Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk március 2-től. Igy vagy úgy!! fórum

Fogyjunk március 2-től. Igy vagy úgy!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. márc. 1. 22:27
/:/:/:/
544. 021ff75d72 (válaszként erre: 534. - Nikcsike)
2009. ápr. 28. 13:51
Az eljegyzés nagyon jól sikerült,mivel én voltam a szakácsnö,jól el is fáradtam.6 kg marhahúsból föztem a pörköltet,ezt még ekkora mennyiségböl soha nem készítettem.Csak két lábosba fért el,öriznem kellett kb.3 órát,nehogy lekapjon.Mindenkinek csomagoltam belöle elvinni is.A torta,a süti rendelve volt,ezzel nem kellett foglalkoznom.Aznap gyönyörü idö volt,szép fotók készültek a viragzó kertben az újdonsült jegyespárról.Nagyon remélem,hogy tartósan boldogok lesznek,most nagyon boldogok voltak.
2009. ápr. 28. 13:16
Sziasztok!Három hét után most újra itt vagyok.Szeretem én Magyarországot,de itt érzem magam igaziból ITTHON.(Ausztria)A lakás is annyira otthonos számomra,itt minden szeglet komfortérzést vált ki bennem.Az idöjárás itt hüvösebb úgy általában,de füteni mindig lehet,csak egy mozdulat és máris meleg a radiátor.Otthon fáztam,kint meleg,de a házban húsvét hétfö után kb.16 fok volt.Csak magam miatt nem akartam beindítani a már leállított fütést.A mérleg se le,se fel,de próbálom magam itt újra összeszedni.Ezt mindenkinek kívánom,újult erövel hajrá!
2009. ápr. 28. 12:49
Csajok, van itt még valaki??? Hogy álltok?
541. c4cd20e0ca (válaszként erre: 540. - Csimby)
2009. ápr. 23. 11:03
Hát, nem soknál, -3-nál... De abbahagytam a diétát 1 hónapja kb, azóta tartom a súlyom, most kezdtem újra hétfőn, azóta nem mértem magam. Még olyan 5-öt szeretnék leadni. Nincs sok feleslegem, és pont ezért nagyon nehéz. Mert 1 kiló is iszonyat nehezen megy le. És 2 napja, hogy iszom a citromos vizet. Ma megyek futni is, tornázok állandóan, hogy ne legyek pöttyedt se. A cél az, hogy június 1-re úgy nézzek, ki ahogy elképzeltem! Ha nem is megy le az az 5 kiló, mert lehet, hogy a sok sporttól megizmosodom ;), az se baj, ha úgy látom magam a tükörben végre, hogy meg vagyok elégedve azzal, amit látok! De most új erőre kaptam, és tudom, hogy menni fog!!!! :) Mindenkinek ezt kívánom!
540. csimby (válaszként erre: 539. - C4cd20e0ca)
2009. ápr. 23. 07:48
A citromos víz elvileg csodákra képes. Én sajnos nem ihatom, mert még szoptatok. Hány kg-nál jársz?
2009. ápr. 21. 14:19
Sziasztok! Én itt vagyok, égek az izomlázban... :S Tegnap annyit tornáztam, érzem is... Ma elkezdem a diétát kisegíteni egy kis citromos vízzel, igazából most értem el odáig, hogy tudom folytatni, most egy hónapja csak stagnálok, tartom a súlyt, most ugrok neki még egyszer a diétának, illetve tegnap kezdtem. Kitartást mindenkinek! Remélem haladtok! :)
538. csimby
2009. ápr. 21. 09:51

Sziasztok!

Hol vagytok? Remélem csak nem írtok és a fogyi tart tovább. Húsvétkor bűnöztem sokat, meg utána még vagy 4-5 napig. :( De újra elkezdtem.... remélem kitartok!

537. Gecam
2009. ápr. 17. 13:04
Hol olvastad?Engem is érdekelne!
536. Tiduj30
2009. ápr. 17. 06:21

Hali!


Hát, nekem nagyon betett ez a húsvét,persze tudom, hogy én toltam ki saját magammal. Azt hiszem ma érzek magamban erőt, hogy elkezdjem megint a fogyit. Húst-hússal...egyenlőre!

És már megint olvasni lehet egy sikket, hogy hurrá...3 hónap alatt 20 kiló! Én miért nem tudok ennyit leadni! Olvasva olyan egyszerűnek tűnik! :(

2009. ápr. 16. 17:57
Sziasztok! Egyszerűen olyan étvágyam van, hogy megörülök tőle!!! :S Ma megyek megint futni, kíváncsi leszek, hogy bírom! Nem fogyok nagyon továbbra sem, a kilóim nem változnak, de minden nap tornázom, azt hiszem egyre brutálabb vagyok, de meg lehet az eredménye, mert ma a barátom megjegyezte, hogy vékony vagyok!!! ;)Mondjuk én nem nagyon látom magamon a változást, de asszem ez már jó hír! Este mérek centikben!
2009. ápr. 15. 11:47

sziasztok!!!


Na én most úgy álltam hogy majdnem abbahagytam a fogyit! Most három napig bűnöztem ezerrel! Már nagyon unom az egészet! Meg elegem lett magamból is hogy mindig csalok! De ma összeszedtem magam és előről kezdem az egészet! Vagyis folytatom ahol abbahagytam! Muszály fogynom júniusig még egy pár kilót! Meg kell csinálnom!!!! Most így húsvét után rá sem merek állni a mérlegre!


Egyébként hogy vagytok csajok????

Erika milyen volt az eljegyzés???

Na pusz Nektek!

533. csimby
2009. ápr. 14. 09:50
532. csimby (válaszként erre: 531. - Clugie)
2009. ápr. 14. 09:49

Köszi szépen!

Jól bírom, bár néha azért nagyon éhes vagyok. Most Húsvétkor kicsit bűnöztem is. Sütit ettem. Nem is keveset! :(

73.8ról indultam és 58 szeretnék lenni. Nyárra tűztem ki a célt.

Itt a Hoxán olvastam az SBD-ről. Először nem is tetszett, de azért addig olvasgattam még rájöttem, hogy lehet ez való nekem. A lényege tulajdonképpen az egészséges(ebb) táplálkozás. Nem sok kenyér, tészta szinte semmi,kevés gyümölcs (szerencsére nem nagyon szeretem). Zöldség rengeteg! Csak csirke, pulyka, hal.

Ja és minden reggel Leg Magicezem és 1 héten egyszer úszom, meg egyszer röplabdázom. Meg olyan napi 4 órát sétálok a kislányommal. Biztos ezért is meg viszonylag gyorsan a fogyás.

531. clugie (válaszként erre: 528. - Csimby)
2009. ápr. 12. 11:16
Gratulálok a 10 kg-hoz! Hogy bírod a diétát? Mennyit szeretnél összesen fogyni?
2009. ápr. 11. 22:31
Valóban mi az? Én is olvastam itt de halvány lila gőzőm sincs róla!
529. nikcsike (válaszként erre: 528. - Csimby)
2009. ápr. 11. 21:38

szia!

Gratula a 10 kilóhoz!!!

Bár már én is ott tartanék!

De sebaj előbb vagy utóbb menni fog! Lehet hogy én vagyok tudatlan de mi az az SBD???

528. csimby (válaszként erre: 526. - Clugie)
2009. ápr. 11. 08:08
Én is babázom, csak nekem már 8 hónapos a kislányom. Megvártam még fél éves lesz és utána mertem csak elkezdeni az SBD-t. Hajrá és kitartás! :)
527. csimby
2009. ápr. 11. 08:07

Jó reggelt Csajok!

Ma átléptem a bűvös határt! -10nél járok! :)

526. clugie
2009. ápr. 10. 16:55
Nekem is kb 4-5 kg ment le, mivel szoptatom a 3 hónapos kisfiam ezért semmi drasztikusat nem csinálok, próbálom betartani a Norbi Update intelmeket. :)
2009. ápr. 9. 13:01

Csajok megint lement fél kiló!!! :))))))

alig mertem ráállni a mérlegre, de mégis 4,4 kg-nál járok

524. nikcsike (válaszként erre: 523. - Tiduj30)
2009. ápr. 9. 12:58
miért kinek lesz még???
523. Tiduj30 (válaszként erre: 520. - Nikcsike)
2009. ápr. 9. 02:17
Hu...lesz itt sok gyerek 9 hónap múla:)
522. Tiduj30 (válaszként erre: 521. - Csimby)
2009. ápr. 9. 02:16
:( Nekem is a szigorításból bűnözés lett. :( Rá se merek állni a mérlegre, hogy mennyi jött vissza megint. Most utálom magam, megint...
521. csimby
2009. ápr. 8. 20:58

Sziasztok!


Hogy bírjátok a fogyót? Én sajnos bűnözgetek mostanában. Valahogy kicsit alábbhagyott a lelkesedésem. :(

2009. ápr. 7. 17:05

sziasztok!!!

Hát Erika nem irigyellek! Én is pont ma voltam fogorvosnál. a második gyökérkezelésemen. DE túléltem. Na de az én diétám is foghíjjas úgymond. Tegnap nyílt egy új presszó a faluban és kimentünk férjemmel megnézni. A kicsit elvállallta anyukám, úgyhogy mehettünk nyugodtan. Na de ami ez után volt....

Vasárnap voltunk 1 éves házasok és ezt megünnepeltük a haverokkal. Na meg is lett az eredménye. Sosem szoktam inni, na de most bepótoltam. Szóval mint a lagzis kutya. De remélem nem ítéltek el nagyon emiatt. Mondani sem kell macskajajjal nagyon rossz volt fogdokihoz menni. Mivel ma gyüminapom lett volna, nem bírtam tartani mert émelyegtem nagyon. Szóval én rá sem merek állni a mérlegre. De holnaptól vasszigor vár rám is! Muszály. Pont ma hallottam hogy aki júli 1-jéig esik teherbe az még a régi rendszer szerint kapja a gyest. Mi meg amúgyis olyankorra terveztük vételezni, szóval bele kell húznom a fogyiba is. MErt nem akarok ennyi kilóval teherbe esni, mert akkor a végére bálna leszek. Szóval le kell fognyom mindenképpen. Bár a mozgással nincs gond mióta jóidő van, mert Ádi után mehetek egész nap.

Na ez jó hosszúra sikeredett!


Puszi Nektek

519. c4cd20e0ca (válaszként erre: 518. - Kovacserika2)
2009. ápr. 7. 15:13
Szia! Dehogy! Mindenki azt hiszi, pedig nem! :) Most például hideg van, 13 fok körül, és esik az eső, de amikor süt is a nap, errefelé is épphogy pólóban lehet lenni, mert fúj a szél, és hűvös van! Általánosságban marha meleg van július-augusztusban, de akkor meg elviselhetetlen! Az év többi hónapjában pedig ilyen konstans idő van. Nem túl jó, nem is túl rossz, de mindig borzasztóan magas páratartalommal, meg széllel, amitől lehet fázni rendesen! A Húsvét pedig inkább vallási ünnep, nincs nyuszika, barika, meg finom füstölt sonka! :D Úgyhogy legalább abból nem fogok bekajálni!!! Egyébként eddig mindig hazamentünk Húsvétra, most idén nem jött össze, majd csak június elején megyünk. :)
518. kovacserika2 (válaszként erre: 515. - C4cd20e0ca)
2009. ápr. 7. 14:06

Szia!

Milyen az idö felétek?Talán már nyárias?A spanyoloknál a húsvét olyan,mint máshol?

517. Tiduj30 (válaszként erre: 516. - Kovacserika2)
2009. ápr. 6. 19:09
Jobbulást...úgy látom próbálod a jó oldalát nézni ennek a dolognak. Sok-sok mínusz kilót ez alatt az idő alatt!:)
2009. ápr. 6. 14:09
Sziasztok!Viszonylag hirtelen,nem várt fogproblémám lett.Nagyjából félig-meddig csak pépes-darált vagy folyékony ételek jöhetnek szóba.A ropogós saláták most sajnos ki kell maradjanak.Mindez csak húsvét után tud megváltozni,akkor jutok be a fogorvoshoz.Semmi nem fáj szerencsére,csak a rágás nem megy.Ma déltöl ez van.Tegnap a séta közben egy-egy szakaszt futva tettem meg.Akkor még csak nem is sejtettem,mi lesz mára a fogammal.Totál pech!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook