Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Füstmentes várandósság fórum

Füstmentes várandósság (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

7. f8db0709b8 (válaszként erre: 2. - Veres)
2014. nov. 15. 18:28
Én nem dohányoztam mégis asztmás a lányom.....
2008. nov. 7. 04:46
Bármennyi fórum is lesz a téma kapcsán, a lényeg marad: káros a dohányzás, de a szokásokon nehéz változtatni mindaddig, amíg "agyilag" nem dolgozódik fel a téma.
2007. szept. 27. 16:37

Kedves myly!


Jó volna tudni, hogy ez egy olyan téma, amivel nem kell több Fórumon foglalkozni.

Sajnos ez még több oldalt is megtölt amíg tudatosulni fog ...

2007. szept. 27. 15:08
Ilyen fórum már vagy kettő is létezik!!!
2007. szept. 27. 15:05

Az szülői "hivatás" igen összetett, sokrétű tevékenységek sora, amelyben a bébi fejlődését egyszerre kell nyomon követni, támogatni és segíteni fizikai, pszichikai és szellemi síkon egyaránt.


Brit táplálkozástudományi szakértők újra megerősítették: az anya életmódja, táplálkozása meghatározó a gyermekére nézve.

Dr. Sian Robinson, aki tagja a csoportnak, kijelentette: az anya nem megfelelő táplákozása nemcsak a méreteire van káros hatással, hanem károsítja a placentát is, amely táplálja a magzatot.

Mint ahogy az is bizonyított, hogy a dohányzás és alkoholfogyasztás is, jelentősen hátráltatja Emberke fejlődését.

2006. jún. 7. 06:17
csak annyit akarok, hogy valahol olvastam, hogy aki a terhesség alatt dohányzik, annak könnyebben lesz allergiás is a gyermeke. Én ismerek ilyet, már iskolás a lánya és egyre súlyosabb tejallergiája van.
2006. jún. 5. 10:06
Köztudott, hogy a dohányzó nemcsak saját, hanem környezete egészségének is árt. Ez hatványozottan érvényes a magzatra, aki kapcsolatban áll az anyai vérkeringéssel, ez az egyetlne forrása, hogy a fejlődéséhez szükséges tápanyagokat megkapja.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook