Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » C9 Forever program NEGATÍV fórum

C9 Forever program NEGATÍV (beszélgetős fórum)


7. simple (válaszként erre: 6. - Bibb)
2018. júl. 26. 14:53
A hozzájuk tartozó oldalakon biztosan törlik, illetve ahová elér a kezük. Minden ilyen beetetésnek ez az alapja, csak pozitív véleményeket lehet róla olvasni, és ennek sokan bedőlnek.
6. Bibb (válaszként erre: 2. - Frusi90)
2018. júl. 26. 12:46
Semmi baj, azért kértem ilyen véleményt, mert én is végig csináltam, és nekem több negatív tapasztalatom volt, de sehol nem találtam negatív véleményeket és az érdekel, hogy csak nekem nem volt jó vagy figyelik és törlik a negatív dolgokat.
5. Bibb (válaszként erre: 4. - GigiB)
2018. júl. 26. 12:46
Szia. Nekem puffadást és fáradságot okozott leginkább, rossz volt a közérzetem. Én jól bírtam, a gyümölcsökkel, zöldségekkel elvoltam, nem volt gondom az evéssel. Én 22 éves vagyok és én is sportolok. Nem a fogyás volt a cél ezzel, a tisztítás. Alapjáraton én is a Biotech termékeit használom és nagyon beváltak. Köszönöm, hogy leírtad. Szeretném, ha másokhoz is eljutnának ezek is, mert sehol nem írnak ilyenekről.
4. GigiB (válaszként erre: 1. - Bibb)
2018. júl. 26. 12:29

Szia, nekem egy évvel ezelott volt "lehetosegem" ingyen kiprobalni promotácio céljabol a terméket. Az elso két nap maga volt a pokol egész nap szedultem , ereztem, hogy leesett a vercukrom illetve a vernyomasom is. 3.nap egy kollega a kozpontbol felhivott érdeklodott hogy birom és probalt buzditani , hogy ne hagyjam abba a programot. A hivast kovetoen par oraval kesobb osszeestem (szerencsere otthon). A termék nekem hasmenest és hanyingert okozott, az aloeverának koze nincs az aloeverához, borzalmas ize van ,ihatattlan! magamrol annyit hogy 24 éves vagyok, sportolok napi szinten, 55 kg vagyok.

Ha fogyás a cél akkor bátran ajánlom a biotech usa termékeket, online feluleten szarertoi segitseggel segitenek kiválasztani a számodra alkalmas termékeket. Én személy szerint , 4 honapja hasznalok etrend kiegesztioket és olyat tapasztaltam amit elotte soha, lement a hasi zsirparnam és vekonyabb vagyok. remélem tudtam segiteni. szép napot .

3. Bibb
2018. júl. 26. 12:17
Semmi baj, azért kértem ilyen véleményt, mert én is végig csináltam, és nekem több negatív tapasztalatom volt, de sehol nem találtam negatív véleményeket és az érdekel, hogy csak nekem nem volt jó vagy figyelik és törlik a negatív dolgokat.
2018. júl. 26. 12:14

Nincs saját tapasztalatom, kifejezetten ellene vagyok az ez és ehhez hasonló kúráknak.

Nem tartom jó ötletnek, hogy ne egyen az ember, ha eszik, akkor is a lehető legminimálisabb kalóriatartalmú ételeket.

Nyilván fogyni fogsz 9 nap alatt, majd ezután vissza is szeded őket. Egy közvetlen ismerősöm végigcsinálta, fogyott 4 kg-ot, de nem tudta megtartani.

Arról nem is beszélve, hogy az ára sem túl pénztárcabarát.

Bocs, nem véleményt kértél, csak leírtam a véleményem.

1. Bibb
2018. júl. 26. 11:16
Érdeklődni szeretnék, hogy valakinek van negatív tapasztalata a programmal kapcsolatban? Vagy, hogy nem történt változás? Esetleg fáradság, közérzet romlás, ilyenek érdekelnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook