Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gabika, a kis ügyes fórum

Gabika, a kis ügyes (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gabika, a kis ügyes

2009. szept. 12. 10:25
Örülök hogy tetszik!Remélem ha a szülés előtt állók olvassák nem fognak annyira félni,én nagyon sok "rém"történetet hallottam és bizony nem jó úgy szülni menni hogy az ember retteg!
2009. szept. 10. 22:12

Szia!

Gratulálok! Az én szülésem is hasonlóan gyors és gyönyörű volt, azzal a különbséggel hogy nekem a világ legtündéribb szülésznője jutott! :) Én is pont azért írtam ki itt cikként amiért Te.. olyan jó pozitív élményeket is olvasni szülés előtt!

Köszönjük!

2009. szept. 10. 16:33
tetszik a cikk :)) És a kép.... Hát valami tündéri édes!!!
2009. szept. 10. 16:13
Gratulálok! Szerencsés vagy, hogy keveset szenvedtél! Nekem hosszabb volt a vajúdás, de bennem is pozitív élményként maradt meg! Minden szépet és jót Nektek!
2009. szept. 10. 16:03
Sokan leírták már itt a szülés csodáját, így én is szeretném megosztani veletek Gabika születését. Most lesz 3 éve ennek, de ezt elfelejteni nem lehet! Azért szeretném, ha elolvasnátok, mert a pozitív sztorik is kellenek a szülésről. Nekem nagyon sokan mondtak rengeteg negatív történetet és ez nem könnyíti meg a felkészülést erre a nagy és nemes feladatra.

Ugrás a teljes írásra: Gabika, a kis ügyes

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook