Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fóti kismamák fórum

Fóti kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2343. VTünde
2010. márc. 4. 09:36

Dia, én végig bimbóvédővel szoptattam, mert a kórházban azt mondták, vegyek, hát vettem (vagyis ez egy sztori, Apa vette, nehezen kapott, és már tiszta ideg volt, hogy miért nem tartanak raktáron...aranyos volt) éás senki nem mondta, hogy csak az első időkben használjam, utána meg már anélkül nem szopizott Nóri ÉS 1,5 évig szoptattam:)


De a 2. gyerekemnél nem fogok használni.

2342. Danica16 (válaszként erre: 2338. - Diamka)
2010. márc. 4. 09:32

Örülök, hogy alakul a helyzet! :)


Csak így tovább, és nyugi! Menni fog! :) Ezt kell sulykolni ;)

2341. Diamka (válaszként erre: 2327. - Melissam)
2010. márc. 4. 09:28

Igen, azt hiszem, nekünk is segíteni fog... Köszi nektek is:-)

Édes kis manó, pedig annyira ügyes, de most már tudom, hogy menni fog:-)

2340. VTünde (válaszként erre: 2338. - Diamka)
2010. márc. 4. 09:28

Szia Dia!


Hogy vagytok? Megindul az, csak nyugi!

Nem tudsz képet feltenni?

2339. VTünde (válaszként erre: 2337. - Danica16)
2010. márc. 4. 09:27

Köszi.


Örülök h jó volt.

2338. Diamka (válaszként erre: 2326. - Danica16)
2010. márc. 4. 09:26

Köszi:-)

Igen, próbálgatjuk a szopizást, úgy néz ki, hogy lesz valami:-) Első nap megpróbáltunk fejni, már volt egy-két csepp.

Tegnap pedig már pár korty is volt:-)

Ma szerintem már tudott is valamit szopizni, mert nem nagyon tiltakozott, és dolgozott rendesen:-)

2337. Danica16 (válaszként erre: 2335. - VTünde)
2010. márc. 4. 09:19

Nem van egy külön folttisztító pasztája, olyan dobozban mint a derm, csak kék... és nem jut eszembe a teljes neve... de mindjárt megnézem.


Ez az: Ultra mosókrém '68

[link]


Torna, jó volt, csak mivel Tom nem aludt délután tán csak fél órát, így a végére már elég fáradt volt, és fel akart kéredzkedni, hogy vigyem. De mondtam neki, hogy a metrón ülhet, és ezzel tovább jött :) Azért az apja elé szaladni még maradt ereje :D

Végig ugrált, kiabált, mászott, futkorászott, szóval élvezte. Zizz is nagyon nézte a buborék fújást, meg a lufi halmot, amit most kitalált Cili.

2336. VTünde (válaszként erre: 2334. - 23e598e663)
2010. márc. 4. 08:52
Gyógyulást Nektek!
2335. VTünde (válaszként erre: 2333. - Danica16)
2010. márc. 4. 08:47

Milyen volt a manótorna Dóri?

A Derm-re gondolsz?


Simám mosószerrel nem, még próbálkozom :)

2010. márc. 3. 19:48

Sziasztok!

Én is vagyok, csak napközben nem jutok géphez, olyan gyorsan elmegy egy nap.


golyóstoll: nem tudom, még nem volt szükség ilyenre


Tünde megvan már a naplód, egész egyszerűen béna voltam :))


Ez itt nálunk egy bacitanya csajok. Férjem tök beteg, Patrik taknyos, és köhög, én még úgy ahogy állom a sarat.

Éjjel nagyon megijedtünk, Patrik nagyon köhögött és sírt, de annyira köhögött, hogy már majdnem hányt, száraz köhögése volt, és a tetejébe még nagyon sírt is, nehezen tudott csak megnyugodni. Én egy pillanatig azt hittem, hogy krupp, de sztem nem az volt, szépen elaludt utána, de én nem mertem aludni ...

remélem ma nyugodtabb éjszakánk lesz és tud pihenni a drága kicsi kincsem!


Szép estét mindenkinek!

2333. Danica16
2010. márc. 3. 18:55

Mi manótornán, és egész délelőtt úton, meg takarítgattam, szervezkedünk a vasárnapi névnapi bulira. :)

Még csak fél menü van...



Simán mosószerrel nem? Én folttisztitónak az ultra pasztáját használom, az általában beválik.

2332. VTünde
2010. márc. 3. 15:52

Merre vagytok??????


Csajok, a golyóstoll kijön valamivel?

2331. VTünde
2010. márc. 3. 07:15

Sziasztok!


Kata köszi a képeket! Még-még:)

Hogyhogy nem találod? Az adatlapomon az Interaktivitás fül alatt a Babanapló:Nóri.

Ja, és a héten van autóm, így most véletlenül nem minket láttál:)


Dia örülök hogy itthon vagytok, ne idegeskedj semmiképpen, minden rendben lesz!

Próbáld meg a bimbókiemelőt, vagy tényleg szopi előtt kicsit megszívni, menni fog!

2010. márc. 2. 21:27

Nem találom Tönde babanaplóját :(

és a többieknek is van?

2329. Danica16 (válaszként erre: 2328. - Melissam)
2010. márc. 2. 17:49

Tényleg az is jó lehet, csak a varrásra figyeljetek, legyen jól megerősítve :)


Elmentünk sétálni, de még kellett egy kis idő, mert mire Tomot felöltöztettem Lizi berottyant :D, így őt át kellett csomagolni :)

És egész hamar haza indult Tom, szerintem kicsit fázott a mászókán, mert kesztyűt már nem vittem neki, így meg ráfagyott a csúszdára :p Így legalább sírás nélkül jöttünk el :D


És azt hiszem Tündééket láttam biciklivel elsuhanni a főúton :)

2328. melissam
2010. márc. 2. 17:44

Dóri, hazafelé megvilágosodtam :) a háti hordozóra kellene ilyen derékmegkötőt varrni, mint a mei tai-on van és akkor már oszlik is a súly :)


Totó nagyon aranyos volt az öleléseivel :) elmentetek sétálni? mi hazaértünk és Timike bealudt az ölemben azonnal :) még átöltözni sem tudtam :)

2327. melissam
2010. márc. 2. 17:43

Mi is gratulálunk Nektek Dia, pihenj csak, az első két hétben nagyon fontos, hogy nagyon sokat feküdj!

Aludd ki Magad alaposan, aztán ha már van egy kis erőd és időd, akkor várunk :)

Ne stresszelj, majd menni fog az a szopi! A bimbókiemelő tényleg jó, egy kolléganőmnek is az segített ilyen esetben.

2326. Danica16
2010. márc. 2. 17:25

Még egyszer Gratula nektek! :)


Bimbókiemelőt próbáltátok?

2325. Diamka (válaszként erre: 2324. - Csuti25)
2010. márc. 2. 16:18

Sziasztok!


Bocsánat, nem nagyon tudok visszaolvasni, mert iszonyúan fáradt vagyok, csak gyorsan beköszönök. Igen, itthon vagyunk, Laura meg csak alszik, eszik, alszik, eszik...

Igen, homeos bogyót már szedek, a MoreMilk azt nem tudom, mi. Szegénykém nem igazán tud szopizni, mert befelé fordultak a mellbimbók. Megpróbálom magam nem stresszelni. Vettem mellszívót, majd meglátjuk.

Megpróbálok aludni, hátha megy, itt van anya és a párom is vigyáznak rá. Puszi nektek, majd jelentkezem.

2324. Csuti25
2010. márc. 2. 15:18

Sziasztok!

Zsóka már fél 1 óta alszik. :) Az autóban aludt 2 órát, most meg az előszobában. Tegnap is 2 órát aludt az autómban. Úgy látszik szereti. :) És kezd beállni az étkezése, már nem annyira össze-vissza és nem annyira sűrűn akar enni.


Nem is olyan rossz az idő, mint jósolták, remélem holnap is ilyen marad.


A MoreMilk jó ötlet, majd megírom Diának, meg a homeós bogyókat is. A moremilkről hallottam, hogy nagyon jó. Láttam Diáék autóját a házuk mellett, úgyhogy biztos otthon vannak már. :)

2323. Danica16
2010. márc. 2. 14:43
Sajnos azt nem lehet itt beállítani...
2010. márc. 2. 14:37

OKé akkor küldök e-mailben, az lesz a legjobb.


Meli a babanaplót (itt a hoxán) nem lehet beállítani úgy, hogy csak meghívottak olvassák?

2321. melissam (válaszként erre: 2317. - 23e598e663)
2010. márc. 2. 14:22

Kata, ha indítasz egy babanaplót, abba tehetsz fel képeket egyszerűen, írnod meg nem kell, csak ha akarsz.

de küldhetsz nekünk emailen is :)

vagy ugye a gmailnek van a picasa-ja, ami direkt képtár, abba meg lehet oylan albumot csinálni, amit csak meghívottak láthatnak, idegenek nem.

2320. melissam (válaszként erre: 2316. - Danica16)
2010. márc. 2. 14:19

Oké, akkor megyünk :)

előbb írtam Tündének, mint frissítettem volna, csak most látom, hogy Katának ír, akkor nézem meg, hogy az enyém alatt is van bejegyzés :)

2319. VTünde
2010. márc. 2. 14:16
Kata e-mailben érünk képet!
2318. melissam
2010. márc. 2. 14:13
Mi jól vagyunk, ma megyünk Dóriékhoz mei tait próbálni, ha még mindig jó nekik, holnap meg Félegyházára mamázni.
2010. márc. 2. 14:06

Sziasztok!


Na csak ideérek én is :))


Tünde a házszámot majd átküldöm privibe :)


Patrik jól van, tegnap azért felvittük a dokinénihez, még péntekig kell kapnia az antibiotikumot. Ma már nincs is tőle hasmenése, HIPP ORS-t vettem neki, nagyon jó és természetes. Picit köhög, de nem mindig.


Férjem meg van fázva, vagy elkapta Patriktól nem tudom, én jobban vagyok, de mintha nekem is kezdene kaparni a torkom. Tök jó mi? :)))


Dóri! Nagyon ügyes Tom, hogy felmászott egyedül a nagy csúszdára. Na én ettől a csúszdázástól hülyét tudok kapni.:))) Pedig nekünk nem olyan nagy a csúszdánk. 1 éves volt Patrik amikor megvettük neki, és egyedül hason csúszott le rajta, a frász kerülgetett, de hát mit csináljak

kár, hogy nem lehet képet feltenni ..


ma már voltunk kint mi is levegőzni, motorozott meg hintázott, na meg a csúszda.

Jövőhéten ha jó idő lesz majd megyünk mi is sűrűn a játszóra, most úgyis szalma leszek két hétig kb.

2316. Danica16
2010. márc. 2. 13:55

Meli persze várunk titeket :)

Apa ideszervezett egy DASos ügyintézőt, de engem az úgysem érdekel majd elvonulunk :)

2315. VTünde
2010. márc. 2. 13:19

Melinda, Nekem még ma is ment a hasam egyszer...remélem már vége!

Köszi, szerintem is ránk férne már valami pozitívum végre!


Hogy vagytok?

2314. melissam
2010. márc. 2. 13:08

Tünde, Ti meggyógyultatok most már teljesen? Remélem most lesz pár egészséges hetetek. már nagyon rátok férne!


Dóri, akkor jó, ha 3 körül megyünk? TImike épp másfél órája alszik már :)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook