Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás éhezés nélkül, avagy 2 hónap után 2 ruhaméret fórum

Fogyás éhezés nélkül, avagy 2 hónap után 2 ruhaméret (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyás éhezés nélkül, avagy 2 hónap után 2 ruhaméret

1 2 3 4 5 6
2010. febr. 20. 17:01

Szia!

Én is hasonlóan gondolkozom!

Nagyjából ugyanezzel a módszerrel szeretnék fogyni.

És eddig úgy érzem, hogy hatásos!

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok!

Nem kell ide semmilyen idióta csoda diéta, elég ha életmódot váltunk, viszont azt megtartjuk örökre!

Így is lehet boldogan és éhezés nélkül élni!

Gratulálok az eddigi eredményedhez!

Sok sikert!

2010. febr. 20. 16:25

ügyes vagy, szerintem is ez a lényeg, mértékkel bármit enni és szép lassan fogyni. ha így teszed, akkor nem fog visszamenni és nem is szenvedsz, mert már egy hónapja nem ettél sütit.

a legtöbb fogyókúrának a mértékletesség a lényege, csak ezt így nem lehetne eladni :)

így tovább :)

2010. febr. 20. 16:22
Nagyon ügyesen csinálod! Gratulálok és további erőt kitartást kívánok a folytatáshoz!
2010. febr. 20. 16:22

Szia!

Gratulálok a mínusz kg-hez és a cikkhez, nekem nagyon tetszik.

Cupp

2010. febr. 20. 16:19
Gratulálok én is tiszta szivből:-)Várom a további bejegyzéseidet a minusz kg-ról!
2010. febr. 20. 16:13

65 kg az álomsúlyod, azt írtad. Hosszú még az út, sok kitartást és sikert!

Gratulálok az eddig elértekhez is!

2010. febr. 20. 16:09
Gratulálok az elért eredményhez! Csak így tovább!
2010. febr. 20. 16:03
Egy újabb fogyókúrás történet. Nem mondom, hogy különlegesebb vagy jobb, mint a többi, de ha valaki elolvassa és csak egy ember azt mondja, ezt én is meg tudnám csinálni, akkor már megérte megírni. Kívánok mindenkinek sok-sok mínusz kg-ot!

Ugrás a teljes írásra: Fogyás éhezés nélkül, avagy 2 hónap után 2 ruhaméret
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook