ma is hálás vagyok, hogy megszabadulhattam a lelki terheimtől, amik bántottak. Felnyitotta a szemem egy másik életre.

Olvastam sok reikivel foglalkozó könyvet, de az első lépést ott tettem meg.

Ugyan nem "beszélgetek önmagammal", de megtanultam meditálni (amiről írsz, hogy kiüríteni az agyunkat), és attól függően, hogy a lelkem zaklatott vagy a testem jelzéseit nem értem, arra koncentrálni.


Az elmúlt két-három évben nagyon sok gödröt átugrottam azzal a lelki erővel ami ezekből a meditációkból erősítve segítettek az elhatározásomban.

És ma ott vagyok, olyan munkahelyen, olyan pozícióban, olyan munkát végezve amit mindig is szerettem volna.

Nem mellékesen jó fizetésért.:)

4. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2019. okt. 17. 17:55
Sohasem késő elkezdeni. Csak lépj rá az útra, és hagyd magad vezetni. Egész biztos, hogy rátalálsz a neked kijelölt útra, és az is biztos, hogy ha most érzed azt a bizonyos belső késztetést, akkor annak itt és most jött el az ideje. Csak tedd meg az első lépést, a többi majd adja magát. :))
3. Amaunet (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2019. okt. 17. 17:02

Köszönöm! Nagyon jó, hogy cikkben is megjelent!


Annak idején egy barátnőm ajánlott egy reiki mestert az érdeklődésemre.

Észre vettem rajta, hogy mennyire kiegyensúlyozott, mindig mosolygós és mindenkivel segítőkész. Én is ilyenné szerettem volna válni.

2019. okt. 17. 10:20

Azáltal, hogy kb. 2 héttel ezelőtt feltettem ezt a már korábban beküldött cikket a nyílt naplómba, ott már sokan elolvasták.

Feltettem, mert nem igazán hittem abban, hogy ez a kis írásom valóban megjelenik, mint cikk. Nem bánom, hogy így alakult.

Hiszem, hogy vannak még itt olyanok, akik a naplómat nem kísérik figyelemmel, de a cikkben leírt téma, és azáltal a könyv is, felkelti figyelmét.

Minden kedves olvasót, érdeklődőt továbbra is szeretettel várok! Beszélgessünk, a "Beszélgetés..."-ről. :))

2019. okt. 17. 09:35
Még egy segítség, melyet Shakti Gawain: Élj a fényben c. könyvéből tanultam és amellyel sikerült kimásznom abból a bizonyos gödörből.
Ígéretemhez híven, ebben a cikkben azt írom le, hogyan lehet feltenni konkrét kérdést saját lelkemnek, önmagamnak. Milyen választ kaptam, és hogyan indultam el azon a rejtélyes úton, amely a válaszban szerepelt.

Ugrás a teljes írásra: Beszélgetés - önmagammal

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook