Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik látássegítő jó autóba? Nem tudok dönteni Day & Night visor, Vizclear vagy Clean View. Tapasztalatok? fórum

Melyik látássegítő jó autóba? Nem tudok dönteni Day & Night visor, Vizclear vagy Clean View. Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)

2016. aug. 10. 13:33
Engem is belelkesítettek a reklámok, meg is vettem a vizcleart, kettőt adtak egy áráért. Tulajdonképpen legegyszerűbb lenne, ha most kidobnám, de egyelőre még sajnálom a ráköltött pénz miatt, így egy darabig alighanem ott porosodik a lomok között, mígnem beteljesedik a sorsa ott, ahová való, a kukában...
2016. aug. 3. 13:25
polaroid vagy polarizált napszemüveg
4. Zoé5 (válaszként erre: 3. - Zoé5)
2016. aug. 3. 12:23
165 😊
3. Zoé5 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2016. aug. 3. 12:22
Ajàndékba szeretném venni.Az illető 175 magas.
2016. aug. 3. 08:56
Milyen magas vagy? Én alacsony vagyok nagyon, így előre kell húznom maxra az ülést, és az egész látássegítő izé benne volt úgy az arcomba, hogy totál nem tudtam használni. Day & night visor volt egyébként, de szerintem mindegy.
2016. aug. 2. 23:05
Làtàssegítő autóba melyik jó? Nem tudok dönteni day & night visor vagy viz clear vagy clean wiew.Tapasztalat valakinek valamelyikről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook