Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt ! Benne vagy?! fórum

Fogyjunk együtt ! Benne vagy?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. jan. 22. 22:55

fogyjunk:) rendben. én annyira benne lennék. de egyzserűen nem megy. heti 5ször mozgok, de rengeteget, ugyanis kézilabdázok és eléggé mozgós edzések vannak. futunk, szökkenünk, mozgunk. minden. hiába nem eszek édességet, cukros löttyöket egyáltalán nem iszok, csak gyógyteát és ásványvizet. nem ezsek csokit, már lassan egy hete kenyeret sem. egyszerűen nem indul meg a fogyás, az anyagcserém lassú.

valaki valamit segítene??

teljesen elvagyok keseredve..

313. 71e454bee5 (válaszként erre: 312. - KisVacaaak)
2010. jan. 11. 14:22
hajrá!:)
2010. jan. 11. 14:20
Nekem igazán csak most jött meg az akaraterőm. :) Nem tudom, hogy hány kg lehetek, azt tudom, hogy biztos híztam, lehet, hogy 56 kg vagyok. De nem baj. Húsvétra 50 kg leszek és szép, vékony, sportos alkatú. Holnap mérem meg magam és onnantól indul az igazi nagy fogyás. :)
311. 71e454bee5 (válaszként erre: 310. - KisVacaaak)
2010. jan. 3. 12:18

Hát én nagyon pörgök szerencsére. Nem érdekel, ha izomlázam is van, akkor is tornázok, vagy biciklizek!:)

A kajálás is jól megy, már 2 napja szemezek az almás pitémmel, de nem engedtem a csábításnak, mert annyira nem is szeretem...:) Na mindegy. Remélem nem megy el az akaraterőm pár hét múlva...

2010. jan. 2. 20:32

Örülök, hogy neked is ilyen jó lett a szilvesztered. :):)

Én nagyon fáradt voltam tegnap egész nap. Csak aludtam meg feküdtem.. :S :D

Ma már valamivel energikusabb vagyok, de a tornára nem tudtam rávenni magam. Mind1, majd 7főn. Akkor úgyis korcsolyázással kezdem a napom.

Az evést viszont egyáltalán nem viszem túlzásba. Bár, ma nem számoltam a pontokat, de csak 2* 1 kistányérnyi kaját ettem + 1 banánt és egy paprikát.

Kb. ennyit mára. =)

309. 71e454bee5 (válaszként erre: 308. - KisVacaaak)
2010. jan. 1. 17:48

Neked is Buék!:)

Hát mit ne mondjak jól eltűntél...:(

Én itthon voltam szilveszterkor a párommal, de felejthetetlenre sikerült!:)

Én az újévvel kapcsolatban nagyjából kigondoltam minden célt, a legfőbb, hogy lefogyok minden áron!!!:)

2010. jan. 1. 16:08

B.Ú.É.K!


:):)


Ismét itt vagyok. Nagyon jó volt a szilveszterem. Végül egy házibuliban voltam. :) De sajnos a párom nem lehetett velem. :(


Ki kellene gondolnom az újévi fogadalmaimat.

Az egyik biztos a további fogyás lesz. :) Mert az álom 50 (vagy 49) muszáj, hogy meglegyen nyár elejére, vagy inkább Húsvétra! Igen, a Húsvét az jó lesz. :)


Veled mi újság? :)


Puszika.. :)

2009. dec. 21. 13:04

kisVacaaak már megint merre jársz??:(

Én mától megint újrakezdem a fogyit! Mondjuk a karácsony és szilveszter érdekes lesz, max többet tornázok...:)

Hogy haladsz a karácsonyi bevásárlással? Én már mindent be is csomagoltam, úgyhogy tényleg magamra koncentrálhatok.


cupp

2009. dec. 16. 19:01
Jajj basszus én olyan motivációhiányban szenvedek, hogy az újévbe tuti többet kell majd leadnom, mint most kéne... SEGÍTSÉG!!!!:(
2009. dec. 16. 15:47

Bizony, esik! :)


Én pedig 2 gyertya mellett csokit majszolgatok, marketinget tanulok. Most egy kis pihi (amíg írok) és ismét marketing.. nemsoká elfogy egy tábla csoki unalomból, bár nem biztos, hogy el fog fogyni, mert már kezd fájni a fogam..:S Erre nem vagyok büszke. :(


Nah akkor nagyon jól kezditek az új évet.. :) De mi azért bulizunk egyet, aztán majd utána lesz egy jó kis szex.. :)

2009. dec. 16. 11:00
♥♥Esik a hó!!!:)♥♥
303. 71e454bee5 (válaszként erre: 302. - KisVacaaak)
2009. dec. 15. 22:58
én mint minden évben 4 éve a barátommal töltöm itthon... kettesben... újévi szexxel!:P
2009. dec. 15. 20:54

Még nem tudom a szilveszert. De biztos nem együtt ünneplünk. Én elmegyek "csajozni" , ő meg "pasizni". Ő nagyon részeg lesz én meg picit..:D úgy kb ennyi.. :D


Te mit tervezel? :)

2009. dec. 14. 15:44

Cia!


Hát az én gyüminapomból semmi nem lett, nincs hozzá most akaraterőm...:)


A munkával semmi nincs, mert semmi olyan állást nem raknak fel hírdetésben, amire tudnék jelentkezni...:S Na de majd a 2010-es év remélem szerencsésebb és szebb lesz nekem, mint az idei volt!:)


Engem is nővérem nyáron amikor pár hónapig nem látott, tökre meglepődött mennyire lefogytam. Hát igen, azóta is azon a szinten vagyok...:S


Szilveszterre mit terveztek?:)


Cupp

2009. dec. 14. 14:16

Azt nem is mesélted, hogy sikerült- e már munkát találnod.

Én nem rég értem haza. Eddig egész jól bírom a gyümölcs napomat. 3 banánt ettem meg. Elvileg az 3 pont. És nem is lesz több már, mert ma már csak narancsom és almám van, ami 0 pontos.. :)

Remélem ezen a 7en fogyok, hogy a karácsonyi időszakban ha fel is szedek egy kilót, az se lesz olyan rossz.(ezt persze nem akarom)

Valószínű, hogy a jan. 10.-i határom nem valósul meg. Nem leszek addigra 50 kiló, de nem baj. Majd akkor leszek később. De már közel vagyok hozzá, érzem. Még kb 4 kiló választ el tőle. DE úgy gondoltam, hogy legjobb lesz, ha 49 kg leszek, de annál egy dekával se kevesebb. Az már nem lenne jó. Túl gebének érezném magam.

Ma nagyon jó dolog történt velem. Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy alig ismert meg, olyan sokat, vagyis látványosan fogytam. :) :) :) :) Nagyon boldog vagyok azóta is. :)

2009. dec. 13. 22:48

:) Nem foglak itt hagyni, nyugi. Fontos, hogy van valaki, akivel megbeszélhetjük a dolgokat. :)

Még picit nézelődök itt a fórumokba meg cikkekbe és megyek is aludni.

Legyél jó! :) És kitartást holnapra! :)

Puszii

298. 71e454bee5 (válaszként erre: 297. - KisVacaaak)
2009. dec. 13. 21:42

Szia!


Én is pont ma gondoltam rá, hogy holnap gyümizni fogok!:) Már rámfér!

Azt hittem már soha nem jössz fel, és nem írsz nekem!:)

Cupp

2009. dec. 13. 21:23

Szia! :)


Kicsit megkésve, de itt vagyok. :)

Én is teljesen hadilábon állok a tornával. Csak 7főn tornáztam (koriztam), és ennyi.. :S

Most meg 3 napos zabálás, piálás meg amit el bírsz képzelni:S.. elég gáz, de mind1.. ezt a hetet azért nagyon keményre fogom.. azt mondták, h ismét látszik, h fogytam.. hát, nemtom..:S már jó lenne, ha 53 lennék, de ennyi evés után esélyem nincs rá .. :S :( :)

Mindenesetre jó lenne egy gyüminap. Én lehet, h holnap már tartok is egyet.. ;) Sőőt, tutira! :)

Most meghoztad a kedvem. :)


Úgy ennyi sztem mára. :)


Majd írj! Puszii

296. 71e454bee5 (válaszként erre: 295. - KisVacaaak)
2009. dec. 9. 16:55

Cijja!


Hát asszem én is lassan csokitúladagolást kapok!:)

Képzeld megvettem a karácsonyi ajándékok nagy részét. Meg magamnak is vettem arckrémet, mert tiszta száraz a bőröm, aztán csúnya az alapozó rajta...:S De nem volt ám olyan hú de olcsó, úgyhogy remélem hatásos lesz.

És a tornával is hadilábon állsz? Mert én nagyon!:)

Jó ünneplést meg piálgatást, aztán ha van kedved megbeszélhetünk megint egy gyüminapot!:)


Cupp

2009. dec. 8. 22:25

Szia Andi!


Fogyival most hadilábon állok, mert anya egy csomó szaloncukrot vett. De úgy gondolom, hogy karácsonyig már nem eszek csokit meg szaloncukrot sem. Karácsonykor is csak egy keveset. :)

Sztem ez így reális, ki fogom bírni. :)

Csütörtöktől ismét nem leszek, mert Pestre megyek ünnepelni.. :) Kicsit becsiccsenteni.. =) meg miegymás.. :) Csak addig kell kibírni ezt a pár napot a suliba..:)

Örülök, h tudtál munkára jelentkezni. Talán nem olyan rosszak még most sem Mo.-n a lehetőségek, hogy ne kapjon az ember munkát.. remélem :)


No, mind1. asszem mára ennyi. :) Puszikaa

294. 71e454bee5 (válaszként erre: 293. - KisVacaaak)
2009. dec. 7. 20:59

Cia!

Én Andi vagyok!


Hát a hétvége gyorsan eltelt... Voltunk ugye ezen a vásáron, de semmi extra nem volt. Aztán töltöttem a sims kiegészítőt, az meg elcsesződött, szóval szupi, tehetem fel megint!:)

Tök jó hogy ilyen kis kreatív vagy!:)

Ma végre tudtam jelentkezni munkára, elküldtem az önéletrajzom, dehát ki tudja milyen lesz a munka...

És te hogy állsz a fogyival?:)

Cupp

2009. dec. 7. 18:04

Szia!


Én Kata vagyok. :)


Elég jó volt a 7vége, de a mai nap annál rosszabb..

7végén Elkezdtem ádventi naptárat készíteni a tesóméknak.

Egy angyalt csináltam. Aminek az alja cserépből van(fehérre festettem), a feje hungarocell, a haja fonal, a keze fonal és hungarocell gömb, a sálja fonal és a csomagok rá vannak kötve egy nagy fonalra . Sztem tök aranyos.. :) Remélem mind2 nővérem örülni fog neki. Csak az egyik tud róla. Másiknak meglepi lesz. :)


Neked hogy telt a 7végéd? :)

Puszoo. :)

2009. dec. 7. 12:21
Hellóka! Na hogy telt a hétvége?:)
2009. dec. 5. 11:56

Na szép jó "reggelt"!:) Voltunk randizni, hát érdekes volt... Többet se megyek a karácsonyi vásárra!

Veled mizu Vacak?:) Tényleg, megkérdezhetem a keresztneved?

Cupp

2009. dec. 4. 14:36
nah már töltöm a filmet is, úgyhogy nemsokára meg is tudom nézni!:D
289. 71e454bee5 (válaszként erre: 288. - KisVacaaak)
2009. dec. 4. 14:08
nem láttam, de majd megnézem...:)
2009. dec. 4. 13:48

Én is csodálkoztam, h a barátod mellett kivel akarsz még randizgatni.. :D De már okés, megnyugodtam.. :)


sztem is tök jó szám. A Berlin Calling c. filmben van.. nagyon nagy az a film.. :)

287. 71e454bee5 (válaszként erre: 285. - KisVacaaak)
2009. dec. 4. 13:03
jó a szám!:)
286. 71e454bee5 (válaszként erre: 284. - KisVacaaak)
2009. dec. 4. 13:02

hát a barátommal, kivel mással?:)

kimegyünk a karácsonyi vásárra este, meg sétálunk!:)

2009. dec. 4. 12:55

[link]


ezt hallgasd meg.. ;) cupp

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook