Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjon 10 kilót 5 hét alatt, avagy a csodadiéták kora fórum

Fogyjon 10 kilót 5 hét alatt, avagy a csodadiéták kora (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyjon 10 kilót 5 hét alatt, avagy a csodadiéták kora

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
961. Mókica (válaszként erre: 960. - 575e11e2d1)
2007. jan. 22. 14:23

de most is olyan érzésem lenne mitha megvastagodott volna:((( mindenhol fogyok, ott meg hizok..ez nem lehet ugye??

Ok, akkor olyan nap cardiózok mikor nem izmozok..köszi

2007. jan. 22. 14:18

20 percnek nincs értelme. Vagy csináld pihenőnapon vagy hagyd el.



Az meg természetes, hogy lábedzés után bedurran a láb. Az csak annyit jelent, hogy rendesen megdolgoztad.

959. Mókica (válaszként erre: 955. - Pokocska)
2007. jan. 22. 14:16

Nem tudod meginni a fat free tejet...de egyszer próbál ki vizzel, vagy fele fele arányban:)) Ehhez mi szólsz?

Ha nem cukros a kakó akkor OK:)


Figyu, tudod mit próbálj ki még, ha van kávédarálód daráld le a zabpelyhet és abból csinálj tebezabit..na az pont olyan lesz mint az igazi tejbepapi:DDD Csak próbál ki!!

958. Mókica (válaszként erre: 956. - 575e11e2d1)
2007. jan. 22. 14:14
Ezek közül minden közrejátszik:DD
957. Mókica
2007. jan. 22. 14:14
Gergő a 920-at is olvad el kérlek:)
2007. jan. 22. 14:09

rossz helyen mérted...

Vagy esetleg más időpontban.

(reggel kevesebbet mutat a centi, mint este)

955. pokocska (válaszként erre: 952. - Mókica)
2007. jan. 22. 14:07

- 15%-os a tej,

- keserű kakaót használok (cukrosat semmiképp!!)

- a joghurtban pedig nincs cukor, mert natúr

Eddig is kerültem a cukros dolgokat, csak enm figyeltem így oda az arányokra. Aromát még sosem vettem, de ezt is kipróbálom, gondolom lehet kapni a supermarketekben!? :o)

954. Mókica (válaszként erre: 908. - 575e11e2d1)
2007. jan. 22. 14:00
De látod erre mondtam, hogy nem fogytam, nem lett kevesebb a centi, de mégis látszik...na ez hogy van???:)))
953. Mókica
2007. jan. 22. 13:58
vizzel
952. Mókica (válaszként erre: 951. - Pokocska)
2007. jan. 22. 13:58

Ok..na várj...

Ha tudod fat free tejbe főzd a zabot..én pl csak simán zizben csinálom:)

De ne legyen zsirs tej...az is feljebb emeli a zsir%...látod kicsi apró dolgok:(


Ha túrót keversz zabkorpával, tegyél bele édesitőt,fahéjjat:) Zabpelyellel még nem próbáltam azzal se lehet rossz, csak a pehely túl nagy...csináld korpával...


Ha beleszámolod a jogit a kajába nem baj,ha neked ez kell néha akkor edd nyugodtan...csak legyen fat free a jghurt...de amúgy abban is sok a cukor nem???

De néha néha belefér:DD


Cukros kakót használsz a tejbezabiba???Az nem túl jó!!

Próbáld ki fahéjjal vagy valamilyen aromával:)) Én csináltam már és nagyon finom:) Banános, meggyes...nyami...;)

951. pokocska (válaszként erre: 949. - Mókica)
2007. jan. 22. 13:52
A gyümölcsöt egy időre teljesen el akarom hagyni, mert lassítja a fogyást a cukor miatt (ezt is itt tanultam :o) ), csak maradt péntekről 1 db itt a munkahelyemen és elrágcsáltam, de ez volt az utolsó!! Túróba zabpelyhet ki fogom próbálni. Holnap azt hozok tízóraira/usira. :o) Ma uzsira tejbe zabpelyhet hoztam...fincsi lesz! Imádom!! Az baj, ha napközben eszem natúr joghurtot, de úgy hogy édesítőt és kevéske étkakaót teszek bele? Ezt nagyon szeretem. A tejbezabit is így (kakaóval) szoktam enni. Ez nagy baj?
950. Mókica (válaszként erre: 948. - Pokocska)
2007. jan. 22. 13:37

Nem fogod elhinni, hogy mennit tudsz igy majd enni...itt tényleg a minőségen lesz a hangsúly:)))

Lopj csak nyugodtan!!!:D

949. Mókica (válaszként erre: 947. - Pokocska)
2007. jan. 22. 13:36

Nyugodtan kérdezz...én is csak kérdeztem eleinte...de egy idő után totál ráérzel;)


Virslit tényleg felejsd el..sonka tökéletes...látod kisebb változtatáso és le fog csökkeni a zsir%...na majd megltod:)) És szépen beindul a fogyás is:)

Ügyeskedj!

ha nem birod ki gyümi nélkül akkor edd meg...de inkább egyél tejbezabit tizóraira:))) peotein porral..vagy protein turmixot zabkorpával..ne csak egy üres almát...vagy túróba keverj búzakorpát, az is fini ám...na én abba szoktam néha kiolvasztott málná/epret tenni,azok alacsony GI indexűek és magas a rost tartalmuk...

948. pokocska (válaszként erre: 946. - Ancika)
2007. jan. 22. 13:30

Ok akkor megyek lopni is! :oD

Olyat még úgysem csináltam, nem gondoltam, hogy erre rá lehet majd engem venni, de a fogyásért mindent! :oDD

947. pokocska (válaszként erre: 945. - Mókica)
2007. jan. 22. 13:26
na akkor most keresek valami GI táblázatot és egy tápanyagtáblázatot is kinyomtatok mellé, hogy lássam miben milyen arányban vannak a dolgok. Előbb utóbb csak ráérzek és megtanulom! Ha eszem husit akkor az biztos szárnyas, úgyhogy ezzel nem lesz gond. A párizsi és a virsli helyett sonkát fogok enni. Tegnap ettem light túrót. Én is imádom! :o) (ma ettem egy almát tízóraira, ez nem túl jó, igaz?) Köszönöm a tanácsokat! :o)
946. Ancika
2007. jan. 22. 13:25
pok nézd meg móki, kisgé, 5 muskétás naplóját.. lehet lopni :)
945. Mókica (válaszként erre: 943. - Pokocska)
2007. jan. 22. 13:13

Ha pulykából csinálta akkor jó a rizzsel..bár abban meg van tojás...de lehet az annyira elhanyagolható ha szétosszuk, hogy belefér...

csak a szószt hagyd ki...gondolom az olaj-fehérliszt keveréke volt:(


Akkor örülök, ha segithetek:)


Kérdezz ,és megmondom, hogy jó e vagy nem..

De ha csak arra figyelsz, hogy alacsony zsirtalmú husikat esze( pulyka, csirkemell,hal, comb de csak este nem ch-val keveredve), tk.s dolgok, no cukor, no fehérlisztes hamik...alacsony GI Indexű zödségek...

Barnarisz, couscous,tl tészta...nem lehet baj, és a zsir % is lefog menni 20 körülire...

Disznó, marha kilőve...nagyon zsirosak

Gyümit nem nagyon eszünk,mert sok benne a cukor, de ha néha eszed és azokból is az alacsony GI indexűeket,nem dől össze a világ...

Light túró mehet..az fincsi:))) Édesitővel, fahéjjal, cukormentes gyümizselével:PPP


Kérdezz:))

2007. jan. 22. 12:47
kár, hog ynincs egy táblázat, amiben le van írva, hogy mik azok az ételek amiket kerüljünk (legalábbi saz első időkben).
943. pokocska (válaszként erre: 941. - Mókica)
2007. jan. 22. 12:46
Ezek tanácsok, legalábbis számomra nagyon jó tanácsok, amikre szükségem is van, amíg bele nem jövök (ez még csak a 3. napom)!! A szószt rántással csinálta, de édesítőszerrel (a kedvemért :o) ) És gombócot is ehettem volna ezek szerint, mert pulykából volt...helyette teljes kiőrlésű 38-as glikémiás indexű kenyeret ettem.
942. Mókica
2007. jan. 22. 12:42
pill mindjárt visszajövök:)
941. Mókica (válaszként erre: 939. - Pokocska)
2007. jan. 22. 12:41

Az a baj, hogy én nem tudom anyud mivel,miből főz..

Mert ha a gombóc mondjuk darált csirke, vagy pulykamellből volt akkor nem baj,mert rizssel az jó.

De ha mondjuk sertés vagy marha húst használt akkor azok már a zsiros kategóriába tartoznak..vagyis ott már nem társulhat a rizs a hússal:((Érted?

Ha a paradicsomszósz,rántásos-cukros...az se a legelőnyösebb..jaj, baszu nem akarom én itt osztani sz észt...

940. pokocska (válaszként erre: 938. - Mókica)
2007. jan. 22. 12:38
Nem veszem okoskodásnak, sőőőőt nagyon nagy segítség, mert szépen lassan ki tudom szűrni, hogy mit nem szabad! Te mit ebédeltél?
2007. jan. 22. 12:36
azért nehéz, mert anyukám 5 embernek főz és ha olyat főz, amit én nem ehetek, akkor szoktam pl. salátát csinálni (ezek szerint rosszul). Szombaton töltött paprikát csinált és annak is csak a levét ettem, mert a gombóc az rizs és darálthósból van, tehát tilos! Vagy a levét ("paradicsomfőzelék-konzervből) sem kellett volna ennem??
938. Mókica (válaszként erre: 937. - Pokocska)
2007. jan. 22. 12:33

ez nagyon sok:((( a zsir..ezért nem jön ki neked 20% körülire...


Most csak leirom nekem az ebédem hogy néz ki kb.ra

30-40g ch, 20-30g protein, 1-5g zsir....érted...ez egy ch-fehérje keveredés..minimális a zsir


Nem okoskodok bocsika...

937. pokocska (válaszként erre: 934. - Mókica)
2007. jan. 22. 12:30
Ebből tanulok!! Nagy adagot csináltam és az egészben van: F: 57,34, CH:54,36, ZS:53,15. Ennek csak a töredékét eszem egyszerre
936. Mókica (válaszként erre: 935. - Pokocska)
2007. jan. 22. 12:30
light sonka...a többi zsiros....nem megy a csirke/pulykamell
935. pokocska (válaszként erre: 933. - Ancika)
2007. jan. 22. 12:28
de mit egyek helyette, mert az utóbbi időben ne kívánok rendes húst semmilyen formában. Az tény, hogy a virsliben sok a CH és kevés a F. Más felvágottat lehet?
934. Mókica (válaszként erre: 932. - Pokocska)
2007. jan. 22. 12:27

Ezeknek a zöldségeknekelég magas a GI Indexük nem nagyon jók...kiszámoltad aza arányt??

Menni ch? fehérje, zsir van ebben??

Ennek elvileg ch-fehéjre kombinációnak kell lennie....mennyi benne a zsir?


A virsli szerintem elég zsiros+ a tojás....:(((

Inkább ha ilyet csinálsz tegyél bele csirke,pulykamellet grillezve...ha a joghurt fat free az jóó


De szerintem ebben keveredik mind a három....:((

Bocsika

933. Ancika (válaszként erre: 932. - Pokocska)
2007. jan. 22. 12:25
virsli az szemét gergő szerint, én is imádom, de mostanság hanyagolom
2007. jan. 22. 12:23
aMinden erőmmel azon vagyok, hogy betartsak mindent, bár a mai ebédemben nem vagyok biztos, hogy jó. (saláta: fejes saláta-z.borsó-kukorica-s.répa-tojás-virsli-joghurtos öntet) Remélem nem követek el hibát!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook