Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt a Weight Watchers módszerrel, tartsatok velem fórum

Fogyjunk együtt a Weight Watchers módszerrel, tartsatok velem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2008. febr. 10. 10:43

Szia!

Én örülök,hogy elindítottad ezt a fórumot. Jól hangzik ez a fajta módszer,csak én elég keveset tudok róla. Holnap lesz egy kis időm majd megnézem a neten,hátha találok valmi tájékoztató jellegűt.

Én örülnék ha leírnád,hogy mik a tapasztalatok,és a fordításokra is kíváncsi lennék.

Ja! És arra is hogy milyen ütemben halad a fogyás. Én 105 kg vagyok és 176 cm magas.

3. 13642b43c2 (válaszként erre: 2. - 7abb7adbf0)
2008. febr. 10. 00:13

Szia,


nem magamnak forditom le, hanem annak, akit érdekel, és aki velem együtt végig akarja csinálni a fogyást ezzel a módszerrel.

Folytatom és mindennap irok a könyvből, ahogyan következik.

2008. febr. 9. 23:51

Szia,

és lefordítod, vagy csak magadnak?

Rákerestem a Goggle-ban a WW-re, de érdemlegesen nem tudtam meg.

Régen, kb. 20 éve már volt ilyen pont-diéta rendszer, az volt a lényege, hogy húst-hússal, lehet zsírt is, felvégottat, de semmi szénhidrátot, gyümölcsöt. Ha ez is ilyen, akkor lehet fogyni valszeg, de hogy egészségtelen, az tuti.

Na, kiváncsi vagyok.

Kösz.

2008. febr. 9. 13:44

Egy amerikai nő-Jean Nidetch-1963-ban többszöri fogyókúrás próbálkozása után eldöntötte, hogy rendszeresen fog találkozókat szervezni azokkal a barátnőivel, akik szintén súlyproblémákkal küszködtek és akiknek célja a fogyás volt. Nekik sikerült.

Nem is álmodta, hogy ő lesz az, aki az alapkövét a későbbi sikeres fogyókúratörténeteknek leteszi.


Azóta több millióknak sikerült a Weigth Watchers módszerével fogyniuk.


Egyedi ebben a módszerben nem maga a táplálkozási program, hanem a rendszeres találkák, amik hatékonyan elősegítik az együttes fogyást.


Szintén egyedi a módszerben egyrészt a FlexPoints, azaz minden élelmiszernek pontértéke van és ennek alapján saját napi megállapított pontjaid leeheted, másrészt van 18 olyan élelmiszer, amivel naponta jóllakhatsz és korlátlan mennyiségben fogyaszthatsz.


Idővel ezt a programot kiegészítették még a rendszeres mozgásprogrammal-ennek is pontjai vannak, valamint a tanulással és magatartásváltoztatással.


Tehát a négy alapkő:

1.a rendszeres találkozások

2.a táplálkozás átstrukturálása

3. napi rendszeres mozgás

4. új szokások kialakítása


Az egész naplóban a rendelkezésemre álló német nyelvű anyagból fordítok le mindent, mely az eredeti Weight Watchers szisztémát követi és Németországban ennek alapján fogynak sikeresen a nők. Már az első héten látványosan lehet fogyni, ha követed az előírtakat.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook