Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hasznal valaki Forever Lean kapszulat? fórum

Hasznal valaki Forever Lean kapszulat? (tudásbázis kérdés)


7. lehoagi (válaszként erre: 6. - Aliz3)
2011. jún. 14. 20:45
szia, bocs.h. csak most, de....nem vagyok itt mindennap. Berry!?!??! rengeteget tudok irni róla, mivel nálunk alap. az egész család issza sok éve. Nőgyógyászati dolgokra valóban jó, emellett nagyon komoly aloe tartalma van illetve áfonya és almasűritmény miatt nagyon komoly gyulladáshatású. Ezért is szoktuk mondani, hogy minden övön aluli problémára, tehát húgyúti, nőgyógy. vesekő, hormonproblémákra hatásos. Én a Lean mellett is ittam, de most is iszom. Lehet h. függő vagyok, de inkább, mint a 2dekást v. valami mást. Naponta fél deci akkor, ha problémát akarok megoldani, illetve elég ennél kevesebb, ha szinten tartjuk a szervezetet. Kislányom is issza és beszél róla a suliban- most 12 éves ,tehát lassan...van valami probléma v. csak általában kérdezted!?!??! Irj, ha tudok, segiteni!
6. aliz3 (válaszként erre: 5. - Lehoagi)
2011. jún. 11. 18:05

Szia!

Légyszi írj nekem a berryről!

Mire jó? Nőgyógyászati dolgokra jó???

2011. jún. 11. 13:29
Bocs, hogy csak most, de nem voltam gép közelben. Ha kizárólag a cukorszint miatt szeretnéd, akkor teljesen más kell a termékek közül. Konkrétan tudom, mert Annak idején, mikor elkezdtem ezekkel a termékekkel foglalkozni, Anyukám miatt kezdtem. Akkor az ő cukra 16 körül volt, tehát SOS volt. Sárga natúr gélt itta (napi 0,5 dl éhgyomorra) illetve a zöldségtablettát nap 3x2 adagban. 3 hóanp alatt teljesen korrekt lett, csak azért ennyi, mert nem akarta elmondani a dokinak. Miután elmondta, a cukr gyógysezr adagjából vett vissza a doki. Azóta is jól van. Egyébként a gél nem csak cukorproblémákra jó, s mivel méregtelenit is, fogyósoknak is szoktam ajánlani. Irj akár priviben is, 6 éve foglalkozom vele, tehát valószinű tudok segiteni. Nem rábeszélni akarlak, csak ha már költesz, a megfelelőre költs!!! kellemes pihit a 3 napra.
4. Camay (válaszként erre: 3. - Lehoagi)
2011. jún. 8. 20:05
Koszonom, hogy valaszoltal!:) Arra lennek meg kivancsi, hogy volt-e valami mellekhatasa? En inkabb a krom miatt szednem, mert allitolag a cukorszintet mersekeli es szabalyozza. En sajnos 2-es tipusu cukorbeteg vagyok. Dokihoz csak jovo heten megyek, addig ha valami konkretat tudnek a termekrol orulnek neki, mert szeretnem szedni.
2011. jún. 8. 19:57
szia ! én ettem pár évvel ezelőtt. naponta étkezés előtt 3x2 tablettát szedtem. Sokat kell inni, de téynleg rendesen. Figyeltem mindenre és valóban fogytam vele, bár én elhivatott Foreveres vagyok, tehát megkaptam, hogy úgy könnyű, ha hiszek benne. Bár én akkor is elmondtam, hogy nem tornáztam mellé, tehát úgy teszteltem, hogy lustán álltam a fogyáshoz!!! Mindent ettem mellette, de valóban kevesebbet kivántam!!
2. Camay (válaszként erre: 1. - Camay)
2011. jún. 8. 19:15
Senki nem ismeri vagy hasznal/ja/ta? :((
2011. jún. 8. 18:45

Sziasztok!


Velemenyeket, tapasztalatokat varok a termekkel kapcsolatosan. Barmi erdekel. Koszonom, ha irtok!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook