Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha az apa nem fizet gyerektartást fórum

Ha az apa nem fizet gyerektartást (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2007. okt. 28. 04:54
nem úgy van, hogy ha nem fizet apuci, akkor az állam "megelőlegezi"? és mért kell bármi is a nevén legyen? a keresetéből fizet, nem?
2007. okt. 28. 00:46

Szia banyamama!

Az nem semmi!A "volt" férjemnek van a nevén egy autó, és a szülei házának egy negyede a nevén van!De ha arra terhelik vagy ilyesmi akkor neki lőttek!

És látogatja a gyerekedet???

2007. okt. 28. 00:05

Sziasztok!

Sajnos én lassan a 6. éve pereskedem a gyerektartásdíj miatt.

Ha a végrehajtás nem tud vagyont igazolni,ami a nevén van, akkor megette a fene az egészet.........

2007. okt. 27. 23:47
Most az ügyvéd beadta a végrehajtási kérelmet, majd meglátjuk, azzal nyugtat hogy hónapokig eltarthat, de ha Ő nem, akkor majd az állam fizet, megelőlegezi, és rajta behajtják!Kiváncsi leszek!De ha ezek után ide meri tolni a képét holnap....bár elég vastag a bőr a pof....
2007. okt. 27. 21:01

Perlés, és hogy utána megkapjad mindig a pénzt, ne csekken hanem a te folyószámládra utalják a pénzt. Ott a bíróságon ezt azért mondd így meg.

Én így csináltam!! Ez a biztos!!

3. 0b099f6590 (válaszként erre: 1. - Borsóleves)
2007. okt. 25. 07:40

Ha már meg van itélve a biróságon a gyermektartásdij összege, akkor kérjél fizetési meghagyást, végrehajtást.

Ha még nincs, akkor hosszu menet, mert be kell adni a biróságra, várni a tárgyalásra, utána az itéletre, utána arra, hogy ne fizessen és utána jöhet a végrehajtó.

Van még egy ut, feljelented a rendőségen, mert a gyermektartásdij elmulasztása büncselekmény, de ebből nem látsz pénzt, max. azt mondják apukának enyje-bejnye!

2007. okt. 25. 07:15
vidd perre a dolgot.
2007. okt. 25. 00:04

Sziasztok!

Nem egy kellemes téma, de gondoltam hátha vannak hozzám hasonló helyzetben lévő anyukák köztetek...

Tudtok valamit tanácsoni, mit tegyek, stb....

Köszi

B.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook