Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás éhezés nélkül, avagy 2 hónap után 2 ruhaméret fórum

Fogyás éhezés nélkül, avagy 2 hónap után 2 ruhaméret (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyás éhezés nélkül, avagy 2 hónap után 2 ruhaméret

1 2 3 4 5 6
2010. febr. 21. 09:56

Helló Mindenki!


Nagyon szépen köszönöm a sok gratulációt és biztatást. Nagyon-nagyon jól esett. Annyival szeretném kiegészíteni a cikkem, hogy nem csak 3-szor eszem egy nap (fel is dobnám a pacskert:) Mivel egész nap úton vagyok nehéz megoldani a 2 étkezés közti evést (sokszor a főétkezést is), ezért lapul a táskámban mindig egy kis korpás keksz vagy gyümölcs. Ha érzem, hogy éhes vagyok ezekből eszem. Ezt nem írtam le a cikkben, mert úgy gondoltam mindenki aki fogyókúrázni akar tudja mit szabad enni és mit nem, csak az elhatározás hiányzik ill. kitapasztalni a saját testét, hogy mi az ami neki jobb és kialakítani egy új életmódodat. Erre akartam fektetni a hangsúlyt, ezért nem írtam le a részletes étkezési szokásaimat.

Tényleg még egyszer köszönöm a sok biztatást, jó tanácsokat már van egy pár amit biztosan alkalmazni fogok:)

2010. febr. 21. 09:33

Gratulálok! Én is így fogytam le majd 100 kg.voltam, és most 62-65 között, ennek már 4 éve, azóta tartom a súlyomat, és nem nyúlt meg, nem ráncosodott a bőröm. Szerintem semmi szükség ezekre a fogyis izékre, egy kis akarat erő kell csupán, és nem zabálni mint ahogy én is tettem valamikor.

Most jól érzem magam a bőrömben és bátran merem állitani hogy olyan lettem mint sok tizenéves sem.

Javasolnám mindenkinek aki fogyni akar, csak egy kis önuralom semmi egyéb!!!


Anna

36. Zsuan
2010. febr. 21. 09:24

Szia!

Gratula az elért eredményhez,csak így tovább!

35. d4b0dd2692 (válaszként erre: 33. - Klaucsi)
2010. febr. 20. 23:38
Igazad van,még a leghosszabb út is kislépésekből áll,és minden lépésnek örülni kell ami közelebb visz a célhoz.
2010. febr. 20. 23:33

Ez jól hangzik:)

Mármint a fórumcím

33. klaucsi (válaszként erre: 3. - Kovacserika2)
2010. febr. 20. 23:31

Na pont ezt nem szabad leírni, mondani egy életmódváltásra elszánt embernek... milyen idióta dolog az, hogy "hosszú még az út"... úgy van, vedd el a kedvét, úgy van, tárd elé a kemény valót...


Tök idegesítő, ha valaki így fogja fel.


Nincs olyan, hogy hosszú út. Csak az van, hogy a múlt már múlt és a jelen a megálmodott jövőd kikövezett útja. Kis célok, kis feladatok és gyorsan elrepül az idő. Soha ne úgy nézzen erre senki, hogy vagyok 115kg és leszek 65kg... ránézni is szörnyű (nekem is szörnyű volt 100kg-nél 55kg-ot álmodni). 1. állomás volt a 125-ről 115-re fogyni, 2. cél a 100kg... kis célok. Minden elért állomás egy egészséges, boldog élethez vezető boldogságforrás.

Nem számít, hogy hány kg akarsz lenni. Az számít, hogy éled az életed és közben egyszer csak egy reggel megéled azt, hogy hoppácska: 65kg vagyok...

Röpül az idő, ha az ember elszánt és a boldog, egészséges önmagáért küzd.


Így tovább! A legjobb úton jársz!

32. d4b0dd2692 (válaszként erre: 24. - K.tünde78)
2010. febr. 20. 23:28

Szia!

Hol árulnak Stevia növényt? És ha már megvan,akkor hogyan használod a növényt édesítésre?Nekem a folyékony Stevia van otthon,bioboltban vásároltam,drágán.

31. klaucsi (válaszként erre: 16. - 0716d92a9e)
2010. febr. 20. 23:23

Saját tapasztalatommal tudok Neked segíteni.

Eleinte, a fogyim alatt azt hittem, hogy megőrülök a cukros löttyök nélkül. Azelőtt literszámra ittam a colát, kinley-t, stb-t. Aztán a fogyi cimszó alatt rászoktam a light colára. Azt éreztem sokszor, hogy mindig szomjasabb és szomjasabb vagyok. Rájöttem, hogy a "cukor-függőségemet" "édesítőszer-függőségre" cseréltem. Olvastam is erről cikket és televíziós riportot is láttam. Az édesítőszeres üdítők sokszor még rosszabbak, mert adalékanyagban még inkább bővelkednek. Ennél fogva hiába van fél liter cola light-ban 1 kcal (a palack szerint), mégis ott van az a sok hozzáadott mesterséges trutyi. Így nem hogy nem mosod át a szervezeted, hanem még több nem káros anyagot juttatsz be.


Sok idő kellett, amíg leszoktam, határozottan komolyan mondom a leszokás szót, mert állandóan kívántam és elvonási tüneteim voltak. Pl. volt olyan, hogy azt éreztem, ha nem ihatok egy korty cola ligh-ot, megőrülök. Lementem, vettem, megittam, mintha kb orgazmusom lett volna úgy éreztem, aztán megint csak lelkiismeret-furdalásom lett, mert fél liternyi káros anyagot nyomtam magamba.

Nekem a citromos ásványvíz jött be. Igazi citrom levét facsarom egy 1,5L-es vízbe, egyetlen citrom elég ahhoz, hogy egy csodálatosan üde, frissítő "üdítőt" varázsolj magadnak. Cukor sem kell. Ráadásul a citrom zsírégető. Este még egy kis kanálnyi almaecetet is teszek egy pohárkába.


Ne vegyél zacskós porokat, light szörpöt. Szokj rá a víz friss és egészséges ízére, igyál meg napi 2-3L-rel és meglátod, hogy még a bőröd is meghálálja. A hajad is egészségesebb lesz... ez mind-mind saját tapasztalat.

30. klaucsi (válaszként erre: 28. - 84882672dc)
2010. febr. 20. 23:14

Szerintem napi 5-ször ideális enni. A 3 kevés, már csak azért is, mert ha éhes vagy, a szervezet rögtön átkapcsol raktározó üzemmódba. Ha mindig eszel (mértékkel), akkor ezeket a blokkoló fázisokat elkerülöd. A főételek közti időszakban délelőtt joghurt, gyümölcs, délután pedig valami fehérje megfelelő ahhoz, hogy a szervezet mindig azt érezze, nem sokkolod koplalással, de azt is érezze, hogy már nem a régi duhajkodás az életed. Sokan pont azzal rontják el és emiatt is adják fel, mert az a 3 étkezés kevés és éheznek. Minden valamire való szakember tudja és mondja is, hogy napi 5-6-szor kell enni, de abból 3 főétkezés legyen és 2 köztes étkezés.


És pont ezzel tudod életmóddá formálni az új étkezési szokásaidat. Ez a kulcsa mindennek.

2010. febr. 20. 21:33
Nagyon gratulálok! Szerintem is a mennyiségen múlik minden, + lótás-futás nagyon jó. Nem kell életformát változtatni, és stresszelni a kalóriatáblázat előtt. Így jól is érzed magad, és az eredmény sem múlik el. Szerintem is az a legjobb, ha mindenki megtalálja a neki megfelelő módszert. Okos voltál. Csak így tovább.
28. 84882672dc (válaszként erre: 25. - Bányai Gyöngyi)
2010. febr. 20. 20:51
Én úgy olvastam hogy 5-6 óránként kell enni.... ez igaz?? te hogy csinálod?
27. 84882672dc (válaszként erre: 24. - K.tünde78)
2010. febr. 20. 20:50
tényleg?? dejó!! akkor utánanézek, köszi... :)
26. inkábbíjász (válaszként erre: 25. - Bányai Gyöngyi)
2010. febr. 20. 20:01
Hú a mindenit! Gyönyörűen lefogytál! És rengeteget fiatalodtál általa! Gratulálok! :)
2010. febr. 20. 19:59

Gratulálok, és további sok sikert kívánok!


Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, akkor vedd fontolóra a következőt:


Hosszútávon nagyon hasznos, ha kialakítunk magunknak három evésidőt egy nap. És csak akkor eszünk, s közte semmi. Csak ásványvíz. A zsírlebontás megkezdéséhez kellenek olyan időszakok, amikor nem kerül kalória a szervezetbe.


Ez az evésidős dolog az én életemet megváltoztatta. :)

24. k.tünde78 (válaszként erre: 22. - 84882672dc)
2010. febr. 20. 19:56
tanusíthatom,tényleg jó,és még te magad is megtermelheted és úgy sokkal de sokkal olcsóbb,főleg hogy télen fagymentes helyen áttelel a stevia tő.
23. zena01
2010. febr. 20. 19:54
Gratulálok, csak így tovább!!!
22. 84882672dc (válaszként erre: 21. - 1d1983f461)
2010. febr. 20. 19:39
próbáld ki a steviát....drága, de nagyon sokáig elég!
21. 1d1983f461 (válaszként erre: 16. - 0716d92a9e)
2010. febr. 20. 19:37
Ja és elfelejtettem még valamit, édesítőszer nem jobb mint a cukor. Milyen értelemben? Kalória értékben azért jócskán "ráver" a cukorra. Persze sokan ódzkodnak tőle, mert mesterséges és ilyen értelemben a cukor jobb lehet. Mellék íze van az édesítőnek, de ez is megszokás kérdése, nekem már fel se tűnik. Persze lehet kapni patikában diétás cukrot arany áron az ugyanolyan, mint a cukor.
2010. febr. 20. 19:36

Ez igen... mindig szívesen olvasok ilyen sikeres fogyásról... és persze ahogyan egy előttem szóló írta, a kitartás még rettentően fontos, ha nem a legfontosabb (ha hosszú távon gondolkodunk)


szerintem a legnehezebb dolog a célegyenes... amikor már nem olyan nagy a baj, nem hajt a tatár, ám tudjuk hogy van még miből fogyni de az már tényleg csak az "utolsó simítás"... és ilyenkor kell elővenni a jó öreg kitartást...:)))

2010. febr. 20. 19:21

Gratulálok! Jó volt olvasni a sztoridat,és szinte szóról-szóra akár én is írhattam volna, még a súlyok is stimmelnek kb :)


Hajrá csak így tovább! :)

2010. febr. 20. 19:18

Gratulálok!

Én a cukrom miatt diétázok rengeteg párolt zöldséget, gyümölcsöt eszem. Nekem is kell fogynom de nem érdemes sietni, mert minden duplán jön vissza. Ügyes vagy jól csinálod. Majd ha még egy tizest fogysz egy kis rendszeres mozgást is iktass be. Nem kell sok csak napi 10 perc.Meglátod repülni fogsz:-)))

17. 1d1983f461 (válaszként erre: 16. - 0716d92a9e)
2010. febr. 20. 18:44
Én nagyon megszerettem a citromos vizet, csak úgy üresen még édesítő se kell. Teát csinálok sokat édesítővel. Vannak diétás szörpök is ami gazdaságosabb alternatívát jelent, mint ha diétás üdítőket vennél. Néha veszek ilyen italporokat is. És persze ásványvizet is iszom:)
2010. febr. 20. 18:30

Szia! Gratulálok a fogyásodhoz.

..egy kérdés..

Mondtad, hogy abbahagytad a cukros szörpök fogyasztását. Mit iszol helyette? Édesítőszereset? Vagy csak vizet ásványvízzel? Sokan mondják, hogy az édesítőszer sem jobb, mint a cukor, csak más.. Előre is köszönöm a választ.

15. winny
2010. febr. 20. 18:28
Gratulálok!
14. 1d1983f461 (válaszként erre: 11. - 2df6501868)
2010. febr. 20. 18:23

Helló!


Tervezem, hogy rakok fel képet, de csak akkor mikor tényleg látványos lesz a dolog, most még nem az. Legalább is képen nem látszana. Remélem nyárra már feltudok mutatni képekben is eredményt, mert így elfogadom, hogy nem vagyok hiteles csak a szavamnak lehet hinni vagy nem:)

13. 1d1983f461 (válaszként erre: 12. - Éva7407)
2010. febr. 20. 18:21

Szia!


Rám, bár szerintem 48-as és 48-as nadrág közt is különbség van. Ez a nadrág a C&A-ból való (ezt nem a reklám miatt írom:) De ha bemennék egy kínai üzletbe félek az ottani 48-as nem menne rám:) Amúgy egy kicsit szerintem az is hozzá járul ehhez, hogy viszonylag magas vagyok és a hurkáim elég egyenletesen terítenek be nem csak mondjuk a fenekemen.

2010. febr. 20. 18:01

Gratulálok,és kitartást a továbbiakba.

egy kérdésem lenne,115 kilósan rád megy a 48-as nadrág??

2010. febr. 20. 17:50
Képet miért nem raktál föl?
2010. febr. 20. 17:48

Gratulalok, csak annyit tennek hozza, hogy a kitartas a legfontosabb az altalad is emlitett mertek mellett. Plusz nemtudom, mozgassal hogy allsz, erdemes mielobb lassan elkezdeni, mert bar teny, h lehet mozgas nelkul is fogyni, de konnyebb mozgassal, nagyon jo a bornek, foleg ugye nagy fogyasoknal - mint amit Te is tervezel.

Csak igy tovabb :)

2010. febr. 20. 17:05
Szia.Gratulálok Neked! Én is hasonló cipőben járok mint TE.Kipróbáltam már én is egy csomó fogyókúrát,több-kevesebb sikerrel.A végén aztán mindig feladtam,így visszahíztam,Sőt,még pár kg-mal súlyosabb lettem mint amikor elkezdtem.Talán nem voltam eléggé kitartó, vagy nem döntöttem el igazán? Nem tudom!azt mondják fogyókúra az agyban dől el!Ez így igaz!most újból elhatároztam magam,nyárra fogyni fogok.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook