Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülzúgás - van segítség? fórum

Fülzúgás - van segítség? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
332. nick555
2014. okt. 17. 21:54

Üdv.

Rég jártam már itt, júniusban utoljára.

Gondoltam leírom az azóta eltelteket, remélem hasznos lesz nektek is.

Jelenleg panaszmentes vagyok, ami hát a legfontosabb, remélem nektek is reményt ad.

Minden kivizsgálás megtörtént, amit a el kellett végezni kórházban(utolsó augusztus végén MR) , azzal küldtek haza, hogy nincs meg a kiváltó ok, ez van (még nem voltam panaszmentes). Szóval erről a betegségről kb. semmit sem tudunk, és már bebizonyosodotott több ezer hozzászólás, komment elovasása után, hogy a dokik által adott betahisztin( betegen,beteserc, betarevin stb.) és Nootropil és társai "gyógyszerek" kb. 0 hatással bírnak rá. Szintén nem lehet csodát várni a semmilyen fülzúgás bogyótól ( gingko biloba és társai, melyek) cseppektől, ilyen-olyan humbuk "gyógyászoktól".

De hát az ember már csak ilyen, a könnyebb megoldást keresi. Azt várjuk, hogy majd a világ legjobb fül-orr-gégésze, vagy a táltos, a masszőr, vagy egy hiper-szuper tabletta vagy megszabadít a kínoktól, pedig bebizonyosodott, hogy egyik sem fog.

Én mindet végigpróbáltam, aztán rájöttem, hogy csak magam oldhatom meg ezt a panaszt.

Életmódot váltottam, amely előtte stresszel teli volt, egyre mozgásszegényebb, táplálkozásom sem volt az igazi ( egyre több péksütemény, csoki stb).

Szóval az életmódváltásom ami meghozta a sikert:

- Minden nap sportolok ( kosarazok, focizok vagy edzőterembe járok, szóval amihez kevem van).

- Táplálkozásom is már-már egy élsportolóéval ér fel ( keresőbe beírod: Sárga kapszula, és letöltöd ingyen e-book- ként. Hiteles tudást ad a könyv ( orvostanhallgató vagyok)).

- Kerülöm a discókat, fesztiválokat ( Nyáron több buliban is voltam, utána mindig romlott a fülzúgásom). Beláttam, hogy nekem ez nem való, nagyon érzékeny a fülem a nagy zajokra.

-Elmémet is menedzselem, előtte örök pesszimista voltam, ma törekszem az optimizmusra.

Nagyjából úgy tudom összefoglalni az egészet, ennél többet senki sem tud tenni, a fülzúgás gyógyítására a világon.

Jobbulást mindenkinek!

331. Soldier30 (válaszként erre: 327. - Andesz75)
2014. okt. 15. 23:12
küldtem privit.
330. akác56 (válaszként erre: 329. - Zakkantcsajszi)
2014. okt. 14. 20:51

A nyaki gerincet kimozgatta, a fülekre meg energiát adott.

Javaslom, nézzétek meg a youtube-n, ahogy Kovács-Magyar András gyógyít. Az én gyógyítóm az ő tanítványa.

Három kezelést kaptam, még eddig nem tért vissza a zúgás. Annyit mondott, hogy időnként ajánlatos megismételni.

329. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 322. - Akác56)
2014. okt. 14. 19:31
Engem is érdekelne,kiropogtatott vagy energiakezelést kaptál?Olyan ritka hogy egy alkalommal elmúlik szerencsés vagy.Légyszíves írj róla hátha másnak is segít.
328. akác56 (válaszként erre: 327. - Andesz75)
2014. okt. 10. 21:22
Írtam privit!
327. Andesz75 (válaszként erre: 322. - Akác56)
2014. okt. 10. 16:22

Picit kifejtenéd miből állt a kezelés, meddig tartott, mennyibe került stb? Sokan keressük a megoldásokat és még csak nagyon kevés embertől hallottam, hogy megszűnt volna a zúgása.

Neked mitől volt?

326. akác56 (válaszként erre: 325. - Soldier30)
2014. okt. 10. 14:33

Szuverén jogod!

Amilyen kezelést én kaptam, az nem hit kérdése!

325. Soldier30 (válaszként erre: 324. - Akác56)
2014. okt. 10. 11:24
én meg az ismerősödben nem:)
324. akác56
2014. okt. 10. 09:26
Én már nem hiszek a gyógyszeres kezelésekbe! Szurit meg végképp nem engednék a fülembe szúrni!
323. bbcz (válaszként erre: 321. - Soldier30)
2014. okt. 10. 08:44
Ez egy hivatalos céges oldal. Van màs betegségre is gyógyszerük fejlesztés alatt tehát nem olyan 1 fizetsz 2 kapsz oldal (vagy a végén fordítva :-)).
322. akác56
2014. okt. 10. 07:26

Én más panasz miatt mentem egy csontkovács táltoshoz, megemlítettem a 10 éve tartó fülzúgást, szédülést és megszüntette.

Nem hittem benne, de azóta nem cseng a fülem, nem fáj a fejem és nem szédülök! Azt nem tudom, hogy meddig tart - jó lenne, ha így maradna - de mintha újjá születtem volna!

321. Soldier30 (válaszként erre: 319. - Bbcz)
2014. okt. 10. 04:59
Csak nehogy valami kamu cikk legyen... jo lenne ha nem az lenne.
320. Andesz75 (válaszként erre: 319. - Bbcz)
2014. okt. 9. 19:14

Igen, erre gondoltam. nem tudom nálunk is elérhető lesz-e.

A másikra már jelentkeztem (3 szuri) de azt leállították valami mérési probléma miatt. :(

319. bbcz
2014. okt. 9. 16:13

Újabb gyógyszer tesztje 2015-től, egyetlen szúrással: [link]

Itt mindegy hogy akut vagy krónikus a fülzúgás.

318. Andesz75 (válaszként erre: 317. - Soldier30)
2014. okt. 9. 08:28
Az nem a lézeres változat? A zajgenerátor azért hívják így mer van egy minimális hang szerintem.
2014. okt. 9. 06:49
et nem értem nekem a hölgy azt mondta,hogy mikor bekapcsolja a páciens a gépet semmit nem hall csak csendet..
316. Andesz75 (válaszként erre: 315. - Soldier30)
2014. okt. 8. 18:37
A fejfájásom miatt nem bírom az ilyen hangokat. Nekem a tv-ben beszélgetős műsorok tökéletes altatók. :)
2014. okt. 8. 16:54
ezt a hang generátort próbáltad? legalább elalváshoz? azt mondta az tökéletesen lenyomja a hangokat.
314. Andesz75 (válaszként erre: 313. - Soldier30)
2014. okt. 8. 13:52
Ami a fülzúgást eredményezné szerencsére nincs.
313. Soldier30 (válaszként erre: 312. - Andesz75)
2014. okt. 8. 13:35
Szervi neked sincs?
312. Andesz75 (válaszként erre: 311. - Soldier30)
2014. okt. 8. 08:53

Nos akkor már tudod, hogy mi akik kutatjuk folyamatosan a lehetőségeket mit hallunk. :( Ahogy írtad szörnyű.

Komolyan mondom neked, hogy ne foglalkozz vele, éld az életed és örülj neki, hogy neked nincs ilyened!!!

Annak viszont örülök, hogy jó a hallásod és szervi bajod neked sincs.

2014. okt. 7. 19:19
N a voltam a fülészeten.. elmondtam mindent amit tapasztalok.. megméték a fülem valami műszerrel amit bele dugta.. azt mondta a nővér, az égvilágon semmi baja a fülemnek,és amit hallok néma csenben az nem zajártalom.. örüljek neki hogy csak ennyi van és tökéleztes a hallásom.. sőt jobb az átlagnál.. Megkérdeztem ez ta zaj generátort. Azt mndta a nővér,hogy az elalváshoz használják,és napközben nem . De én nekem persze azt se lehet mert nincs szerintük semmi bajom. Azt mondta mikor rákérdeztemhogy mennyire tudnak valamit csinálni ezzel ha valakinek fűlzúgás van azt mondta már nem gyerek cipőben járnak,és azért nem teljesen reménytelen. De nekem az mert nem alakalmaznának semmit mert mégegyszer elmondták a pici hang ami valóban az, rendeződik, az is lehet hogy sem.. mutatott a csaj nekem oylan hang decibeleket,amiket hall egy átlagos tinnitus ban szenvedő ember hát szörnyű:(( nekem meg se közeliti. kb olyan mint a földszini emelet a felhőr karcolóhoz.
2014. okt. 7. 12:50
ÉS akiknek zajártalomtól van? azok le lesznek szarva továbbra is? megvan ez a link?
309. Andesz75 (válaszként erre: 308. - Soldier30)
2014. okt. 6. 20:45

Vázolják, hogy mi is a fülzúgás, ki-ki elmondja a tapasztalatokat. Semmi új nincs benne, ez is inkább csak arról szól, hogy mennyire kikészíti az embert ez az egész. Híres emberek is szenvednek: Eric Clapton, Bill Clinton, Kenau Reeves stb.

Most olvastam egy újabb gyógyszerfejtesztésről. Ezt 2015-től tesztelik és csak 1 szúrás a fülbe. Ez már a krónikus fülzúgóknak és a halláskárosodással (öregedéssel) együtt járó zúgásra is jó lesz-elvileg.

308. Soldier30 (válaszként erre: 305. - Andesz75)
2014. okt. 6. 19:13
Nem tudok angolul gondolom te igen. Leirhatnád roviden miről szól.
2014. okt. 6. 19:05
Hát én nem vágatnám át amugy sem.. nálam annyira nem vészes a helyzet. Legalább is csak este néma csendbe hallom... Holnap 13:30 ra megyek fülészetre majd beszámolok.Mit mondtak vagy mit irtak fel.
306. bbcz
2014. okt. 6. 11:32
A hallóideg átvágása a legrosszabb ötlet és tanács. Olvastam hogy Van Gogh is azért vágatta át mert csengett a füle. Angliában is volt aki koncert után szerzett fűlzúgást, átvágatta az ideget a zúgás maradt amit már aztán nem bírt feldolgozni...
305. Andesz75 (válaszként erre: 304. - Soldier30)
2014. okt. 2. 22:01

Jaj dehogy. :) Csak a kérdésedre én nem tudok választ adni mert ennyire nem értek hozzá és nem látom át ezt az egész katyvaszt ami az agyunkban van. Tyúk eszemmel arra gondolok, hogy ez az egész az agyunkban van és nem a fülünkkel van a gond. Tehát ha elvágnap ott valamit akkor hax. a hallásunk lesz oda de nem a zúgás hiszen az az agyból jön. Ha tudsz angolul itt egy érdekes videó:

[link]

Érdekes felvetés, hogy Van Gogh is lehet, hogy azért vágta le a fülét mert fülzúgása volt.....?

304. Soldier30 (válaszként erre: 302. - Andesz75)
2014. okt. 2. 18:56
megbántottalak?
303. Soldier30 (válaszként erre: 302. - Andesz75)
2014. szept. 30. 18:26

Nos igen vannak dolgok amik jobban foglalkoztatnak. de mindig attól parázok, noha ez egy zajártalmotól volt és már 6 éve, hogy rosszabbodik saját magától. A hnagos zenét kerülöm már 6 éve, ha szórakozó helyre megyek akkor átlátszó füldugóval:)

meg akartam kérdezni ha valakinek annyira levielhetettlen a fülzúgása oylat nem kérhet,hogy szüntessék meg a hallását? mert akkor gondolom elhalgat a zúgás is csak nem fog az egyik fülére hallani semmit. Valami műtéti beavatkozásra gondoltam. De lehet hogy hüyleség.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook