Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyók ide fórum

Fogyni vágyók ide (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
261. titzi
2012. jan. 12. 20:40
Sziasztok! Van közöttetek léböjtöző?
2012. jan. 12. 18:15

ja és a genetika :D Apósom napi 8-10e kalóriát eszik. Zsíros kenyér, csoki, nápolyi, sőr , zsíros kaják, és egy deka fölös nincs rajta. Anyósom meg az ellenkezője.

A 2 gyerekem is, a fiam tök édesszájú, állandóan szénhidrátot eszik, míg a lányom nem is szereti az édes ízt, de így is ő 2 kiloval nehezebb mint a fiam, bár ő egyszálbél (apósomra ütött remélem), mert így 3,5 évesen kb egy 2 évesnek megfelelő a súlya :D (és rendesen eszik, nem panaszkodom)

2012. jan. 12. 18:08

picit védem magam :D

Valamennyire létezik hajlam , persze nem 120 kilonál mondom ezt, mert az elhagyás. Hanem soha nem leszek mondjuk 45 kilo.

Hihetetlen rossz az anyagcserém, és ezen kávé, gyümölcs se segít néha. Napokig elkerülöm az illemhelyet.

90 naposat is próbáltam, az is eredményes volt, persze mozogni kéne mellette. És még időm is lenne.......

Örülök, hogy rámzúdítod, már így az elején.

Édeset sajna szeretem, meg a jó kaját is, bár a zsíros kajákat nem bírom, azonnal rosszul leszek.

Én is a párom mellett híztam el :( Anyós elég magyarosan főz, és napi szinten sütött. Amíg ott laktunk 1 évig...... nem részletezem :D

Terhesség előtt 65 kilo voltam, és "csak" 18 kilot híztam az ikrekkel. 70 alatt jöttem ki a kórházból, de sajnos felment 82ig az itthonlétbe, most 70-72ről indulnék.

2012. jan. 12. 17:56

Kedves szonihuni! Hajrá! ne tétovázz! Nem véletlenül csöppentél te ide ;)


Én a 90 naposat csinálom, és meg vagyok lepődve, hogy milyen jól bírom.


Nekem legalább 20kg-ot kéne fogynom, még sohasem fogyókúráztam, remélem nem csalódok..

Nekem is szülés után maradt ez a sok csúnya kiló, de most felvettem a kesztyűt és teszek érte.


Minden nappal előrébb!! Nincs min gondolkozni!!:)

257. LauraJones (válaszként erre: 256. - Szonihuni)
2012. jan. 12. 17:55

na nem kötözködni akarok :) de olyan ok nincs, hogy a hajlam :)

hajlamos lehet az ember sokat enni, vagy sok édeset, nasst enni, de hajlamos hízni úgy, hogy mellette megfelelően táplálkozik, na ilyen nincs :)


Ez csak egy kifogás, amibe előszeretettel bele kapaszkodik az ember, hogy valami rajta kívül álló okra vezesse vissza a sikertelenség okát.


az én családomban minden nagynéném jókora súlyfelesleggel rendelkezik, mi ez, ha nem hajlam :) Pedig nem az. Max hajlam arra, hogy szeressük azt, ami a tányéron van :)


:) szóval, mi a hízás igazi oka? például én sem voltam soha vékony, inkább telt voltam, mígnem megismertem a páromat, és hipp hopp felkúszott 15!!! kiló! "na, egyél egy kicsi csokit, vagy csak egy vaníliás karikát..." hát így kezdődött. nem sokáig kellett neki mondogatni ezeket...


nálam az abszolút ludas a sok édesség. Aztán részben a rendszertelen étkezések, a torna hiánya.


Mostanra nem eszek már annyi édességet, odafigyelek, és számolom a kalóriákat, hogy mi férhet bele a napi megengedettbe! Olykor-olykor még egy süti is becsúszhat! És nincs lelkiismeret furdalás.


Régebben képes voltam felkelés után betolni egy gyümijoghurtot, aztán újra reggelizni a munkahelyemen a lányokkal kolbász meg kifli, aztán egy jó kis ebéd, és egy brutális vacsora.

Mostanában keveset reggelizem, sokszor csak egy tejeskávét. A délelőtti étkezéseket én jobban el tudom hagyni, mint a vacsit pl, mert akkor van együtt a család, akkor nem tudok salátát enni. Nem megy. De tudom, hogy így van, ezért nem is erőltetem. Csak arra figyelek, hogy ne lépjem túl megengedett energia értéket.


Szintén saját tapasztalat, hogy lehet szeretni úgy is az ételt, ha diétás. Csak rajtad áll! Ha ízletesen, ínycsiklandóan készíted el, még egy "nyamvadt" saláta is örömmel csúszik be :)


Most abba hagyom, mert már így is sokat zúdítottam Rád, elnézést kérek érte :) Remélem ettől csak megerősödsz, és nem megijedsz!!!

2012. jan. 12. 17:41

szerintem már mindent kipróbáltam.

A legjobban az akupunktúra vált be, de most az kicsit költséges lenne.

Az ok a hajlam, meg a kaja szeretete. Masszivan 10-15 kilo mindig volt rajtam, aztán ez felcsúszott + 20-25re amiból 10 lement tartósan különösebb diéta nélkül.

Aztán jó volt a Norbi kaja is, rendeltem a napi menűt, de za pl azonnal visszajött ahogy abbahagytam. Ha lefogynék akkor se lennék egy cérna de nár a normál tartománybva esne és jól is éreznám magam úgy. 160 cm vagyok és 58-60 kilo lenne a cél, most megint 70 fölött vagyok :(

255. LauraJones (válaszként erre: 254. - Szonihuni)
2012. jan. 12. 17:36

Szia! Üdv a csapatban :)

korábban milyen módszerekkel fogytál?

És szerinted mi vezetett a hízásodhoz?


A probléma, gond okozójának felismerése már fél siker :)

2012. jan. 12. 17:16

sziasztok

Csatlakozhatok? Na még diéta nincs, csak fél elhatározás. Csiki-csuki van, ennek kellene a végét vetnem.

10-12 kilot kéne fogynom, és ráaádsul mehetnék akkor hasplasztikára is. Ez jó húzó erő lenne, mert nagyon vágyom rá, rengetegszer fogytam híztam, és volt egy ikerterhességem, így a hasam kellően ronda, CSAK AZ A 10-12 KILO.............

Nehéz újra bele kezdenem........

2012. jan. 12. 16:28
az az melyik napon is? Hétfő? jó lehet, addigra mindenki haza megy, és dolgozni megy :)
252. Tigrincs85 (válaszként erre: 248. - LauraJones)
2012. jan. 12. 15:19

Köszi! Legközelebb szólok! :)

(4 nap múlva)


Magam sem gondoltam volna, hogy így bírom, miközben ma kb. 2X másfél órát tempóztunk a babával a városbann :)

Nem is szédülök, meg semmi, pedig egy-egy "alultápláltabb" napon velem mindig ez van. De ez a gyümölcs bejött. :))

2012. jan. 12. 14:39

hétfőn mérlegek

a héten egészen jól bírtam mindent. nem voltam egy túlbuzgó, nem voltak kirohanásaim, meg semmi, hanem ilyen mély nyugodtsággal csináltam és tudomásul vettem. máskor is jó lenne ez a hozzáállás :)


a hétvége necces lesz... jönnek a gyerekek (párom gyerekei, minden második hétvégén itt vannak) és hát olyanok mint a sáskák :))) Olyan jóízűen tudnak enni :D Ez egy igazi kísértés nekem mindig. jókai bablevest és palacsintát tervezünk hétvégére.

A paliból lehet csinálok egy kevés gluténmenteset is, abból talán ehetek majd egy felet :) legjobb lenne kihagyni az egészet.

ugyanakkor vasárnap lesz a párom névnapja és tortát fogok neki sütni! a torta kocsi alakú lesz, mert nem rég vettünk egy kocsit, amibe kb első látásra belezúgott :)))


főzött krémmel fogom csinálni, nálunk csak ez megy.


Nektek hétvégi tervek??

250. LauraJones (válaszként erre: 246. - Ancsika13)
2012. jan. 12. 14:35

torok fájás szerencsére nekem nincs már :( csak a reggeli krákogás :(

meleg tea, és mentolos cukorka, vagy torok fertőtlenítő mindenképpen!!!

2012. jan. 12. 14:34
egyébként ha valakiben ilyen gyüminap vagy lénap fordul meg a fejében, az ossza már meg velem is :) Mert egy-egy ilyen napot én is szívesen beterveznék, és akkor csinálhatnánk együtt :)
248. LauraJones (válaszként erre: 245. - Tigrincs85)
2012. jan. 12. 14:34
az jóóó :) hajrá, szurk-szurk-szurk :D
247. Ancsika13 (válaszként erre: 245. - Tigrincs85)
2012. jan. 12. 12:08

Sok-sok banán,az nagyon laktat.

Tényleg?És merre laksz?Lehet, hogy ismerjük is egymást :DDD

246. Ancsika13 (válaszként erre: 244. - LauraJones)
2012. jan. 12. 12:07

Hát lehet, hogy nem fogyókúrás,de pillanatok alatt meggyógyulsz tőle.;)

Amúgy napközben nekem sincs bajom,csak este.Borzalmasan fáj a torkom olyankor :S

2012. jan. 12. 09:44

Hallihhhóóóóó!:D Gyüminap, szurkoljatok!!! :))


Ancsika, én is szatmári lány vagyok!! ;)

244. LauraJones (válaszként erre: 243. - Ancsika13)
2012. jan. 12. 07:09

:) Nap közben nincs úgy bajom, reggelente, amikor felkelek, akkor haldoklok :) Meg azért van, hogy köhögök. Volt hogy szedtem köptetőt, de nem éreztem egy fikarcnyi javulást sem. Viszont lehet, hogy megint kellene belőle szedni egy kicsit. Hát ha most segítene.


Zsíros kenyér hagymával... ááááhhh :) de fini, amikor koleszos voltam, a lányokkal gyakran tartottunk a szobában ilyen bulikat, zsíros kenyér hagymával és forralt bor.... hmmmm :) Milyen fogyóúra ez? :D

243. Ancsika13 (válaszként erre: 242. - LauraJones)
2012. jan. 12. 00:39

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye és azon belül a szatmári részen :)

Nálunk van egy jó megoldás a náthára (már,ha egyáltalán azzal küszködsz): egy fél szilvapálinka,egy szelet zsíros kenyér hagymával és kutya bajod ;)

242. LauraJones (válaszként erre: 241. - Ancsika13)
2012. jan. 11. 20:37

ez melyik régióban? :) én is ismerem ezt a nevet, de nem tudtam, hogy ez az :D


én meg még allergiás is vagyok. szerintem nálam ez is nehezíti a gyógyulást, mert télen nem szedem a bogyókat...

241. Ancsika13 (válaszként erre: 240. - LauraJones)
2012. jan. 11. 19:22

jaaa,puliszka (nálunk ez a neve :) )

ohh jobbulást neked!

240. LauraJones (válaszként erre: 239. - Ancsika13)
2012. jan. 11. 19:04

hát a kukorica darát összefőzöm a tejjel, majd vágok rá gyümit, azt már nem főzöm. :)


Ne is mondd, dec 3 óta beteg vagyok, még nem gyógyultam meg :(

239. Ancsika13 (válaszként erre: 238. - LauraJones)
2012. jan. 11. 18:58

Megfőződ és összekevered?Vagy hogy?

Én spec rohadt éhesen és még mindig betegen,már két hete :S

2012. jan. 11. 18:40

Vacsira kukorica kása lesz kevés gyümivel...

hogy vagytok?

237. Ancsika13 (válaszként erre: 235. - LauraJones)
2012. jan. 11. 17:20

Sajttal töltött pulykamell,sima mirelit.nekem sem éppen elég,de hát valamit valamiért :)

Én is elintéztem a dolgaimat nekem már semmi nincs hátra csak az édes semmittevés :)

236. Ancsika13 (válaszként erre: 234. - Tigrincs85)
2012. jan. 11. 17:17
Meghiszem azt,én imádom.Mondjuk nagyjából mindent imádok ami krumpli :))
235. LauraJones (válaszként erre: 233. - Ancsika13)
2012. jan. 11. 13:43

sajttal töltött mi? :D husika?

ez nekem nagyon kevésnek tűnik. :S

Én most ettem egy kis levest répával tészta nélkül. Tele vagyok, de ha megéheznék, akkor egy kis főzeléket fogok enni. Még van ott pár falat.


Város elintézve. Már csak pénteken kell majd hétvégére néhány apróságot megvenni.

234. Tigrincs85 (válaszként erre: 231. - Ancsika13)
2012. jan. 11. 12:30
Fini lett és kétszer is ettem belőle :O) De a 2. csak picike adag volt...na jó, közepes :D
233. Ancsika13 (válaszként erre: 232. - LauraJones)
2012. jan. 11. 11:42

Igen és szeretnék majd még több lénapot,de gondolom mondanom se kell milyen szörnyű volt :))

Nekem is kellene mennem a városba,el kellene intéznem pár dolgot,de annyira nincs kedvem. :D

Neked mi a mai menüd? Nekem 3 sajttal töltött,magában.

232. LauraJones (válaszként erre: 231. - Ancsika13)
2012. jan. 11. 07:58

lénapot tartottál? :)

Én is vagyok, néztem is, hogy írt-e valaki. Ma egy csomó mindent el kellene intéznem a városban. :(

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook