Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika fórum

Fülplasztika (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
13324. equestrian (válaszként erre: 13321. - Rawin)
tegnapelőtt 15:33
Így van,ez a turbánosdi nem valami kellemes,2 nap után is már borzasztó kényelmetlen :) de ennyit bőven megér!
13323. Rawin (válaszként erre: 13314. - Sziszkó1021)
tegnapelőtt 11:52

Magánklinikán nincs előtte kivizsgálás, ez egy ambulánsan végezhető viszonylag egyszerű beavatkozás. (Maga a műtét technikája, az esztétikum megalkotása lehet nehéz.) Műtéti beleegyező nyilatkozatokat kell aláírni, amelyek tartalmazzák azt, hogy mire vállalkozol, és annak milyen esetleges műtéti kockázatai lehetnek.

Olvasd át alaposan a papírt, én belejavítottam bizonyos pontokon, és úgy írtam alá.

Ha állami intézménybe mész, ott rutinból -vagy megszokásból- kérhetnek bizonyos vizsgálatokat, pl vér, mert állami intézményekben a műtétekre van egy bizonyos előre megírt protokoll, amelyek alapján eljárnak.

13322. Rawin (válaszként erre: 13320. - Sziszkó1021)
tegnapelőtt 11:44

Nem fognak vágni belőle, nekem is hosszú hajam van!

Nekem a műtősnő felgumizta apró tincsekre, úgy néztem ki, mint egy ufo. :)

13321. Rawin (válaszként erre: 13317. - Equestrian)
tegnapelőtt 11:43

Nagyon jó plasztikai sebészek dolgoznak a Honvédban! Dr Csőre, Molnár, Halmy.. eddig csak jót hallottam róluk, emellett emberségesek is.

Egyedül azt a vacak turbánt lehetne már elfelejteni, sokkal modernebb kötöző technikák vannak már.

Kitartás, pikk-pakk eltelik ez a pár nap!

13320. Sziszkó1021 (válaszként erre: 13319. - Equestrian)
szept. 17. 15:44
Na igen, Nekem is hosszú a hajam. Nem szeretném, hogy vágjanak belőle :D Morci lennék kicsit :D
13319. equestrian (válaszként erre: 13318. - Sziszkó1021)
szept. 17. 15:22
Nagyjából 1-másfél óra volt. Elötte nekem még kellett valamit kezdeni a babahajakkal is,mert elég sok van :D szerencsére csak körbetekertek egy fáslival,elég hülyén néztem volna ki derékig érő hajjal,ha leborotválták volna onnan
13318. Sziszkó1021 (válaszként erre: 13317. - Equestrian)
szept. 17. 14:47
Köszönöm szépen a válaszodat! :) Nekem még se időpont se doki de már most izgulok :D Mennyi ideig tartott a műét? :)
13317. equestrian (válaszként erre: 13316. - Sziszkó1021)
szept. 17. 14:12

Szia!

Nekem Dr.Győri Sándor végezte a műtétet,ő egyébként a Honvédban főorvos,de magánban(is) műt.Véleményem szerint emberileg is és szakmailag is kiemelkedő!:)

Először bent voltam mkonzultáción,megbeszéltük a dolgokat,majd nagylabor (vér,vizelet).Maga a műtét ma volt reggel,helyi érzéstelenítésben.Nem kértem bódítást sem,pedig baromira izgultam az elején,simán ki lehet bírni így is:)A hangok furák voltak , de egyébként,ha nagyon akartam volna,talán még el is alszom.Most nagy turbános kötésem van ami máris idegesít :D az érzéstelenítő kiment,vettem be egy cataflamot,abszolut elviselhető az érzés.Egyelőre ennyiről tudok most írni,ahogy haladunk előre megosztom majd itt is:)Remélem valamennyit segítettem!

13316. Sziszkó1021 (válaszként erre: 13315. - Equestrian)
szept. 17. 13:39

Kedves Equestrian!

Ki csinálta Neked a műtétet? Mi volt a menete? Konzultáció? Vizsgálatok stb? :) Előre is köszi a választ :)

13315. equestrian
szept. 17. 12:42

Sziasztok!

Túl vagyok a műtéten!😊Az elején kicsit izgultam,az érzéstelenítő is kellemetlen volt elöl,de utána már csak hallgattam a dokit és arra gondoltam milyen jó lesz a végeredmény.Úgyhogy most itthon pihenek,egyelőre nem fájok,holnap reggel van jelenés a dokinál.

szept. 17. 12:08

Sziasztok!

Fülplasztika előtt állok, olvastam a hozzászólásokat, többségében Jósvay Doktor urat írtátok. Valakinek van más ajánlása, más doktor? Azt szeretném kérdezni, hogy hogy zajlik ez az egész műtét? Előtte van kivizsgálás minden esetben? Vérvétel ilyesmikre gondolok... Azért csak műtét... A műtét miatt vágnak le a hajamból? vagy hogy sterilizálják azt a részt? Kicsit parázok az egésztől, de alig várom, hogy túl legyek rajta. :D Nyárra szeretném már, hogy ha strandra megyek nyugodt szívvel foghassam fel a hajam :D és ne kelljen folyton hajpátot viselnem ha fel van fogva a hajam :D Bocsánat sok butaságot kérdezek, de nem akarok beleugrani azonnal, szeretném körbejárni a dolgot :) Válaszotokat előre is köszönöm :)

13313. Krisztina1207 (válaszként erre: 13312. - Spigi28)
szept. 13. 19:12
Nagyon köszönöm, megnyugtattál! :)
13312. Spigi28 (válaszként erre: 13311. - Krisztina1207)
szept. 13. 18:53

Szia

Nem marad így. Előrébb fog jönni. Tapasztalat. Nyugi

szept. 13. 15:55

Sziasztok!

Azokhoz szólna a kérdésem, akiknek már volt műtétjük, vagy tudnak erről valamit.

Megtörtént a fülplasztikám, ma vették le a kötést, 9 napig volt rajta. Elképesztően sikerült a műtét, először magamra sem ismertem, viszont zavar valami. Nagyon a fejemhez simul, előről szinte olyan, mintha nem is lenne fülem. Az én kérésemre csinálta a doktor úr így, mondtam neki, hogy minél fejhez simulóbb legyen.

Doktor úr azt mondta, ez változni fog, nem lesz ennyire a fejemhez simuló, csak ugye oda nyomta a kötés 9 napon keresztül.

Nektek is ez volt? Nagyon aggódom, hogy így fog maradni.

Előre is köszönöm segítségeteket! :)

13310. Kizo1130
szept. 11. 14:37

Szia

Esztétikailag zavaróak a füleid? Ha igen, akkor mindenképpen vállald be. Nem érdemes halogatni.

13309. Kizo1130
szept. 11. 14:35

Szia

Nekem 3 hetesek az új füleim. Nagyon jó lesz, hidd el. Nem kell izgulni a műtét miatt. Az 1 hetes bekötött fejre azért készülj fel lélekben, mert az viszont nem egyszerű.Sok sikert neked!

13308. ear
szept. 10. 17:36
Ha indokolt, akkor szerintem nem sok a jóból. De azért függővé válni tényleg nem szabad.
13307. ear
szept. 10. 17:35
Én is remélem! Feltétlenül írj meg mindent nekünk, a jót és a kevésbé jót egyaránt! Sok sikert! :)
13306. equestrian
szept. 10. 10:55

Sziasztok!

1 hét múlva lesz a műtétem és már nagyon izgulok,régóta várom ezt a pillanatot.Elolvastam itt sokatok beszámolóját és remélem én is hasonló szépekről írhatok hamarosan😊

13305. Madeleine8 (válaszként erre: 13302. - Bob17)
aug. 31. 01:15

Szia,

200.000 Ft volt májusban.

13304. Kizo1130
aug. 29. 13:23

Sziasztok

Nekem pénteken veszik le végre a turbánt. Már nagyon várom. Fájdalom minimális volt, bár aludni nehezen tudtam. Magán kórházban voltam, mert az idő egy fontos tényező volt. Tudom, még kellett volna tervezni, mint ahogy mindent az életemben, de ezt valamiért nem akartam túl bonyolítani. Múlt héten szerdán voltam konzultáción, aznap vizelet, és vervizsgalat is volt, pénteken pedig már műtöttek is. Kíváncsi vagyok az eredményre, de csak jobb lehet, mint ami eddig volt. Azt bánom, hogy nem előbb csináltam, de most vannak anyagi lehetőségeim. Üdv mindenkinek

13303. Spigi28 (válaszként erre: 13302. - Bob17)
aug. 28. 12:15
Mostanit nem tudom. 10eve júniusban 130volt nála a két szép fülem 😁
13302. bob17
aug. 28. 10:55

Sziasztok!

Tudnátok egy körülbelüli árat mondani, hogy mostanában mennyibe kerül egy fülplasztika elálló fülek esetén?

Jósvay doktor úrral szeretném majd megműttetni őket, szóval ha valaki megtudná mondani, hogy ő átlagban mennyiért műt azt megköszönném!

13301. Spigi28 (válaszként erre: 13300. - Ear)
aug. 6. 15:31
Josvay nagyon jó. Tapasztalat 😉
13300. ear (válaszként erre: 13299. - Tamas83)
aug. 6. 14:09
Jósvay János már több ilyen félresikerült fület hozott helyre. Mivel nagyon sokan páciense van, készülj több hónapos várakozási időre. De megéri!
13299. tamas83
aug. 5. 18:25
Sziasztok, esetleg tudtok olyan sebészt ajánlani , aki kijavítja az elrontott fülplasztikát ?
13298. Spigi28 (válaszként erre: 13296. - Dori9823)
aug. 5. 10:17

Szia

Körömvirág és bepanthen

13297. ear (válaszként erre: 13296. - Dori9823)
aug. 4. 15:57
Én ugyan nem kentem semmivel, de voltak többen is, akik körömvirág krémmel kezelték. Az nagyon jól segíti a sebgyógyulást.
13296. Dori9823
aug. 2. 16:44

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ti kentétek valamivel a sebet varratszedést után?

Köszönöm előre is.

13295. Barbara90
júl. 28. 19:24
Sziasztok szeretném a füleimet palsztikáztatni,nem csak eláll a két fülem,de nagyok is. Olyan emberek véleményét kérném akik szintén ilyen műtéten estek át,hogy a fülkagylót is kicsinyítették? Ezzel mennyivel drágább maga a plasztika? Gondolom nem ugyanannyiba kerül mintha csak rálapítanák a fejemre? :D Valaki tudna jó doki nevet adni,normális áron? Kérlek segítsetek !! Minél előbb szeretnék túlesni rajta,sajnos brutálisan eláll az egyik fülem és nagy is :/ Kiengedve hordom a hajam mióta az eszemet tudom,ha össze fogom pl edzés miatt akkor is úgy kell csinálnom ,hogy a hajamt rá fogom a fülemre,így félig eltakarja meg picit lapítja is...nagyon gáz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook