Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha csak Update 1-es kódú ételeket eszem, akkor le fogok fogyni vagy oda kell figyelnem a mennyiségre is? fórum

Ha csak Update 1-es kódú ételeket eszem, akkor le fogok fogyni vagy oda kell figyelnem a mennyiségre is? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2017. júl. 6. 07:37
Èn nem kimondottan az ő termèkeit veszem,hanem inkább ami az 1-es kódba belefèr!!
63. kinga08 (válaszként erre: 62. - 12d083b51b)
2017. máj. 29. 01:21
Én sem fogyasztanék Norbi updatet, nagyon drága.. Inkább tornászom itthon és eszek megfontoltabban:)
62. 12d083b51b (válaszként erre: 61. - Kinga08)
2017. máj. 27. 08:16
Inkább választom a piacon vásárolható alapanyagokat + azt a mozgást, ami nálam belefér, mint hogy megvegyem az ő méregdrága cuccait. Volt lehetőségem közelebbről is körbe nézni a termékeit, de nem lettem éhes rájuk! :))
2017. máj. 26. 20:21

Egyik ismerősöm így fogyott le.

Csak Norbi Update 1-et evett mindenből, kb 20 kg-ot leadott, néha futott, de nem volt jellemző. viszont hasa azért maradt, de ha úgy veszed sikerült neki lefogynia.

Sokan azt szajkózzák nekem is, hogy 70% diéta,30% sport.

De ha eddig nem sportoltál és rászánsz minimum napi 1 órát a tornára,akkor is sikeres lehet, ha nem diétázol. Ha mondjuk mindenből egy maréknyit eszel és nem púposan,napi 5x az már félsiker! Lényeg, hogy lefekvés előtt nem szabad enni.

Mindenből kevesebbet kell enni, amit eddig ettél,annak a fele, sok sok zöldség, gyümölcs(bár gyümiből sem mindegy,hogy mikor, pl banánt csak reggelire szabad, szőlőt is)

2017. jan. 24. 00:00

A párom 6 hét alatt 15 kg-ot fogyott. Mozogni nem mozgott (akkor még), többnyire csak Update1-es kajákat evett, kettesből csak nagyon keveset, az többnyire teljes kiőrlésű (de nem szénhidrát csökkentett) kenyér volt.

Most edzőterembe jár tavaly nyár óta, annyiban figyel az étkezésére, hogy sok fehérjét eszik, cukrot egyáltalán nem és valamennyire odafigyel a szénhidrát bevitelre (mármint arra, hogy kevés legyen). Így is lement róla a felesleg, meg a mozgás miatt izmosodott is.

Magyarán szólva: a Norbi diéta nem egy egyedi, szenzációs felfedezés, az is csak a szénhidrát csökkentésről szól. Viszont nagyon jó segítség az, hogy a kódok alapján tudsz enni és nem kell minden kajánál számolgatni a ch-t, meg vizsgálgatni. Amikor a párom Norbi diétázott, akkor mi a kis kódos könyvvel jártunk vásárolni. Nagyon jó volt, hogy abba márkákat is, így tudtuk, hogy pl. melyik joghurtot, stb... vegyük. A kész kajái drágák, de amikor az embernek nincs kedve magának csinálni, akkor egyszer-egyszer belefér. Ez is egy kis segítség.

DE azért azt is hozzátenném, hogy az Update1-es kajálás nem egyenlő az egészséges étkezéssel. Igen sok dolog van, ami a kód szerint megengedhető, viszont baromira egészségtelen. Ilyen pl. a virsli, most fejből más nem jut eszembe.

59. macskabolond (válaszként erre: 58. - Zena01)
2017. jan. 23. 21:38
Szerintem meg van benne igazság,mert amikor oda figyeltem,hogy mikor és mit,és főleg mennyit eszek,igenis fogytam,mozgás meg esti gyors séta volt.Aztán jött a nyár,és a meleg miatt nem sétáltam,aztán lassan nem figyeltem mit és mikor eszek,és vége lett.Most újra próbálom de a Norbi kódjait figyelem,az Ö kajáira nincs keretem,majd másképp oldom meg.Te nem probálkozol újra?
58. zena01 (válaszként erre: 47. - 38c05a6ad0)
2017. jan. 23. 21:13
Nekem sem jött be, pedig két hónapig csináltam!
2013. máj. 29. 13:28

Ehetsz az 1-es kódú ételekből nyugodtan, nyilván egyszerre nem két grillcsirkét, hanem felet zöldséggel vagy savanyúsággal. Egy bizonyos idő után a szervezeted megszokja és nem is kívánod állandóan az ételt. Én már jól lakom egy csirkecommbal és egy tányér salátával, el vagyok vele 4-5 órát. Egy hónap alatt 6 kg-t fogytam 1-es kódú ételekkel és tornával (Zónázok Péntek Enikővel, edzésterv szerint).

De nem Norbi Update ételeket rendelek, hanem egy kicsit utána olvasgattam és én magamnak készítem el az egészséges kajákat.

56. Soldier30 (válaszként erre: 55. - Anig82)
2013. máj. 29. 12:00
Én most update 1 es péksüteketeszek reggelire és egy deka sem jön fel.. aki Norbit fikázza a saját maga ellensége:)
55. anig82
2013. máj. 16. 21:21

Sziasztok!

Jómagam is teljes életmódváltás alatt vagyok.Fogyni szeretnék!

Én a Norbi-elv alapján,de nem az ő termékeivel étkezem.Emellett fogyok!!!

Reggelire a Dia-wellness CH csökkentett lisztből készült sk. kenyér..,de mindenben keresem a ch csökkentett verziót,ill. igyekszem kevesebb zsírtartalmú ételt enni. Mindenből a cukormenteset! Jól vagyok! Tényleg jó érzés,ha az ember nem pörög fel a sok cukortól!

Ja,és nem számolom a kalóriákat! :)

2013. márc. 4. 22:38

Elolvastam a válaszokat...


Nos, egyetértek velük... ha figyelünk a mennyiségre, fogyunk.


Csak... Ehhez mi a francnak Norbi U1? Ha nem viszünk be kb 1200-1800 kcal-nál többet (nyilván testsúlytól, nemtől, edzettségtől függően, kinek mennyi..) fogyni fogunk, akkor is ha nem U1-es kajákat eszünk...


Félreértés ne essék, annak aki cukorbeteg vagy inzulinrezisztens, Isten áldása Norbi, de az 500 kcal /100 gramm pogijától azonos mennyiségtől nem fogok jobban fogyni, mint a 380 kcal / 100 g sima pogitól, ha azonos mennyiséget eszek, és kb. negyedannyiba kerül.

2013. márc. 4. 21:35

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy tud-e valaki update 1 kenyér receptet kenyérsütő géphez.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

52. megryan (válaszként erre: 47. - 38c05a6ad0)
2012. nov. 20. 15:56

Ha kipróbáltad volna, nem írnád hogy nem működik.

Mert igenis működik. és még csak meg sem kell venni hozzá az pdate kajákat, hanem csak a kódokat betartani.

2012. nov. 20. 15:49
sziasztok! Azt meg tudná valamelyikőtök mondani, hogy a sütőtök hányas kódú?ezt az egyet nem találtam meg, de most hogy szezonja van, nagyon jól jönne.köszi
50. beagle
2011. nov. 11. 10:41
Egyáltalán nem szélhámosság az update! Nekem a kenyere nagyon drága, de helyettesítem a Slimmm kenyérrel, majdnem ugyanannyi a ch-ja. És itt a szénhidrát a fontos, nem a kalória. Napi 150 gr. szénhidrát bevitele mellett és tornával le lehet adni a kilókat. Két hónap alatt 6 kg-ot fogytam. Vannak, akik többet is, de mindenkinek más-más.
49. babuci25 (válaszként erre: 47. - 38c05a6ad0)
2011. nov. 8. 10:56
A mondatodban a szélhámosság a nagy hűlyeség... Érdekes módon nem hallottam még olyanról akinél nem működött. Nállam is működik és nem veszem a kaját csak olyan dolgokat eszek amit lehet kód szerint. SŐT ISTENI FINOM SÜTIT IS LEHET ENNI.
48. Keldaa (válaszként erre: 47. - 38c05a6ad0)
2011. szept. 26. 07:07

Sziasztok!

Szia Kedves lacipapa!

Neked lehet szélhámosságnak tünik de hidd el hogy nem az! Nem foglak gyözködni hogy miért nem de én csak ezzel fogytam és mellékesen irom hogy 2 honap alatt 8 kg ment le ami igen szép(torna nélkül) és nem éhezek az ételek igen drágák nála de ezt minden updates tudja nem kötelező meg venni azokat amit ö árul elég ha csak be tartjuk a kodokat és ugy is lehet fogyni!ha nem tudsz valamit akkor miért írsz ki hülyeséget?higyétek el nagyon sokat ki probáltam már mind vizsa is jött ez a legjobb eddig és igen soknak is bevált!

Szép napot!

2011. szept. 19. 22:33
Szerintem ez az egész update egy nagy szélhámosság!
46. beagle
2011. szept. 19. 21:19
Egy hét alatt lement 1,5 kg. Nagyon boldog vagyok! :))
45. beagle
2011. szept. 12. 16:13

Sziasztok!

Én is update 1-es ételeket fogyasztok. Megrendeltem Norbi update1 cipóját, és néha sütit is kérek. Nemrég kezdtem, fogyni még nem sikerült, de remélem össze fog jönni.

44. Keldaa
2011. szept. 2. 12:43

SziastokT

zsanetth

Lenne egy pár kérdésem hozzád

Te menyit fogytál az u1 ? vagy egyáltalán ezt etted ? menyit ehetünk meg pl 1 evésre a virsliböl? vagy párizsi vagy ami ott szerepel?

irnál egy párat ha már te ennyire értesz hozzá? még uj vagyok 3 hete csinálom elég jol birom kenyér nélkül a torna sajna valahogy MÉG de majd valahogy rá veszem magam .

2011. aug. 24. 10:30

Mennyi hülyeséget írtok!

Az U1-es ételek nem hizlalnak, korlátlan mennyiségben fogyaszhatók! Azt is tudni kell, hogy ezektől nincs farkaséhség, ezért a zabálás, mint olyan nem is fordulhat elő! Ezek az ételek laktatnak! ÉS NEM RADIKÁLIS A MÓDSZER... Norbi soha nem mondott olyat, hogy az U1-eseket nem ajánlja huzamosabb ideig, hiszen a felesége ezen él!!

A különbség az Update és az Atkins között: az Atkins-módszer egy DIÉTA, amit kúraszerűen szabad csak folytatni, az UPDATE pedig egy ÉLETMÓD, amit egy életen át lehet követni!

A mozgás és a táplálkozás aránya stimmel, csak épp fordítva: 70%-ban az étkezésen, és csak 30%-ban a sporton múlik!


Ajánlom Norbi és Réka facebook oldalát, ahol minden információt pontosan megtaláltok, mert ők írják a tartalmat (nem a menedzserük, vagy a személyi titkáruk) :)

42. wirgi (válaszként erre: 40. - Krisztinaa91)
2011. ápr. 26. 09:59

Az is lehet, hogy keveset eszel.

Az is tud hizlalni. Ilyenkor a szervezet tartalékra vált.

41. rohiani (válaszként erre: 40. - Krisztinaa91)
2011. ápr. 26. 09:37
Iktass be egy kis mozgást napi 20-30 perc gyors séta. Én ne napi 2x3 egyél hanem 5x keveset. 2 étkezés legyen nyers zöldség (répa, karalábé) vagy zöld vegyes saláta hús nélkül. Ha gyümölcsöt eszel azt ne este tedd. És továbbra is update 1. Tízóraira ehetsz update1 édességet akár minden nap, de akkor a reggeli legyen gyümölcs.
2011. ápr. 26. 02:10
sziasztok! en kb egy honapja probalok az update modszer szerint elni. ennek kereteben csak 1-es kodu eteleket eszem, pl. a rizst, a krumplit, a tesztat es a kenyeret teljes mertekben elhagytam az etrendembol. az edesegekkel sajnos hadilabon allok, de igyekszem mersekelni oket, es a mozgas sincs beepitve igazan a napjaimba. altalaban csak asvanyvizet iszom, és napi 2-3x eszem. az elso 10 nap alatt le is fogytam 3 kilot, de azota megallt a fogyas. valakinek van valami otlete, hogy miert lehet, vagy hogy hogyan lehetne ujra beinditani?
39. 1174e9918f (válaszként erre: 34. - Delike)
2010. dec. 18. 11:08
Szerintem olvasd el még egyszer amit írtál miért lenne nehezebb lemondani egy 100 kg os embernek az a tiltott kajákról mint egy 74 kg nak?????Tény,hogy nagyobb súlyból többet lehet eleinte leadni de csak azért mert több vizet tud veszíteni:)
2009. júl. 2. 16:56

Sziasztok!

Ma van a 25. napja,hogy csak update 1-es ételeken élek,és eddig 2,5 kilót fogytam, a hasam feltűnően laposabb, és a derekam 3 cm-rel kevesebb :) Nem mellesleg sokkal fittebbnek érzem magam, jobb a közérzetem. igyekszem minden nap 30-40 percet tornázni,nem mindig jön össze,de a heti 4-5 alkalom mindig megvan. Réka Add önmagad dvd-ire szoktam tornázni és taposok, naponta 4-szer/5-ször étkezek,95%ban ásványvizet iszok. Még annyit szeretnék hozzátenni,h jópár éve így fogytam le 20 kilót,csak utána sajnos elkényelmesedtem és visszajött 7-8 kg. De tudom,hogy hamarosan újra le fog menni :) Ha valakinek kérdése van,szívesen segítek.

2009. ápr. 28. 05:58
Fontos a mennyiség is természetesen. És hozzá a mozgás is.
2008. márc. 19. 17:56
Sziasztok!3 hete kezdtem a Norbi diétát, csak 1-eseket eszem.Két hét alatt 5 kg-ot fogytam.Azóta még nem álltam mérlegen.
35. judyt00032 (válaszként erre: 31. - Delike)
2008. febr. 1. 10:01
Szia!Én is kenyeres vagyok,NAGYON!!!De elkezdtem a Norbi kenyeret nagyon drága és én sem vagyon gazdag,de beosztom úgy hogy az ebédhez eszem egy rendes kenyeret,és este amikor korog a gyomrom,akkor két szelet Norbi kenyeret sok updatés szalámival sajttal/abból kevés mert drága:))Igy elég egy csomag egy hétre!És ha kiszámolod 567 ft egy Norbi kenyér,ennyit elköltesz egy héten mondjuk sütire csokira!Igaz??Igy már nem is tünik drágának annyira!Sok sikert!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook