Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Harc önmagammal fórum

Harc önmagammal (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Harc önmagammal

1 2
12. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 11. - Licus20)
2011. okt. 20. 09:14
Nem csak ha már elértél egy súlyt ami neked éppen 60 akkor már tűzöd is ki a következő célt.Csináld azt hogy vedd fel azt a nadrágot amit 93 kg-san használtál vagy nézegesd az akkori képeid,és egyből elégedettebb leszel magaddal.
2011. okt. 20. 09:08
Kiscsillag! Gratulálok, csak így tovább! Tudom mi az amit írtál, én 1 év alatt fogytam 33 kilót teljes életmódváltással, sok-sok gyümölcs, zöldség és sport és ami a legfontosabb nem sanyargattam magam, este hat után nem eszem, viszont ha valamit megkívánok azt megadom magamnak, na nem egy zacskó cukrot hanem 1 db-ot, igyekszem nap mint nap 1200 kcal-t bevinni a szervezetembe...nekem ez segített...most vagyok 60kg...viszont nem tudom te/ti hogy vagytok vele, annak ellenére, hogy kapom a sok dicséretet néha legbelül még mindig kövérnek érzem magam...lehet, hogy aki kövér volt az lélekben mindig is az marad?
2011. okt. 20. 08:05
Nagyon ügyes vagy! Gratulálok és sok kitartást, erőt kívánok a célod eléréséhez!
9. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 7. - Virág00)
2011. okt. 20. 07:07
Csak egy gond van a drasztikus kaja csökkentéssel ha visszaállsz a régi mennyiségre azonnal elkezdesz hízni annyira kell lecsökkenteni hogy bírd hosszabb távon.Jelenleg én így eszem de majd igyekszem még csökkenteni több zöldséget gyümölcsöt enni.
2011. okt. 20. 02:40
Gratulálok a kitartásodhoz! Nagyon ügyes vagy!
2011. okt. 19. 23:42
Sziasztok!A20kg.minusz nekem is álom,de legalább 15kg-ot le kell adnom.1 hónapja kezdtem az életmódváltást,-4kg-os eredménnyel.80kg-ról indultam.Nagyon édesszájú vagyok,ezt kellett visszafognom teljesen.Reggel 1szelet pirítós,ebéd fele adag,és a vacsora is kevés.Jó lenne egy kicsit gyorsabban fogyni,de éhezni hosszútávon nem tudok.
2011. okt. 19. 20:57
Nagyon nagy dicséret neked! Ügyes vagy gratulálok.
5. necska (válaszként erre: 3. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 19. 19:40

Én 7kilótól szeretnék megszabadúlni.Kenyeres vagyok én is, és olyan nehéz lemondani, ezt csak az tudja, aki csak a kenyérrel tud jól lakni:-(

Én már csak reggel eszem egy szeletet.És kevesebbre csökkentettem az adagom az ebédnél is.Este 6után pedig nem eszem.A kávém is már cukor nélkül iszom, még elég jó így is.És minden másnap tornázom, leginkább este.

Ha nagyon nem bírom, akkor egy almát megeszem, bár azt is hallottam, hogy az alma sem olyan jó este már.

Kíváncsi vagyok fogok e fogyni?Nagyon szeretnék!

2011. okt. 19. 19:36
Gratulálok!
2011. okt. 19. 18:41
Tényleg férfi van beállítva állítsd át.Jó neked én most vagyok 85 körül de két naponta tornázok egy evéshez max 1 szelet kenyeret eszek de ha olyasmi a kaja /pl lisztes tésztás/ akkor igyekszem elhagyni már az is valami hogy max 1 szeletet eszek mert nagyon kenyeres voltam eddig.Kevesebbet eszem.Életmódot gondolkodást változtattam.Mindenesetre a hasam már kissebb és a csípőm is.Úgyhogy bizakodom.
2011. okt. 19. 18:09
Az adatlapod szerint férfi vagy! :DDD
2011. okt. 19. 18:08
Kiskoromban vékony kislány voltam, aztán mikor elkezdődött a testemben a hormonális változás, minden megváltozott… Most már félig sikeresen célom elérése érdekében keményen próbálok küzdeni. Egy tinédzser lány életében meghatározók a bulik, a ruhák (divat), a fiúk és akár az első nagy szerelem is; de mi van akkor, ha ezek nincsenek meg?

Ugrás a teljes írásra: Harc önmagammal
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook