Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomor bypass lefogyásra fórum

Gyomor bypass lefogyásra (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
17978. Mmorsi (válaszként erre: 17976. - Vital1978)
márc. 13. 04:11
Szia, köszönöm a válaszod, nagyon fontolgatom, hogy uccu Szombathelyre. Hol voltatok első konzultáción? Budapesten valaki?
17977. Katicaboglár (válaszként erre: 17972. - Zsokadebrecen)
márc. 12. 22:24
Szia Zsóka! A te kivételes eseted miatt legyszi irj boővebben a napjaidról, persze csak ha nem esik nrhezedre. Köszi Kata
17976. Vital1978 (válaszként erre: 17966. - Mmorsi)
márc. 12. 21:40
Szia! Az én műtétem is Szombathelyen volt. Nekemsleeve műtétem volt hat hete. Juhász főorvos operált! Voltak kezdeti nehézségeit de már túl vagyok rajtuk! Szerintem szuper hely maximálisan odafigyelnek mindenkire!
17975. eantoni (válaszként erre: 17969. - Zsokadebrecen)
márc. 12. 21:09
Orulok neki, hogy vegul jol jottel ki a mutetbol! Hajra elore!
17974. Lara34 (válaszként erre: 17958. - Kittykata)
márc. 12. 20:47
Szia, érdemes altatásban. Néhány perc az egész, de megéri. Nem marad rossz élményed. Nekem úgy volt
17973. Lara34 (válaszként erre: 17970. - Frezi1)
márc. 12. 17:39
Sziasztok! Engem most mutottek a DM-ben. En mindenkeppen ezt ajanlom es Vasas doktort. Az ar egy tenyezo de fontosabb a sebesz maga, hisz az egeszsegunkkel jatszunk.. ott minden szuper. A szemelyzet is! Hajra!
márc. 12. 16:22
Köszönöm szépen! És nagyon szivesen! És igazán nincs mitől félni ujra neki mennék pedig az én esetem 1000/1 esetben történik meg. De tudom, biztos vagyok benne hogy jól döntöttem, egy pár nap kellemetlen érzés de egy egész uj élet jön cserébe. Csak bártan!
17971. Mmorsi (válaszként erre: 17969. - Zsokadebrecen)
márc. 12. 15:49
Köszönöm szépen az infókat. Gyors felépülést kívánok!
17970. frezi1 (válaszként erre: 17969. - Zsokadebrecen)
márc. 12. 15:19
Szia! Köszönöm, hogy megosztottad velünk a szombathelyi tapasztalatodat. Tehát azt mondod, ne féljek és próbáljam végig csinálni? Rettentően félek...
17969. zsokadebrecen (válaszként erre: 17966. - Mmorsi)
márc. 12. 13:34
Szia! Igen engem Szombathelyen műtöttek, holnap lesz egy hete. Csak jót tudok mondani a dokikról is és a kórházról is. Első osztályu volt az ellátás, rám különösen figyeltek mert kicsit komplikáltabb lettem az átlagosnál, de már jól vagyok. Nekem bypass volt, de sokan vannak sleeve-sek is akiket ott műtöttek és mindenki jól van. Én csak ajánlani tudom őket. Két doki van aki végzi ezeket a műtéteket, Juhász és Lóderer doki. Mindkettő nagyon szimpatikus, ami külömség kettőjük között talán annyi hogy Juhász doki műtét után közvetlen kapcsolatot tart a betegeivel,utánkövetés céljábol, Lóderer viszont csak a titkárnőjén keresztül érhető el.(engem amugy Lóderer doki műtött) de bármelyiket jó szivvel merem ajánlani.
17968. eantoni (válaszként erre: 17963. - Popimaci)
márc. 12. 09:31
Ugyes vagy es latod, elobb utobb megjonnek a sikerelmenyek is!
17967. frezi1
márc. 12. 05:03

Sziasztok! Nagyon gondolkodok én is a műtéten. Esetleg van valaki, akit Szombathelyen műtöttek?

Előre is köszönöm a hozzászólásokat.

17966. Mmorsi
márc. 12. 04:20

Sziasztok, nagyon régen jártam már a fórumon. 2017 márciusára volt időpontom még Debrecenbe, de 2017 januárjában problémák voltak a kórházban. Végül a műtét egyébként is elmaradt volna, mert kiderült, hogy kisbabát vártam. :)

12 évet vártunk rá. Augusztusban voltam Veszprémben és van egy 2019. Júniusi műtéti időpontom. Akkor a műtét ára még 1,5 M Ft volt. Most kezdtem megint nézelődni a témában és látom, hogy van már lehetőség Szombathelyen is a műtétre 1,4 M Ft-ért. A DM oldalán nem találtam meg a mostani árakat. Segítenétek? Érdemes lenne Szombathelyre menni a műtét miatt? Az ott műtötteknek jók a tapasztalataik?

17965. NellyNati
márc. 11. 14:45
Sziasztok!! Ma vagyok 12 napos😊 és el mullt a rossz közérzet a gyengeseg es a hanyinger. Mar megy a folyadek 🙏🙏🙏 es némi étel is. De mar teljesen mas minden. Es ez ido alatt 9 kilo minusz.🙂🙂😎😎😎 ez hetetlen!! Amikor ra allok a merlegre mindent el feledtet. Meg nagyon az elejen vagyok. De mar sokkal jobb 😍 varom a további fejlemenyeket!! Es tök jo hogy mindenki irja a siker sztorikat!!! Csak igy tovabb. 😘
17964. csaba72 (válaszként erre: 17963. - Popimaci)
márc. 11. 05:46
Ha hiszed ha nem mikor.megveszed a kisebb -több szammal - ruhakat olyan erzes fog majd el amit leirni nemlehet. Én azóta vásarlasi maniaba szenvedek.....3-4xl pólokat, pulovereket lecsereltem L max XL méretre gyartótol függően sőt már van M s pulcsim is.a nadrág 64 volt a maximum most 38 méretet hordok igaz a combok lassan nagyobbat kivánának
17963. popimaci
márc. 10. 14:21
ma tortent jo dolog velem gondoltam megosztom veletek..voltam ma teremben mozogtam kicsit...2orat..2 idosebb holgy is odajott,hogy biztos en vagyok-e az akire gondoltak,mert nagyon mas lettem..a polorol meg a nadragrol ismertek meg mert mindig ezekben vagyok,van egy par valtas ruham,kerulom a rozsaszines rucikat,inkabb a fiusabb szineket kultivalom..es hat majd kiestem a nadragbol es a polobol..a furdorucirol meg ne beszeljunk,mert az mar nem szoritja le a testreszeket,hanem mar lotyog rajtam..kerdeztek,hogy mi tortent velem,hogy sikerult ennyit fogynom..elmondtam..es nagyon jo erzes volt..ok persze bevallottak,hogy tulsagosan szeretnek enni,minthogy vallalkoznanak egy ilyen mutetre,de mindenkinek a sajat ugye,mit,hogy csinal..kenytelen leszek venni par ruhat,mert mar nem erzem jol magam a 3XL-s poloban,nadragban,nem csak az esztetika miatt,hanem mert ralepek a nadragra,es el is eshetek benne..mar az L-snadrag jo ram,es az L-s polo..boldog vagyok...sziasztok
17962. csaba72 (válaszként erre: 17960. - Popimaci)
márc. 10. 10:36

Fázás tenyleg nem jó de időbel elviselhető lesz.

Örülök,hogy tudtam segiteni bármit barmikor...:-)

17961. Suzanna83 (válaszként erre: 17958. - Kittykata)
márc. 9. 23:39
Nekem évekkel ezelőtt volt gyomortükrözésem, semmi érzéstelenítőt nem kaptam és életem legrosszabb élményei közé tartozott (most már a Drain cső kivétele vezet a listán). Most a műtét előtt a vizsgálatoknál ezt már kikötöttem az elején, hogy csak altatásban. Ezek után is, ha bármikor szükség lesz rá, csak altatásban engedem. Úgy semmi sem fájt, semmit sem éreztem.
17960. popimaci
márc. 9. 19:19

sziasztok

lattam,hogy ismet jelentkeznek a regebbi mutottek,ugyhogy en is irok az en 4 honapomrol.

en is pozitivumokrol tudok beszamolni,nektek.a mutetnel 127kg voltam most 97 kg lettem!!! kb 25 eves koromban voltam ennyi kg.nekem a mutettel a felepulessel nem voltak gondok,engem az atalakulas reszekent a lelki dolgok voltak nehezebbek.ez uton koszonom Eatoninak es csaba72-nek a lelki tamogatast..es persze a tobbieknek akik gondoltak ram.szoval ..amit eszrevettem az a fazas..kepes az ember talpa is megfazni,mert egyszeruen a talpparna lefogy es felfazik.erre erdemes ugyelni,mert muszaj az embernek a labara lepni,mivel repulni nem tudunk..es ez a fajdalom pihentetessel es ibubrofen krem kenessel mult el.jolesik pizsamaban aludni,mert fazok,es hibeg a labam.a pukizas..az almatol csak attol..a tobbit szereti a gyomrocska.kedvence a leves,barmilyen leves.evek ota basmati rizst eszunk kicsit finomabb az ize mint a sima rizsnek,semmi gondd a gyomrom az elejetol fogva szerette.en a derekfajdalom miatt csinaltattam meg ezt a beavatkozast,meg persze azert is mert mar nem tudtam tovabb ekkora testben es nehezsegek ,korlatokkal elni.most mar egyedul veszem fel a cipomet,es oromet okoznak a kis dolgok.a munkaban is egyre ritkabban ulok le,inkabb azert mert elfarad az ember a 12 orai meloban esha van rola orvosi engedejem miert ne uljek le.meg eleg sulyos vagyok...szoval tenyleg nagyszeru erzes,es nem kell felni a mutettol,a vizsgalatoktol,az esetleges kis hanyastol..megeri,es ismet megcsinalnam..erot es kitartast mindenkinek.

17959. Andi1963 (válaszként erre: 17958. - Kittykata)
márc. 9. 17:42
A sajátomról tudok csak beszélni: az orvos nagyon ügyes és emberi volt; végig mondta, hogy hogyan lélegezzek, próbáljam ellazítani az éppen aktuális területet, sikerült is, kb. 3 perc volt az egész. A kellemetlen rész az volt, mikor kihúzták a csövet, az olyan öklendezős érzés, de másodszorra sem kérném az altatást. Ne izgulj a tükrözés miatt, ez már tényleg rutin eljárás és profi mindenütt az asszisztencia is, segítenek mindenben. Az meg, hogy hamar lesz a műtét, csak hab a tortán: ezelőtt évekkel mit nem adtunk volna érte:)Mindent összebolyongtunk, hogy ne kelljen 1-2 évet várni....
17958. kittykata (válaszként erre: 17957. - Andi1963)
márc. 9. 16:59
Köszönöm a bíztatást, aranyos vagy, de megmondom őszintén h nagyon megijedtem hogy ilyen hamar lesz. Főleg a gyomortükrözés... érdemes altatásban? Mi a tapasztalat?
17957. Andi1963 (válaszként erre: 17956. - Kittykata)
márc. 9. 13:54

A Duna Medicalban, ahol többünket is műtöttek, a vizsgálatokat is megcsinálják. A recepció összeszervezi az időpontokat.

Neked is hajrá:)

Örvendetes, hogy mennyi sikertörténet!

Andi

17956. kittykata (válaszként erre: 17955. - Andi1963)
márc. 9. 13:49
Ráckevén, Pest megyében
17955. Andi1963 (válaszként erre: 17954. - Kittykata)
márc. 9. 13:47

Szia kittykata,

hol laksz?

17954. kittykata
márc. 9. 13:36
Sziasztok! Tegnap voltam Juhász doktornál első konzultáción, április 4-re már műtéti időpontot kaptam!!! Tud valaki segíteni abban, hogy hol van olyan hely ahol egyben 1 nap alatt lezavarják az összes vizsgálatot ami addig kell? Alig van 3 hetem! Kicsit meg is ijedtem, hogy ilyen gyorsan...
17953. eantoni
márc. 9. 09:55

Sziasztok!

4honapos lettem 7-en es azon gondolkodom mit is irjak...ugy erzem boldog vagyok,elegedett es kiegyensulyozott, hosszu evek utan vegre egyenesbe ertem. 22kilot fogytam (113,5rol indultam, most 91,4 vagyok es 163cm) egyenletesen mindenhonnan, 44/46-os a mostani ruhataram es bar megfogadtam, hogy nem veszek uj dolgokat a vegallomasig, bizony-bizony egy-ket alap ruhadarabot be kellett szereznem 😎😍. Erdekes elmeny es visszajelzes, hogy mennyivel tobben koszonnek, mosolyognak ram, amiota "normal" alkatu lettem 😎😍.

Teljes eletmod valtason mentem at, amiben maximalis partner parom is, rutinszeruve valt a sok seta, a het 3x-i uszas.

Nagyon jo az eronletem, fejben jo vagyok, annyi,hogy estere mar lathatoan elfaradok, ilyenkor mar jol esik bevackolni, bebugyolalni magam egy nagy takaroba (mert hogy a fazas ugy tunik orok) es csak semmittenni.

Kajaban nincs nagy valtozas, maradt a 2x, 3x 2decis mennyiseg delutan/este, delelott egy Actimel, feherje. Sokaig nem tudtam meginni fintorgas nelkul a feherjet, igazabol azota megy, miota vettem hozza egy sajat shakert, valahogy finomabbra keveri el, konyebb meginni.

Mindent eszem, ami jol esik, de teljesen elmaradtak a magyaros kajak, a feher liszt es feher cukor, ezeket nem szereti a pocakom, nekem meg nem hianyzik. Fokent husit es zoldseget eszem, de jol tud esni par szem krumpli, vagy teszta is az etelben. A rizs egyenlore nem megy, 3xprobaltam, mindannyiszor visszajott. Csaba a basmati rizst ajanlotta alternativakent, ennek meg adok egy utolso eselyt😎😍...Igyekszem egy heten egyszer halat is enni. Egyre tobbszor kerul elo a jegsalata, mozarella, narancs is, mint koret, vagy epp nasi, regi/allando kedvenc az olivabogyo, sult cekla, bebi repa/zoldborso, leveles spenot. Ha sietek, vagy nincs lehetosrgem fott etelre, nagy kedvenc a zabpehely+magok+voros afonya kombo joghurttal. Vannak kis csinos uvegeim, amikben aprora tort diofelek, egyebek vannak, igy a mindenkori kedvem szerint tudom osszekesziteni a muzlimet.

Elvezem a valtozast, osszessegeben eddig csak pozitiv valtozast kaptam a mutettol es minden apro problema ellenere ujra nekivagnek.

Szep napot Mindenkinek es sok sikert az elottem, utannam jovoknek! 😍😍😍

17952. Andi1963 (válaszként erre: 17950. - Vikka10)
márc. 9. 08:17

Szia Vikka10,

a tulsulycentrum.hu oldalon megtalálod a Vasas doktor asszisztensének, Anikónak az elérhetőségét, vele vedd fel a kapcsolatot (ha bypasst szeretnél.

Hajrá:)

Andi

17951. ikres_anyu (válaszként erre: 17950. - Vikka10)
márc. 9. 08:12
Szia, mikorra van időpontod Veszprémbe? Pár hónap mindenképpen van a DMC-ben is, de jelentkezz be és az asszisztensnő meg tudja mondani!
17950. Vikka10
márc. 8. 23:09
Sziasztok! Dmc-be mennyi most a várólista? Nekem minden vizsgálat megvan. Időpontom is van veszprémbe, de jobb lenne most mégis magánba és pesten.
17949. gyuri76
márc. 6. 22:23

Sziasztok!Bejelentkezek hejzetjelentés.

Holnap leszek három hónapos bypass műtött -23kg most kezdek mocorogni-mozogni eddig nincs probléma ,kezdenek fejben is elrendeződni a dolgok.Még mindíg többet merek mint amit meg tudok enni de már legalább nem eröltetem mert úgy is a kaja győz tudom már melyik az utolsó falat.

Március közepén megyek Veszprémbe kontrollra elötte vérvétel aztán meglátjuk miböl élünk.

Kitartást kívánok minden műtét elött álló és frissen műtött társaknak.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook