Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülzúgás - van segítség? fórum

Fülzúgás - van segítség? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
392. akác56 (válaszként erre: 391. - Katinkaboszi)
2015. jan. 13. 00:01
Mi az a cicológus?
391. Katinkaboszi (válaszként erre: 390. - Inf3rno)
2015. jan. 12. 23:08

A férjemnek egy munkahelyi baleset következményeként lett fűlzúgása, megütötte az áram.

Ez legalább 35 éve történt, pár hónapra rá, mert elzavartam, elment a fülészetre, ismerőshöz, aki javasolt C,E vitamin szedését, de nem javított rajta semmit.

Azóta kipróbált már jó pár kezelést, mert mondták, a gyógyszerek nem segítenek.


Most voltam egy kezelésen, ún. Bamer ágyonm, amire mondták, még erre is jó.

Próbaképpen felfeküdt az ágyra, ott volt fél órán át és még hangosabban zúg azóta a füle,mint eddig.:(

Lehet többször kellene menni, de ezek után nem tudom rávenni, hogy próbálja meg.

Igazság szerint azt olvastam róla, hogy ez már nem az a zúgás, hanem ami rögzült az agyban.


Lehet cicológus kellene?:)

390. inf3rno
2015. jan. 12. 22:39

Nekem is zúg a fülem (sípol) már 10 éve. Egy rock koncert túl jóra sikerült. Voltam olyan hülye, hogy azt mondtam, majd elmúlik (egy infúzió segített volna megakadályozni a maradandó károsodást).


Pont ma voltam mosatni, mert a megszokottnál sokkal hangosabb volt. Kiderült, hogy a fülzsír is okozhatja. Meg ezen kívül az idegeskedés, meg hogy az ember arra figyel, hogy most hangosabb e, mint szokott lenni, vagy sem. Ezen kívül pajzsmirigy alulműködés, és még ki tudja mi. Ezek után úgy vagyok vele, hogy jobb, ha nem foglalkozom vele, mert a végén csak bebeszélem magamnak, hogy még erősebb, mint volt, aztán a végén az is lesz. Ha jól tudom nincs rá gyógymód, vagy tévednék?

2015. jan. 8. 09:28
persze hogy van,legtobb esetben idegeskedes vagy vernyomas okozza.
388. andi6020 (válaszként erre: 386. - D41005143d)
2015. jan. 3. 18:58
Köszönjük Emese :)
2015. jan. 3. 18:55
Sziasztok! Nekem is van fülzúgásom, sőt nyomást is szoktam érezni a fülemben, halántékomnál. Nálam valószínű az alacsony vérnyomástól van illetve én még a nyaki letapadt izmokra gondoltam, hiszen az is kisugározhat. Volt hogy én sem tudtam aludni, csak pár órát ... próbáltál esetleg már valamilyen gyógyszert rá, homeopátiásat?
2015. jan. 2. 01:07
perszehogy van.menj el orvoshoz,mert tobb minden is okozhatja.
2015. jan. 1. 16:03
Jelentem, a Chinotal Nootropil combó sem ér szart sem.
2015. jan. 1. 15:45
Boldog új évet kivánok mindenkinek.. Hétfőn kezdődik a meló:) sose vártam már igy . Végre jönnek a pörgős hétköznapok. és elterelik a figyelmet..
383. Soldier30 (válaszként erre: 382. - Andesz75)
2014. dec. 29. 10:12
Hát igazad lehet:) de szerintem már az is benne van hogy 2 hete szabin vagyok es semmit nem csinalok.. nem.faradok el .. meg ugye a bal fulem is cseng egy picit.most feszt aon kattogok..
382. Andesz75 (válaszként erre: 381. - Soldier30)
2014. dec. 29. 09:15
Pékként kellene dolgoznod. :)
2014. dec. 28. 05:47
Ma 5 ig sikerult:) 12:45 töl egyszerüen ha megébredek nem tudok vissza aludni.. a hangok miatt.
2014. dec. 27. 07:16
Ma éjféltől tudtam aludni 6 orát egyszerüen másra koncentráltam:)
2014. dec. 27. 02:05
perszehogy van.lehet ez pl;idegeskedestrol,vernyomasproblematol........stb
2014. dec. 26. 18:44

Sziasztok!

Nekem is van fülzúgásom. Váltakozó mikor jön elő. Mikor magas a vérnyomásom, akkor eléggé zúg, azt megfigyeltem. Az alvásban nem zavar szerencsére. Azt tudom, hogy egy gyerekkori fülgyulladásból eredt .. Kifakadt akkor. Azóta sem fáj, vagy fájt. Minimális halláscsökkenést állapított meg az orvos, semmi több. Jó lenne, ha lenne rá gyógymód..

2014. dec. 26. 11:41

Teljesen megértelek. Én tudom ,hogy milyen mikor szar az ember kedve mert zúgnak a hangok,és jópofát vágni mert folyton azt halja a párjától,hogy már megint mi bajod mért vágsz savanyú pofát rosz rádnézmi meg a kedvencem,hogy hipohonder vagy és beképzeled..

Tegnap hajnalig fent voltam, mert az idegtől ismét nem tudtam aludni.. hát bevettem egy fél dormicum 15mg tabit.. na az kiütött:) tök jól keltem. el fogok menni fülészeti magánendelésre. elmondom hogy nappal semmit nem hallok de este meg zavar az elalvásban.. remélem tudnak segiteni. Az a helyzet, hogy abban bizok hgy a bal fülem most a nátha miatt zúg mert ugyanis nagyon kiütött valami járvány ,még a kezem és a lábam is fáj tőle.. az érdekessége,hogy más szólamban cseng mint a jobb fülem.. és kb annyira hangos.. Andesz ha gondolod beszélhetünk telefonon.. én szeretném.. de ha privát a számod megértelek.

376. Andesz75 (válaszként erre: 375. - Soldier30)
2014. dec. 26. 09:13
Egyedül vagyok. Még magamat is alig tudom jelenleg elviselni nemhogy valaki mást mellettem. :(
375. Soldier30 (válaszként erre: 374. - Andesz75)
2014. dec. 25. 16:55
Bocsánat a magán jellegű kérséshez.. a párod nem szol ertte ha hajnalban tv zel?
374. Andesz75 (válaszként erre: 373. - Soldier30)
2014. dec. 25. 16:51

Ki tudja kinek mitől jön elő? Talán a stressz is benne van.

Nekem folyamatos úgyhogy nálam már nincs kiváltó okkeresés.

373. Soldier30 (válaszként erre: 372. - Andesz75)
2014. dec. 25. 11:11
Monom napközben semmi bajom az égatte egy világon semmit nem hallok mégha csendbe is vannak körülöttem.. ez is érdekes.. De az éjjel az más a néma csend ott jönnel elő a halk morzéim. Én abban bizok,hogy a nátha miatt jött elő a bal fülembe,mivel cefetül ráhúzódott mindenemre:( Mert amúgy mitől? a buliba be volt digva tövig a fülem.. vagy akkor érhet károsodás? csak tompa hangokat halottam és szerintem jól zárt a dugó..
372. Andesz75 (válaszként erre: 371. - Soldier30)
2014. dec. 25. 09:27

Kellemes ünnepeket neked is. :)

Én csak annyit kértem Jézuskától, hogy múljon el a zúgásom. Nem kell semmi más.

A tv nyugtat meg engem is éjszaka. Ha nem lenne nem is tudom mi lenne velem. Éjszaka 4-5x biztos, hogy felébredek és akkor bekapcsolom, 30 perces kikapcsolásra állítom és ha mázlim van vissza tudok aludni. Szerintem szedj Sedatif PC-t. Nem mondom, hogy, hogy egy Xanax erősségű dolog de azért talán valamit segít.

Én mondjuk ki nem keltem volna a meleg ágyamból, hogy a hidegben sétálgassak. :) De ha téged ez nyugtat meg akkor ezt kell tenni.

Mindenkinek meg kell találnia a megfelelő megoldást.

2014. dec. 25. 04:23

Ehogy azt hidd. Tegnap hajnalban kb 5 fele felkeltem mert nem tudtam aludni és azt vettem észre a.bal fülem is morzézik igaz halkan de néma csenbe azért észre vehető. Napközbem az se

..de az tuti hogy pár napja ez nem volt.. most annyira felhuztam magam hogy atmentem tv zni hajnal fel 3 kor a kislanyom szobajaba

. Erre beszarik a tv.. most mérgemben 3 ora ota sétálgatok a városba mar a rendorok is megalitottak mert gyanus vagyok nekik.. jo mi? Az biztos hogy a leirtak alapjan az enyem bakfity a tiedhez kepest mert nekem legalabb napkozben nem hallatszik es ha napkozben alszok akkor sem hallom.de hajnalban nem szeretnek mindig felkelni.. te mit ajanlanal? Enyhe altato? Te szedsz valamit? Amugy kellemes unnepeket.

370. Andesz75 (válaszként erre: 369. - Soldier30)
2014. dec. 22. 19:27

Szerencséd van. Veszek majd egy ilyen füldugót is, bár nem tervezek a következő pár évben hangos helyre menetelt. :(

Szerintem az én fülzúgásom valahogy más mint a többieké...

369. Soldier30 (válaszként erre: 367. - Andesz75)
2014. dec. 22. 19:00
Én is buliztam a hétvégén én egy munkavédelmi boltba vetem a leg szintelenebb fűldugót,és végig hordtam.. láttam hogy páran megnéztek,de pont leszarom. nekem nem hangosodott maradt ugyanaz.
2014. dec. 22. 09:04

Új, mármint számomra új gyógyszereket szedek.

A Cavinton (amitől már okádtam) le lett cserélve Nootropilra, és kaptam mellé Chinotal-t.

6 napja szedem, még semmi változás.

2014. dec. 22. 08:35

Meg volt az első buli fülzúgásom óta. Speckó füldugóval (party plug)indultam neki az egésznek. Nos, 2 óra hangos zene után haza kellett jönnöm mert hasogatott a fejem. Szó szerint potyogtak a könnyeim a fejfájástól. Azóta dupla hangerővel szól a zúgás. Remélem hamar visszaáll a "normális" szintre mert megint hányingerem van tőle.

Nem jó a gondolat, hogy soha többé nem tudok szórakozni menni. :( El vagyok keseredve....

2014. dec. 14. 07:20
Bocsanat mobilrol vagyok.
2014. dec. 14. 07:20
Sziasztok rég voltam itt..látom nem sok fejlődés van:( nekem még mindig meg van a halk moraj a jobb fülembe néha zavar néha nem... inkabb csak akklr ha korán kelek és vissza szeretnék picit pihenni.. akkor hallom leginkább és ilyenkor em is megy a vissza pihi.
364. Andesz75 (válaszként erre: 350. - Zakkantcsajszi)
2014. dec. 7. 09:48
Több mint 1 hónapos bioptron lámpa használat után jelenthetem, hogy semmi változás a zúgásban. :(
2014. nov. 20. 13:12
Nekem meg ezt a Preductalt mondták h az a mellékhatása h megszűnik a zúgás.Érdekes h annak a nőnek elmúlt tőle azóta sem zúg pedig évekig jártak mindenhová ahová csak lehetett.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook