Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha már van 2 halvány tesztem terhes vagyok? fórum

Ha már van 2 halvány tesztem terhes vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. szept. 29. 10:15

Szia! Nekem az 5. héten nagyon halvány két csíkom volt,a doki semmit nem látott ultrahangon:( Minden nap berendelt, azt mondták méhen kívüli terhesség.A 7.hét és 2. nap látott egy pici szikhólyagot...még csak nem is petezsákot, csak egy kis elváltozást.

Most 33 hetes vagyok, kislány és behozta a lemaradást!!!remény!!!

Várom, hogyan alakultok:)

2010. szept. 29. 10:15

Halványból negatív az elhalást jelenthet, inkább erősödnie kellene. Ha jól számolta a kalkulátor, ma 7 hetesnek kellene lenned, azt már a teszt is és az Uh is kimutatja.

Ha nem vagy biztos benne, menj el dokihoz, ennél többet nem tudunk mi sem mondani, nem látunk beléd.

2010. szept. 29. 10:12
azert menj meg orvoshoz uh-ra, nehogy mehenkivuli legyen....en megjartam. szinten nagyon halvanyak voltak a csikok es uh-n nem latott sokmindent ezert azt mondtak, hogy meg nagyon a terhesseg elejen vagyok es meg nem latszik sokminden, menjek vissza 10 nap mulva. 5 nap mulva mar surgossegbe mutottek belso verzessel a mehenkivuli miatt. nem ijesztgetni akarlak, csak ezt is vedd figyelembe.
2010. szept. 29. 10:12
Az utolsó menstruáció akkor elvileg aug.12-én volt igaz? akkor most elvileg 7 hetes lehetsz. 2 hete 5 hetes körül voltál. Lehet, hogy korai volt a doki. A halvány teszt is pozitív!!! a negatív meg negatív, lehet, hogy volt baba, de már nincs. Csinálj még egy tesztet szerintem, és menj el ismét dokihoz, ha van baba már látszódnia kell.
5. 25117645d2 (válaszként erre: 1. - Tobea82)
2010. szept. 29. 10:11
Szerintem negatív tesztet nem produkál egy várandós nő. Nem az én véleményem egy nőgyógyászé. Persze azért drukkolok, hogy a vasárnapi teszt legyen a nyerő!
2010. szept. 29. 10:11

szerintem terhes lehetsz, pozitívat nem szokott hazudni a teszt

reggeli vizelettel próbáltad?

2010. szept. 29. 10:11
Vegyél egy jó tesztet és csináld meg..már bőven ki kell mutatnia. Szerintem terhes vagy.
2. Naposcsibe (válaszként erre: 1. - Tobea82)
2010. szept. 29. 10:09
Szerintem jó esélyed van rá,hogy pocaklakód van:)
2010. szept. 29. 10:08

Szerintetek reménykedjek?2010 08 11 én volt az utolsó vérzésem.Szülés óta mindig pontosan 34 naposak voltak a ciklusaim.Szeptember 14-én kellett volna megjönnie de már 8 napja késik.Augusztus 29-én voltunk együtt a férjemmel ovoláció elött pár nappal mert kislányt szeretnénk.Ezt követően egyszer sem.2 hete voltam orvosnál és megvastagodott méhfalat látott de petezsákot még nem.Csináltam több tesztet is most szombat ,vasárnap lett két halvány pozitív hétfőn meg egy negatív.Azóta sem jöt meg csak szédelgek meg sokszor van hányingerem mellem megnagyobbodott de nem fáj.

Köszi a tanácsokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook