Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az én fülplasztikám fórum

Az én fülplasztikám (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én fülplasztikám

2010. ápr. 30. 10:20
Van akinek segített a cikk a döntésben?
17. Fame
2009. ápr. 15. 22:12

Sziasztok!

Nekem semmi gondom nem volt a fülemmel addig amig meg nem ismerkedtem a mostani barátommal.Mindíg piszkált hogy "elállófülü" ,meg ilyenek,persze nem direkt hanem amikor épp szembe feküdtünk egymással és szembetűnt.Mondtam is neki hogy nem is elálló.Aztán hónapokig csak az emberek fülét bámultam kinek milyen szép fejhez simuló és rájöttem,hogy azért nem kötöttem soha össze a hajamat mert nem állt jól és most már tudom hogy miért!A barátom szerint nem kéne megműtenem mert ő így szeret ahogy van,de engem nagyon zavar,egész nap csak nyomkodom le...


Szóval e kis bevezető után:D az lenne a kérdésem hogy tudna -e valaki nekem egy nagyon ügyes és megbízható orvost ajánlani,elsősorban székesfehérváron vagy budapesten ill.meg tudja nekem mondani valaki ,hogy körülbelül mennyi kerül a műtét? És hogy a többszöri visszajárkálások után értem ezalatt,hogy varratszedés meg ellenőrzések kell-e pluszba valami még fizetni az alapösszegen kívül?

És a legutolsó kérdésem,hogy volt valakinek valami súlyon szövődménye vagy mellékhatása a műtétjének ,mert olvastam net-en borzasztó mellékhatásokról...előre is köszönöm a segítséget!!!

2009. jan. 9. 13:25

somenek75 szerintem nagyon jól tettétek, hogy még suli előtt megműttettétek a füleit, biztos h sok lelki bántástól megkíméltétek ezáltal. Nekem még csak fél éve volt a műtét...picit jött előrébb, nem lapul teljesen a fejemre, de nekem igy is nagyon tetsZik ;)

Érzi még a lányod h műtve lett a füle, érzékeny még neki?

2009. jan. 8. 17:34
AZ ÉN KISLÁNYOMAT 2 ÉVE MŰTÖTTÉK AKKOR 6 ÉVES VOLT.SOKAT CIKIZTÉK MÁR AZ OVIBAN.RENGETEGET GONDOLKODTUNK,HOGY MIKOR LEGYEN A MŰTÉT.FÉLTÜNK,HOGY HA"ÚGY" KERÜL A SULIBA AKKOR MI LESZ A LELKÉVEL.TALÁLTUNK EGY ORVOST AKI EGYET ÉRTETT VELÜNK ÉS ELVÁLLALTA A MŰTÉTET.(DÁVIDOVICS FŐORVOS)KÉT ÉV ALATT UGYAN VÁLTOZOTT A FÜLE, NEM LAPUL ÚGY A FEJÉRE MINT A MŰTÉT UTÁN,DE MÉG ÍGY IS SOKKAL SZEBB LETT.ÉS EZT Ő IS TUDJA.
2008. okt. 24. 20:41

roninori, köszi szépen! Szerintem is szép lett a végeredmény. Mindennel együtt 130ezer forint volt. Nem kevés, de van ahol ennek a dupláját mondták... :S

Te is műtétet tervezel?

2008. okt. 22. 13:17
Szia sikizita.Én is szeretnék gratulálni.Szeretném megkérdezni,hogy a műtét konzultációval és mindennel együtt mennibe került?
2008. szept. 30. 11:00

Én már bánom h csak 20évesen műtettem meg, mert igy piszkáltak általánosban és középsuliban is. Bánom h mondjuk nem úgy kerültem középsuliba h ott már nem látta volna senki. Ha őt is zavarja, műttesétek addig amíg nem lesz a csúfolások "áldozata". Maga a műtét egyáltalán nem fáj, csak az első 1-2 érzéstelenítő injekció...de mondjuk az se rosszabb mint egy oltás... Utána amíg 1hétig szorit a kötés az rossz. De igazán nekem akkor sem a fülem fájt hanem a fejem a kötés szorosságától. Remélem találtok egy jó orvost, és mielőbb sikerül nektek is a műtét. Vannak oylan helyek ahol kiskorúaknak ingyenes vagy féláron csinálják ;) Illetve igy utolag olyat is hallottam hha egy fül-orr gégész dokival meg tudjátok beszélni h adjon olyan papirt h egészségügyileg is gondot okoz akkor is megműtik ingyen.

Nekem pl mig elálló füleim voltak naponta ki kellett tisztitanom, annyira zsirosodott. A műtét óta bőven elég hetente.... :O :)

2008. szept. 30. 10:20
Van egy tényleg szép kislányom, akinek majdnem úgy elállnak a fülecskéi, mint Neked régen, most még aranyos velük. Nem nagyok, csak majdnem merőlegesek a fejére. Lehet, hogy majd a jövőben megműttetjük neki is. Kezdi őt zavarni, 8 éves lesz.
2008. szept. 30. 08:58
vera69 köszönöm, és köszönöm mindenkitől a kedves szavakat aranyosak vagytok.
2008. szept. 30. 06:28

Szia

Gratulálok nagyon nagyon szépek lettek a fülecskéid sok-sok jót kívánok neked.

2008. szept. 29. 16:44
Budapesten a Szent Imre kórházban dr Jósvay János műtött. Én is nagyon meg vagyok elégedve...elég látványos a változás,és szerintem elég előnyös :)
2008. szept. 29. 16:41
Szia sikizita! :) Tényleg nagyon szépek lettek a füleid. Hol csináltattad és melyik dokinál? Én a bal fülemmel annyira nem vagyok megelégedve, szerintem a kötés rosszul lett feltéve és rosszul forrt össze a porc. De így is jobban érzem magam mint anno. pussz
2008. szept. 29. 14:55

Anita köszönöm!

cherry örülök h te meg tudtál békélni a füleiddel. Neked akkor valószinüleg nem ekkora még a bal se mint nekem volt :)

2008. szept. 29. 08:28
nekem csak a bal fülem áll el, de már nem érdekel :DDDDDD annyira nem gáz, eddig senki nem vette észre, ha fel nem hívtam rá a figyelmet :DDDD
4. Anita123 (válaszként erre: 2. - Funky_b)
2008. szept. 28. 21:33
En is gratulalok!Nagyon aranyosak lettek!
2008. szept. 28. 13:47

köszönöm!

A vége egyébként az akart lenni, hogyha valakinek van kérdése akkor szivesen válaszolok itt is, privátban is ill. a sikizita@gmail.com e-mail címen is :)

2008. szept. 28. 13:00

Szia!

Szép lett a füled, gratulálok.

Funky

2008. szept. 28. 11:03
Én már túl vagyok a fülplasztikán, és szeretnék az írásommal segítséget nyújtani azoknak akik még nem szánták rá magukat.

Ugrás a teljes írásra: Az én fülplasztikám

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook