Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás éhezés nélkül, avagy 2 hónap után 2 ruhaméret fórum

Fogyás éhezés nélkül, avagy 2 hónap után 2 ruhaméret (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyás éhezés nélkül, avagy 2 hónap után 2 ruhaméret

1 2 3 4 5 6
68. 3312f98057 (válaszként erre: 66. - Kacsa118)
2010. febr. 24. 09:14

Köszönöm a biztatást. Azt megkérdezhetem, hogy hány kg vagy, vagy ha nem akarod leírni, h mennyit sikerült idáig fogynod? A párom is nagydarab, és már többször határoztuk el a fogyókúrát, de valahogy egy-két hét után abbamaradt...

Hogy bírod megállni h csak kis adagokat egyél? Mert az tényleg rossz, hogy valamit megvonjunk magunktól, talán ez könnyebb diéta, de a szemem mindig többet kíván, hiába nem vok éhes...

67. 809c62b982 (válaszként erre: 66. - Kacsa118)
2010. febr. 24. 07:21
Segit még az akaraterőnek ,ha stabila vércukorszint.... legalább 4 étkeztés naponta. Elhagyni a fehérkenyeret lisztet cukrot rizst.... legalább 3-6 hétig.Fontos lehet a vitamin pótlás hisz a farkaségtvágy egyik oka hogy nem jut a test elég tápanyaghoz , vitamin ásávnyi anyag kapszula szedése.Gyógyszertárban érdemes venni, havi 800-1000 ft ból jókat lehet venni.A másik a folyadék, legalább 1,5-2 l naponta.Mozgás és elég élemirost, gyümölcsben zöldségben van, de zabkorpa is jó forrás.Amúgy koplalni szigorúan tilos, 1200 kcal mellett nem csökken az alapanyagcsere.Pados PROF dolgait érdemes keresni:)
66. kacsa118 (válaszként erre: 57. - 3312f98057)
2010. febr. 23. 21:07

Nagyon ismerős a helyzeted. Nekem sajnos a mai napig nagy akaraterőre van szükségem, hogy ne így tegyek. Rá kellett jönnöm, hogy szükségem van egy külső kontrollra is. Ez kétféleképpen van jelen: párom az egyik kontrollom, a másik pedig néhány fórumostárs. Sokat segít. Az eleje nagyon nehéz, de ahogy egyre kevesebbet mutat a mérleg, egyre lelkesebb leszel. Érdemes hát belevágni! Szerintem fontos a kívülről jövő támogatás. Hiába mondják, hogy "így szeretünk".

Ez az én véleményem.

Jah, és ha egy ideig tartod a normál adagokat, akkor a gyomrod is elkezd beszűkülni, így sokkal kevesebbtől is ki fogsz durrani. Ez egy nagy-nagy türelemjáték! :) Hajrá, szurkolok!

65. Gordonka (válaszként erre: 50. - Mandala73)
2010. febr. 23. 20:58
Szia, írtál egy ún. patikai cukorról, az mit takar?
64. Jutasz (válaszként erre: 62. - 809c62b982)
2010. febr. 23. 20:36
Köszi a választ!
2010. febr. 23. 20:05
Bányai Gyöngyi
62. 809c62b982 (válaszként erre: 58. - Jutasz)
2010. febr. 23. 20:03

Szia:)Igen kb két hónap mérés után már jól megsaccolhatók az adagok:)

[link] ezt használom... jó segitség.

[link] ez egy témába vágó blog ajánlom a figylemedbe tisztelettel.

[link] ez a laki részéhez nagy segitség, A hölgy neve Bányi Gyöngyi

[link] ezen a hoxa fórumon utol érhető,Kedves és ha lekiekben segitség kell tőle lehet kérdezni. Ott én is előfordulok sokat.Bele kell vágni, és semmi sanyargatás:)Menni fog!

2010. febr. 23. 17:59
Gratulálok a cikk írójának. Én is megszenvedtem a 8 kg feleslegemet. Én is mindent kipróbáltam (Update, Súlykontroll, Atkins, South Beach, vacsira már csak 1 db alma...) és végül a MÉRTÉK jött be! Tehát mindent csak mértékkel. És pont olvastam egy könyvet, címe: 'A francia nők nem híznak' és az pont erről szól! Hagyjuk a fenébe a divatdiétákat, a light-os dolgokat, a kenyérhejettesítő puffasztott vacakokat... és együk azt amit szeretünk, de MÉRTÉKKEL! :)
2010. febr. 23. 15:28
Sziasztok...én is csak gratulálni szeretnék a cikk írójának!!!Sok sikert és KITARTÁST!!!!!!!!!!!!!!!!!!
59. 84882672dc (válaszként erre: 58. - Jutasz)
2010. febr. 23. 13:50
azt szokták mondani hogy az egy adag, ami kb. a tenyeredben elfér....
58. Jutasz (válaszként erre: 54. - 809c62b982)
2010. febr. 23. 13:32
Szia!Gratulálok a fogyásodhoz.Nekem is fogyni kéne de még nem szántam rá magam.Akkor te mindent eszel csak kiszámolod hogy mennyi kalória?És honnan tudod 1adag kb.mennyi?köszi.....
2010. febr. 23. 13:02

Sziasztok!

Hasonló problémával küzdök én is, nehéz elszánni magam az életmódváltásra. Sajnos akkor eszem, amikor megkívánom, és addig, amíg szét nem durranok, sajnos ez meglátszik a súlyomon is, messze van a 100 kg-tól :S

Hogy bírtok megállni egy kis adagnál? az éjszakai evéseknél?

Lassan szeretnék kisbabát, de ekkora súlyfelesleggel nem hiszem h vállalni lehet... elfogadnék pár jó tanácsot, ha tudtok adni :)

Bár itt már olvastam nagyon szép eredményekről is, mint pl. maga a fórum nyitó elért eredményei, akinek külön gratulálnék most :) _Szép napot!

56. 809c62b982 (válaszként erre: 55. - 1d1983f461)
2010. febr. 23. 10:54
ebben tlejesen igazad van:) és menni fog ez nem kérdés........:)
55. 1d1983f461 (válaszként erre: 52. - 809c62b982)
2010. febr. 23. 10:16

Szia!


Gratulálok az eredményedhez! Nagyon szép munka. Természetesen nincs probléma a kalória számlálással sőt nagyon jó módszer és tul.kép minden diéta alapja. Ha visszanézed a cikket leírtam, hogy nekem is eredménnyel járt mikor számolgattam, de nem tetszett a módszer, már pedig ha az ember nem szívesen csinál valamit hamar feladja, ezért kerestem én mást. Én nem akarom feladni, de ha számolgattam volna továbbra is előbb utóbb megtörtént volna. Mások vagyunk, de a cél egy és szerintem mindegy milyen úton jut el oda az ember csak érje el:)

54. 809c62b982 (válaszként erre: 53. - Mandala73)
2010. febr. 23. 10:02

Köszi :) Neked is menni fog.... 14 hónap múlva te is közelebb leszel a jó súlyhoz. Csak igy tovább!

Én eszem amit akarok amikor akarok, 1200 kcal ig:)Elég folyadék,és vitamin mindennap + c vitamin mert az jó az szh éhségre is...... és mozgás. Az eredmény nem marad el. és kb 3 kiló az átlagom havonta, az elején gyorsabban ment most lassabb de 73 kg ig nincs vége.

53. Mandala73 (válaszként erre: 52. - 809c62b982)
2010. febr. 23. 09:51
Aztaaaa!!! Ez igen! Gratulálok! :)
2010. febr. 23. 09:17

fogalmam nincs mi a gonda a kalória számolgatással. Én 1200 kcal és 14 hónap =-42 kg. persze ebben napi mozgás is benne van. 130,2 kg val keztem most 87,9 vagyok.Az is teljesen normális hogy az ember igykeszik lehagyni az szh-t. Fehérje vitamin kell, rost kell...... szh elég ami van a gyümölcsben.

Az este 1-2 banán:))))))10 dkg banán 108 kcal, két darab az már 30 dkg, ebből egy szalámis szedvics simán benyomható..... az se több. És a banán amúgy se igazán fogyi holmi este főleg nem.

Sok sikert!

51. alys15
2010. febr. 22. 19:45
Nagyon ügyes vagy:D.
2010. febr. 22. 19:16

Gratulálok és biztatlak: sikerülni fog! Én is hasonló cipőben járok... életmódváltás. Sajnos én nem vagyok túlságosan akaraterős. Az édességre könnyen elcsábulok... De! Miután rengeteg fogyókúrát kipróbáltam, és miután a legtöbb lemondással járt (nem is kicsivel, lásd: nem ehetsz ezt, nem ehetsz azt, nem eheted ezt ezzel, azt azzal, nem ekkor, csak akkor, stb...) rövid idő elteltével feladtam. Kitaláltam magamnak (számomra könnyen követhető) szabályokat, és úgy érzem ezzel sikerre viszem. Gyakorlatilag pont azt csinálom, amit leírtatok: este 6 után igyekszem nem enni már, de ha mégis, hát nem esem kétségbe. Mindenből eszem, ha rákattanok, még csokit is. :) De nem egy táblával, mint régen, csupán egy kockányit. A cukrot helyettesítettem a kávémban patikai cukorral, a fehér kenyeret teljes kiőrlésűvel, azt is mértékkel. És a krumplipüré helyett salátát falok. De ha rántott husit készítek, hát bizony azt sem hagyom ott (de csupán egy kis szeletett, nem három nagyot.. :D ). Az én szabályrendszerem roppant egyszerű. A helyettesíthető cukor (ld. kávéba) szacharóz lett, az édesség utáni vágyamat egy-két szem aszalt gyümölcs, vagy néha-néha egy-egy kocka étcsoki orvosolja. A tea gyümölcstea lett, mert azt imádom cukor nélkül (amúgy üresen), a fekete teát azonban képtelen vagyok meginni így, a zöld teával komoly hadilábon állok.... És amúgy semmi egyéb... mindent lehet, csak mértékkel.

A sikereim egyelőre nem látványosak, de roppant büszke vagyok mégis: három hét alatt fogytam két kilót. Minden héten vasárnap reggel mérem magam, és már nem zokogok ha nem fogytam egy dekát sem: hiszen NEM HÍZTAM!!!! Pozitív gondolkodás, és apró célok kitűzése: március 15-ig átlépni a bűvös 90-es határt.. :D

49. s.irma
2010. febr. 22. 10:19
Le a kalappal. nagyon ügyes vagy! csak igy tovább!!!!
2010. febr. 22. 09:18
:) ügyes vagy! így tovább!
2010. febr. 22. 06:50

gratulálok:)én pontosan ugyan igy fogytam,le.mindent ettem,csak nagyon nagyon keveset.

igaz majd négy évbe telt,közben egy terhesség is becsuszott:)))de hál isten sikerült.kitartást kivánok,és remélem megismered a 38-as ruhaméret örömét is:)

46. Edusch
2010. febr. 21. 20:32
hmm...kenyeret, péksütit, élesztővel készült dolgokat 2005 nyara óta nem eszem, tésztát csak jelzés értékkel, rizs max 1-2 ek, krumpli alig. Évek óta víz és light üdítő, 100 éve édesítő a kv-ba, teába....aztán egy nagy túróscsusza,, hogy finoman fogalmazzak. Simán bírtam 20 kilót hízni 2 hónap alatt, mikor kivették a gyomorgyűrűt. És azóta megfeszülök, hogy ne hízzak tovább. Megint 1200 féle dolgot végigcsináltam (fogyókúrákat) persze látványos és tartós eredmény nélkül.
45. kacsa118 (válaszként erre: 44. - 1d1983f461)
2010. febr. 21. 19:29

Hát az nem egyszerű... :D

Nem akarok én változtatni, csak ez az adag dolog, tényleg elbizonytalanító olykor... :)

44. 1d1983f461 (válaszként erre: 43. - Kacsa118)
2010. febr. 21. 19:14

Szia!


Köszönöm, de én is gratulálok neked, te is szépen haladsz, ha ez eddig bevált miért változtatnál?

Amúgy a kérdésed nehéz vagy inkább összetett. Én is sokszor teszem fel ezt a kérdést magamnak vajon ez sok amit szedek?! Ma is volt egy ilyen problémám a tesóm töltött csirkét csinált ebédre, úgy gondoltam majd egy felét eszem és elég lesz, de az a fél is akkora volt, mint az öklöm elbizonytalanodtam, de szétszedve a pipit már nem volt olyan nagy a tölteléket tekintettem a köretnek a husi mellé és így már nem volt sok. Meg a dolgok attól is függnek, mi van előtted pl a főzelékből nem eszem sokkal kevesebbet, mint az előtt inkább a feltétet válogatom meg vagy egyáltalán nem eszem feltétet. Ha tészta van ebédre akkor pl tényleg csak az íze kedvéért teszek a tányérra és zöldséggel pótlom ki az adagomat:) Vagy húslevesből sincs kisebb adag nálam csak nem a tésztától sűrű hanem a zöldségektől:)És sorolhatnám... azt tanácsolom hogy hallgass a józan eszedre és ne az ízlelőbimbókra:)

43. kacsa118 (válaszként erre: 38. - 1d1983f461)
2010. febr. 21. 18:32

Tényleg nagyon jó úton haladsz, gratulálok. Saját tapasztalatom is, hogy az a legjobb diéta, fogyókúra, amit magadnak alakítasz ki!

Nekem egy kérdésem lenne: mekkora adagokat eszel kb? Nekem ugyanis ezzel van igazán bajom, nem tudom belőni azt, hogy mi az, ami még belefér, mi az ami már túl sok...

42. Gordonka (válaszként erre: 38. - 1d1983f461)
2010. febr. 21. 17:33
Gratulálok! Látom, 24 éves vagy, ez egy ideális életkor szerintem a nagy változtatásokhoz. Még gyorsan alkalmazkodik a szervezeted az új életformához és előtted az élet :) Ráadásul a hozzáállásod is szuper, pont így jó fogyni, kapkodás nélkül, okosan, fokozatosan. Egy idő után fontossá válik majd, hogy rendszeresen mozogj, az rengeteg örömforrást ad, ugyanúgy hozzá lehet szokni, mint bármi máshoz, afféle jófajta függőség a mozgás is :) rajtam most kb. 8 kiló felesleg van, amitől nem esem kétségbe, hisz csak magamnak köszönhetem, ráadásul kb. 10 hét alatt kúszott fel. De valójában szinte mindegy, "csak" 8 kiló, vagy sokkal több, amit az ember fogyni szeretne, mert pl. ha nem figyelünk oda, a 8 kiló pluszból könnyen lehet pár év alatt 60 kiló plusz is akár... Valahol meg kell fogni, és jó, hogy ilyen fiatalon sikerült neked ezt megtenned!
41. klaucsi (válaszként erre: 40. - Klaucsi)
2010. febr. 21. 15:08
Ma már elszörnyülve nézem az egyetlen meghagyott 46-os nadrágomat a jelenlegi 36-oshoz mérve... De érdekes, van olyan nadrág, amiből 38-as kell, mert annyira feszes az anyaga. Egyébként nem számít a méret, a méret csal, a szem nem hazudik. A fogyás szemmel mérve a leglátványsoabb. :-)
2010. febr. 21. 15:06
Nekem 98-100kg-osan 46-os nadrág volt jó egyes fazonokból, más fazonoknál 48-as. Nem mindegy, hogy kin hogyan oszlik el az úszógumi. Nekem pl. a popsim Jennifer Lopezes, de a combom nem volt annyira elhízva, meg a hasam sem... másnak a has körtérfogat miatt kicsi a kisebb méret vagy a comb miatt. Ez nem meglepő.
39. 3da8f53e4a (válaszként erre: 12. - Éva7407)
2010. febr. 21. 14:19

Ezen én is meglepődtem :)mert az én jelenlegi 103 kg-mal is max 50-es nadrág jön fel rám :) De hát már a ruhák méretei sem a régiek.

Kérdés: van valaki aki a sima cukor helyett a nádcukort használja-eszi?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook