Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomor bypass lefogyásra fórum

Gyomor bypass lefogyásra (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
18275. Valakiaki40 (válaszként erre: 18252. - Miciii76)
tegnap 22:00
Szia. Vasas doktorról tudnál írni? Milyen? Gyorsan letudja a betegeket, vagy foglalkozik is velük a konzultáción? Köszönöm
18274. Valakiaki40 (válaszként erre: 18265. - Kucuka22)
tegnap 21:58
Szia. Írnál róluk bővebben? Köszönöm
18273. Suzanna83
jún. 17. 17:30
Kis helyzetjelentés. 7 hónapja volt a sleevem. 24,2kgt fogytam eddig. (Most 154cm és 82,4kg vagyok.) Nekem nagyon lassan megy, 1-2kg havonta, de legalább megy és nem vagyok éhes, sem beteg, sem semmi más. A hajhullásom is enyhült egy picit. Centik: ez az adat sajnos nem a teljes valóságot mutatja, mert elfelejtettem (idegességemben) lemérni, hogy miről indultam. Így az első hónaptól számoltam (-6,7kg volt az első hónapom eredménye). Szóval. Mell: -7cm, derék: -6cm, has: -15cm, csípő:-14cm, comb: -10cm. Nagyon kíváncsi lennék a kiindulóra, de ez van. Kitartást mindenkinek aki még vár a műtétre! :)
18272. Barbi1985 (válaszként erre: 18271. - Bpszilvi)
jún. 15. 08:23
Köszönöm szépen! Jobban vagyok
18271. Bpszilvi (válaszként erre: 18270. - Barbi1985)
jún. 14. 23:26
Engem meg nem mutottek bypassal de sokszor mutott vagyok. Ez az altatas utan sűrűn elofordul, a doki nekem azt mondta par nap es rendben lesz. Tenyleg igy volt. Szoval csak az altatastol erzed ugy 😉😉 sok sok sikeres örömteli napokat🤗🤗
18270. Barbi1985
jún. 14. 19:02
Sziasztok, gyomor bay pass műtétem volt 2 napja Veszprémbe! Úgy érzem mintha kicsit megfáztam volna! Volt valaki így? 1-2 órája érzem mintha dugulna a orrom!
18269. NellyNati
jún. 13. 23:08

Lassan 4 hónapja újjá születtem! Soha nem fogom megbánni hogy mit vállaltam. Sokan azt gondolják ez a legegyszerűbb ut de nem. !! Rengeteg vizsgalat,utánajáras És a gyengeség a fáradékonyság az elején. Konkrétan azt hittem uram isten mi is ez?! Mit is választottam. Mert azert ennek a dolognak rengetek hatulütöje is van. És nem kis mütetrol van szó. Én személy szerint 4 órát voltam a műtőben és teljesen átalakítottak a belső rendszert!!! Szóval nem kis dolog ez. Én annak ellenére ugyanúgy vallaltam a mütetet;pedig Attilát láttam min megy keresztül. De egy pillanatra sem fordult meg a fejemben hogy nem szeretném. Jöttek mar a bajok. Cukor,majproblemak,alvászavarok. Azért nem ugy működik a hasamra csapok aztán jól van menjünk és műtét. Előzmények vannak. Csomo kivizsgálás. Ha ott is minden ok akkor mehet a dolog. Na meg nem utolsó sorban pénz is kell hozzá ami nem kevés. (Erről nem írnek) Aztán a műtét után sem egyszerű. A hanyinger a gyengeség, a kiszolgaltatotsag. Pff talán a legrosszabb és meg az hogy a pici lányomat 4 teljes napig nem látni. Kegyetlen 😓😓😒😒😒. Aztán mikor mar itthon van az ember varratokkal a belsejében nem emelni, szinte alig élsz. Közben úgy lásd el a családot. Ezeket mind azért irtam le mert nagyon sokan ugy gondoljak ooo persze megműtötték így könnyű. Hát egyáltalán nem az!!! Aki nem volt soha túlsúlyos,köver soha nemis fogja megérteni, mi akik köverek vagyunk,voltunk miért is választjuk ezt a "drasztikusabb"megoldást

Még Fel kell nevelnünk egy egészséges,okos gyönyörű kislányt!!😍😊🙄😏 nem szeretnénk elpatkolni még egy darabig.. És akinek köszönhetjük részben hogy most itt tartunk ő dr. Mohos Elemer főorvos !! Nagyon szuper és emberi doktor... kaptunk tőle úgymond egy mankót és onnantól rajtunk múlik,hogy élünk tovább a lehetőséggel. Mert a nagyon nagy szerep az ránk vár. Hogy tudunk élni az adott lehetőséggel. Ezt azért irtam le mert nagyon sokan nem jól gondoljak miert is döntöttünk igy. Remélem eljut mindenkihez és megérti ! Köszönöm ha elolvassátok! 😍🤗 Jo ejt ! 😘

jún. 9. 21:54

A mini bypass nem a sleeve, hanem az omega loop.

A rendes bypassnál két helyen is átvágják a vékonybelet, a loopnál meg csak egy helyen és egészen felhúzzák a sleeve-szerűen kialakított gyomorig. Kevésbé drasztikus a mesterséges felszívódási zavar, mint a nagy bypassnál, de úgy tűnik hogy mindkét fajta műtét (bypass és sleeve) hosszú és rövidtávú szövődményi lehetőségeit magában hordozhatja (esetleges hiánybetegség, petersen, hosszú vágás miatt varratelégtelenség stb.). Nem biztos, de úgy tűnik.

ez a nagy bypass:

[link]

ez a mini bypass vagy omega loop:

[link]

és ez a sleeve:

[link]

18267. katze82 (válaszként erre: 18265. - Kucuka22)
jún. 9. 21:16
mennyi a bypass a SOTE-n?
18266. kucuka22 (válaszként erre: 18264. - Ikres_anyu)
jún. 9. 18:40
Szia! Ha jól tudom a mini bypass a gastric sleeve, ahol csak a gyomor nagy részét távolítják el, a belek maradnak az eredeti helyükön. Ezzel is jó eredmény érhető el, és talán nem annyira fájdalmas, mint a gyomor bypass..... Esetleg készülsz egy műtétre? vagy még csak gyűjtöd az infókat? Én már elszántam magamat, bár még nem döntöttem teljes mértékig, h csak sleeve legyen, v bypass. Ha gondolod dumálhatunk. Kata
18265. kucuka22
jún. 9. 18:35

Sziasztok!

Társat keresnék szeptemberi gyomor bypass műtéthez! Aki egyedül fél, azzal támogathatnánk egymást!A műtét budapesten lesz, a SOTE-n, újonnan alakult cég, szuper orvosokkal! Már voltam konzultáción és csak pozitív dolgokat, visszajelzéseket kaptam! Akit érdekel keressen és Vágjunk bele! 160cm, 130 kg, 46 év......már elég volt..... a túlsúlyból!!! Negatív kommentelők kerüljenek...köszi

18264. ikres_anyu
jún. 8. 17:37
Esetleg a mini bypass? Mostanság hallottam ezt a kifejezést, de nem tudom pontosan milyen. Talán kevésbé drasztikus mint a normál byp.
18263. Milkabögre (válaszként erre: 18262. - Matilda_unna)
jún. 8. 16:28
Azt mondta (ill. írta), hogy a kezelőorvosom fogja tudni...
18262. matilda_unna (válaszként erre: 18261. - Milkabögre)
jún. 7. 11:10
Nem mondta meg a doki az eljárás nevét vagy bármilyen infót róla? soha nem hallottam ennél modernebbet.
jún. 6. 22:30

Sziasztok! Feltettem egy kérdést egy dokinak a gyomor bypassal kapcsolatban, és azt mondta, van ennél modernebb eljárás is, és hogy a kezelőorvosomnak tudnia kell erről.

De nekem ti vagytok a "kezelőorvosaim", hiszen még csak az információgyűjtés fázisában vagyok, tudtok erről a modernebb eljárásról valamit?

18260. NellyNati (válaszként erre: 18255. - Bpszilvi)
jún. 4. 23:38
Köszi 🤗 igen nagyon jo érzés!! Minden egyes nap újjászületés 😘😘😊😊
18259. NellyNati (válaszként erre: 18256. - Schocobanana)
jún. 4. 23:36
Köszönjük 😊
18258. ikres_anyu
jún. 4. 08:25
Sziasztok! Létezik hogy Hoxa törölt innen hsz-t? Vki (név nélkül) jött, írt, én meg reagáltam. Ma reggelre meg nem látok belőle semmit! Úgy emlékszem Matilda is írt hozzá, de az is eltűnt...
18257. Miciii76 (válaszként erre: 18253. - Macza)
jún. 3. 22:21

Szia!

A Duna Medical Centerben csinálták és ezen a linken tudsz nézelődi. [link]

Csak ajánlani tudom őket!😊

18256. Schocobanana (válaszként erre: 18254. - NellyNati)
jún. 3. 21:48
Ügyesek vagytok! Gratulálok!
18255. Bpszilvi (válaszként erre: 18254. - NellyNati)
jún. 3. 07:51
Fantasztikusan neztek ki. Gratulalok Nektek. Huu de varom mar amikor en allok a tukor elott😁😁😁😁
18254. NellyNati
jún. 3. 00:55

Sziasztok. Mar regen jartam erre.😁 3 honapos multam es 24 minusszal büszkelkedhetem. Nagyon boldog vagyok! Teljesen jol vagyok ! Hajra mindenkinek. Töltök fel kepet is

Puszi😘

18253. macza (válaszként erre: 18252. - Miciii76)
jún. 2. 20:10
Szia ! Engem érdekelne a cim hol csinálták a mütétet és egy oldalt esetleg ha tudnál küldeni ahol tudnék érdeklődni.Nagyon kőszőnőm.
18252. Miciii76
jún. 1. 17:33
Sziasztok! Nekem május 28-án volt a DMC-ba a bypass műtétem, Vasas doktor műtött. Ha bárkinek tudok segíteni, vagy kérdése van írjon nyugodtan. Részemről a Doktor urat és a DMC-t csak dícsérni tudom!
18251. csaba72 (válaszként erre: 18250. - Viraga77)
jún. 1. 05:12
Szia. Én 2011 ben tetettem be a gyűrűt 165 kg san. 140 kg tudtam lefogyni vele de.elég volt a hanyasokból a problémakból így 2016 márciusaban megcsinaltattama byoas műtétet ha akkor nemcsinaltatom meg ma már nem élek ugyanis a gyűrű betokosodott a gyomromba olyanyira,hogy alig lehetett összevarrni a gyomromat mikor kivették a gyűrüt. 8 óras volt a műtétem. Normal esetben semmit sem veszel észre a kivetelkor és veszoremben eg,szerre csinaljak. Könnyebb fogyni vele főleg gyűrüs múltad miatt ( jobban megragod a kaját ) megtartani meg rajtad múlik...nehezebben hízol vissza de nemlehetetlen. Itt egy komplett áttálasra van szükség úgy étrend úgy mozgás terén de nemgond csak oda kell figyelni. Erdekesseg míg a gyürüvel cukros lettem addig a bypasos figyás után elmúlt a cukrom ( nezd meg a kepeimet inspiralasnak ) es bátran kérdezz
18250. viraga77
máj. 31. 22:34
Sziasztok! Új vagyok a fórumon, még bőven a műtét előtt. A kérdésem az lenne, hogy van-e köztünk olyan, aki korábban gyomor gyűrűs volt, aztán lett bypassos. Nekem 2009 óta van gyűrűm, kb 30 kg-ot fogytam vele, aztán kb a duplàját vissza híztam. :( Mi a tapasztalat: mennyire gázos a műtét gyűrű kivétellel egybe kötve, illetve a bypass után a súlyvesztés és megtartás könnyebb? Köszönöm előre is!!!!
18249. katze82 (válaszként erre: 18242. - Setti1221)
máj. 30. 07:44
egy ismerősöm tavaly ősszel próbálta, elég magas BMI-vel, de elutasították.
18248. csaba72 (válaszként erre: 18242. - Setti1221)
máj. 30. 02:32
Szerintem nem vagyis nemhallottam róla. Amugy mennyi az a bmi?
18247. csaba72 (válaszként erre: 18244. - Judit282)
máj. 30. 02:30
Mig a gyomogyűrünel törtem a gyógyszereket itt nem kell
18246. Bpszilvi (válaszként erre: 18243. - Popimaci)
máj. 29. 23:43

Ahham, valami ilyesmire gondoltam, koszi. Marad a jó öreg fizetek az a tuti. 😅

Nagyon várom a 16at. Gondolom Ti is igy voltatok vele. Jo ejt mindenkinek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook