Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
13536. ear (válaszként erre: 13535. - June007)
márc. 24. 13:19
Ennek nagyon örülünk. A füled pedig szép lassan meggyógyul és beáll normál helyzetbe.
13535. June007
márc. 22. 22:14
Nagyon tetszik az új fülem, szèp lett. Március 11-én műtöttek. 19-èn lekerült a kötès. Szerencsère se túl szoros, de laza nem volt. Az a pàr nap is hamar eltelt. Most mèg lila, ès picit be is van dagadva. Azt mondta a doki, ha vastag a porc, akkor lehet ez a kellemetlensèg. Remèlem minèl gyorsabban gyógyul. 5 hètig èjjel nappal pàntot hordok biztos ami biztos. Itthon vagyok gyermekeimmel, így nem problèma. Meg most amúgy is megy ez a korona vírus mizéria. Köszönöm hogy vagytok, sokat jelentett ez a fórum. Nagyon hasznos dolgokat olvasok-olvastam.
13534. ear (válaszként erre: 13533. - June007)
márc. 22. 10:20
Nem halt ki, itt vagyok :) Na, milyen lett az új füled?
13533. June007
márc. 18. 21:46
Kihalt a fórum! Èn is megműtettem a füleimet, holnap veszik le a kötèst. Nagyon vàrom, remèlem szèp lesz!
13532. f80dfcb71b (válaszként erre: 13530. - Ear)
jan. 24. 21:47
Köszönöm a vàlaszt. Dr. Èles György neve esetleg valakinek mond valamit? Referenciàt hol tudnèk szerezni? Azèrt kèrdezem mert őt javasoltàk, hozzà van időpontom februàr 6-àn. Ő a Kardirex egèszsègügyi központba rendel magànba. Manapsàg mik az àrak? Győr környèkèn? Köszi a segítsèget!
13531. bdnr22 (válaszként erre: 13529. - Ear)
jan. 24. 18:59
Köszönöm szépen a választ!
13530. ear (válaszként erre: 13528. - F80dfcb71b)
jan. 24. 13:16

Szia! Győrben Horváth Péter József és Kővári Péter jöhet számításba.

Adataik:

[link]

[link]

13529. ear (válaszként erre: 13527. - Bdnr22)
jan. 24. 13:10
Szia! A műtét egyáltalán nem fáj, talán csak az érzéstelenítő beadása egy kicsit. Amikor az érzéstelenítő hatása elmúlik, akkor jelentkezik egyfajta tompa fájdalom, ezért szükség lesz fájdalomcsillapítóra. Nekem az Cataflam vált be a legjobban. A varratokat kb. 2 hét után veszik ki, ezután még kicsit duzzadt a fül, és nagyon rásimul a fejre. Ezt követően kb. 10 nap alatt jön még előbbre pár millimétert, és akkor áll be a végleges pozícióba. A porc teljes gyógyulása kb. 1 év. Szorító pántot általában a páciensnek kell vinni. A fülek méretét is tudják kisebbíteni.
13528. f80dfcb71b
jan. 23. 22:35
Sziasztok! Èn is új vagyok! Szeretnèm megműttetni a fülem. Elállnak ès nincs önbizalmam miatta :-( Jó hogy mèg van ez a fórum, pedig nagyon règi ahogy nèzem! Az lenne a kérdésem, hogy győri orvost tudtok e mondani aki szèp fülecskét csinàlna nekem. Eddigi hozzàszólàsokból nem igazàn talàltam, igaz csak bele-bele olvasgattam. Köszönöm!
13527. bdnr22
jan. 22. 21:33

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon. Szeretnék egy kis információt kérni a fülplasztikáról. Mennyire fáj? Mennyire okoz látható foltokat duzzanatot a gyógyulás folyamán? Mennyi idő a gyógyulás? Létezik olyan eljárás amivel nem csak az elállóságot hanem a méretet iá lehet változtatni? Szorító pántot adnak műtét után vagy venni kell, illetve meddig kell hordani?

Köszönöm a segítségeteket.

Addig is böngészem a fórumot.

13526. 0123 (válaszként erre: 13525. - Dórijte)
jan. 12. 15:58
Köszi 🙂
13525. Dórijte (válaszként erre: 13524. - 0123)
jan. 12. 14:46
Szia! A gyógyulás ideje mindenkinél más lehet. Nekem most volt 2 hónapja a műtétem és mostanra már csak nagyon minimálisan lila. Szerintem még egy hónap kell hogy teljesen természetes legyen a színe, meg az állása.
13524. 0123
jan. 9. 18:22
Sziasztok! Szerintetek, hogyha most tavasszal műttetném meg a füleimet az még idén augusztusra begyógyulna még szépen? Most lesz ugyanis az esküvőm, idén augusztusban.
13523. 0123 (válaszként erre: 13522. - Ear)
jan. 9. 10:52
Köszönöm🙂
13522. ear (válaszként erre: 13520. - 0123)
jan. 8. 12:46
0123! Gyere bátran a csoportba! :)
13521. koncika (válaszként erre: 13520. - 0123)
jan. 5. 20:00
Szia! A Facebookon van egy zárt csoport, az a neve, hogy fülplasztika. Érdemes oda belépni. Emlékezetem szerint van ott olyan csoport tag, akit Lerch Ferenc műtött.
13520. 0123
jan. 5. 11:01

Sziasztok! Fülműtétem gondolkozom én is, viszont még eléggé tartok tőle.

Van esetleg tapasztalata valakinek Bári Imréről vagy Lerch Ferencről?

13519. ear
dec. 31. 14:15
Mindenkinek boldog új évet kívánok! Happy new EAR! :)
13518. ear
dec. 24. 17:36
Áldott karácsonyt kívánok minden kedves olvasónak és hozzászólónak! :)
13517. koncika (válaszként erre: 13516. - Ear)
dec. 14. 08:29
Nagyon sajnálom, és szomorú, hogy arra sem méltattak, hogy megkérdezzenek Téged róla, vagy, hogy értesítsenek. Nem tudom, hogy milyen jogon lehet ilyet tenni!
13516. ear
dec. 13. 11:48
Kedves Fórumtagok! Tpoicunk eredeti nevét: "Fülplasztika" valaki átnevezte "Fülplasztika tapasztalatok"-ra. Gondolom, valamelyik admin. Tette ezt úgy, hogy meg sem kérdeztek de még csak nem is értesíttetek. Csak most vettem észre, amikor beléptem. Mindezt több, mint 10 év után. Mindesetre szomorú. Folytatjuk tovább, várlak titeket és hozzászólásaitokat.
13515. ear (válaszként erre: 13514. - Zoli1998)
dec. 13. 11:44
Szeretnéd korrigáltatni?
13514. zoli1998
dec. 11. 12:21
(A jobb oldali fülem nem tetszik a formája )
13513. zoli1998
dec. 11. 12:17
Én Nekem most lett februárban két éve hogy meg lett műtve a fülem , de nekem meg mindig nem tetszik más szerint zavaróan nem egyforma meg mindig ?
13512. adm47
dec. 5. 16:10

Sziasztok!

Az itteni korábbi hozzászólások alapján elsősorban az Ideál Plasztikai Sebészetet (Dr. Mihályfi László) néztem ki fülplasztikára, vagy esetleg még a Pukancsik Plasztikát Székesfehérváron. Valaki meg tudná erősíteni, hogy jó-e a választás, és, hogy inkább melyikhez lenne érdemes menni? Persze, ha ismertek jobb lehetőséget, akkor azt is szívesen várom.

Ha esetleg valaki tudná, hogy nagyságrendileg mennyibe kerül a Pukancsik Plasztikánál a fülplasztika, és megírná, azt megköszönném.

13511. ear (válaszként erre: 13510. - Dórijte)
nov. 26. 16:32
Gratulálok a sikeres műtéthez és a jó eredményhez. Köszi a beszámolót, és várjuk a képeket :)
13510. Dórijte
nov. 26. 11:56

Sziasztok! Nekem nov.18-án volt a műtétem Miskolcon, ma pedig a varratszedés is megtörtént. A műtét tényleg nem volt vészes, nem éreztem semmit. A doki mondta ha érzek valamit kkor szólja és akkor ad még érzéstelenítőt. Kb. 40 perc alatt kész is lettek a füleim. Kaptam egy kötést a fejemre amit egy hétig kellett viselnem.

A kötés engem nem zavart annyira, mint amit másoktól korábban olvastam, viszont a fájdalom miatt öt napig szedtem fájdlomcsillapítót. Mivel nem tudok háton aludni ezért az alvás is nehézkes volt, de mindent összevetve gyorsan eltelt ez az egy hét.

A varratszedés elég gyorsan ment, nem volt kellmes, de kb 2 perc alatt kiszedte a doki a varratokat. Nem volt sok időm nézelődni, de olyan lett így elsőre amilyet szerettem volna. Nem áll el és nem is tapad teljesen a fejemre. Eléggé kék és lila mindkét fülem felső része de ez már napról napra csak jobb lesz.

Még rakott a doki a fülem mögé meg az elejére is gézlapokat, azt modta hogy ezt még két napig hagyjam rajta, vasárnapig meg még ne érje víz.

Ja és a nyaktámasz párna nagyon hasznos volt :) Majd amikor már vállalhatóbban néz ki a fülem teszek fel képet.

13509. ear
nov. 10. 17:42
Gratulálok, Barbara! Mielőbbi gyógyulást kívánok! Természetesen várjuk a beszámolót az eredményről :)
13508. Barbara90
nov. 8. 10:48

Sziasztok, én is túl vagyok a plasztikán. Nagyon friss még,úgyhogy az eredményről majd később tudok beszélni mondjuk 2 hét múlva :D

Helyiérzéstelenítsében csinálták nekem. Az egyik fülemet amikor csinálták el is aludtam,arra keltem fel,hogy mondták na jöhet a másik. Az viszont a végefelé fájdalmas volt,kicsit el voltam kábulva a fenekembe kapott nyugatató vagy nem tudom mi miatt ezért nem szóltam,hogy fáj,meg amúgy kibírható fájdalom volt,tehát nem olyan hogy felsikítasz :D inkább így égetett,meg lehetett érezni,de ez az utolsó 3 percben volt,azután már varrta is össze és vége lett. Az a fülem viszont rendesen fájt amíg nem vettem be az első fájdalomcsillapítómat. Azután és azóta nem is fáj.

a kötés kicsit kellemetlen,mármint esztétikailag csúnya számomra. Amúgy nem egy nagy kötés kb olyan mint egy ilyen hajpánt.

Nem vérzett és semmi,aznap pár órávla később már mentem is haza.

13507. ear
okt. 22. 15:07

Kedves Fórumtagok, Mindenki, Aki ezt olvassa!

Topicunk a mai napon 13 éves lett! Nagyon köszönöm nektek, hogy életben tartjátok és mindezt kulturált módon teszitek. Nagy örömmel tölt el, hogy az elmúlt 13 év alatt sok "sorstársunknak" tudtunk tanácsainkkal, bátorító szavainkkal segítségére lenni. Bízom benne, hogy ez tovább folytatódik a jövőben is. Üdvözlet nektek: "Ear" topicnyitó. :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook