Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » H1N1 - akik már elkapták a vírust fórum

H1N1 - akik már elkapták a vírust (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
795. borsicica (válaszként erre: 791. - Kingalaura)
2009. dec. 14. 09:04
:)
794. c502273b01 (válaszként erre: 791. - Kingalaura)
2009. dec. 14. 09:04

A Bódi család elutazik Thaiföldre,de előtte beadatják ők is maguknak az oltást.

Kár,hogy nem láttam a műsort:))

793. borsicica (válaszként erre: 788. - C502273b01)
2009. dec. 14. 09:03

kostold meg, finom, ha jól van fűszerezve :)

Szépek az idézetek az adatlapodon, lehet őket alkalmazni :)


Igen ezt írtam nekem is vannak sz@r napjaim, de a hét zöme pozitiv :)

792. Kingalaura (válaszként erre: 788. - C502273b01)
2009. dec. 14. 09:03

Nem ittál forralt bort????????????????????


Tessék pánikolni!!!!!

2009. dec. 14. 09:02

Tegnap néztem a Story Tv-n Fekete Lacit ijesztette meg lökött Hajdú, mert kérdezte tőle, hogy beadatta -e az oltást. Aztán mondja, hogy be, mert bár tőle félnek az ilyen baktériumok, meg vírusok is, de ezt most beadatta.


Erre mondja ez a hülye, hogy vannak ám mellékhatásai az oltásnak. Elveszti az erejét, meg leépülnek az izmai....


Egy pillanatig azt hitem Fekete falhoz vágja...


Ha-ha -ha!

790. c502273b01 (válaszként erre: 787. - Kingalaura)
2009. dec. 14. 09:02
Ez természetes,nekem is megfordult a fejemben,jól döntöttem-e,de ez kiderül idővel.
789. borsicica (válaszként erre: 782. - Manul)
2009. dec. 14. 09:00
de gyönyörű németjucid van ,nekem 2 van az egyik 10 hónapos a másik 2 és fél éves, imádni valóak, de ahogy láttom a tied ónémet?! naon szép :)
788. c502273b01 (válaszként erre: 784. - Kingalaura)
2009. dec. 14. 08:59

Hát nem lehetünk mindig topon:)Időnként mindenkit megtalál a kedvetlenség,búskomorság,csak van,akit ritkábban:)

Rám nem jellemző a pánikolás,nem vagyok rettegős fajta,ettől függetlenül vannak kifejezetten sz@r napjaim:)

Még nem ittam forralt bort,bevallom:P

787. Kingalaura (válaszként erre: 783. - Borsicica)
2009. dec. 14. 08:59

Azért előbb-utóbb belefáradok a nagy parába...!


Figyi, én legjobb szándékom, tudásom, és sok utánakérdezést követően beadattam ugye az oltást.


Nem mondom, hogy nem félek néha, hogy jól döntöttem-e, de már annyira nem érdekel!


Negyon nem szeretném, ha így lenne, mert itt a két pici, de lehet, hogy két nap múlva felfordulok tőle, de most tegyem tönkre a maradék két napom????????


már úgysem tehetek semmit! Hini... Mit képzel magáról? Alig látszik!

786. borsicica (válaszként erre: 784. - Kingalaura)
2009. dec. 14. 08:57
taps
785. borsicica (válaszként erre: 782. - Manul)
2009. dec. 14. 08:56

:)

nincs mit :) a nagytakarítás nagy szellőztetésel jár, nálam is addig rakd őket huzatmentes helyre, azzal nem lesz baj, csak utána kerüljön vissza a megszokott helyére.

784. Kingalaura (válaszként erre: 781. - C502273b01)
2009. dec. 14. 08:55

Az jó ilynkor, meg jó kis forraltbor... De én tegnap csak finom házi mézes teáig jutottam, de az is megérte!


Az meg még nem negatívság, hogy egy pozitív ember is tudja, hogy vannak rossz dolgok, mint pl. hogy ettől az oltástól zsibbad a kezed, vagy fáj,stb.


Csak nem szabad annyira belesüppedni, hogy a rettegés tegye ki a napot, meg a gondolatokat.


Sajnos én néha hajlamos vagyok erre, de kezdem kezelni a problémát tudatosan, legalábbis remélem!

783. borsicica (válaszként erre: 778. - Kingalaura)
2009. dec. 14. 08:54

"Erre kell készülni, és le van szarva minden h1n1 , meg az összes lepra!"


Naon jó :) fetrengek a nevetéstől :) mintha kicseréltek volna téged, hidd el ez így jó! :)

Nem ronthatja el az ünnepeket a hini vírus :)

782. manul (válaszként erre: 772. - Borsicica)
2009. dec. 14. 08:53

Igen.Szerintem a huzat lesz a bűnös,mert mióta megvettem folyamatosan virágzott.Hétvégén dobott le két bimbót,pénteken nagytakarítás volt nyitott ablakok mellett.

Köszönöm!

781. c502273b01 (válaszként erre: 776. - Kingalaura)
2009. dec. 14. 08:51

:DDD

Én tegnap ittam fincsi meggylikőrt:PP

780. c502273b01 (válaszként erre: 768. - Borsicica)
2009. dec. 14. 08:50

:)

Még szerencse,hogy alapvetően optimista vagyok:)

Aki azt hinné,negatívságból vagy elkedvetlenedésből írtam volna le az oltás mellékhatásaként fellépő (nem mindenkinél!) zsibbadást,akkor elmondom,hogy nem,de ezzel is számolni lehet.

Én a józan optimista életben hiszek,annak nem tudok örülni,aminek nem lehet:)Ez pedig nézőpont kérdése:)

779. Kingalaura (válaszként erre: 777. - Borsicica)
2009. dec. 14. 08:48
Várjuk a jó recepteket téli piknikhez....!
778. Kingalaura (válaszként erre: 775. - Borsicica)
2009. dec. 14. 08:46

Igen, mert nem tudhatjuk, hogy m i jön, de addig meg minek idegeskedni rajta...?


Izgulunk itt pl ki a h1n1 miatt, ki az oltás miatt, aztán lehet hogy elüt az első autó... addig meg végigizgultuk az egészet....


tényleg nem lehet félelemben élni, mert akkor minden nap rossz, nem csak az, amikor van is valami rossz_!


Jön a karácsony, és egyre több helyen olvasom, meg hallom, hogy se ez, se az nem vesz nagy ajándékot, mert legyen meg az igazi értelme az ünnepnek, az, hogy örülünk, hogy vagyunk, hogy várnak ránk még jó dolgok...!


Erre kell készülni, és le van szarva minden h1n1 , meg az összes lepra!

777. borsicica (válaszként erre: 776. - Kingalaura)
2009. dec. 14. 08:46
:D:D:D azt meglesném, hogy süttöd :) nutellás pálinka :) kér még esetleg valaki? :)
776. Kingalaura (válaszként erre: 774. - Borsicica)
2009. dec. 14. 08:41

Azt olvastam, hogy süssek pálinkát...!!!


A hav még nem olyan nagy, épp porcukor rétegnyi, de az beborít mindent!!!!!!!!!!!!!!!

Én mondtam, hogy gyere, gyertek, csinálunk egy fórum- találkozót!!!!!!!!!!!!!!!!


egyébként milyen buli lenne most az öreg fűzfa alatt egy pokrócban teázni!!!!!!!!!!

775. borsicica (válaszként erre: 773. - Kingalaura)
2009. dec. 14. 08:38

örülök, hogy ilyen pozitiv lettél, ez így van jól, ha búslakodunk bevonzuk a negatív dolgokat és tényleg mindennap szürke lesz, majd a férjed is rájön :) az enyém is kezd felébredni, hogy mennyire igazam van , mert én kb.fél éve használom a módszert :)

Persze engem is fel lehet idegesiteni, de lecseng, és néha az is kell :)

774. borsicica (válaszként erre: 771. - Kingalaura)
2009. dec. 14. 08:35

;(;( ez nem ér, akarom én is nagy havat látni, naaaa, fújd erre!


Megyek is a Balcsihoz, süssd a palikat, nutellás legyen ám! a 28-dik mólónál,az öreg fűzfa alatt várlak, pokrocot, meleg teát viszek nehogy oda fagyon a seggünk :D:D:D:D


Kb mekkora a hav :) ?

773. Kingalaura (válaszként erre: 771. - Kingalaura)
2009. dec. 14. 08:34

Ja!- és nagyon tetszik ,ahogyan az életet csodálod, és megéled a napjaid....


A férjem nézett rám furán egyik este, amikor elkezdett pelyhezni a hó, hogy milyen szívből örültem, és még lefekvés előtt elmentem a Lányokkal sétálni, és kapkodtam nekik a hópihéket ( jól megugráltattak, mert vadásznom kellett a nagyokra...), és néztük a fényeket az ablakokon, házakon...


Nekem ez is elég ahhoz, hogy boldog legyek!


ez olyan jó!!!!!!!!!!!

772. borsicica (válaszként erre: 769. - Manul)
2009. dec. 14. 08:32

ami baj lehet, hogy huzatot kap, vagy meg mozgatad, áthelyezted esetleg másik helyre, vagy ha valaki hozzáér , vagy valami pl. függöny, nem bírják a dohányfüstöt, nálam is ritkán egy-egy leesik, hát igényesek, de meghálálják :)

vagy esetleg, táphiány, nincs elég energiája, tápozod őket?

771. Kingalaura (válaszként erre: 767. - Borsicica)
2009. dec. 14. 08:31

Én kérlek a Dunántúlon, közel a Balcsihoz!!!!!!!!


Havas minden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

770. borsicica (válaszként erre: 763. - Hencike73)
2009. dec. 14. 08:29

Ha beteg nem fogják oltani, én úgy tudom a másfél évest már lehet oltani, de kérdezd meg catherinát,hogy ő mit mond, mert ő otthon van a gyermek témában, én felnőttek közt dolgozom, meg barátok közt :)


Gyermekorvos, védőnő, mit javasol?

Én amikor felhívtam a gyerekorvost, ajánlotta melegen, hogy essünk túl rajta, másnapra időpontot is kaptunk, de valószínű nem mindegyik gyermekorvos látja így!

Sőt fiam doktornője még nekem volt gyerekorvosom azért is választottam őt, ismerem már 30 éve :) tapasztalt, és szereti a házi praktikákat, mint pl., köhögésre hagymatea, a gyerek imádja! a c-vitamin mellé szigóruan méz :)

És hál'istennek antibiotikumot csak akkor ír, ha naon kell és lázas, mert tudja, hogy hazavágja a bélrendszert :)

769. manul (válaszként erre: 768. - Borsicica)
2009. dec. 14. 08:25
Miért dobja le a bimbóját az orchideám? Eddig kinyílt 4 virág,és a többit leszórta!Mi a titka?
2009. dec. 14. 08:22

angyalfény, angyal44, a napod attól függ, hogy te hogy írányitod, nekem is szoktak lenni sz@r napjaim, de mindenben keresem a pozitivumat, illetve látom a poz. oldalát és akkor tényleg jó napom van!

Az emberek lassan kis dolgoknak nem örülnek, pedig kéne, kéne annak örülni, hogy minden reggel felkelsz az ágyból egészségesen, a reggeli kávé illatának, izének, a borongos időben, szebbek a kirakatok is főleg most kari előtt, ezeket még lehetne sorolni, de magadtól kell rájönni ezekre a dolgokra :)

Én a hatalmas takarítás után mindig hulla vagyok, de mindig bámulom a 15 cserép orchideámat, milyen gyönyörűek, mert ők ilyenkor mindig tusolnak, és a levél fénye csodálatos, és most van 5 cserép ami 1 héten belül virágozni fog, tiszta bimbósak :) ez is egy példa :)

Érdemes orcideákat tartani, hálásak, csodálatosak, feldobják az embert :)

Probáljátok ki, csak pozitivan nap, mint nap!

Hú jó sokat papoltam :)

767. borsicica (válaszként erre: 753. - Kingalaura)
2009. dec. 14. 08:15
pici szívem akkor örülne, ha Pesten is szakadna legalább 1 napig :D te merre laksz?
2009. dec. 14. 08:14
Nálunk senkinek semmi baja nem volt még a karunk se fájt, max. akkor, ha hozzáértél a közvetlen területhez ahova beadták a vakcinát!Anyum, apum, férjem, gyerek, én lettünk oltva, senkinek semmi panasza nem volt, meg nem is gondoltunk rá, hogy lehet megkaptuk, kész, mentünk tovább :)pénteken volt 1 hete, hogy megkaptuk.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook