Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok fórum

Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
765. Isabelle002 (válaszként erre: 764. - Judit36)
2017. júl. 17. 23:56
En a sajat tapasztalatomat irtam le, nem pedig okoskodtam ;)
764. Judit36
2017. júl. 17. 19:14

Annyit azért tegyünk rendbe, hogy babavárás+berry és C9-méregtelenítés az igencsak két kategória.

Berry-vel (ami full cukor) nem méregtelenítünk.

Figyeljünk a helyes sorrendre és priorizáljuk, mivel is foglalkozunk először.

763. Chelsey (válaszként erre: 760. - Adry238730)
2017. júl. 17. 18:40
Adry, ha van miből fogynod - és nem 2-3 kiló miatt fanyalogsz - akkor az csak segít - akár a teherbeesésben is -, ha leadsz a feleslegedből. Természetesen itt a feleslegről van szó, vagyis, hogy nem izomból megy le és nem a vizet hajtod ki magadból. Ebben nagy segítségedre lehetnek a termékek. Sok sikert! :)
762. Isabelle002 (válaszként erre: 760. - Adry238730)
2017. júl. 17. 11:47
En csak az aloe berry gelt ittam abban a honapbana mikor teherbe estem, nekem se ment konnyen de szerintem ez az ami segitett:)
761. elemző (válaszként erre: 760. - Adry238730)
2017. júl. 17. 08:03
Szia!Nyugodtan használhatod a C9-et, sőt praktikus is a babavárásra való felkészülésben.Ez csak 9 nap és a C9-nek nem fogyizás a célja.Ha alakítani szeretnél az alakodon, akkor folytasd az F15-el.Hogy esetleg könnyebben összejöjjön a baba érdemes vitaminokkal feltőltened,felkészíteni a szervezetedet.Ezekkelis sok jó tapasztalat van.Sok sikert!
2017. júl. 17. 07:41
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni h a C9 gyógynövény alapúak a tabik is! Kisbabát szeretnénk de elvileg nem megy nekem könnyen. Gondoltam miközben várunk h vmikor jön fogyizok egy kicsit. De ugye bármikor jöhet szóval ezért kérdezem h ez nem ártalmas e. Nyilván ha kiderül h babát várok nem fogyizok csak ésszel eszem. Köszönöm a válszokat.
759. elemző (válaszként erre: 758. - SungerS)
2017. júl. 16. 10:19
Szia! Szívesen segítek, hogy a saját nevedre szerezd be és egyben a forever partneri kártyát is megkapd. A saját kártyával már bármikor, bárhol, akár külföldön is tudsz vásárolni akár interneten, akár telefonon is megrendelve.Írok pár gondolatot privátban.
758. SungerS
2017. júl. 16. 08:43
Sziasztok! Tavaly megcsináltam a C9-et. Ismételni szeretnék. Hogy tudom beszerezni? A tavalyit kaptam, de onnan nem szeretnék segítséget kérni? Köszönöm
757. Judit36 (válaszként erre: 756. - Elemző)
2017. júl. 12. 19:17
Így van.
756. elemző (válaszként erre: 755. - Minedli)
2017. júl. 12. 17:07

Szia!

Mindenképpen úgy jársz a legjobban, ha közvetlenül a cégtől a saját partneri kártyádra, a saját nevedre vásárolod meg.Aki mást mond, annak nem a Te érdeked a fontos.

755. Minedli
2017. júl. 12. 16:51

Sziasztok!!!


Szeretnék érdeklődni,hogy a C9.kúrát,hogy tudnám a legkedvezőbben megvásárolni.

Minden infó érdekelne ezzel kapcsolatosan.

Előre is köszönöm.

754. Judit36
2017. júl. 10. 09:03

Sziasztok!

Az utóbbi időben gyakran belefutottam abba, hogy méregteleníteni/fogyni vágyók meghoznak egy DÖNTÉST, megrendelik a Clean9 -et és durrbele, hadd menjen.

Csakhogy!!

Ez egy komoly program, egyáltalán nem egy leányálom az a 9 nap.

Ha valaki azt mondta, nem mondott igazat.

Igenis éhes leszel eleinte, igenis lehet rossz ízű, amit iszol (én imádom mondjuk) és bizony két teljes napig SEMMIT, DE SEMMIT NEM EHETSZ MAJD!!

Ha saját kútfőből nekiindulsz és nem ismered a működését és azt, hogy hogyan tovább a program után, valószínűleg elégedetlenkedve hápogsz majd, hogy "jajmennyipénzt kidobtam, aztánmégsehasznált stb".

NEM!

Ez NEM ÍGY MŰKÖDIK!!

Ez egy tök jól összerakott program, de kérek mindenkit, kérjetek segítséget, mert ez a rendszer nem úgy működik, hogy veszek egy dobozt.


Kérj segítséget attól, akitől/aki által vetted és ha napi 50 kérdésed van, mert valami nem teljesen tiszta, akkor 50szer kérdezz, kész.

De könyörgöm, legyen meg az eredménye annak, amit csinálsz.


Hát, ennyi.

Muszáj volt ide is beírnom, annyi fejetlenkével találkoztam az utóbbi időben.

Természetesen, akinek nem inge, ne vegye....

753. Judit36 (válaszként erre: 752. - Futócipő)
2017. júl. 4. 20:27

Szia,

Én kb negyedévente csinálom.

Mi a célod? Méregtelenítés vagy fogyás?

2017. júl. 4. 16:36

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.A C9 kúra milyen időközönként,milyen sűrűn végezhető el?

Válaszotokat előre is köszi

751. elemző (válaszként erre: 750. - My77gabi)
2017. jún. 29. 23:27
Szia! A Te esetedben mindenképpen szükséges a forever egyik orvos szakértőjével konzultálni.A C9 elkezdése előtt fokozatosan fel kell készíteni a szervezetedet.A C9 egy remek életmódváltó program első lépése. Sok jó hazai és külföldi tapasztalat van már vele.Irok pár gondolatot privátban is.
2017. jún. 29. 23:00

Sziasztok!

Èrtèkes tanàcsokra illetve tapasztalatokra lenne szüksègem, szeretnèk mindent megtudni a C9 programról.

Orvosi kivizsgàlàs utàn, antibiotikum kúra utàn vagyok ès ezt a programot javasoltàk az èn helyzetemben. IBS-em van, 169cm 70kg vagyok. Cèlom az èletmódvàltàs, egèszsèg, kicsi fogyàs ☺

Minden hozzàszólàst szívesen fogadok.

749. elemző
2017. jún. 25. 11:53

Sziasztok!

Csak egy jó tanács.

Ha C9-et, vagy bármilyen foreveres terméket szeretne valaki vásárolni, akkor azt közvetlenül a cégtől a saját nevére, partneri kártyájára tegye és ne mástól szerezze be.

Mindenképpen ezzel jár a legjobban, még ha csábítónak is tünik egy pillanatnyilag kedvezőbbnek tűnő ajánlat.

Érdemes utánaszámolni, átgondolni, megnézni a kártya előnyeit is.

Én mindenkinek a saját érdekében a nevére szóló partneri kártyás vásárlást ajánlom.

748. Chelsey (válaszként erre: 744. - Elemző)
2017. jún. 21. 17:12
Nyilván, hiszen az csak 200 Font, bármi más megoldás többe kerül :)
747. elemző (válaszként erre: 745. - Liv1986)
2017. jún. 21. 10:16
Szia! Nagyon szívesen segítek. Írtam pár gondolatot privátban az indulásról.
746. Liv1986 (válaszként erre: 743. - Chelsey)
2017. jún. 21. 09:52

Kérhetnék én is információt az indulással kapcsolatban ?

Köszönöm szépen

745. Liv1986 (válaszként erre: 744. - Elemző)
2017. jún. 21. 09:51

Szia

Kérhetnék én is információt az indulással kapcsolatban ?

Köszönöm szépen

744. elemző (válaszként erre: 740. - Isabelle002)
2017. jún. 20. 21:25
Szia! Többféleképpen is elérheted az első kedvezményes szintet, de a legkedvezőbben a Business Owner Box-al való indulással. Írtam privátban.Sok sikert!
743. Chelsey (válaszként erre: 740. - Isabelle002)
2017. jún. 20. 16:59

Természetesen nem kötelező megvásárolnod a Business Pack-et, de nagyon jól jársz vele, ha mégis ezzel indulsz, mert biztosítja a 35% kedvezményt a továbbiakban (illetve partnerként tudod építeni a csapatodat, ha később ilyen terveid lennének).


Ha csak C9-et szeretnél venni, arra is van lehetőség. Semmi sem kötelező :)

742. Isabelle002 (válaszként erre: 741. - Chelsey)
2017. jún. 20. 16:30
VArom kosziiii:)
741. Chelsey (válaszként erre: 740. - Isabelle002)
2017. jún. 20. 15:42
Küldök neked egy rövid tájékoztatót :)
2017. jún. 20. 14:33
Sziasztok! En is be szeretnek allni a Forever Livinges csapatba innen Angliabol, ugy tudom meg kell vasarolni rgy kezdo csomagot (ami teljesen esszeru, hogy miert) ami itt 200 font, es akkor tul vagyok az elso szinten ..de most epp koltozes kellos kozepeben vagyunk, nem tudom sajna megvenni majd csak ha minden lement. Addig is erdekelne, hogy a kezdo csomag nelkul is el lehet kezdeni? Vagy hogy is mukodik ez? Legyszi valaki vilagositson fel akar itt akar uzenetbe :) koszonom
739. Nesycheno (válaszként erre: 729. - Szilviy)
2017. máj. 16. 12:11

Köszönöm Szilviy :)

Holnap kezdem :)

738. Judit36 (válaszként erre: 736. - Hvivien6)
2017. máj. 15. 22:02

Azért arra készülj fel, hogy nem egy leányálom, különösen az első két nap.

Olyankor picit nehezebben mehet a koncentrálás is.

Az azt követő napokban viszont hatalmasat javulhat a közérzet, sokkal energikusabb az ember, fizikailag és mentálisan is sokkal nagyobb terhet bír.

Mindent összevetve egy remek program ez a 9 nap :)

Írj rám, ha van kérdésed, amire még nem kaptál választ!

737. elemző (válaszként erre: 736. - Hvivien6)
2017. máj. 15. 19:12

Szia!

Nyugodtan kezd el. Gyorsan elmegy a 9 nap és jó tapasztalatokat fogsz szerezni vele.Mindenképpen saját partneri kártyádra szerezd be a C9-et.Attól meg aki ebben és a későbbiekben is segít Neked kérj tapasztalatokat, orvosi előadást a témában.Ha azokat megnézed, akkor biztosan elmúlnak az aggályaid Én ezeket szoktam megmutatn az érdeklődőknek és utána eloszlanak az esetleges kétségek. Sok skert!

2017. máj. 15. 13:23

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Nagyon régóta gondolkodom már a clean9-en, de nem mertem belevágni. Féltem, hogy sok lenne a 9 nap és nem bírnám végigcsinálni. Úgyhogy pár hónapja a Steinberger kúrára vállalkoztam. Azt teljesen végig tudtam csinálni, egyszer sem csabultam el, a közerzetemmel sem volt baj. Illetve azóta sokkal több folyadékot iszom, szóval nekem az is nagyon tetszett. Nyár előtt gondolkodom a clean9-en, mert a téli kilók nagy részét már leadtam, viszont van még plusz 1-2 kiló, amitől nem tudok megszabadulni. Pedig rengeteget sportolok és az étkezésre is figyelek. Leginkább a combom a kritikus, narancsbőrös is. Viszont most kezdődik a vizsgaidőszak utána pedig elutazom, ezért szeretném közben megcsinalni. Ez lenne az egyik kérdésem. Szerintetek mennyire tudnék mellette a tanulásra koncentrálni? Illetve, hogy mi a ti véleményetek? Vágjak bele? Előre is nagyon szépen köszönöm a választ.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook