Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk március 2-től. Igy vagy úgy!! fórum

Fogyjunk március 2-től. Igy vagy úgy!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. ápr. 5. 22:11
Sziasztok! Kovacserika: Ez így van, ahogy a férjed mondja! Mindig egy picit többet fogsz tudni, mert a szervezet úgy van kitalálva, hogy ha elkezdesz futni, kifárad, de felkészíti magát a következő menetre, hogy legközelebb már ne fáradjon ki annyira. A legoptimálisabb egy héten 2-szer max. 3-szor futni amatőröknek. Ma voltunk mi is megint, picit többet tudtam, annak ellenére, hogy tegnap (illetve ma :)) hajnal fél 5-kor jöttünk meg buliból! :D Mert az egyik barátnőm visszautazik Chilébe, és öt búcsúztattuk. Mondanom sem kell, hogy mennyire tartottam a diétát!!! Akkora pizzákat ettünk :S De olyan isteni volt, olyan isteni! DE!!!! HOLNAPTÓL ENNEK VÉGE!!!! Ezt így nem lehet csinálni. Még szükséges leadnom azt az 5 kilót nyárig! Csak lenne több akaraterőm! :( Pedig olyan jól indult év elején! :( Hajrá mindenkinek! Nem szabad feladni!!!
2009. ápr. 5. 14:23
Sziasztok!Futni azt nagyon szeretnék,HA TUDNÉK!Momentán kb.100 m után vége,kifulladtam!Mit mond a párom,akkor fussak 100 m-t,lehet pár hónap múlva felfejlödnék akár 500 m-re.Talán igaza is van.Séta közben gyakran találkozok joggingolókkal,néha magukban,néha párosával.Olyan súlyút,mint én még egyet sem láttam.A hozzám hasonlók gyakran Nordic Walking bottal mennek jó gyors tempóban.Egyenlöre örülök,ha a csiga séta összejön,ebben is jól kifáradok!
513. Tiduj30
2009. ápr. 5. 08:28

Írigy vagyok a sok mozgásra...pedig nekem is csak egy kis akaraterő kéne hozzá. Most visszajött egy fél kiló, így mától szigor van!!! :(

Csak az vigasztal, hogy a gyerekekkel szoktam ugrálni a tamburinban, az is jól megmozgat, de több kéne!

Erika: Nekem anyukám használja az elliptikus gépem...nagyon szereti, azt mondta, ha elhozzuk vesz magának egyet...mondjuk neki van ideje, nem lóg rajta 3 lurkó folyton. Jó lehetett a séta. :)

Csibike: A futás a legjobb, nagyon méregteleníti a szervezetet, csak vigyázni kell, betonon nem szabad futni, mert szétmennek az izületeid. :(


Húsvét!!! Én félek tőle...pedig nem kéne, hiszen úgyis azt eszek meg amit én akarok! :) Ezt most szinte csak magamnak írtam bátorításul. :)


További szép hétvégét! :D

2009. ápr. 3. 15:32
Sziasztok!Ma vissza akarok menni oda,nagyon kíváncsi vagyok,mi van a gyalogúttal,esetleg lezárták?Egyedül nincs kedvem,de amint megjön a párom,rábeszélem.Addig tekerem az elliptikust,meg torna.
2009. ápr. 3. 13:07

Hu, micsoda kalandokban volt részed! :) Még szerencse, hogy tényleg nem volt ott akkor senki, mikor ez történt!!! :/


Este már nem volt erőm bekapcsolni a gépet futás után! :D Különben nagyon jól esett, egyszerre 2 km-t tudtam lefutni egyhuzamban, aztán még próbálkoztam, összesen olyan 2,5-et futottam szerintem, plusz gyalogoltam oda-vissza 15-15 percet, meg amit nem tudtam közben lefutni :D De így elsőre szerintem ez nem rossz eredmény! Persze ma kicsit izomlázam van, legfőképp a hátamban!! Ebből is látszik, hogy a futás szinte mindent megmozgat! :) De muszáj mozogni, nem csak fogyókúra szempontjából, mert én egész nap ülök a gép előtt, komolyan, de végül azt a munkát is meg kell csinálni valakinek, amit én csinálok! Kitartást Nektek is! :) Hajráááá!!! :D

2009. ápr. 2. 22:01
Sziasztok!A séta délután nem,de estefelé összejött.Így legalább nem egyedül mentem,mert fél 6 kor megjött a párom.Kalandos séta volt,az olvadások miatt leszakadt a gyalogösvény egy része,egy hatalmas fa pedig gyökerestöl kidölt,keresztbe egy hegyi patakon és a föút egy sávját is elfoglalta.Hát volt rendörautó,egy nagy tüzoltókocsi és két normál tüzoltókocsi.Nálunk pedig fényképezögép!De nem bámultuk sokáig,max.10 percig,végülis sétálni indultunk,nem színházba.Összejött kb.4 km.Még a képeket meg sem néztem.De,ha abban a pillanatban ott vagyunk,amikor történt mindez,akkor nem ülnék itt most a gép elött,az biztos,szerintem alulról szagolnám az ibolyát!
2009. ápr. 2. 21:27

Csibike mennyit bírtál futni????

Egyébként ne adja fel senki!!! Nekem ez rekord hosszúságú diéta. Már 23. napja csinálom. A torna elég kevés, és előfordul hogy bűnözök, de a lényeg hogy lassan de biztosan mennek le a dekák, aztán kilók. Hát még ha tornáznék is valamit! Szóval fel a fejjel mindenkinek!!!

2009. ápr. 2. 15:43
Sziasztok! Én nem tűntem el, csak a "színfalak" mögül figyelem az eseményeket! :) Mert én továbbra is stagnálok, mostanában nem igazán csinálom a diétát, inkább csak tartom a súlyom, viszont az megy legalább! Ma este megyek futni, hosszú idő óta először!!! Kíváncsi leszek, hogy bírom! :) Ezen kívül, amikor csak van lehetőségem tornázom otthon. Én még olyan 5 kilót szeretnék leadni, csak mostanában elfogyott az erőm hozzá! Főleg, mióta elutaztunk a párommal, és ott nagyon nehéz volt tartanom a diétát! Mindent ettem, a kenyeret hagytam ki egyedül, abból csak nagyon keveset, viszont rengeteget kirándultunk, valószínűleg ezért nem jött vissza! Kitartást mindenkinek!!! :)
2009. ápr. 2. 14:43

kicsit be társulok,mi felénk nem fúj a szél,isteni idő van!!!!!

belekezdtem egy 5 napos villám diétába és már 3 kiló lement,és még van 2 nap.a végét nem szabad elrontani attól függ minden,ha vége van és tovább folytatom a saját diétámat akkor jó,de a rosszabik eset,hogy felfalom a hüjtőt és dupla annyi kiló jön vissza mint amennyi lement-

szép napot mindenkinek!!!

2009. ápr. 2. 14:37
Sziasztok!Most leküzdöttem 60 dekát,ez is valami.Tegnap egy jót sétáltam(min.5 km),szuper idö volt,ma meg fönös szél és jó kis fejfájás hozzá:( Ezért ma maradok a benti tornánál.A fülem extra érzékeny a szélre még sapkában is,ráadásul már senki nem hord sapkát,tök hülyén érzem magam,ha én meg felveszem.Várom már az igazi, szélcsendes tavaszt!Bolondos április,lehet ilyen is marad.Tényleg eltüntek a többiek!Március 2-án még voltunk jó sokan!
2009. ápr. 2. 14:18

na mizujs van veletek??? Eltüntetek mostanság

Jó végre ez a jó idő!Tegnap egész nap kint voltunk a kicsivel

De ma sajna fúj a szél! :(

2009. márc. 31. 20:24

sziasztok!!

Na ma volt a mérlegelős napom és 3,8kg-nál tartok!! Ez jó! Remélem tartom a diétát és még több is sikerül. MÉg legalább 8 kg-minusz kellene!!


Tiduj: bizony, bizony itt a jóidő! Mi sem bizonyítja jobban mint az hogy kisfiam egész nap kint akar lenni és én bent semmire sem haladok a dolgommal! És egész nap dudózni (ő nevezte el így a motort) kell, én meg mehetek utána, szóval legalább egy kis plusz mozgás! De jó lenne ha legalább egy darabig maradna ez a napsütés!

Erika: Gratula nektek! Egy kis nasi belefér ilyen jeles napon! Szóval szerintem 1 nap diéta nélkül belefér!


Na pusz mindenkinek!

503. Tiduj30 (válaszként erre: 502. - Kovacserika2)
2009. márc. 31. 18:56

Úgy látom, akkor Te is olyan vagy, mint én! Akkor is eszel, ha jó kedved van és akkor is ha stresszelsz! :(

Többiek???? Mostmár aztán tényleg itt a jó idő! :) Nem takar már a jó kis kabát!

502. kovacserika2 (válaszként erre: 501. - Tiduj30)
2009. márc. 30. 19:54
Szia!Hogy öszinte legyek,most két hétig egyetlen célom a súlytartás.Annyira stresszelek,hogyha ez sikerül,az már nekem jó eredmény.A legjobban az érdekelne,vajon milyen idö lesz húsvétkor,vasárnap.Azt hiszem,ezen áll vagy bukik,hogy jól sikerül-e ez az eljegyzési családi ünnep.
501. Tiduj30 (válaszként erre: 496. - Kovacserika2)
2009. márc. 30. 13:43

:) Ez tényleg jó hír! De azért ne feledkezz meg a fogyiról sem! Én biztos, hogy minden ilyen eseményhez venni fogok magamnak Norbis sütit. Abban is van szénhidrát, de sokkal kevesebb. Pld. ha elutazunk, akkor fogok venni, hogy tudjak én is nasizni. :)

Jajj, tényleg jön a húsvét is! Rengeteg süti! :(

2009. márc. 30. 12:08
Ma van ismét a gyüminapom! Remélem bírni fogom! Holnap meg mérleges nap! Mindent bele!!!!
499. csimby (válaszként erre: 498. - 5a2a075e0e)
2009. márc. 30. 10:05

Köszi szépen!

Kitartás Neked is! :) Le fognak menni ezek a felesleges kilók!

498. 5a2a075e0e (válaszként erre: 497. - Csimby)
2009. márc. 30. 09:36
Sok Boldog Szülinapot így utólag is. Szerintem ilyenkor megengedett egy kis lazítás! Jaj, a kilót ne is mond, nekem is felcsúszott több mint 1 kiló. De új nap, új erő!
497. csimby
2009. márc. 30. 08:20

Én is bűnöztem, szülinapom volt. Ettem sütit, meg hagymás rostélyost. Meg is lett az eredménye + 1,1 kg. :( De mától újra mindent bele!


Ti mennyinél tartotok?

2009. márc. 29. 22:15
Sziasztok!Ez egy meglepetés hétvége volt.Itt volt a lányom az élettársával és bejelentették,hogy húsvétra eljegyzés lesz.Csak egyszerü szük családi körben tervezzük,kb.15-16 fövel.Az esküvö csak a következö évben esélyes.Egyáltalán nem számítottunk erre az elhatározásra,de azért örülünk.Hát a hétvégén diéta nem volt.Holnap lehet újra kezdeni!
2009. márc. 29. 20:59

Sziasztok!

Kinek hogyan telt a vasárnapja vagyiz egész hétvégéje? Nekem nagyon rosszul. Gyenge voltam és nem tornáztam tegnap, ma pedig végképp nem bírtam magammal és nem tartottam be a diétámat, még édességet is ettem. A jövő hét, csak arról fog szólni, hogyan dolgozzuk le amit 2 nap alatt elrontottunk? Már belegondolni is rossz. Na ilyen vagyok én " GYENGE" !!!!! Na, de nem baj, honaptól le a még felesleges kilókkal újjult erővel, előre!

2009. márc. 28. 21:47

hali!

Ma víznapot tartottam. Nem tudom hogy a 90 naposban melyik nap után kell tartani ilyen napot, de nekem most sikerült, több-kevesebb sikerrel. Mivel egy fél szelet kenyérre rádumált a tesóm, de remélem ezzel nem vágtam teljesen haza a diétámat.

MOstanában elég sokat lazítottam. Pontosabban az elmúlt hétben. Túl sokmindent engedtem meg magamnak!!! :(

De remélem holnaptól rendben tartani fogom a dolgokat. Nem mertem eddig a tészta napon zöldséget enni, de most olvastam hogy lehet úgyhogy így jobb lesz, remélhetőleg!

Na puszi Nektek!

ÉS Kitartás!!!

2009. márc. 28. 17:23
Sziasztok! Én továbbra is stagnálok, kicsit lazítottam most a dolgokon, próbálok inkább többet tornázni, mert az amúgy is csekélyke mellem kezdett el fogyni elöször... :( A torna meg nem fog ártani! További jó hétvégét mindenkinek, és kitartás!
492. Tiduj30
2009. márc. 28. 17:10

Én ma reggel nagyon boldog voltam, ugyanis már kevesebb, mint 1 kiló választ el attól, hogy hatossal kezdődjön a súlyom!!!!:) Bár még onnan is sokat kell fogyni, de akkor is tök jó. Meg annak is örülök, hogy ilyen kitartó vagyok most a fogyiban. :D


Ancsa: CSAK ???? 40 perc bőven elég. Nagyon ügyes vagy! Azt olvastam, akár napi 20 perc is hatásos, persze, ha kitartóan csinálja az ember!


Erika: Holnaptól rossz időt mondanak, így mi is kihasználtuk a jó időt. Sőt lányok kaptak trambulint, és én is ugráltam rajta egy kicsit...hát elég fárasztó, nem is gondoltam volna!:) Biztos jót fogtok Ti is aludni, a sok séta után!:)

2009. márc. 28. 13:14
Sziasztok!Kinek hogy telik a hétvégéje?Nemsokára indulunk egy sétára,akár 5 km is összejöhet.Rám is fér egy ilyen ebéd után!Milyen idö van nálatok?
2009. márc. 27. 14:52
A mai tornám is megvolt. Igaz csak 40 perc, de jobb mint a semmi. Sajna a fiam keveset aludt! Ti hogyan haladtok?
489. Tiduj30
2009. márc. 26. 19:47

Na, sikerült ma szaunáznom! Imádok izzadni benne! Mérlegeltem utánna, kiváncsi vagyok reggelre megy-e le...pár 10 dkg-nak is örülnék! Viszont ma nagyon, nagyon ügyi voltam, délután 3 után nem ettem semmit. Nem is vagyok most éhes. Viszont jó sok vizet ittam, mert az szauna elött kell! Szóval remélem mindenkinek jól telt a napja, és tényleg hamar túllendülünk a holtponton.


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2009. márc. 26. 18:37
Az biztos, hogy a lassabb az biztosabb. Én, a szinte minden napi tornával naponta úgy 30-40 dkg-val vagyok könnyebb. Nem minden nap állok mérlegre, de őszintén én nem bírom ki hogy egy hétig ne álljak rá. Azért micsoda kitartás, nem?
487. c4cd20e0ca (válaszként erre: 485. - 021ff75d72)
2009. márc. 26. 17:35
Csak azért létezhet, szerintem..., mert együtt kezdtük, és a szervezet az első pár hétben ledobja a vizet, ami könnyen megy. Most jön az igazi súlyvesztés, ami lassabb, de biztosabb.:) Úgyhogy nem szabad feladni csajok!!! :)
486. csimby
2009. márc. 26. 15:20
Én 7.5nél járok, de egy héttel előbb kezdtem. Kitartás mindenkinek!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook