Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk március 2-től. Igy vagy úgy!! fórum

Fogyjunk március 2-től. Igy vagy úgy!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
365. maco792 (válaszként erre: 364. - Herengtimea)
2009. márc. 8. 12:17
Mondjuk nem is ártott neki az a minusz 5. :)
364. herengtimea (válaszként erre: 362. - Maco792)
2009. márc. 8. 10:46
ez bosszantó,nálunk ez pont forditva van a páromat szokom gúnyolni,mert akkora pocakja van,mintha már holnap indulna szülni és ami még vigasztalóbb,képzeljétek a férfiaknak is vannak sriák és narancsbőrük is,igaz nagyitóval kell keresni,de vannak!!!
363. herengtimea (válaszként erre: 361. - Pegasus0629)
2009. márc. 8. 10:43
igen a Norbi féle diéta nagyon jó,énis avval kezdtem,de ott délelőtt lehet enni majdnem mindent és én megis engedtem magamnak,bele értve a nokedlit és a kenyeret,de úgy keveset fogytam,de ha elérem a közeledő súlyomat akkor az ő étrendje szerint fogom befejezni a fogyókúrámat,szépen lassan akarok visszaállni a régi étrendemhez.
362. maco792
2009. márc. 8. 10:38
Velem a párom most közölte h mióta fogyózom,Ő fogyott 5!!! kilót. Én csak 3-at és én tornázom is. Ő csak a kaja miatt,mert odafigyelek arra amit főzök. Hát a guta csapdossa a fejem.
361. Pegasus0629 (válaszként erre: 360. - Herengtimea)
2009. márc. 8. 10:21
Igen minden nap reggelizem.Köszi a tanácsot,próbálok megfogadni belőle,csak Nekem nem olyan egyszerű reggelire tojást meg virslit enni,elég ciki lenne suliban:DDE hétvégén be tudom tartani,csak sztem az édes kevés:( Lehet megpróbálom még délelött a kétszersültet,mert Norbi szerint az 1es kódú:)
360. herengtimea (válaszként erre: 359. - Pegasus0629)
2009. márc. 8. 09:58
Hát én személy szerint a szendvicset reggelire tenném és annak is csak a felét,ugye reggelizet?mert attól nem fogsz lefogyni,ha a reggelit kihagyod.Én reggelire is csak felvágottakat,tojás,virslit eszem,de kenyér nélkül,délelőtt szokok enni gyümölcsöt ez jót tesz az emésztésnek,de délutánra már nem javasolják,mert sok cukrot tartalmaz,de zöldséget pl.lehet enni egész nap,joghurtokat is,meg sajtokat,tejet,tejfölt,túrót,csirkét,halat és köretként mindig valami zöldet.
359. Pegasus0629 (válaszként erre: 353. - Herengtimea)
2009. márc. 8. 09:46
Nekem az a gondom,hogy Én suliban vagyok minden nap és csak délután érek haza addig meg sajna sokszor vagy 3 teljeskiőrlésű szendvics lecsúszik:(( Minden nap tornázom,de semmit nem fogyok.Akkor talán ez lehet a gond.Tudsz valamit tanácsolni nekem,hogy teljesőrlésű kenyér helyett mit tudnék vinni a suliba ami telit is?TE miket eszel helyette?
358. herengtimea (válaszként erre: 354. - Zeri)
2009. márc. 8. 09:45
igen valahogy igy,mostanában a bünözésről is leszoktam,egy héten egyszer ha megengedek magamnak egy-egy süteményt,de nemis izgat,a gyomrom már hozzászokott a kevesebb és lightosabb kajákhoz,már nem vagyok kivános,mindig inkább az jár az eszemben,hogy lassan itt a nyár és már féluton vagyok a fogyimmal,ha most nem fogyok le nyár előtt,akkor egész nyáron rosszul fogom érezni magam,nem hordhatom azokat a ruhákat amiket szeretnék.Igy hát csak elhatározás kérdése az egész és igenis nehéz,de meg lehet szokni,én naponta főzök a családomnak és nem diétás kajákat és még a sütit is elvárják,de megállom,sőt azt tudom mondani,hogy egy idő után már nemis érdekel.De azért mindig van olyan kaja amit énis ehetek,pl.ha halat sütök szalmakrumplival,akkor én csak halat eszem sok káposztával és jóllakom mellettük,igy mindenki elégedett,főleg a párom,hogy ilyen ügyes és kitartó vagyok a fogyás terén.Ez olyan mint amikor leszoksz a cigiről,az első két hét nagyon nehéz,én már csak tudom,ez miatt kell most fogyiznom!
357. FHelga
2009. márc. 8. 09:16
Hát lányok,nekem a tegnapi torna tánc formájában volt meg!Ma hajnal 4.30ig roptam.Fáj is a talpam.
356. 021ff75d72 (válaszként erre: 354. - Zeri)
2009. márc. 8. 08:47
Akkor a puffasztott rizstallér(remélem ez a neve) sem lehet sokkal jobb?Kár,mivel felszívja a gyomorsavat és akkor tovább lehet bírni.
355. fadigflo (válaszként erre: 352. - Nikcsike)
2009. márc. 8. 08:33
Én is bűnöztem, de úgy :) Mmm... finomságok a hétvégén. Viszont csak pár dekával lettem nehezebb. És büszke vagyok. De tegnap elmaradt a pilates :(
354. zeri (válaszként erre: 353. - Herengtimea)
2009. márc. 8. 08:21

Szép jó reggelt-szebbet, mint nálunk, mivel iszonyúan fúj a szél.

Teljesen egyetértek veled, én is mellőzöm a kenyeret is- mivel a kevéssel sem elégedtem meg mindig.Így elhagytam,ez a biztos.Mi kicsit hasonlóak vagyunk az alkoholistákhoz, nekik sem szabad egy korty alkoholt sem inni ha megakarnak gyógyulni. Nekünk sem szabad bűnözni, mert "visszaeshetünk". Én legalábbis ezt az elvet követem most.

353. herengtimea (válaszként erre: 349. - 021ff75d72)
2009. márc. 7. 22:13
sajnos el kellett aztis felejtenem,elősször úgy kezdtem a diétámat,hogy csak barna kenyeret eszem,de nem voltam elégedett a fogyásommal igy aztis elhagytam,azóta fogytam csak igazán,úgy ahogy a Shobert Norbi mondta úgy igaz,mindegy hogy fehér,vagy barna kenyér a kenyér az csak kenyér marad,nem mondom,úgy is lehet fogyni,csak lassabban.A zöldségek viszont kellenek,véletlenül nem irtam,pedig a legfontosabbak!Azt lehet dögivel enni,bármikor bármennyit.
2009. márc. 7. 21:59

Na helló!

MIvel az első hetemen kudarcot vallottam, bizonyos zavaró tényezők miatt (bár nem fogom senkire, hisz csak rajtam áll vagy bukik minden, de az a máglyarakás, meg az a derelye hmmmm... nem lehet kihagyni) , jövő héttől ismét megpróbálom a 90-napos diéta elkezdését! Igaz szinte semmi gyümölcs nem volt itthon, és mivel faluban lakom a szomszéd boltban nem akartam megvenni a gyümit kétszerannyiért. Szóval már beraktároztam gyümikből, úgyhogy hétvőn kezdődhet ismét a pilates, és a 90 napos! Szorítsatok hogy legyen akaraterőm!!!!


Régen ezzel semmi gondom nem volt, de mióta itthon vagyok gyesen kisfiammal, mintha elszállt volna az akaraterőm! De remélem meg tudom emberelni magam!!! Ezért is olvasgatom olyan sokszor ezt az egy hete létrejött fórumot!!!

Na hát kitartást mindenkinek, és biztassuk egymást!!!

Puszi Nektek!

351. 021ff75d72 (válaszként erre: 343. - Zeri)
2009. márc. 7. 21:06
Szia!Ha a burgonyához viszonyítod,az azért sokkal magasabb szénhidráttartalmú,én csak tippelem,hogy kétszer annyi is lehet,mármint a burgonya.
350. maco792 (válaszként erre: 347. - Tiduj30)
2009. márc. 7. 21:06
Egész jó vagyok!!! Átaludtam a délutánt.:))
349. 021ff75d72 (válaszként erre: 348. - Herengtimea)
2009. márc. 7. 20:56
Szia!A teljes kiörlésü,barna lisztböl készült termékeket is kizártad?A zöldségek?
348. herengtimea (válaszként erre: 346. - Pegasus0629)
2009. márc. 7. 20:43

napi 2-3 liter zöld tea

heti 3 szor torna

diéta

kizárva:lisztből készült ételek,édességek,sült krumpli,rizs-szóval minden ami hizlal,maradnak a húsok,hal,tojás,felvágottak,levesek,gyümölcsök de csak délelőtt...

347. Tiduj30 (válaszként erre: 344. - Maco792)
2009. márc. 7. 19:01
Szerintem ha hétközben nagyon megszorítod, akkor hétvégén egy kicsit lehet engedni.:)
346. Pegasus0629 (válaszként erre: 345. - Herengtimea)
2009. márc. 7. 15:24
Szia! Hogy sikerült az a 8 kiló?
2009. márc. 7. 12:12
Sziasztok,én két hónapja fogyizom és sikerült 8 kilót lefogynom.De ez még nem a vég!A titok a KITARTÁS!Ha ezt be tartod meg lesz az eredmény.
344. maco792
2009. márc. 7. 11:01
Jó reggelt mindenkinek,és kitartást a hétvégére! Nem tudom Ti hogy vagytok vele,de nekem ilyenkor a legnehezebb.
343. zeri
2009. márc. 7. 08:40
Közben utána néztem a padlizsán szénhidrát tartalma:4.8. Nem túl kevés, de nem is sok.
342. zeri (válaszként erre: 341. - 021ff75d72)
2009. márc. 7. 08:35

Jó reggelt mindenkinek, és Neked is Erika!

sajnálom, hogy ilyen rosszul indult a napod.

Én nem veszem olyan nagyon szigorúan a szénhidrát mentességet, tehát gyümölcsöt /almát, narancsot is eszem/, zöldségeket is.A kenyérféleségek, a tészta, rizs van a tiltólistámon.

Szerintem nyugodtan eheted a padlizsánt.

341. 021ff75d72 (válaszként erre: 340. - Zeri)
2009. márc. 7. 07:37

Sziasztok!Mindenkinek szép reggelt!Nekem sírógörccsel kezdödött a nap,de egy kis hoxa nézelödés,most már sokkal jobb.

zeri,és hogy állsz a zöldségfélékkel?Szénhidrát szempontjából minek számít a padlizsán?Most jöttem rá,hogy ez a kedvenc zöldségem!Akár minden nap jöhet!

340. zeri
2009. márc. 6. 22:59

Szép estét mindenkinek!

Én most a szénhidrát mentes diétával próbálkozom, eddig nagyon jól tűröm. A kenyeret és tésztaféleségeket mellőzöm, mivel ez volt mindig a gyenge pontom./már eddig mindent kipróbáltam, de hiába/ Rendszeresen mozgok, és mérlegre 3 hétig nem állok. Remélem most már végre sikerül :)

339. nikcsike (válaszként erre: 335. - Gecam)
2009. márc. 6. 17:03
a vizes módszerről már volt írva ebben a fórumban. Csak annyi az egész hogy reggel éhgyomorra megiszol másfél liter vizet. Nekem ennyit sosem sikerül, csak kb 2-3 dl-el kevesebbet. Szóval ennyi. Aztán szeritnem hatásos.
338. Tiduj30 (válaszként erre: 330. - FHelga)
2009. márc. 6. 15:01
Igen, nekem is ez volt a sikertelenségem fő oka...éheztem 2 hétig, persze szinte semmi erdménnyel...aztán fel is adtam...De mostmár felfogtam, hogy kitartóan kell csinálni és ésszel!:)
337. macsusz77 (válaszként erre: 329. - Tiduj30)
2009. márc. 6. 12:46
Köszönöm!Kemény munka van mögötte,de te is szépen haladsz!!Kitartás!!!Megcsináljuk!
336. csimby
2009. márc. 6. 09:24

Jó reggelt mindenkinek és kitartást a mai naphoz (is)!

Most én is büszke vagyok magamra, mert tegnap este pilataseztem. Fárasztó nagyon, pedig nem látszik annak!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook