Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szent Imre kórház - Dr. Josvay János - fülplasztika fórum

Szent Imre kórház - Dr. Josvay János - fülplasztika (beszélgetős fórum)


1 2 3
82. 746076 (válaszként erre: 77. - Gyongyi01)
2016. nov. 12. 20:40
Szia! Érdekelnének a tapasztalataid! Én is a Szent Imrébe készülök. Kérlek írj egy pár infót. Köszi adriennekozabel@gmail.com
81. atothp
2016. márc. 1. 09:41

Sziasztok!

Szerintetek melyik időszak a legjobb a fülplasztikára? Mit mondtak nektek a dokik? Én is a Josvayt szeretném majd felhívni ez ügyben.A lányom 12 éves és iskolás, de nyaralni is szeretnénk menni Július végén.

2014. jan. 15. 14:27

Szeretném megkérdezni, hogy csináltatott-e valaki az utóbbi néhány hónapban Jósvay Doktornál mellfelvarrást+mellnagyobbítást a Szent Imre kórházban? Mennyibe került? Vélemány, tapasztalat is érdekelne privátban! De ha csak felvarrást vagy nagyobbítást csináltatott valaki az is érdekel. Leginkább a dupla eljárás érdekelne természetesen... amiketveszek@gmail.com

Köszönöm!

79. Kopcsenyi Veronika (válaszként erre: 77. - Gyongyi01)
2013. okt. 8. 11:13
Szia.Meg tudnad adni a doktor ur elerhetoseget,Elore is koszike szepen.Veronika
2013. okt. 8. 11:01

Sziasztok!A kislanyom fulet szeretnem megoperaltatni,mert elall. 8 eves.Es hat nem tudjuk ,hogy melyik dokihoz menjunk.Kit ajanlotok?En tobb orvos honlapjat is megneztem de fogalmam sincs,hogy melyik a jo.Hallottatok Dr.Janky Gyorgy plasztikai sebeszrol?Meg talan o volt az aki szimpaitikus es az emailemre is korrektul valaszolt.Tud olyan valaki mondan a dokirol aki atesett a fulplasztikan?

2014 aprilisba meg akarnank csinaltatni .Legyentek szivesek mihamarabb rini erre az email cimemre;kopcsenyi123@googlemail.com,vagy ide.Elore is nagyon szepen oszonom !

2013. ápr. 21. 17:54
Sziasztok! Nekem májusban lesz orrműtétem a Dr. Josvay-nál. Nagyon sok jót olvastam róla, bízom benne. Az lenne a kérdésem, hogy tud-e valaki abban segíteni, hogy azon az összegen felül amit kifizetek a kórháznak műtét díjként, kell-e valamit még adni neki? Szoktak ilyenkor? Köszönöm előre is
2013. jan. 14. 10:08
Sziasztok! Fülprobléma miatt szeretnék plasztikáztatni, végre eljutottam idáig is. Jósvay a kiszemelt áldozat. Már bejelentkeztem hozzá most szerdán megyek konzira. Tudtok valamit mondani, hogy mennyi pénz, kb szerintetek mikor van a műtét, mennyivel utána? Most elég nagy az elhatározásom... Bár félek is.
2012. júl. 2. 17:20
Helló Mindenkinek!Nagyon szeretném plasztikáztatni a füleimet.Ajánlanátok vkit nekem aki nagyon megbízható és szép munkát végez?Nagyon sok helyen láttam Jósvay doktor nevét.Nála mennyibe kerül a műtét?Előre is köszönöm a segítséget:)
74. Gizmo82 (válaszként erre: 73. - 5751a2a59f)
2012. máj. 6. 09:41
Na,ezt azért nem szeretném kipróbálni! :D :D :D
2012. máj. 4. 20:15
akár 0ás géppel le is tolhatod :DDDDD
72. Gizmo82 (válaszként erre: 71. - 5751a2a59f)
2012. máj. 4. 16:38
Köszönöm az ötletet! Végül is most már tényleg bármilyen hajat csináltathatok majd, nem lóg ki a füli-müli! :)
2012. máj. 3. 20:31
Én is félig feltűzötteket nézegettem, de 2 éve koszorúslány voltam, ilyen rendes nagy abroncsos uhába, és ne tudd meg, miylen marha melegem volt, miután végigtáncoltam az éjszakát, ömlött a hátamn a víz...mármint az izzadtság...ugyhogy ezt nem játszom el újra :D
70. Gizmo82 (válaszként erre: 69. - 5751a2a59f)
2012. máj. 3. 18:21
:) Én meg olyan hajat szeretnék, hogy elől,fölül,félig fel legyen tűzve( hogy a fátylat legyen mibe biztonságosan beletűzni), most már a füleim is kilátszódhatnak :) most már merem mutogatni :)és hátul látszódjon a hosszú hajam,egy picit be is lehet bullámosítani, de nem muszáj. Amúgy cövek egyenes hosszú hajam van,nem tudom milyen esküvői frizurát lehetne még csináltatni. Szerintem júliusra már tényleg begyógyul a fülecském és akkor tényleg elmegyek már én is próba frizurára. :)
69. 5751a2a59f (válaszként erre: 68. - Gizmo82)
2012. máj. 3. 17:18

Szuper, örülök Neki!

Műtét előtt végig arra gondoltam, hogy nekem szép lapos fülek kellenek, hogy kontyom lehessen, aztán kb 2éve már mindig kiengedett menyasszonyi frizurákat nézek. 2 hete elmentem próbafrizurára és kontyom lesz :DDD

68. Gizmo82 (válaszként erre: 67. - 5751a2a59f)
2012. máj. 3. 17:07
Igen! Elégedett vagyok! :) Most már csak az esküvői frizurámat kell majd megálmodnom. :)
67. 5751a2a59f (válaszként erre: 66. - Gizmo82)
2012. máj. 3. 16:52
Jaj, nagyon szuper :) Nekem is hátul elég sebes volt, mondhatnám marha ronda volt :D de aztán az elmúlik és nemsokára még a heg sem fog látszani. A lényeg, hogy lapos! Elégedett vagy a végeredménnyel? Na akkor kezdődhet az esküvői készülődés ;)
66. Gizmo82 (válaszként erre: 65. - 5751a2a59f)
2012. máj. 3. 16:37

Szia!!!! :) :)

Túl vagyok a nehezén! :) Picit kékek, lilák lettek (ott középen a porcnál), de laposak!!! Meg hátul a varrás mentén eléggé sebes :)De este már hajat is tudtam mosni. :) Este alig aludtam, mert féltem, nehogy a hajpánt lecsússzon a fülemről! :) Még 5hétig este ebbe a hajpántba kell aludnom,de nagyon melegem volt benne az éjjel.Jöhetne már az a kis hidegfront! :)Köszönöm, hogy gondoltál rám! Aranyos vagy!:)

2012. máj. 2. 16:43
na???
64. 5751a2a59f (válaszként erre: 63. - Gizmo82)
2012. máj. 1. 16:57
ezt már féllábon is! Aztán írjál ám holnap hogy mi van...
63. Gizmo82 (válaszként erre: 62. - 5751a2a59f)
2012. máj. 1. 14:24
Már csak 1éjszakát kell aludnom és végre megismerhetem az új fülecskéimet! :) Nehezen viselem már ebben a melegben ezt a turbánt, de már kibírom holnapig! Olyan gyönyörű idő van odakint, már mennék sétálni....De már csak 24 órát kell kibírnom! :) :) :)
2012. ápr. 30. 19:49
Örülök, hogy jobban vagy már! Én nem mentem sehova amíg turbánom volt. Max kendőt köthettem volna a fejemre, hogy eltakarja de szerintem elég idiótán nézett volna ki, ugyhogy nem mentem sehova :D
61. Gizmo82 (válaszként erre: 60. - 5751a2a59f)
2012. ápr. 28. 13:11

Szia! Köszönöm,már egyre jobban vagyok! Ma van az első nap, hogy nem szedtem be fájdalomcsillapítót!:)

És már úgy kimozdulnék az utcára sétálni kicsit, de szégyenlem a fejemen lévő turbánt! :) De szerdáig csak kibírom valahogy. :)

2012. ápr. 27. 09:52
Hogy vagy?
2012. ápr. 26. 14:59

Nekünk július 7-én lesz a nagy nap, és igazából megvan minden nekünk is.

A ruhámat varratom az még nincs teljesen kész, de már csak a díszítés van hátra.

5 meghívót kell már csak kiosztani

jah és a virágos....és akkor megvan minden.

Próbafrizurán múlt héten voltam, sminkre nem megyek, mert a nagynéném sminkes, hozzá fogok menni, tudja, hogy mit akarok, sminkelt már párszor, ugyhogy fölöslegesnek érzem a próbát nála :D

58. Gizmo82 (válaszként erre: 57. - 5751a2a59f)
2012. ápr. 26. 14:32
Ma én is még felpolcolva alszom, szerintem.Addig amígy fájdalmat érzek,addig így teszek. Utána megpróbálok kicsit vízszintbe aludni. :) Az előkészületekkel elég jól haladunk. Én már a próba smink és próba frizura lebonyolításrára akarok lassan időpontot kérni, de szerintem várok vele júliusig,addig is gyógyulgatnak a fülem. Félek, hogy bele ne kapjon a fülembe a forász,miközben készíti a frizurámat. :) De már meg van az időpont, a helyszín, a ruhánk, cipőnk, a gyűrűink,a zenekerunk, a fotósunk,a meghívónkat már elvittük mindenkinek személyesen,a tanúinkat is felkértük már,a menü is le van már fixálva. Még a tortát és a csokrot kell majd kiválasztanom, meg a dekorossal is időpontot kell még egyeztetnem. Szóval már elég jól előre haladtunk mindennel, ahhoz képest, hogy augusztus 11-én lesz az esküvőnk! :) És Ti hogy haladtok a szervezéssel? Nektek mikor lesz?
2012. ápr. 26. 14:04

Én azt hiszem 3 északát aludtam 2 vagy 3 nagypárnán.

Mikor lesz az esküvőtök? Hogy haladtok az esküvpői előkészületekkel? Bár gondolom most a füled a fő téma :D

56. Gizmo82 (válaszként erre: 55. - 5751a2a59f)
2012. ápr. 26. 14:02
Valószínű teljesen lezsibbadt a füled a turbán alatt, mégis csak egy nyomó kötés ez a turbán! Nem sok vér lehet ilyenkor a fülkagylóba, főleg hogy még alvásnál is alá van polcolva a fejem. Ezt javasolta a doki legalább 2éjszakára. Na és az az 5-6 db érzéstelenítő injekció fülenként...nem is csodálom, hogy nem érezted a füleidet. :)Azért minden fájdalom ellenére örülök, hogy most rá szántam magam erre a műtétre! Végül is az esküvőnk dátumának a kitűzése is hozzájárult a gyors döntéshez! :)
2012. ápr. 26. 13:49

Szerintem nem kell adnod neki semmi pluszt. Persze a te döntésed :D

Tényleg pikk-pakk megvan az egész, ugyhogy biztos kibírod ;)

Elvileg rögtön lehet hajat mosni ahogy hazaérsz, de én nem mertem. Másnap sem mertem még, mert féltem, hogy belekapok a fülembe, ugyhogy behajoltam a kád fölé és Anyukámmal mosattam meg a hajamat :))))) Nagyon fura érzés volt utána a fülemben, ez is hülyén hangzik tudom...de olyan volt hozzáérni a fülemhez,mintha valami szivacsdarabot fogdostam volna, szerintem a sok érzéstelenítő miatt volt olyan, hogy szinte nem is éreztem, hogy fogom. :D De szép lassan ez a dolog "észhez tért" :D

54. Gizmo82 (válaszként erre: 53. - 5751a2a59f)
2012. ápr. 26. 13:44
A konzultáción és is rákérdeztem, hogy ebbe a 140.000Ft-ba benne van-e a konzultáció díja, a turbán, a varratszedés, a munkadíj és azt mondta nekem is, hogy minden benne van! Csak 2perc a varratszedés? Annyit kibírok, még ha kellemetlen is egy picit. :)És már annyira várom, hogy végre rendesen megmossam az arcom, a hajam! Messze lesz még a szerda! :) Tényleg amint hazaértél varratszedésről, azonnal megmoshattad a hajad, érheti már utána pici víz a sebet? Ügyelni fogok azért rá, hogy a zuhanyrózsát úgy tartsam a fejem fölé, hogy a lehető legkevesebb víz és sampon érje a sebet.
2012. ápr. 26. 13:31

A turbánlevétel nem fájt, csak azt éreztem (tudom, hogy hülyén hangzik) mintha megtelne a fejem élettel, vagy mintha lélegezne vagy nem tudom....gondolom az 1 hét szorítás miatt éreztem ilyet. :D A varratszedés nem fájt, inkább kellemetlen volt, de kb 2 perc volt az egész, talán még annyi sem.

Én nem adtam neki egy forintot sem. A konzultáción is akartam adni, azt mondta, hogy a 130 ezer (nem tudom most mennyi a két fül) tartalmaz mindent és nem fogadta el. Aztán a varratszedés végén is megkérdeztem, hogy mivel tartozom, azt mondta, hogy már ki van fizetve minden, és nem adtam akkor semmit. Végülis ez a dolga, ezért kapja a fizetését. :D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook