Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok fórum

Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. aug. 23. 21:20
Sziasztok! Kitől tudnék rendelni utánvéttel jó áron?
794. Löpkés (válaszként erre: 793. - Judit36)
2017. aug. 23. 21:19
Szia! Sportolsz is mellette valamit?
793. Judit36
2017. aug. 23. 09:25

Sziasztok!

Én hétfőn kezdtem a Clean 9-et (most negyedik alkalommal egyébként), a mai mérlegelésnél pont 2,5 kg-mal lettem kevesebb. :)))

Jó, tudom, hogy jó része víz és minden egyéb, viszont a hasam totál lapos, a combjaim körmérete már!! 4 centivel, a hasamnál pedig 9,5-tel lett kisebb :)) Jó, mondjuk van miből.


Ma már szilárd ételt is viszek be, a vacsim brokkolis-almás csirke lesz.

Vannak a videós bejelentkezések, ha szeretnétek, nézzétek, sok embernek motiváló lehet és sokat segíthet.

Majd lejelentkezem a végeredménnyel is :)

Mármint a 9 nap végeredményével, ami igazából csak részeredmény lesz, mert folytatom a programot, ez már bizonyos :)

792. elemző (válaszként erre: 791. - Tempest)
2017. aug. 12. 19:33
Szia!Mindenképpen akkor jársz a legjobban, ha közvetlenül a cégtől vásárolsz, még ha pillanatnyilag valaki olcsóbban is adná.Azzal a megoldással nem Te jársz jól.Azt tudni kell, hogy csak a cégnek van joga értékesíteni Írok pár gondolatot privátban.
791. Tempest
2017. aug. 12. 19:18
Sziasztok, kérdezném, hogy honnan lehet a legkedvezőbb áron hozzájutni ehhez a programhoz? Olvastam itt árakat tizenezres különbségekkel, csak azért kérdezem. Köszönöm
790. Judit36 (válaszként erre: 788. - Lilu99)
2017. aug. 6. 10:04
Úristen aztaaaa :))
789. szilviy (válaszként erre: 788. - Lilu99)
2017. aug. 6. 08:38
Az igen! :)
788. Lilu99
2017. aug. 5. 22:53

Sziasztok! Túl a harmadik napon, ma már csak víz megy 6 óta. Én felcseréltem a vacsit és az ebédet. De nagyon jól esett enni!

Tegnap délitán (2.napon) elkezdtem szédülni. így kettő fele megettem egy pici almát, hogy a vércukrom helyreálljon (na meg nem akartam összeesni a munkahelyen).

Reggel megmértem magam, 1-1 centi is mentek le átlag, de a derék/has-ból majdnem 8!!! 3szor is megmértem, elernyesztett állapotban, ott ahol első nap is mértem (anyajegyből tudom)pedig nem volt hatalmas hasam, 167 cm 66 kiló vagyok most. Ledöbbentem. Ok összeszűkült a gyomrom, nincs semmi a tápcsatornában, de hogy 8centi!

787. Lilu99 (válaszként erre: 786. - Szilviy)
2017. aug. 5. 22:43
Gratula, jó ezt hallani!! ;)
786. szilviy (válaszként erre: 784. - Lilu99)
2017. aug. 5. 10:08

Nem biztos h csak víz. Én a 9 nap alatt csak máafél kg-ot fogytam,de rengeteg centi lement. Leszálkásodtam :) ha élhetek ezzel a szóval. Van a naplómban kép is.


Kitartást!

785. Judit36 (válaszként erre: 784. - Lilu99)
2017. aug. 4. 18:33
Naná, hogy jó látni :D Megértelek :))
784. Lilu99 (válaszként erre: 783. - Judit36)
2017. aug. 4. 09:36

Köszi!

Persze, megírom majd hogy sikerült. Már ma 0,8 kilóval mutatott kevesebbet a mérleg. Persze tudom, ez nem a zsírból való fogyás, csak víz, salak, de akkor is jó volt látni.

783. Judit36 (válaszként erre: 782. - Lilu99)
2017. aug. 4. 08:45

Nagyon jó döntés szerintem, szuper vagy :)


Nekem minden alkalommal sikerült valahogy remekül valami ünnepet megelőzően beidőzítenem a 9 napot és nem mondhatnám, hogy különösen visszafogtam magam a karácsonyi és húsvéti sütikék fogyasztásában :D.

Nem jöttek vissza a leadott centik és a kilók sem.

Nyilván, ha valamelyik ünnep hónapokig tartana vagy az ember folyamatosan korlátlanul tömi magát szeméttel, visszaszed mindent, tehát figyelj. De ezt szerintem nem kell mondanom, elég tudatosan odafigyelőnek tűnsz :)


Majd megteszed, hogy referálsz, hogyan sikerült, kérlek?

782. Lilu99
2017. aug. 3. 11:28

Sziasztok! Én ma kezdtem.

Az utolsó kilók elég makacsok, így gondoltam kipróbálom.

Aki végigcsinálta, a kilók/centik nem jönnek vissza? Persze tudatos táplálkozás mellett. hiszen ebben a 9 napban azért koplalunk.

Remélem meghozza a várt eredményt.

781. Chelsey (válaszként erre: 778. - SungerS)
2017. aug. 1. 20:05

Az a baj, hogy nem igazán kell konkrétan "tejesnek" tűnnie a terméknek ahhoz, hogy tegyenek bele tejet. Pl. nagyon sok felvágottban is van, meg egy rakás más olyan dologban, amire nem is gondolna az ember, mint "tejes kaja".


Szuper jól haladsz. Remélem, meg leszel elégedve a végeredménnyel is! :)

780. SungerS (válaszként erre: 779. - Elemző)
2017. júl. 29. 21:54
Köszönöm
779. elemző (válaszként erre: 778. - SungerS)
2017. júl. 29. 20:48
Akkor jól haladsz. Sok sikert!
778. SungerS (válaszként erre: 777. - Chelsey)
2017. júl. 29. 20:40
Szió! Nemigen fogyasztok tejeset. Viszont gluténosat igen. De már sokkal jobb. Tavaly óta sokat javult. Bár az életem is megváltozott. Ma vagyok a 7. napon. A bőröm látványosan szebb. Végül csak ettem a 3. naptó, de csak salátát csirkemell sonkával . A 6. napon egy kevés csirkepöri volt de csak nyers zöldségekkel. Ma meg pici hurka szintén zöldségekkel. Viszont csak délben eszek. Nasinak szintén zöldségeket eszegetek. Kilókat nem mérem, mert úton vagyok. Majd a végén méricskélek.
777. Chelsey (válaszként erre: 775. - SungerS)
2017. júl. 27. 11:57
Sunger, máskor nem próbáltad elhagyni a tejtermékeket? Nagyon sokszor "csak" ennyin múlik a "kirügyezés" :)
776. elemző (válaszként erre: 775. - SungerS)
2017. júl. 25. 08:01
Szia! Érdemes megbeszélni a szponzoroddal, hogy miket érdemes belsőleg fogyasztanod és külsőleg használnod a pattanásokra a C9 után.
775. SungerS
2017. júl. 25. 06:02

Sziasztok! Gondoltam én is leírom a C9 programom részleteit. Ma tartok az 3. napnál. Pont egy évvel ezelőtt csináltam meg először. Akkor azt a tanácsot kaptam, hogy az első két napban a programtól eltérően ne fogyasszam a shake-t, mert úgy hatásosabb. Így is tettem. Akkor is, most is 2,2 kg-al mutatott kevesebbet a mérleg. Most 80,9-ről indultam. Tavaly kicsit kevesebbről, de jött egy görög út, meg egy újabb élethelyzet változás, és egy év alatt visszaszedtem mindent. Most kemény akarok lenni, és folytatni amit elkezdtem.

A tapasztalataim: Első két nap nehéz (bár jobban ment mint gondoltam). Rengeteg vizet ittam. Fél óránként kijártam. Sportolni nem szoktam, időm sincs rá. Viszont összességében kb. 1,5 órát sétáltatok kutyát.

Úgy tervezem, hogy még 3 napig a 600 kalóriát is sékkel helyettesítem, és a 6. naptól eszem meg. A program után úgy tervezem, hogy naponta egyszer lesz egy főétkezésem, kisebb adagokkal mint a program előtt, emellett meg zöldségeket (karfiol, karalábé, sárgarépa) meg shaket iszom reggelire és vacsorára. Mi erről az egészről a véleményetek?

Azt még leírom, hogy tavaly a C9-et azért kezdtem el, hogy átpucoljam a szervezetemet, mert nagyon kipattanásosodtam a felső testemen (karom mellkasom, hátam, derekam) meg az arcomon is. 33 éves voltam, nem tinédzser. Voltam bőrgyógyásznál, aki fogamzásgátlót, antibiotikumot és kenőcsöket írt fel, amivel napozni nem mehettem. Fél évig szedtem, majd miután abbahagytam ismét kirügyeztem tavasszal a fákkal együtt én is. Voltam hormonvizsgálaton, ami nem mutatott ki semmit. Felháborított, hogy felületi (elnyomni a problémát) kezelést kaptam. Kértem a háziorvosomat, hogy vizsgáltassuk ki az okát. Erre kaptam beutalót bőrgyógyászhoz.....

Nem mentem el.

A C9-el a bőröm is javulásnak indult, bár mostanra lett elfogadható. A program alatt látványosan javult a 7. 8. napra.

Egyenlőre ez az én történetem. Üdv.

774. szilviy (válaszként erre: 770. - Sznepszr)
2017. júl. 23. 10:06

Szia! Én is most fejeztem be a C9-et és folytatom az F15-tel. Vacsorára a kolbászos rántottát ettem (mértékkel persze a kolbászt), halat salátával, főtt tojást. Vagy én pl a reggelit és a vacsorát ugyanúgy shake-kel váltom ki,és ebédre eszek "töményebbet". A ch-t továbbra is alacsonyan tartom,csak annyit fogyasztok,ami a zöldségekben van. Gyrostálat is szoktam enni hasáb és öntet nélkül.

Ma grill serpenyőben készült csmell szeleteket fogok enni cukkinival. Azt ugyanúgy a husi pácában sütöm ki.

Szerintem egész jól csinálom,a naplómban van kép,magam sem hittem el a változást.

Hősiesen bevallom a 10.napon ettem mátrai borzast és fehérjeszeletet is meg egy frappét,de ebből nem csinálok rendszert. Csak egy kis ereszd el a hajam volt :)

773. Judit36 (válaszként erre: 772. - Sznepszr)
2017. júl. 22. 20:24

Megvan nekem a Révész doktornő és más orvosok előadásai is, ha kéred, szívesen elküldöm.

A mi csoportunk orvosa is örömmel segít szerintem.

Írj rám, ha segíthetek!

772. Sznepszr (válaszként erre: 771. - Elemző)
2017. júl. 22. 19:21
Köszönöm szépen.
771. elemző (válaszként erre: 770. - Sznepszr)
2017. júl. 22. 17:04
Szia!A Révész doktornő, már nem egyszer tartott erről előadást, amin 2 pontos szinttől lehetett részt venni a Kulcszsavak a termékbemutaóhoz sorozatban.Az FLP TV-n is fent van a 2016.09.10-i Sikernapi előadása az Archívumban.A C9-es füzet is elég részletesen leír mindent. 600 cal mehet a 3. naptól.Vannak példák és annyit mondott a doktornő, hogy a jobb eredmény érdekében ő a gyümölcsöket is javasolná kihagyni Érdemes megnézni az előadását meg akár a régi c9-ről szólót is, abban is sok hasznos étkezési tanács elhangzott.A régebbiről a Samu doktornőé is megtalálható a neten. Ha meg magadrahagyott a szponzorod, akkor akár a megfelelő feltételekkel szponzort is válthatsz.
770. Sznepszr (válaszként erre: 769. - Elemző)
2017. júl. 22. 16:30
Szia! Milyen orvosi előadást? Erről még nem is hallottam. A szponzorom egy kissé magamra hagyott. Bár nem csodálom, hiszen a csoportból én maradtam egyedül. "A minden le van írva"- résszel egy kicsit vitatkoznék. A C9-es proginál is a füzetke szerint ehetek tojást, a szponzorom szerint ne egyek tojást. Egyértelműen nem határozza meg a megengedett élelmiszereket, így csak találgatok és kérdezgetek és vagy van válasz vagy nincs. :-(
769. elemző (válaszként erre: 768. - Sznepszr)
2017. júl. 22. 16:09
Szia! Pedig azért van a szponzorod, hogy segítsen.Ha folytatni szeretnéd az életmódváltást, akkor használd az F15-öt. Abban is minden le van írva, de hogy melyiket válaszd, azt beszéld meg a szponzoroddal.Érdemes megnézni a FIT programról szóló orvosi előadást is.
2017. júl. 22. 15:25

Sziasztok!


Lassan végére érek a C9-es programnak és nem tudom, hogy hogyan tovább. Már kérdeztem a mentoromat, de értelmes választ erre a kérdésemre se kapok. Valaki tudna segíteni, hogy például a vacsora is változatosabb legyen, mint csirkemell és paradicsom.

2017. júl. 21. 13:51
Köszönöm mindenkinek a válaszát! 😘
766. Judit36 (válaszként erre: 765. - Isabelle002)
2017. júl. 18. 10:05
Nem használtam okoskodás szót :) és gratulálok egyébként.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook