Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi teszten nagyon halvány a csík. Terhes vagyok? fórum

Terhességi teszten nagyon halvány a csík. Terhes vagyok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
139. Ágio8405 (válaszként erre: 138. - Viviii2)
2023. máj. 9. 09:33
Nem nyitja meg.
138. Viviii2
2023. máj. 8. 20:57

[link]



Szerintetek?

137. andi2008 (válaszként erre: 136. - Tajti Edit)
2013. nov. 22. 14:38
Szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!
2013. nov. 22. 05:48
Sziasztok!! Volt idén július 8-án spontán vetélésem.Most a héten 19-én kellett volna megjönnie, nem jött meg,21-én csináltam egy tesztet, és csodák csodájára igen erős lett a tesztcsíkom is!!! :) Nincs is szebb dolog a világon!!! Mindenkinek kívánom, hogy így teljesüljön a karácsonyi kívánsága!!!
2013. nov. 20. 16:46
Kivel mi újság??
2013. nov. 11. 22:31
Igen így mar másabb köszönöm , hogy ezt tudom legalább egy hét meg mire ujra kellene csinálnom tesztet
133. zebracsikó (válaszként erre: 131. - Melinkatib)
2013. nov. 11. 20:37

a megtermékenyült petesejt egy hétig vándorol, majd elkezd beágyazódni, ez még 5 nap.

ezután kezd el HCG termelődni, amit a tesz kimutat

132. Melinkatib (válaszként erre: 130. - Zebracsikó)
2013. nov. 11. 20:34
20 ám ujra tesztelek
2013. nov. 11. 20:32
Nem 22 en jött meg es kb 3 napig tartott es ra 2 napra az ovu teszt peteerest mutatott , aztán 1 hét múlva pozit teszteltem
130. zebracsikó (válaszként erre: 129. - Melinkatib)
2013. nov. 11. 20:32
továbbra is azt mondom: csak a használati utasításban megjelölt idő számít
2013. nov. 11. 20:31
Általában mar 5 perc utan elkezdődik a csik de kis idő múlva mar látható .. Alpozitiv teszt ritka azt olvastam de köszi a segítséged
128. zebracsikó (válaszként erre: 126. - Melinkatib)
2013. nov. 11. 20:30
előbb azt írtad, 22-én jött meg a menzeszed...most meg azt, hogy akkor volt peteérésed...ez így nem jön össze
127. zebracsikó (válaszként erre: 125. - Melinkatib)
2013. nov. 11. 20:29

azt írod, 5-10 percig semmi csík nem volt, aztán vagy fél óra múlva nézted meg...a használati utasításon rajta van, mikor lehet leolvasni a valódi eredményt (ez általában 3 perc, de tesztje válogatj)

(időn túli eredmény már valószínűleg nem valós)

126. Melinkatib (válaszként erre: 125. - Melinkatib)
2013. nov. 11. 20:29
Nekem a peteeresem az orvos szerint 22 en történt es akkor eshettem teherbe , de mar halvány a teszt csík
125. Melinkatib (válaszként erre: 124. - Zebracsikó)
2013. nov. 11. 20:26
Tudom hogy nagyon korán teszteltem , de nem értem hogy miért lett halvány pozitiv .. Köszönöm a válaszod
124. zebracsikó (válaszként erre: 123. - Melinkatib)
2013. nov. 11. 20:23
nagyon korán teszteltél, csak a nem várt menzesz napján tesztelj legközelebb
2013. nov. 11. 19:51
Sziasztok :) elmesélem az en történetem is .. 4 hónappal ezelőtt megtudtam hogy terhes vagyok , tudatom mindenkivel nem volt tervbe a picikem becsúszott , akkor aznap leírhatatlan nagy volt az örömöm .. elmt orvoshoz pozitiv teszt .. Azt hittem egy idő utan hogy en erre nem vagyok felkészülve , értetlenül fondolkoztam , megfordult az is a fejemben hogy elvetetem ... 6 hetesben elmentem orvoshoz a picim 4,5 mm volt es mit ad isten a kis szíve is pulzalt :) akkor leírhatatlan nagy örömöt éreztem elkezdtem magam anyának érezni .. Az orvosom mondta elmegy síelni 2 hét haza ér újabb kontroll ... Reggel fellkelve mar az volt a fejemben rögtön két hét utan úr isten mar 8 hetes vagyok ma végre meglátom mekkorát nőtt :) lefekszek a vizsgáló asztalra , mar nem hüvelyi ultrahang lesz jelentette ki az orvosom , hasi ultrahang ráteszi a pocakomra .. " sajnos csak a pete zsákot látom " mondta az orvos nagyon féltem mi lehet a babával ... ugyan en ugy mentem oda éretlenul akartam a picit de legbelül azt éreztem hogy lehet meg nem készültem fel a terhességre.. Hüvelyi ultrahang az orvosom kijelentette hogy lehet hogy nem lesz alkalmam eldönteni hogy mi legyen ugyanis isten döntött helyettem a kicsinek nincs szivhangja ... nagyon sajnálom .. Ott es akkor összetört bennem egy világ ! Es mindent amit eddig mondtam h nem akarom abban a pillanatban , bántam es megvetettem magam .. Nem tudtam sírni csak néztem az orvosra .. Feloltozok , missed abortusz holnap , megfelel ? Mondtam természetesen igen :( kimentem a rendelobol .. Anyukámmal elmondtam sírt beültem a kocsiba es hatalmas sirasba kezdtem .. Megműtöttek .. Hazamentem , es az orvos felhívott hogy 1 hónap múlva ujra próbálkozhat :) :( eltelt egy mensim .. Mindent megtettem annyira vágytam a babára .. Gyertyazastol kezdve mindent megtettem spenót , folsav , gravida , csak sikerüljön , most 1,5 héttel ezelőtt elkezdtem emelyegni , hányingerem , hangulat ingadozás , a Párom mondta felesleges mar próbálkozni kérdeztem miért ? mert mar te terhes vagy mondom dehogyis , miből gondolod .. Mondta hogy érzem es látom rajtad :) akkor olyan érzésem volt mintha egyszerűen leírhatatlan .. Alig vártam fellkeljek tesztelés :) este vettem egy tesztet .. Először várok 5-10 perc semmi csík ... 15,20 perc múlva ha jól megnéztem ott volt es ott volt a második csík halványan nem hittem el akkora volt az örömöm ... Szóltam a páromnak ő is látta aznap nagyon boldog voltam . Másnap meg egy csík , az is pozitiv de nagyon halvány , feszül a mellem , szedulok , gyakori pisi :) 3 napilap megint vettem hoppá alig látszik elkezdtem felni. , vettem meg egyet , az pozitiv de halvány .. Nem megoldást akarok tőletek csak tanácsot , sehol nem tudok tanácsot kérni mert ezt csak egy olyan nő érzi át aki nagyon akar babát vagy mar babás is :) mindenképp leírom nektek hogy nekem 22 en jött meg a meszeszem es rögtön utána jött az ovulaciom 2,3 napra ra akkor eshettem teherbe .. Azaz kb 2 hete 22 ám kellene meg jönnie de a teszt csík nagyon halvány pozitiv .. Hat ez vagyok en egy újabb tag :) segítsetek :)
122. andi2008 (válaszként erre: 118. - Csuporka236)
2013. nov. 9. 20:18
Mindenképpen írd majd meg hogy mi lett az eredmény!!!
121. andi2008 (válaszként erre: 120. - Krozsu)
2013. nov. 9. 20:17
Hát ez már nem lehet véletlen!! :D Halkan Gratulálok!!
120. krozsu (válaszként erre: 116. - Andi2008)
2013. nov. 9. 19:39

Szia!


Csináltam, de ugyanaz lett az eredmény. Mivel az én ciklusom nagyon pontos és immáron 8 napja késik, plusz reggelente enyhén émelygek és feszülnek a melleim egész nap, így elkönyveltem,hogy bizony az a halvány csík az nagyon is csík. Csütörtökön megyek dokihoz, hogy megerősítse, plusz megnyugtasson,hogy nincs semmi baj.

2013. nov. 9. 15:14

de majd clearblut fogok venni ahogy olvadtam itt tobben irtak hogy az elejen volt akinek a clearblue mutatta ki a tobbinel alig. en mindig exepil vettem.

olyan turelmetlen vagyok mar sajnos...:(

118. csuporka236 (válaszként erre: 117. - Andi2008)
2013. nov. 9. 15:10
igen negativ volt...de turelmetlen voltam es mar rogton csinaltam.. 28an megjott arra az egy napra es en mar nov.4en teszteltem.. azt mondtak hogy kirubelul egy het mulva kene megcsinalnom. de ma is olyan szarul vsgyok.. nott es erzekenyek mar a cicijeim..este vettem eszre.. es ma munka kozbe alig birtam ulni ugy fajt a derekam es a hasam..
117. andi2008 (válaszként erre: 115. - Csuporka236)
2013. nov. 9. 14:00
Csináltál tesztet?
116. andi2008 (válaszként erre: 111. - Krozsu)
2013. nov. 9. 14:00
Szia!Mi ujság??Csináltál másik tesztet??
115. csuporka236 (válaszként erre: 114. - Csipi1987)
2013. nov. 9. 01:07
Èn ugyaigy voltam most...28an jott meg egy nap verzes utan 4-5nap barnas.. derekfajas es farkcsont erzet.. es gorcsolget a hasam.. egyik nap en is azt hittem hogy ujra megjon annyira ereztem..de aztan semmi..
2013. nov. 8. 19:05
Sziasztok!Nekem 21.-én jött meg.Két napig volt menstruációm,kb.annyi mint máskor a mensim végén,aztán egészen 28.-ig pecsételő vérzésem volt,a derekam és a mellem is fáj,elég érzékeny is.Ma délután elkezdtem vérezgetni,de egyenlőre csak pecsételő.Vajon mi lehet ez?túl korán jött meg,lehetek ettől még terhes?
113. gingina
2013. nov. 8. 06:20
Nálam is ez volt a helyzet a héten. 4 tesztet csináltam meg 3 nap alatt. Mindegyik időntúli halvány csík volt. Utolsónak clearbluet vettem, mert az a legjobb. És egyből kimutatta a pozitivat.
2013. nov. 7. 19:05
Szia!Én jártam már úgy egy tesztel hogy azt mutatta hogy terhes vagyok és mégse voltam!De én utánna csináltam egy másik fajtával és negatív volt!De neked az is pozitivat mutat,úgyhogy szerintem van esély!!!!!!!Várj 2-3 napot és csinálj még egy tesztet!Ha az is pozitívakkor már tuti!!!!Dokihoz még felesleges menni,ugyse látna még semmit!!Szorítok!!
111. krozsu
2013. nov. 6. 12:10

Sziasztok!


Nem szoktam ilyenekben tanácsot kérni, de már annyit kattogtam a dolgon, hogy kezdek begolyózni :-)

Már ötödik napja késik, úgyhogy csináltam tesztet. Tegnap X-epil-ből kettőt. Mindkettőn nagyon halvány a második csík. A férjem szerint nem is csík,csak valami "összeillesztés" vagy ilyesmi. Mondtam neki,hogy a "nincs csík" az szerintem nem ilyen, hanem tök fehér az alap és kész.

Ma reggel csináltam egy IntiMed-es tesztet, ami szintén 25-ös érzékenységű. Na ezen még az előzőnél is halványabb a csík, ami nem is látszott rögtön.

Tudom,hogy dokihoz kellene menni,de oda még egy darabig tuti nem jutok el.

Ha visszamegyek még egy tesztért, tuti hülyének néznek :-)

Nem megoldást várok,csak ötleteket,hogy ki mit tenne most.

Köszi

2013. júl. 9. 14:24
Sziasztok! Épp most érkeztem haza a kórházból. Tegnap reggel mentem a nőgyógyászhoz, miután megvizsgált, már nem barna folyásom volt, hanem ömlött belőlem a vér! Csinált egy uh-t, amin semmit sem látott, így beküldött a kórházba! Ott megintcsak megvizsgáltak, meg uh is volt, de ekkorra már tenyérnyi alvadékok jöttek. Csináltak egy b-hcg -t, ami 38,5-ös lett. Így ma hazaengedtek szubklinikai vetélés gyanújával. :( :( :(
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook