Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális a várandósság 18. hetétől jelentkező éjszakai kézzsibbadás? fórum

Normális a várandósság 18. hetétől jelentkező éjszakai kézzsibbadás? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
75. viliflora (válaszként erre: 74. - Anikko)
2010. dec. 10. 18:07

Már meg is érkeztél...

Holnap megpróbálhatod újra a sütit...

74. anikko (válaszként erre: 73. - Viliflora)
2010. dec. 10. 17:52

:) köszönöm, bár nem vigasztal :)

De most úgy néz ki sikerült. na megyek bekukkantok az áprilisiakhoz :)

73. viliflora (válaszként erre: 72. - Anikko)
2010. dec. 10. 17:24

:-)))

Én semmilyen módon nem járnék sikerrel, ha ez vígasztal:-)

72. anikko
2010. dec. 10. 14:33
Kellett nekem új féle módon készíteni a fondant. Valami nem ok. :(
71. viliflora (válaszként erre: 70. - Anikko)
2010. dec. 10. 12:12
Oké, puszi Nektek:-)
70. anikko (válaszként erre: 66. - Viliflora)
2010. dec. 10. 11:47
okis, majd megnézem, most ebédelünk egyet, utána pedig vár rám egy fondant készítés, mert apának vasárnap szülinapja és az Eszterházy-ra jobb szeretem 1-2 nappal hamarabb megcsinálni a fondantot
69. viliflora (válaszként erre: 68. - Anikko)
2010. dec. 10. 11:47
Kapok kocsit, kettőt is. Nem tudom hány kilósak:-(
68. anikko (válaszként erre: 67. - Viliflora)
2010. dec. 10. 11:45
A járda nálunk is jó, de attól hogy van kocsink, pl ma is lépcső vár ránk a boltnál, mert apa dolgozik és a kocsi is vele. naneg könnyebb babakocsival bevásárolni, mert Milán még elég lassan jár és ölben elég nehéz lenne, pl ott, ahol nincs bev kocsi. Szóval nem árt ha nem 15 kg a babakocsi.
67. viliflora (válaszként erre: 64. - Anikko)
2010. dec. 10. 11:41
Itt nálunk nem gáz. Járda minden szuper. Mi meg a földszinten és van kocsink. Szerencse.
66. viliflora (válaszként erre: 65. - Anikko)
2010. dec. 10. 11:40
Igen, gyere, ha van kedved. Tényleg rendesek.
65. anikko (válaszként erre: 62. - Viliflora)
2010. dec. 10. 11:29
2011 áprilisi babák?
64. anikko (válaszként erre: 63. - Viliflora)
2010. dec. 10. 11:28

:D 160? akkor jó, mármint hasznos tanács volt. Mert pl sógornőm volt itt az első egy hétben segíteni, és jókat nevetett rajtam az ő 175-180centijével, hogy lábujjhegyen teszem a gyereket tisztába.

Nekem se jutott eszembe, mint ahogy az sem, hogy fontos a babakocsi súlya is. Mert sok bolt előtt ban lépcső. És pl Bp nem egy babakocsi barát hely.

2010. dec. 10. 11:21
egyébként: köszi a tanácsot kiságy ügyben. Látod nekem ez eszembe se jutott, hogy esetleg behajolok és úgy maradok:-))))
62. viliflora (válaszként erre: 60. - Anikko)
2010. dec. 10. 11:20
Én az áprilisi babák közt vagyok. Odajöhetnél Te is:-) szerintem aranyosak. Meg jókat vihogunk. Kukkants bele és, ha tetszik csatlakozz hozzánk.
61. viliflora (válaszként erre: 59. - Anikko)
2010. dec. 10. 11:18
Én 160 vagyok:-))))
60. anikko (válaszként erre: 57. - Viliflora)
2010. dec. 10. 11:13

Amúgy igen, jó tapasztalatokat lehet itt szerezni, csak vannak emberek, akik nem épp normálisak, és nem olyan stílusban közlik, ha valamivel nem értenek egyet. És kapásból minősítenek. Kezdő anyukaként volt benne részem nekem is. Köszönöm szépen, hogy az 50évesnek, aki lassan már az unokáit neveli, és 3 gyereket felnevelt minden csípőből jön, de nekem lehet hogy még nem(ill már sok minden igen :) )

Szóval jobb inkább egy olyan közösségben feltenni a kérdésed, ahol ismered a hozzászólókat, mert könnyen megbánthatnak.

Most én is pont azon gondolkozom, hogy valakitől tanácsot kérek itt, hogy a gyereknek miért lehet ilyen alvási ritmusa, csak az anyukák akiket ismerek eltűntek kicsit:(

59. anikko
2010. dec. 10. 11:08

:)

Nagyon jó!

Ilyesmi van nekünk is. Én is belinkelem a mi ágyunkat.

[link]

ez van nekünk csak a fordított.

Amikor a kiságyat vettük, ugye vettünk ágyneműt,baldachint, pelenkázó szivacsot, fejvédőt, kókusz matracot, szóval minden ami kell egy ágyhoz.És 80 ezret hagytunk ott.

Egyébként az ágynak annyi a hátránya, a miénknek legalábbis, hogy magas nekem. És kicsit kellemetlen volt pelenkázni, miközben mellbe rúg a gyerkőc. Meg amikor a legalsó pozícióba van az ágyrács, akkor nehéz alva betenni ha már komolyabb súlya van. Szóval ezt érdemes a boltban megnézni, hogy kényelmes-e neked is. Mondjuk nekem nem magasságom van, inkább mélységem, mindössze 163 vagyok. Apának nagyon kényelmes, de ugye nem apa használja többet. :)

2010. dec. 10. 09:28

[link]



Ez lenne. Majd írd meg, hogy szerinted jó-e.

57. viliflora (válaszként erre: 56. - Anikko)
2010. dec. 10. 09:27

Én még nem számoltam, hogy mennyi lesz. De gondolom még így is, hogy sokmindent kapunk lesz kiadásunk. egyedül a kiságyat néztem ki. Szolnokról lesz kombi kiságy, majd belinkelem, kíváncsi vagyok szerinted jó lesz-e, Neked mégis van már tapasztalatod.

Azért is jó itt dumcsizni, mert mindenki segít, ha van kérdésem. Pl: babás fórumon készítettek listát, hogy mit kell venni. Nekem tök jó volt, mert azért magamtól nehéz lenne. Most megvárom, hogy mit is kapok aztán én is nekilátok vásárolni januártól.

56. anikko (válaszként erre: 55. - Viliflora)
2010. dec. 10. 09:12
Az jó! Nagy segítség minden ilyenkor mert rengetegbe van még akkor is, ha ezt-azt kap az ember. Nekünk ágynemű, babakocsi kell, mert mélykocsink már nincs meg, de amúgy van minden, autós hordozó is, bár olyan babakocsit néztem ki amihez van, szóval, a hordozót lehet vissza is adjuk sógornőméknek, mert tőlünk kaptuk, mint nagyon sok mindent. De még így is rengeteget kellett és kell költeni a gyerekre, mert ezek a baba gyerek holmik annyira drágák.... mivel tudják h a szülő úgy se a gyereken fog spórolni!
55. viliflora (válaszként erre: 54. - Anikko)
2010. dec. 9. 17:00

Énm meg kapok csomó mindent (babakocsiból kettőt is:-)))))

Majd aztán megnézem mi kell még.

Kiságyat, autós ülést veszünk az biztos.

54. anikko (válaszként erre: 53. - Viliflora)
2010. dec. 9. 12:55
Nekem is kevesebb van hátra kb 10 15 nappal, de 20án rákérdezek majd, h hogy készüljek pontosan. Nekünk megvan mindenünk egy éve :) csak előszedem átmosom, átvasalom.
53. viliflora (válaszként erre: 52. - Anikko)
2010. dec. 9. 09:14

Tényleg most már gyorsabban megy az idő, mint a 20. hétig. Meg az ünnepek is felgyorsítják az eseményeket.

Nekem jó pár napja nincs zsibbadás. Szerencsére:-)))

Nekem a császár miatt már csak max 16,5 hét van hátra... És még nem vettünk semmit:-)))

52. anikko (válaszként erre: 51. - Viliflora)
2010. dec. 9. 08:53

Igen, van még idő, de az nagyon hamar elmegy, már tudjuk, és szokni is kéne.

Éjjel nem zsibbadt a kezem, pedig Milán feküdt rajta egész éjjel, most reggel kezdett el.

Érdekes dolog ez!

51. viliflora (válaszként erre: 50. - Anikko)
2010. dec. 8. 23:32

Szia!


Most sikerült ide jutnom:-)

Áprilisig van még idő. Csak lesz valami név is :-)))


Jó éjszakát.

50. anikko (válaszként erre: 49. - Viliflora)
2010. dec. 7. 20:58
A Koppány is tetszik nekem. De még mindig nem jutottunk dűlőre, pedig ideje lenne lassan.
49. viliflora (válaszként erre: 48. - Anikko)
2010. dec. 5. 20:12

:-)


Nálunk lett vona: Attila, Dénes, Miklós vagy Koppány.

Muszáj volt eltekintenünk az "ezt nem, mert x.y. is az és hülye..." elvünktől, ugyanis nem maradt nevünk, ami tetszett volna mindkettőnknek.

Nekem tetszik a Zalán. Férjem legjobb barátja:-)

48. anikko (válaszként erre: 47. - Viliflora)
2010. dec. 5. 10:34

Ja! 21+2 :D Na ilyenről se sokat hallani, mármint persze sok nő ugyan akkor esik teherbe, de hogy össze is akadjanak!? :D

Nekünk még nincs nevünk :( Pedig már szeretném nem csak manónak szólítani. Apa még gondolkodik. De ha lány lett volna Diána lenne :)

Az én párom se szereti a Shodeinde Dorkát :D

Ez nálunk is úgy van h szeretünk semleges nevet választani, mert ha van olyan nevű ismerős akkor befolyásolja, hogy hogyan gondolunk a névre.

De nekem sok fiú név tetszik: Zalán(de az tuti nem lesz, elvetette apa) Zsombor, Kolos, Dusán, Gellért, van sok :)

47. viliflora (válaszként erre: 46. - Anikko)
2010. dec. 5. 09:41

Ez tényleg jó :-)) 21+2:-)))

Majd én is megszokom, hogy nem akkor indulok, amikor én gondolom:-)

Van nevünk: Dorka.

Igazából volt is csak a férjem kitalálta helyette a Fannit, én meg azt nem akartam. Végül eldöntötte hogy akkor mégis Dorka. (És az X-faktoros Schodeinde Dorka miatt akarta lecserélni a nevet, mert neki nem tetszett a csaj...)

És a nők bonyolultak:-))))

Jó cipő pucolást Milánnak meg sok ajándékot.

Vicces lehet apuka Télapónak, majd mi is kipróbáljuk:-)

46. anikko (válaszként erre: 45. - Viliflora)
2010. dec. 4. 10:02

De jó! Egyidősek vagyunk!

Én is 21+1 vagyok :D

nálunk is pont ez volt egy utóbb, h nem moshatok fel mert azt fel kell emelni, meg arrébb rakni is csak lábbal lehetett, meg a munkahelyemen is sokat hívott h jól vagyok-e :)

Kicsit most a 2. gyereknél enyhült ez a nagy aggódás, mert megbeszéltük h nem beteg vagyok. De ha bármi apró gond van elszabadul a pokol :)

És nevetek van már?

Köszi a puszit, télapó csak egy lesz(apa) mert munkahelyi ünnepségre nem tudunk menni sajna, de apa klassz télapó lesz úgyis! nekünk is kéne menni boltba de Milánom még mesét néz :) addig ugyebár nem szabad elmenni!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook