Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fóti kismamák fórum

Fóti kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2313. VTünde
2010. márc. 2. 13:03

Sziasztok!


Hazaértem a leolvasásból, ebédelek, aztán főzök egy kis grízgombóc levest.Majd megyek Nóriért.


Du meg ismét megyek leolvasni azokhoz, akik nem voltak otthon tegnap-ma de.


Szóval sztem nem fogok soha tudni visszaolvasni, így ha vki kérdezett vmit Tőlem, amire nem írtam,kérem írja meg még egyszer!

Köszönöm ;)


Remélem Mki jól van.


Kata Ti hogy vagytok?

2312. melissam
2010. márc. 2. 09:44

De jó, hogy jöhetnek haza :)

A tejre én is a teát tudom csak mondani és a szopizást. meg, hogy ezen ne idegeskedjen, mert akkor nehezebben indul be. Ez még teljesen normális, hogy nem lövelt be, mert 2-4 nap alatt lövell be. Biztos elindul, csak császár után sokaknak lassabban.

2311. VTünde
2010. márc. 2. 06:55

Sziasztok!


Én a Lakto Herbet ittam rengeteget az elején, bár nem tudom attól-e de ömlött a tejem.Persze előfordulhat hogy nem bírja a baba pocija...de Nekem ezt csak később mondta a védőnőn, újszülött korában sokan javasolták és a bogyót is.


Ma is megyek majd leolvasni, még bölcsi után benézek.


Szép napot!

2310. Danica16 (válaszként erre: 2309. - Csuti25)
2010. márc. 2. 06:40
Minél többet mellre tenni Laurát, az a legjobb, és amiket írtál, esetleg homeos bogyók még, és van egy MoreMilk nevű kapszula, nekem az is bevált Tomnál, csak nagyon drága.
2309. Csuti25
2010. márc. 1. 21:22
És tényleg, Dórinak igaza volt, holnap jöhetnek haza Diáék! :) Viszont szegénynek nagyon fáj a sebe és nem indult még be a tejcsi. :( Tudtok javasolni valamit? Én azt mondtam, hogy fejjen (már, ha amúgy feszül a melle), rakja sokszor cicire Laurát és igyon valami tejelválasztást serkentő teát.
2308. Csuti25 (válaszként erre: 2305. - Danica16)
2010. márc. 1. 18:21
Ó, akkor rosszul tudtam, bocsi! :)
2307. Csuti25
2010. márc. 1. 18:15

Na szerencsére nem esett, de tényleg voltak csúnya felhők.

Zsóka olyan jókat alszik nappal is az utóbbi napokban. :) Úgy látszik szereti a meleg időt. És egyre többet dumál, nagyon vicces! :)

2306. Danica16
2010. márc. 1. 18:03

Mi most jöttünk a játszóról, Tom megmászta a nagy csúszdát is, akkorát néztem :D

Fel akart menni, erre mondtam, ha felmászik mehet, de én ugyan fel nem teszem oda... erre nem felmászott? :D

2305. Danica16 (válaszként erre: 2303. - Csuti25)
2010. márc. 1. 18:02

Ha a mávban van, és nincs semmi komplikáció akkor ugyanúgy haza engedik a harmadik napon mint a simán szülőket.

Vasárnap született Zizi és szerdán már itthon voltunk :)

2304. melissam
2010. márc. 1. 17:00

Tényleg, az hosszabb idő.

Majd írd meg, h mit írt, hogy vannak?

Azért szerintem ne menjetek messzire sétálni, mert olyan ronda felhők jönnek.

2303. Csuti25
2010. márc. 1. 16:54

A császár miatt gondolom 5 napig bent tartják, az csütörtök. De megkérdem sms-ben, úgyis akartam neki írni. Hátha van ideje és ereje válaszolni.


Tényleg nagyon szép idő volt ma is! :) Mi még most megyünk sétálni, úgyhogy jégeső nem kéne. :D

2302. melissam
2010. márc. 1. 16:37

Dia vajon mikor jön haza? lehet, hogy már ma? vagy inkább holnap? Biztos várják már, hogy itthon legyenek.


Voltunk ma sétálni, meg a kertben is, nagyon jó ez az idő. kár, h holnapra már rosszabbat mond.


ja és egy barátnőm az előbb írta, hogy feléjük Budán épp most volt egy kis jégeső ... remélem az nem jön erre.

2301. Danica16
2010. márc. 1. 14:19
Ja meg szólj rám, hogy adjam már vissza a ruhákat, amiket már összekészítettem egy jó ideje :)
2300. Danica16 (válaszként erre: 2299. - VTünde)
2010. márc. 1. 14:18
Ok :) Csak hangosan :D
2299. VTünde
2010. márc. 1. 14:17
Akkor sztem elugrok ma.Majd kopogok:)
2298. Danica16 (válaszként erre: 2296. - VTünde)
2010. márc. 1. 14:14
Mindkettő jó! :)
2297. VTünde (válaszként erre: 2294. - 23e598e663)
2010. márc. 1. 13:36

Majd megírod a házszámodat? Járok arra én is néha, ah megyek leolvasni, majd egyszer bekukkantok...nem zavarok, csak beköszönök :)


Lekopogom (mindig kopogok:) remélem teljesen meggyógyult a Drágám!

2296. VTünde (válaszként erre: 2293. - Danica16)
2010. márc. 1. 13:33
Jó, ha holnap vissza viszem? Vagy lehet hogy még ma ha megyek Nóriért, 3/4 3 körül, ha az jó Neked...?
2295. VTünde (válaszként erre: 2292. - Melissam)
2010. márc. 1. 13:30

Hazaértem.Annyi dolgom lenne, de most eszek egy kis levest, aztán hajtogatok.teregetek és asszem mehetek is Nórimért, remélem alszik a Drágám.


Hát, 100 %-ig még nem mondanám a gyógyulást, ami engem illet, az étvágyam még nem tért vissza, meg lassacskán sétálgattam ma, kicsit még gyenge voltam, de a szép idő jót tett, már jobban vagyok...fizikailag...

2010. márc. 1. 13:10

Sziasztok!


Köszönjük a jókívánságokat!

Patrik ma már teljesen láztalan, nagyon jó a kedve :), csak hasmenése van a gyógyszertől.

Gondoltam délután felviszem a drnéninkhez, hogy nézze meg azért (mert szombaton csak az ügyeleten voltunk, az meg nem gyerekorvos), legalább megtudjuk, hogy piros e még a torka, meg azért jó ha ő is meghallgatja. Most kezd egy picit köhögni, de az inkább csak reggel jellemző.

Na meg szerdán mentünk volna oltásra, az sztem úgyis ugrik legalább ezt is megbeszéljük.


Reggel fél6-kor felébredt, vittem be neki kakaót és negyed10-ig visszaaludt miután megitta. na ő ilyet sosem szokott csinálni, hogy visszaalszik, de úgy látszik, hogy most jól esett neki.

És ma már jobb az étvágya is, és már alszik is ebéd után, pedig azt hittem, hogy mivel reggel sokáig aludt most nem fog.


Hát kb ennyi. Én is jobban vagyok egy picit.


Nagyon szépen süt a nap, csak úgy fúj a szél.


Örülök, hogy Nóri már bölcsibe van, ezek szerint már teljesen meggyógyult!!

2293. Danica16
2010. márc. 1. 10:51

Sziasztok!


Remélem mindenki gyógyulófélben van már!


Tünde a sötétkéket nem használtuk/juk, az akár maradhat is, míg Zizi bele nem nő vagy Nóri ki nem növi :) A másik viszont jól jönne :)


Mi megyünk bevásárolni, már kitakarítottunk, teregettünk, és most pörög még egy mosás... És még mosogatni is kellene.

2292. melissam
2010. márc. 1. 10:18

Sziasztok,

hát jobbulást Patriknak továbbra is, Tünde örülök, hogy meggyógyultatok!

Mi ma várjuk a postást, aztán kimegyünk az udvarra, hogy kiélvezzük ezt a szép időt :)

2291. VTünde
2010. márc. 1. 08:23

Jó reggelt!


Hogy vagytok? Kata, Patrik?


mi jobban...nemsokára indulok leolvasni, Nóri bölcsiben. Megpróbálok majd valamikor vissza olvasni normálisan.


Szép napot!


Dóri, ha sürgősek a nadrágok írj és beadom ma vagy holnap, van autóm:)

2290. VTünde
2010. febr. 28. 19:51

Sziasztok!


No úgy látom, sokan betegek:( Kata gyógyulást Nektek!

Nekem még mindig megyeget a hasam, Apának már nem.



Jó éjt!

2010. febr. 28. 19:42

Sziasztok!


Dóri köszönjük az érdeklődésed Patriknak a kedve jó, csak így estére nagyon nyűgös már, úgyhogy már fél8-kor el is aludt.

Tegnap este letettem és csak hajnali fél5-kor sírdogált, szomjas volt, de éreztem, hogy meleg is. Lázas volt, küzdöttünk egy sort az antibiotikummal és a lázcsillapítóval. (nem nagyon akarja bevenni)

Sajna az antibiotikumtól hasmenése van, a normaflor cart se ér neki, holnap veszek lactívot, vagy smectat. Ma délbe még 38 volt neki, aztán délután láztalan volt és most estére 37.6 ig kúszott fel, szal már jobb a helyzet azért. Étvágya nulla, le se merem írni mit evett ma egész nap :(((


és én egyre carabbul vagyok :(


Alíznak boldog hófordulót kívánok! :)

2288. Danica16
2010. febr. 28. 17:48

Igen kapott egy pár papírképet, hívattunk elő nekik vagy 20at fejenként, ennyihez fértem hozzá a gépen :S :p


A számom ugyanaz persze.

2287. melissam (válaszként erre: 2286. - Danica16)
2010. febr. 28. 17:42

És cserébe adtatok neki egy fényképalbumot? :))

vagy a mobilképek a menők most? :)


A számod akkor gondolom ugyanaz maradt. remélem nem fog esni és akkor 3 körül indulunk. Nem maradunk sokáig, mert megígértem a szomszédasszonynak, hogy ha hazajön a kisfia, akkor átjöhet, mert ő későn ér haza és ne legyen egyedül. a Kisfiú 4 körül indul az iskolából.


Ma olyan jó volt kint, kertészkedtem, Timike meg üldögélt a kocsijában. Kár, h most megint rossz idő lesz, de holnap még kihasználjuk a jó időt :)

2286. Danica16
2010. febr. 28. 17:19

Köszi neked is Tünde! :)


Remélem jobban vagytok!


Patrik, hogy van?


Meli ok, akkor majd várunk, már van telefonom, a nagymamám kölcsön adta az övét :) Vadi új, azért vette, hogy tudjon képeket csinálni a dédunokáiról :D, így könnyebb villogni velük a barátnők előtt :DD

2285. VTünde
2010. febr. 28. 16:47
Boldog hófordulót kívánunk Aliznak!
2284. Csuti25
2010. febr. 28. 10:50

Jó reggelt!

Szoktuk szélcsövezni, de nem mindig hozza meg a várt eredményt. Az nem zavarna, ha nem lenne minden nap széklete, de ha keservesen sír, mert nem jön ki, akkor már segíteni szeretnék rajta. Szerencsére azért ez nem mindennapos dolog nála.


Dia szüléséről annyit tudok, hogy 24 órát vajúdott és végül császár lett. Remélem majd mesél részletesen. :)

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook