Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Horoszkóp minden mennyiségben fórum

Horoszkóp minden mennyiségben (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2022. nov. 28. 17:01
En nem hiszek benne.
2022. szept. 28. 21:16
Én ikrek vagyok, de a víz elemű jegyek jobban jellemeznek.
2016. márc. 27. 20:30
van itt bagoly? :P :D
2016. márc. 27. 20:27

Mókus (május 22. - június 21.)


Érzékeny, gyors, figyel környezete legkisebb rezdülésére is. Rendkívül mozgékony, tele van energiával. Hozzá illó társa a Bagoly, tőle megkapja a biztonságot, amire a Mókus mindig is vágyik.


Mókusssz vagyok :DD

2016. márc. 27. 20:26
akad
2016. jan. 27. 21:31
Van még itt valaki?
2009. szept. 17. 21:19

sziasztok,

olvasok egy könyvet és abban ez áll:

"...azon a testrészen, melynek megfelelő állati övben a Hold éppen áthalad, nem szabad operációt végezni, mert súlyos komplikációkat idézhet elő."

Nem nagyon értem ezt a mondatot. Tudna nekem vki segíteni az értelmezésben, mert apukámat nemsokára műtik és nem szeretnék semmi bajt! Előre is köszi

2009. jún. 19. 08:16

Indián horoszkóp

Női Portál

Kuti Melinda

2007-11-15

Az indiánok az állatok természetrajza alapján következtetnek az emberek horoszkópjára. Szerencsére sikerült megszereznünk a rézbőrűek jövendölését. Nézzük meg, mit ígérnek számunkra…

Sólyom (március 21. - április 21.)


Gyors, tevékeny, könnyen alkalmazkodik a változásokhoz. Nagy jelentőséget tulajdonít a tervezésnek, de hát egy-egy lecsapás előtt a sólyom is terepszemlét tart. Ideális partnere: a Cinege, aki idővel megtanítja, hogyan mozogjon kényelmesen a földön (hogy ott is olyan kecses legyen, mint az égen).


Mit hoz a jövő?


Télen a természet álomba merül: visszavonulnak a ragadozó madarak is. A Sólyom jegyében születettek is lelassulnak, ezért vállalj kevesebbet. Továbbá kerüld a sólymokat mindig is fenyegető veszélyt: ne merülj el a részletekben.



Majom (április 22 - május 21.)


Találékony, ötletes, főként kézügyességével tűnik ki. Őseleme a föld, ezért biztos, szilárd támaszt keres a világban. A Majom számára egy Kígyó a legmegfelelőbb pár. Akadályt nem ismerő bátorsága és leleményesség lenyűgözi a Kígyót, akinek rajongása csak erősebbé teszi a Majmot.


Mit hoz a jövő?


Meglepetésekre számíthatsz. Ám munkahelyeden és a magánéletben is légy résen! Az éved egyértelműen jól fog zárulni.



Mókus (május 22. - június 21.)


Érzékeny, gyors, figyel környezete legkisebb rezdülésére is. Rendkívül mozgékony, tele van energiával. Hozzá illó társa a Bagoly, tőle megkapja a biztonságot, amire a Mókus mindig is vágyik.


Mit hoz a jövő?


A tél fordulópont lesz az életedben. Energiádat most ne új célok, ötletek kidolgozására fordítsd. A szerelemben szerencséd lesz. Új partnered gondoskodik róla, hogy felhőtlen boldogságban köszöntsd majd „igazi” évszakodat, a tavaszt.



Papagáj (június 22. - július 22.)


Alapvetően vidám, szereti a társaságot, ragaszkodik a családjához. Jó érzéke van a pszichológiához, ösztönösen segít a barátain. A Papagáj párja a Lúd: mindkettőjüknek mérhetetlen a türelme. Ez boldogságuk záloga.


Mit hoz a jövő?


Egy ideje kedvezően alakulnak dolgaid, ha ügyes vagy, meglovagolhatod szerencsédet. Érzelmi és szakmai téren is ragadd meg a lehetőségeket! Ne feledd: a Papagáj igazi évszaka a nyár lesz.



Hal (július 23. - augusztus 22.)


Imádja a csillogást, a fényt, az év legvilágosabb hónapja az övé! Jól alkalmazkodik a körülményekhez, kedveli a luxust, szereti a mozgalmas életet. A Halhoz legjobban a Csiga illik, aki el is várja partnerétől a csillogást.


Mit hoz a jövő?


Nehéz tél vár a Halakra. De ne csüggedj, ahogy kitavaszodik, rendbe jön minden, vár a szerelem, elmúlnak a munkahelyi gondok.



Kutya (augusztus 23. - szeptember 22.)


Töprengő, gondolkodó lény. Megfontolt, mások számára túlságosan is komótos. Leginkább csak saját magára számít. A Kutya társa a Róka, segítségével ugyanis sokkal könnyebben feloldódik a társaságban, könnyebben megszabadul gátlásaitól.


Mit hoz a jövő?


Itt a nyugalom és a pihenés ideje. Egy időre hagyj fel a család és a batárok istápolásával. Ne vedd mindenki baját a válladra, gondolj egy kicsit magadra is. Csak így fog jól záródni az éved.



Cinege (szeptember 23. - október 22.)


A Cinege, akárcsak minden madár, egyszerre tartozik az éghez és a földhöz is. Energiájának nagy részét a szelek és ellenszelek közötti lavírozással tölti. Bőkezű, bátor és hisz a csodákban. Jó üzleti érzéke van. Igazi társa a Sólyom, tőle ugyanis energiát kap elképzelései, tervei megvalósításához.


Mit hoz a jövő?


A viharok elmúltával nyugodtabb idők következnek. Bár szinte semmi sem sikerül úgy, mint ahogyan szeretnéd, mégis megkönnyebbülten lélegezhetsz fel így az év vége felé. Előbb-utóbb rendezed életedet, megszabadulsz a gondoktól.



Kígyó (október 23. - november 22.)


Sohasem akkor és sohasem úgy valósítja meg elképzelését, ahogyan szeretné. Ez azonban nem szegi kedvét, sőt: a Kígyó sokkal többre képes, ha akadályokba, nehézségekbe ütközik. Szívesen és érdeklődve hallgatja mások tanácsát, főként párjának, a Kutyának a szavára ad igazán.


Mit hoz a jövő?


A Kígyók ősszel érzik jól magukat a bőrükben. Az ősz azonban mindjárt elmúlik, átveszi helyét a hideg tél. Mivel szereted a kihívásokat, így is számos szakmai és személyes siker vár rád.



Bagoly (november 23. - december 21.)


Éjszaka él, ezért azt is észreveszi, amit mások egyáltalán nem. Jók a megérzései, gyorsan „kapcsol”. Zárkózott, gyakran hosszú időre van szüksége ahhoz, hogy valódi barátra leljen. Igazi partnerre a Mókusban találhat.


Mit hoz a jövő?


A tavasz, a nyár sohasem kedvez a Baglyoknak. Ez azonban még odébb van. Télen elnyeri lelki egyensúlyát, rendeződnek kapcsolatai, sikert siker követ otthon és a munkában egyaránt. Vigyázz, hogy az új év elején nehogy megint hullámvölgybe kerülj majd!



Lúd (december 22. - január 20.)


Kitartó, állhatatos mindenben. Fél az ismeretlentől, ezért sokszor türelmetlen másokkal, képtelen elfogadni barátai gyengéit. A Mókus éppen ezért lehet hasznos társa a Lúdnak: mellette ugyanis megtanulhatja, mit jelent a rögtönzés, a nagyvonalúság.


Mit hoz a jövő?


A Lúd évszaka a tavasz lesz, ekkor bebizonyíthatja, mennyire kitartó. Amikor a többiek fáradtak, a Lúd erőre kap. Az év vége a várva várt erőpróbák igazi kezdete.



Csiga (január 21. - február 19.)


A legfontosabb, hogy hasznosnak érezze magát, segíthessen másokon. Vidám természetű, kedveli a társaságot. Egy Csigának a Hal a legmegfelelőbb társ: együtt ugyanis csodákra képesek.


Mit hoz a jövő?


A tél nem különösebb öröm a Csigának. Ám tavasszal erőre kap. Nagytakarítás, rendrakás, segítés az ismerősöknek, baráti kirándulások – olyan programok, amelyeken a Csigák igazán jól érzik magukat.



Róka (február 20. - március 20.)


Meglehetősen heves, érzelmeiben szélsőséges. Sokszor ezért is magányos. Lelke mélyén érzékeny. Ha szeret, érzelme egy életre szól. Többek között a magányosság hozza közel egymáshoz a Rókát és a Kutyát. Ketten elég erősnek érzik magukat, hogy szembenézzenek a világgal.


Mit hoz a jövő?


A tél nyugodt és csendes, érzelmi és szakmai válságoktól mentes lesz. A legfontosabb, hogy félrevonulásoddal, érzékenységeddel ne rontsd el a családi ünnepeket. Mert mikor máskor engedhetnéd közel magadhoz azokat, akiket szeretsz, ha nem ilyenkor?

229. c4f059c04b (válaszként erre: 227. - Lea78)
2008. okt. 19. 18:52
szívesen :)
228. lea78 (válaszként erre: 226. - C4f059c04b)
2008. okt. 19. 18:50
Vízöntő az aszcendensem.
227. lea78 (válaszként erre: 226. - C4f059c04b)
2008. okt. 19. 18:45
Köszönöm!
226. c4f059c04b (válaszként erre: 225. - Lea78)
2008. okt. 19. 18:09
írd be a keresőbe hogy aszcendensszámítás, rengeteg ilyen címet fog kiadni, azok közül jópár helyen te is meg tudod nézni.
225. lea78
2008. okt. 19. 17:54
Bak vagyok de nem tudom mi az aszcendensem. Segít valaki?
224. c4f059c04b (válaszként erre: 223. - Cyntia)
2008. okt. 19. 17:46
Ezért nem is lehet megállapítani hogy igaz- e vagy sem. Az enyémben is van két vízöntő, négy mérleg, két nyilas, egy skorpió, egy szűz ,egy rák,amúgy halak vagyok. Bárhogy viselkednék, lenne mire fogni.
223. Cyntia
2008. okt. 19. 17:14

Én mérleg vagyok skorpió aszcendenssel. Belül hatalmas mérleg a külvilág felé: skorpió..

De csak akkor értheti meg az ember az asztrológiát, ha mélyebben foglalkozik vele. Mert a születési képletemben van még 2 skorpió, 2 szűz, még 2 mérleg, 1 halak, 2 nyilas. Vagyis ezeknek a jegyeknek a jellemzői mind ott vannak bennem!!!

2008. okt. 19. 16:54
Én nem hiszek benne annyira. Én amúgy Bak vagyok (Nyilas aszcendenssel). A párom meg Vízöntő.
2008. okt. 19. 16:43

Érdemes elolvasni -az asztrológia tudományos vizsgálata -irományt a neten. Elég érdekes dolgokat ír.


Egyébként én iskoláknál vagyok védőnő, így kb 10000 gyerek egészségügyi törzslapját látom, születési dátumokkal együtt.

Az azért elég kijózanító volt, amikor ikerlányok kartonjait láttam (akik néhány perc különbséggel születtek) és az egyik szervi szívbetegséggel született amire már többször is műtötték, a másik lány szíve meg teljesen egészséges.

220. c4f059c04b (válaszként erre: 219. - C4f059c04b)
2008. okt. 19. 15:02
ja, meg a mérlegekre jellemző divatolás és "piperkőcség" sem jellemző rám ,vagy nem sminkelek vagy kb 20 másodperc alatt kifestem a szemöldököm. Konfliktuskerülő sem vagyok, imádok vitatkozni, megmondom a vélemányem bárhol bárkinek.
219. c4f059c04b (válaszként erre: 218. - Norbikayy)
2008. okt. 19. 14:49
Én meg halak vagyok ,szűz hold, mérleg ac. A szűz rendszeretetéből és racionalitásából nem sok van bennem. Az esetek 99%-ban a szívemre hallgatok. Parancsra semmit nem csinálok, csakazértsem. Viszont ha szépen kérnek szinte képtelen vagyok nemet mondani.
2008. okt. 19. 11:22
Sziasztok!Én halak srác vagyok bak aszcendenssel.Mivel a bak racionálisabb típus és a halak képzelet világában él, ezért nálam néha nemtom mit tegyek bizonyos helyzetekben.Az eszemre vagy a szívemre halllgassak.Azért általában a szívemre szoktam:D
2008. okt. 1. 17:18
van benne valami igazság
216. Blenky
2007. aug. 29. 20:55
Hát... lehet vmi igazság bennw, de sztem csak akkor müködik igazán, ha hiszünk benne...
215. Venes
2007. aug. 18. 21:08

Én hiszek benne. Foglalkozok is vele.

De az a meglátásom, hogy csak egy pontosabb és részletesebb elemzés az ,,igazi".

2007. aug. 18. 21:06

Te mennyire hiszel a csillagjóslásban?

Szerinted igazak az általános jellemzők?

2007. jún. 29. 13:13
Nálunk érdekes a felépités ilyen szinten mert anyum rák szoval vizes jegyü. apum kos-tüz jegy, a testvérem szüz- földies és én ikrek szoval levegös....mindenböl van 1....ami meg is látszik ha vitára kerül sor....
212. Castellina (válaszként erre: 211. - KissJudit)
2007. márc. 26. 20:21
Neked mi a jegyed?
2007. márc. 25. 15:14

Szerintetek mi lehetne a taktikám a családi béke fenntartására, ha a párom oroszlán, az iker fiaim kos, a nagyfiam meg bak jegyű?

Hát...elég sok állat van nálunk a családban :))

2007. febr. 4. 17:32
Nem tud nekem valaki egy aszcendensnaptárat küldeni? Úgy hallottam van ilyen!
2007. febr. 4. 13:30
asztroweb.hu...ha horószkóp érdekel bárkit..autentikus, jó fórumokkal..
208. ezvagyoken (válaszként erre: 201. - Cicumaci)
2007. febr. 4. 11:47
A férjemet pont t...n találtad.Kos a "drágám"
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook