Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok fórum

Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
705. elemző (válaszként erre: 704. - Bondita)
2017. ápr. 11. 23:20
Szia! Saját partneri kártyára történő vásárlással jársz a legjobban, hosszútávon meg mindenképpen.Ha fogyni szeretnél, akkor a FIT15-re isszükséged lesz.Sokszor az ásványianyag hiány miatt áll meg a fogyás. Nagyon szívesen segítek a saját partneri kártyádra történő vásárlásban.Írtam privátban is.
704. bondita
2017. ápr. 11. 22:58

Sziasztok! Engem is érdekelne a program, de nagyon drága. Tudna esetleg segíteni valaki, hogy olcsóbban hogy juthatnék hozzá? Sok diétát próbáltam ki. Sajnos nem mennek lefele a számok a mérlegen.

Nagyon nehéz. Hormonproblémára gyanakszom, bár ez nincs orvosilag alátámasztva. Stresszes a munkám is. Nem eszem sokat, csak nagyon rendszertelenül. Nem tudom ez vajon segítene? Van valakinek hasonló problémával tapasztalata? A diéták különböző megszorításait be tudom tartani. Cukrot, fehér lisztet alig eszem. A tejterméket nem igazán bírom...

Köszi a segítséget! :-)

703. demonhunter (válaszként erre: 702. - Alice3)
2017. ápr. 11. 22:19
Sok sikert, nekem ma volt a 8. napom, remekül érzem magam, és eddig -4,5 kg! :D
702. alice3
2017. ápr. 11. 20:19
Köszönöm a válaszokat :) Nagy remènyekkel vágok bele főleg mèregtelenítés céljából de persze ha fogyni is sikerül picit azèrt sem fogok megharagudni :D
701. Judit36 (válaszként erre: 699. - Alice3)
2017. ápr. 11. 19:34

Szia Alice3,


Szóval.

Gaciniából kettő szemet minden étkezés előtt félórával, végig a 9 nap alatt (3*2/nap)


Gélt 120 ml/ alkalom ugyanennyi vízzel keverve.


Ha van kérdésed, kérd a szponzorod, hogy segítsen, egyéb esetben nyugodtan írj rám üzenetben :)


Sok sikert ! :)

700. elemző (válaszként erre: 699. - Alice3)
2017. ápr. 11. 18:25

Szia!

A leírás az előírások miatt tér el a ténylegesen javasolt fogyasztástól. A lényeg az, hogy a doboz tartalmának el kell fogynia a 9 nap alatt. Így a gél mennyiségét is oszd el a fogyasztások számával, a Garciniát pedig a a levélen lévő adagolásnak megfelelően fogyaszd.

Aki segített a vásárlásban, a forever partneri kártyához jutnod, az biztosan segíteni fog a 9 nap alatt, ha bármilyen kérdés felmerül, illetve bámit tapasztalsz.Naponta tartani fogja Veled a kapcsolatot, hogy meg tudjátok mnden tapasztalatodat beszélni A kezdés elött meg biztosan elmond minden lényeges, várhatóan felmerülő dolgot, illetve, hogy mire figyelj oda Sok sikert!

699. alice3
2017. ápr. 11. 18:02
Sziasztok! Megrendeltem a c9-et holnap kezdenèm. Mielőtt megrendeltem olvasgattam már itt a forumon ès most kicsit össze is zavarodtam. Itt azt olvastam hogy a gélből 120ml-t kell inni a tájèkoztató csak 50-et ir. A Garciniaból is csak reggel ír 2 szemet. Olvastam máshol is már hogy változott a tájèkoztató ès kicsit tanácstalan is vagyok hogy akkor mit kövessek!?
698. elemző (válaszként erre: 695. - Bogyo_)
2017. ápr. 9. 22:37

Szia Bogyo!

Biztosan be fog válni Neked is.Remek termékek és lehetőség.A program alatt folyamatosan tartsd a kapcsolatot a szponzoroddal.Sok sikert!

697. Chelsey (válaszként erre: 695. - Bogyo_)
2017. ápr. 9. 22:30
Sok sikert! :)
696. Judit36 (válaszként erre: 695. - Bogyo_)
2017. ápr. 9. 21:21
Sok sikert :)
695. Bogyo_ (válaszként erre: 684. - Bogyo_)
2017. ápr. 9. 21:13

Sziasztok!

Köszönöm a sok privát üzenetet, kb. "sorsoltam" kinek írjak vissza, mindenki nagyon segítőkész volt.

A kúra alatt majd benézek néha :)

Szép estét mindenkinek.

694. Chelsey (válaszként erre: 693. - Elemző)
2017. ápr. 7. 23:42
Elemező, igazad van. A kártya nem kötelez semmire, nem kell érte külön fizetni. Ezért én sem látom be, hogy mi értelme lenne úgy megvenni bármelyik terméket, hogy valaki nem kéri a kártyát. Persze magától senki sem kéri, ha nem tud róla, ha nem tájékoztatják a kártya létéről, ha nem tudja, hogy nem extra kötelezettséget vállal a kártyával, hanem éppen ellenkezőleg a kártya birtokában különféle előnyöket kap.
693. elemző (válaszként erre: 692. - Miluka222)
2017. ápr. 7. 12:21

Szia!

Természetesen az jó, ha valaki ki tudja próbálni, ami felkeltette az érdeklődését. Van néhány termékminta amiket ki lehet próbálni, vagy a saját készletből ki lehet próbáltatni kozmetikumokat, krémeket, bogyókat stb minden elköteleződés nélkül.

Azzal van baj, hogy sokan nem tartják be a cég által a nemzetközi üzletpolitikában meghatározott irányelveket, pl árusítják a termékeket (netán még áron alul is), nem ajánlják a partneri kártyát stb. Ha közlekedünk, akkor a közlekedési szabályokat is betartjuk, különben káosz, büntetések lennének.

Ha valaki saját nevére vásárol pl egy C9-et, akkor azzal már megkaphatja a partneri kártyáját is ami semmibe sem kerül neki és semmilyen elköteleződést sem jelent. Ha nem akar, akkor soha többet nem vásárol, vagy akár minden következmény nélkül ki is léphet bármikor.Ugyan akkor viszont a kártya birtokában élhet a termékgaranciával is, ha úgy adódik.

Ráadásul aki a vásárló és a saját hosszútávú érdekeit is szem elött tartja, az mindenképpen ajánlja a kártyát.Elég sok mindent láttam, tapasztaltam már.Csak egy példa arra, hogy miért is érdemes mindig ajánlani a kártyát, mert akár "visszanyalhat a fagyi", egy elvégzett munka gyümölcsét más aratja le: Egy távoli ismerősöm megmutatta egy kollégájának a termékeket, akinek megtetszett egyik és kért tőle egyet, ami annyira bejött neki, hogy onnatól kezdve havi rendszerességgel kérte, fogyasztotta.Az ismerős, nem említette neki a partneri kártyát, úgyis mindig csak egyet kért.Tán egy év múlva, mikor vitte neki a következő havi adogot, akkor jelezte, hogy köszöni már nem kéri, mert egy másik kollágája említette neki, hogy lehetne saját partneri kártyája, amivel kedvezményeket érhet el, élvezheti a kártya előnyeit. Erre ő a másik kollégája segítségével, ajánlásával be is vásárolt, megcsináltatta a saját partneri kártyáját és már arra vásárol.

692. Miluka222 (válaszként erre: 683. - Elemző)
2017. ápr. 7. 11:01
Szia, szerintem meg semmi nincs abban, ha valaki kipróbálja a terméket, mindenféle elköteleződés nélkül... és ha minden ok, akkor majd eldönti, hogy hogyan vásásrolja meg a terméket.
691. csitpu (válaszként erre: 684. - Bogyo_)
2017. ápr. 6. 11:52
szia. keress bátran, tudok segíteni foreveres kártyával kapcsolatban, és bármiben utána is. szegedi vagyok, te?
690. demonhunter (válaszként erre: 689. - Elemző)
2017. ápr. 6. 11:36
Köszönöm szépen! :) Igen, minden így van, ahogy írod! :)
689. elemző (válaszként erre: 688. - Demonhunter)
2017. ápr. 6. 11:01
Gratulálok! Jól haladsz.Az első 2 nap szokott a nehezebb lenni, mert hiányzk a napi rutin , az evési procedúra, holott nem éhes az ember.A C9-nél nem is a kilók a lényegesek, mert ez inkább tiszító program, a fogyis FIT15 előkészítése.Mérd a centiket is és a testzsírmérés is jó kontrol.A sok víz fogyasztás lényeges, illetve ha éhes mégis valaki, akkor pár C-vitamint érdemes bekapni, 3 dl vizet meginni rá és a zabkorpa megduzzad, teltségérzetet okoz, megszünik az éhségérzet. Van akinél kis fejfájás s előjön, amin megint csak a víz segít, illetve egy órával korábbi lefekvés a megszokottnál.Figyeld magad, hogy milyen pozitív változásokat tapasztalsz, amire nem is gondoltál elötte. További sok sikert!
2017. ápr. 6. 10:01
Túl vagyok az első két nap clean 9-en, szuper jól érzem magam, le is szaladt 2,8 kg !!!! (kb. a végére számítottam ennyire), most biztos belassul kicsit a fogyás, mert már lehet majd enni valami szilárdat is, de nem baj, nagyon is elégedett vagyok. :) Első nap délutánján volt egy holtpont, egy kis fáradtság, tompaság, kis éhség, de estére jobban lettem, másnapra meg tele lettem energiával, ami azóta is tart és nem vagyok éhes sem. :D A bőröm is már most sokkal simább. Bátran ajánlom bárkinek ezt a programot, és szívesen segítek is mindenben, ha valakit érdekel! A 9 napos program után se térek vissza a régi rossz étrendemhez, az tuti.
687. elemző (válaszként erre: 684. - Bogyo_)
2017. ápr. 5. 15:24

Szia Bogyo!

Jó döntés. Szívesen segítek. Írtam privátban.

686. Chelsey (válaszként erre: 684. - Bogyo_)
2017. ápr. 5. 14:05
Természetesen. Küldöm privátban. Nézd meg légy szíves az üzeneteidet! :)
685. Chelsey (válaszként erre: 683. - Elemző)
2017. ápr. 5. 14:04

Teljesen egyetértek veled. :)


A saját kártya a legjobb, kényelmes és anyagilag is előnyösebb!

684. Bogyo_
2017. ápr. 5. 13:09

Sziasztok!


Szeretnék én is rendelni C9-et, de sajnos nem ismerem a partnerkártyát sem a kedvezményeket. Valaki légyszi nekem is tudna segíteni?


Köszönöm előre is.

683. elemző (válaszként erre: 681. - Miluka222)
2017. ápr. 5. 11:18
Szia!Akkor jársz a legjobban , ha saját partneri kártyádra vásárolsz és kihasznáéod a kártya nyújtotta előnyöket kedvezményeket. Ha mástól veszel, akkor az esetleges pillanatnyi kis anyagi előnyért elesel a kártya nyújtotta hosszútávú, sokkal nagyobb kedvezményektől, a termék garanciáktól, céges ajándékoktól. Érdemes utána számolni! Ráadásul egy ilyen eladás még szabálytalan is, mert ez a rendszer nem termékértékesítésre lett kitalálva
2017. ápr. 5. 11:12
új, bontatlan C9, F15, Vital5 olcsón! Keress meg!
2017. ápr. 5. 11:07
Sziasztok! Tudok adni olcsón C9-et és minden mást.
2017. ápr. 3. 21:05
Sziasztok!Én is szívesen segítek bàrkinek.Akàr termék vagy üzleti szempontból.
679. Chelsey
2017. ápr. 3. 11:45
Nekem van, de azért köszi :)
678. Chelsey (válaszként erre: 674. - Reka9410)
2017. márc. 31. 09:26

Ne haragudj, Réka! Picit szabadságoltam magam a Hoxáról, látom, nem jókor :(


Ha még nem oldottad meg a vásárlást, természetesen tudok neked segíteni, hogy neked is legyen partnerkártyád, mert azzal tudsz hosszú távon előnyösebben vásárolni (kényelmesebb, olcsóbb).

677. Judit36 (válaszként erre: 676. - Nkocsi)
2017. márc. 29. 10:20
Remek döntés, írtam :)
676. Nkocsi
2017. márc. 29. 09:59

Sziasztok! Szeretném én is kipróbálni ezt a csoda programot:) Esetleg tudna valaki segíteni partnerkartyaval ?

Előre is köszi !

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook