Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha van tetoválásod, ird meg kérlek, mekkora és mennyibe került, lehetsz áldozata is az ezen meggazdagodni vágyóknak! fórum

Ha van tetoválásod, ird meg kérlek, mekkora és mennyibe került, lehetsz áldozata is az ezen meggazdagodni vágyóknak! (beszélgetős fórum)


23. stuxx (válaszként erre: 20. - 285ef8daf9)
2009. jan. 3. 14:58

Nem tudom, hogy a hölgy kozmetikus-e a szakmáját tekintve, de nem kozmetikában dolgozik, hanem van saját üzlete és csak kozmetikai tetoválásokkal foglalkozik kb. 6-7 éve.

A referencia katalógusában és a honlapján persze nem szerepelnek a félresikerült esetek (az meg főleg nem, hogy még ő van felháborodva, ha nem tetszik a munkája a megrendelőnek)...

22. stuxx (válaszként erre: 16. - 285ef8daf9)
2009. jan. 3. 14:55

Akkor az bizonyára pont a kolléganőm Cuczy volt :)

Azóta hobbyjává vált, hogy megirja a történetet az összes létező tetoválós fórumon. Ezért is emlitettem meg a tetoválós hölgy nevét. Aki tudja, kerülje!


Felhivtam, most beszéltem vele, a tetováló tinta a premier-pigments és a tengerentúlon nagyon népszerű, mert kb.4-5 évig tartja a szinét, fokozatosan halványul el. Az halványitó tinta ennél a cégnél létezik, a honlapjukon meg lehet rendelni. Több szinhez is kapható. Hogy mi a hivatalos megnevezése, nem tudom, de Cuczy biztos, ha gondolod kérdezzd meg tőle.

2009. jan. 3. 14:51

2005-ben??

Mennyit kérhet most ezért a csepp kis darabért?

2009. jan. 3. 14:50
Hozzá kell még tennem,ritkán hallok panaszt tetováló által készített sminktetoválásról,mint kozmetikuséról..
2009. jan. 3. 14:50

kézfejen fekete nonfiguratív-kép az adatlapon.

Szolnokon csinálták-szalonban, 2005-ben 5000 Ft-ért.

Kb. 45 perc alatt kész volt.

18. stuxx (válaszként erre: 14. - Anyuca66)
2009. jan. 3. 14:49
Ilyenkor az van, amit a kolléganőm is csinált, hogy nem fizette ki. Illetve a szemhély tetoválást le is mondta. Igy összesen a tetoválós hölgyike bukott 60.000-ret, illetve még kb. 3-4 további vendéget is, akik ehhez a tetoválóshoz készültek. Többek között jómagam és a barátnőm is.
17. 285ef8daf9 (válaszként erre: 15. - Stuxx)
2009. jan. 3. 14:48

Sok helyen hangsúlyoztam,a kozmetikusokat tetoválás szempontjából nem árt hanyagolni..

Egy átlagos tetováló 10-12ezerért csinálja a szemöldököt...

16. 285ef8daf9 (válaszként erre: 13. - Stuxx)
2009. jan. 3. 14:46

Egy pontosan ilyen esetet olvastam egy másik tetkós topic-ban..

De 10éves pályafutásom alatt eltüntető folyadékról még nem hallottam (ezzel nem vagyok egyedül) hisz ha ilyen létezne,akkor sok mindent lehetne tünteni..

Ott volt valami más,amit a hölgy elnevezett tüntető folyadéknak...

15. stuxx
2009. jan. 3. 14:44

*

Ó! A lényeget elfelejtettem!


A szemöldök tetoválás ára 30.000,- lett volna... Ha a végeredmény olyan lett volna, amilyet a kolléganőm kért (és amilyet a tetováló pedig megigért), akkor ki is lett volna fizetve...


Egyébként ez a kis tetoválós "művésznő", a 2 ingyenes korrekció után csak úgy lett volna hajlandó további korrekciót vállalni, ha a kolléganőm azt már kifizeti. (Mondván, nem ő hibázott, hanem a kolléganőm gondolta meg magát.)

Kérdem én:

Elégedettségre ad-e okot az, ha a szemöldökvonalak végénél (a halántékok felőli részen), nem a szemöldökök alatt, hanem felettük látszik a tetoválás? Ráadásul az egyik szemöldöknél még nagyobb is az eltérés?

Amúgy a "művésznő" kifejezést nemcsak pejorativ használom, hanem mert a tetoválós hölgy saját magát definiálta igy. (Mivel portréfestőként egyébként igencsak tehetséges. Csak hát más ügy 2 dimenziós lapra festeni, mint egy emberi arcra...)

2009. jan. 3. 14:13
Ilyen "hibára" is gondoltam, mi van ilyenkor??
13. stuxx
2009. jan. 3. 14:10

Ugyan kozmetikai tetoválásról fogok írni, az összehasonlitás végett:


A kolléganőm szemöldökét tetoválta egy érdi (Bojai Krisztina) "tetováló-művésznő", kb. 2 óra volt.

Se a szine, se a szemöldökének a formája nem olyanra sikerült, mint amilyet a kolléganőm kért! (Pedig aprólékosan meg is beszélték előtte.)


A végén még a "művésznő" volt felháborodva, mert a kolléganőm nem volt megelégedve a végeredménnyel, és kérte, hogy tüntesse el.

Ez részben sikerült is, 2 utókezeléssel (a tetoválófestékhez való semlegesitő folyadékkal, amit újra be kellett tetoválni - ez is kb.2x2 óra volt).

Egy-két helyen még a mai napig maradt a bőrében némi egészen vékony csík, de ugyanahhoz a tetoválóshoz már nem akar visszamenni, mert elege lett a vitázásból.

Elég felháboritónak tartom, ha nem vállalja valaki a felelősséget a figyelmetlenségből adódó kárért.

2009. jan. 3. 13:51
Helyszín jelölés mellőzését kérték! Ha jól emlékszem... " Ne írd le a hely nevét csak annyit mit ábrázol kb mekkora a tetkód és megközelítőleg ezért mennyit fizettél, plusz mennyi idő alatt csinálták meg. ."
2009. jan. 3. 13:49
1 órás munka, deréktetoválás, (színes orchidea és nonfi a két oldalán, kb. 30 cm) 25 ezer forint Csepelen a szalonban.
2009. jan. 3. 13:48
Nehogy a történelemhez kapcsolódjon... Akkor már inkább növény, állat stb. Nagyon kellemetlen helyzetbe hozhat?? Erre céloztál??
2009. jan. 3. 13:37
3-4 órás munka, színes tetoválás, 3 éve, Szekszárdon, 20x10 cm-es /férfi alkaron/ 35.000 ft
8. 285ef8daf9 (válaszként erre: 4. - DoraLevis)
2009. jan. 3. 13:31
Mekkora és mennyibe került?
7. 285ef8daf9 (válaszként erre: 5. - DoraLevis)
2009. jan. 3. 13:31
Mekkora?
2009. jan. 3. 13:31

Itt szeretném felhívni azok figyelmét akik kínai jelekkel kapcsolatos tetoválásokat szeretnének a jövőben,jól nézzenek utána mit jelent a jel,ebben ebből a szempontból ne biz meg senkiben..

Az interneten sok mindent megtalálsz,néz utána te magad,győződj meg róla akár 100-szor is ha kell mi mit jelent!

Ma ismét szembesültem vele,hogy ismer,elismert tetoválok sem veszik figyelembe,mit is tetoválnak rád!!!!!!!

2009. jan. 3. 13:27
12.000ft. bő félórás munka.
2009. jan. 3. 13:26
Van tetoválásom. A derekamon egy orchidea.
2009. jan. 3. 13:24
Mit ábrázol?
2009. jan. 3. 13:23
tenyér nagyságú 5000 Ft
2009. jan. 3. 13:22

Gyakran nézek egy tetoválókkal kapcsolatos sorozatot.

Ahol egy elég méretes tetoválást egy alkalommal tesznek fel..

Azt hiszem sokan szembesülnek azzal Magyarországon,hogy pár helyen több alkalmat mondanak,egy ilyen méretes dologra,csak azért hogy ezzel több pénzt kérhessenek el..

Most a kíváncsiság hajt engem és egy tetováló kollégámat valójában miért mennyit képesek elkérni..Ne írd le a hely nevét csak annyit mit ábrázol kb mekkora a tetkód és megközelítőleg ezért mennyit fizettél,plusz mennyi idő alatt csinálták meg..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook