Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
13406. ear (válaszként erre: 13405. - Ildi9876)
2019. febr. 17. 13:37
Örülök neki! Pont ezért hoztam létre annak idején :)
13405. ildi9876 (válaszként erre: 13404. - Ear)
2019. febr. 16. 12:28
De jó, hogy ezt írod, mert átfutva a hozzászólásokat, pont hozzá kértem időpontot. Majd referálok :). Egyébként borzasztóan hasznos ez a topic, én legalábbis nem tudtam volna, merre induljak, ha nem találok rá. Köszönöm.
13404. ear (válaszként erre: 13403. - Ildi9876)
2019. febr. 15. 13:48
Itt a topicban egyértelműen Jósvay János a sztár. Gyakorlatilag mindenki meg van vele elégedve, aki nála volt. Nagyon jól ért a gyermekekhez is. Sokan mennek hozzá, ezért lehet, hogy kicsit várni kell, de megéri.
13403. ildi9876 (válaszként erre: 13402. - Ear)
2019. febr. 15. 12:17
Szia Ear, Budapesten élünk. Köszönöm a drukkolást, minden biztatas jól jön:)
13402. ear (válaszként erre: 13401. - Ildi9876)
2019. febr. 15. 11:44
Szia, Ildi9876! Jó lenne tudni, hogy az ország melyik részén éltek, mert úgy könnyebb ajánlani dokit. Egyébként nagyon sok jó szakember van. Drukkolok a kis srácnak! :)
13401. ildi9876
2019. febr. 15. 11:17
Sziasztok, a kisfiam 9 éves, és eléggé elállnak a fülei. Mostanra világossá vált, hogy ez zavarja őt, ezért keresek plasztikai sebészt. Magán és tb ellátás egyaránt szóba jöhet, a lényeg, hogy szakmailag és emberileg is megfelelő legyen. Hálásan köszönök minden választ és információt!
13400. káttya1989 (válaszként erre: 13399. - Labella12)
2019. febr. 7. 20:12
Szia. Ingyenes :)
13399. Labella12
2019. febr. 6. 09:22
Sziasztok! Josvay doktor urnal nem tudja valaki mennyi a konzultacio?
13398. Zsozso3
2019. jan. 30. 14:16
Sziasztok! Aki borsod,miskolc,eger környékéről készül fülműtétre tudok orvost ajànlani,ill.kédésekre vàlaszolni a mütéttel kapcsolatban. Happy new ear!:))
13397. káttya1989 (válaszként erre: 13396. - Bob17)
2019. jan. 18. 18:18

Szia.


Az Istenhegyi klinikára én ezen a számon jelentkeztem be konzultációra: +36308907911

13396. bob17
2019. jan. 12. 18:41
Sziasztok! Valaki tudna egy telefonszámot vagy emailcímet adni Jósvay doktor úrhoz, ahol bejelentkezhetnék hozzá konzultációra? Köszönöm előre is.
13395. ear
2018. dec. 31. 11:19
Minden kedves fórumtagnak, -olvasónak, -hozzászólónak boldog új évet kívánok! * Happy new EAR! * :D
13394. Love2
2018. dec. 28. 17:13

Sziasztok! Debrecenbe a Kenezy Korhazban oep altal finanszirozott elallo ful mutet vegeznek nemtudja valaki? Emailben azt a valaszt kaptam h "ervenyes taj kartyaval rendelkezo allampolgarok teritesmentes kategoriaba esnek"

Irtam hogy 22eves vagyok,ezt a valaszt kaptam ra. Tud rola valaki valamit? Mert en ugy tudtam hogy 14eves korig vegeznek csak ilyen mutetet oep tamogatassal. Koszonom elore is a valaszotokat.

13393. 46TheDoctor (válaszként erre: 13390. - 07kicsilány)
2018. nov. 29. 19:47
Szia! Nekem is 3 hete volt a műtétem és hasonlókat tudok mondani mint Ati. Első héten szorosabb kötés volt rajtam, 1 hét után kaptam egy lazábbat egy gézlappal. Két hét letelte után volt varratszesés. Nekem elég duzzadtak, lilásabbak, és persze sebesek, varasok voltak a füleim. Pántot viszont már nem hordtam, csak ha mentem valahová, hogy ne látszodjanak. Most úgy állok, hogy a jobb fúlem már egész vállalhatóan néz ki picit sebes csak, a bal viszont eléggé sebes meg tényleg lila a belső íven, szóval nem az igazi még, de már nem hordok fejpántot. Nekem sincsenek benne belső varratok. Éjszakára ha eszembe jut felteszek egy laza pántot, de nem lenne gond anélkül sem. Kicsit érzéketlenek még olyan mintha picit zsibbadtak lennének, furcsa érzés. Fekete nadálytő krémmel kenem estére az sokat segít.
13392. Ati90001 (válaszként erre: 13391. - 07kicsilány)
2018. nov. 28. 17:39
Szia, nekem ma volt 3 hete és amelyikböl kevesebb porcot vettek ki az már mondhatni nagyon minimálisan érzékeny ha ráfekszek a másik az még igen , de az is egyre jobb tehát kábé 3-4 hétre saccolnék.Én nappal csak az első 5 napban hordtam az állandó kötést majd,gézlapos hálós volt rajtam , de az is csak első pár napban úgy hogy pár órát volt szabadon majd 2 hét után egész nap kint volt csak estére vettem fel.Persze fertőtlenítve meg betadinnal lekezelve a fülem. Arra kell számítani hogy ahol kialakítja a formát tehát a füled háromnegyedénél az az ív az csúnya lesz ilyen lilás , meg nekem legfelül tehát a fülív felett a kagylós részen volt sebes illetve elég szépen be volt dagadva , de ez 5 nappal a műtét után.Hátul semmi érdekes csak a piros csík majd most pl nekem 1 héttel a varratszedés után egy sima vonal látható.Hozzátenném hogy a kötés semmit nem tartott a fülemen, csak a fizikai védelem volt a célja kb, pl második este rácsaptam véletlen egy erőset mert pont ott körözött 1 szunyog és elfelejtettem, na az nem volt kellemes :D Viszont van olyan módszer amikor belső varrattal rögzítik a fület és olvastam itt hogy sokaknak visszaállt stb, na már most ott lehet nem árt ha mondjuk még 1 hétig éjjel nappal hordod a pántodat nehogy elszakadjon.Mondjuk mivel az orvosod ezt mondta szerintem nyugodtan lehet szabadon :)
2018. nov. 26. 23:31
Ja még annyi, hogy nyomásra (főleg alvásnál ha véletlenül úgy fordulok) érzények..főleg a jobb fülcimpám körül. Az érzékenység kb mikor múlt el nektek? :)
2018. nov. 26. 23:29

Sziasztok! Eddig csendes megfigyelője voltam a fórumnak. Közel 30 év után - a fórumnak is köszönhetően - belevágtam én is a fülplasztikába. Múlt héten meg is volt a műtét. Dr. Csuha Lajos műtött. A műtét szerencsére meg se kottyant, és az utána való fájdalom is minimális volt. 2-3 nap után szinte meg is szűnt. A héten megyek varratszedésre és végre lekerül a turbán amit annyira nem bánok! :D

Nagyon kiváncsi vagyok az új fülecskéimre! Remélem nem csalódok és szépek lettek!

A kérdésem az lenne hozzátok, hogy mire számítsak? Nagyon megviseltek lesznek? Nekem azt mondta a dokim, hogy kötéslevétel után egy pár hétig éjjelre kell kozmetikai pánt, nappalra már nem! Ti biztonság kedvéért hordtátok nappal is?

13389. ear (válaszként erre: 13388. - 46TheDoctor)
2018. nov. 26. 13:51
Én vízzel mostam a fülemet. A körömvirág krém (vagy kenőcs?) nagyon jól elősegíti a sebgyógyulást.
2018. nov. 25. 11:54

Érdekesek ezek a fül 'visszaállások' nem is pontosan értem, ez hogyan lehetséges. Ági a túl szoros fejpánt nem túl jó, mert nagyon elszorítod az arcod is, nem hinném, hogy ezen múlik az hogy hetekkel később hogyan áll be a füled. Én már csak estére hordok egy laza fejpántot, meg nappalra akkor, ha nem akarom hogy lássák a sebes fülem.


Nektek hány nap volt még teljesen visszatért a fületek eredeti színe és a sebek, varas részek is meggyógyultak? Lehet valami krémmel ezt gyorsítani? Mivel mostátok a fületeket?

13387. Ági0305 (válaszként erre: 13386. - Krisztina1207)
2018. nov. 24. 15:38

Szia.

Nekem "garanciára" műtötte újra a fülemet az orvos 1,5 hete. Varratszedés óta folyamatosan szoros fejpántot hordok, félek nehogy megint történjen vele vmi :(

Csak már annyira unom... lassan 2 hónapja fejpámtozok, éjjel és nappal. A hajamat is teljesen elnyomja, és sebes vörös középen a porc.

Próbálj az orvosoddal beszélni, hogy csinálja meg ingyen a műtétet, mert nem a te hibádból áll el ismét, ill egyre jobban

2018. nov. 23. 20:03

Sziasztok!


Szeptemberben volt a műtétem, nagyon szépek lettek a füleim, de 2-3 hete észrevettem, hogy az egyik jobban kiáll, mint a másik. Olvasgattam, hogy gyakori a minimális aszimmetria, ezért nem igazán foglalkoztam vele. Viszont egyre jobban látszik a különbség, és ma megfogtam hátul a porcot, és olyan, mintha lenne a porc között egy puha rész, míg a másik fülemnél, ami rendben van, nem tapasztaltam ilyet, teljesen egyben van az egész és kemény.

Olvastam néhány hozzászólással ezelőtt, hogy valakinek elengedett a varrat. Lehet velem is ez történt?


Hétfőn hívom a dokit, kérek időpontot konzultációra. Nagyon el vagyok keseredve. ☹️ Tudom, ez bármikor előfordulhat bárkivel, és hallottam is a műtét közben, hogy mondja a doktor úr, hogy a jobb fülemben elég erős a porc... valószínűleg emiatt történhetett, de nem akarok még egyszer ilyen sok pénzt kifizetni, főleg, hogy egy fül is 270ezer forint nála. 😪 És akkor megint maradjak itthon 2 hétig ...


Szurkoljatok! 😞

13385. 46TheDoctor (válaszként erre: 13384. - Ear)
2018. nov. 22. 21:36
igen. én is ebben bízom, hogy lemegy a duzzanat+ picikét jön előrébb és akkor jók lesznek. Az orvos szerint egyébként nem fognak kintebb jönni. Meglátjuk! @Ági0305 sajnálom hogy elengedett a varrat elsőre, el tudom képzelni mennyirre rossz érzés lehetett :( , másodjára már biztosan jó lesz :) Én kérdeztem a doktor urat és az enyémben nincsenek is belső varratok azt mondta. A porc gyógyulásán múlik minden. Nagyon remélem nálam nem lesz ilyen gond, hogy visszaáll valamelyik részen a fül. Megmondom őszintén nagyon nincs kedvem mégegy műtéthez. Jó tanács mindenkinek, hogy sapit hordjatok mindenféleképpen. Üdv.
13384. ear (válaszként erre: 13382. - 46TheDoctor)
2018. nov. 22. 16:14
2-3 mm-t jönnek majd előre a fülek, és akkor lesz jó. Ez még nem a végleges állapot. Türelem :)
13383. Ági0305
2018. nov. 22. 15:11

46TheDoctor a füled azért simul teljesen a fejedhez, mert a kötés oda fogta. Ahogy telnek majd a napok, hetek, változni fog a füled "állapota", állása.

Én túl vagyok 2 műtéten, mert az első után a jobb fülemben elengedett állítólag a varrat, és kb 3 héttel műtét után úgy nézett ki, mint előtte. Az orvos első varratszedés után azt mondta, hogy nem kell nappalra fejpánt, csak éjszakára kb 2 hónapig. Ettől függetlenül én a nap kb 85%-ban visletem egy lazábbat, éjszakára egy erősebbet. Nálam mégis beütött a balszerencse :(

Most a 2. műtét, és varratszedés után úgy döntöttem, hogy inkább éjjel nappal hordom az erősebb pántot, amíg a seb teljesen begyógyul. És csak bízom benne, hogy végre úgy áll majd a fülem, ahogy szeretném.

Jelenleg még a szemüveg szára sem fér be mögé :) de ha nem hordom a kötést, be fog állni rendesen (remélem).

Teljesen végleges eredmény állítólag 3-4 hónap után látszik csak.

2018. nov. 21. 14:16
Sziasztok! Túlvagyok a varratszedésen. Hát mit is mondjak, nem teljesen olyan lett mint amilyet szerettem volna, mint amire számítottam, és amit egyébként kértem is tőle, hogy ne legyen fejhez simulós, eléggé az lett. Mostmég a fül középső része be van gyulladva kicsit, remélem ez mihamarabb lemegy onnan, utána teszek fel képeket. Kötést még elvileg kellene viselni, de én csak éjszakára fogom hordani, otthon nem, utcán meg úgyis sapkában vagyok. Kicsit még zsibbadt a fülem, furcsa érzés. A nyakam meg kicsit be van állva annyira nem mozgattam a fejem mikor kötésben volt. :D
13381. egyvalaki777 (válaszként erre: 13380. - Equestrian)
2018. nov. 20. 00:35
Köszönöm!
13380. equestrian (válaszként erre: 13379. - Egyvalaki777)
2018. nov. 20. 00:11
Én már 1 hét után mentem volna,de az orvos mondta,hogy lehetőség szerint még várjak
13379. egyvalaki777 (válaszként erre: 13378. - Equestrian)
2018. nov. 19. 23:50
Köszi! Akkor az nem is vészes annyira. Nem is ajánlotta az orvos, hogy eddzél 3 hétig vagy pedig magad óvatossága volt ez?
13378. equestrian (válaszként erre: 13377. - Egyvalaki777)
2018. nov. 19. 23:40
Szia,én heti 5x edzem elég intenzíven(kondi->súlyzós edzés),műtét után 3 héttel kezdtem óvatosan edzeni fejpánttal,de először csak kis súlyokkal és nem minden nap.Utána fokozatosan tértem vissza és igazából magamtól éreztem mennyit “engedhetek a fülemnek” :) Súlyemelésről viszont nincs tapasztalatom,azzal gyanítom kicsit többet érdemes várni a 3 hétnél(a doki a lovaglást pl csak 6 hét után engedte nekem)
2018. nov. 19. 22:50
Sziasztok! Esetleg van valaki itt aki sportoló vagy sportol és tudna válaszolni? Mennyi idővel lehet sportolni újra a műtét után? Mennyi kiesésre kell számítani? Súlyemelés - súlyzós edzés. Valószínűleg porc eltávolítás is szűkséges majd, több szempontból is bajom van a kinézetével. Köszi!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook