Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász vagyok segíthetek? fórum

Fodrász vagyok segíthetek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... ❯❯
4433. t.Ili (válaszként erre: 4432. - T.Ili)
2011. szept. 27. 09:39
Azt is érthetem belőle,hogy az egész hajad 3 cm :)
4432. t.Ili (válaszként erre: 4431. - Varjudora)
2011. szept. 27. 09:38

Tisztázzuk, h mennyi a festett rész,és mennyi a saját rész. Milyen színű volt a festék,és milyen a saját.

Mert amit értál, abból nem értelmezhető :(

4431. varjudora
2011. szept. 26. 16:13
Hello! Szeretném kikérni a véleményed, mivelhogy nekem fekete a hajam, már kb.3 cm-t kinott. Szeretnék kozépbarna vagy világosbarna hajszínt minél hamarabb, és hogy persze a hajam se menjen nagyon tonkre.Láttam a SYOSS LIGHTENERS terméket, és szeretném tudni, hogy ezt lehetne e használni fekete hajra?? MEDIUM vagy MEDIUM PLUSZ világosítot, amely 4 vagy 6 árnyalattal világosítja a hajat!Vagy ha ezt nem ajánlod, mit ajánlanál? Válaszod elore is nagyon szepen koszonom! Dóra, Szlovákia
4430. farah
2011. szept. 26. 11:51
Köszi mégegyszer !
4429. t.Ili (válaszként erre: 4428. - Farah)
2011. szept. 26. 11:34
Rá van írva a hatóidő. Javaslom, hogy közép szőkét vegyél.
4428. farah
2011. szept. 26. 10:29
Köszönöm szépen ! És mennyi ideig hagyjam rajta ? Az ajánlott 30 perc, vagy elég kevesebb is ? Esetleg valami konkrét színt tudnál ajánlani ? Palettének van elég sokféle szőke színezője.
4427. t.Ili (válaszként erre: 4426. - Farah)
2011. szept. 26. 10:20
Akár rögtön is. Sőt! úgy lett volna helyes, ha már akkor visszapigmentálja valamivel. Sajnos sok vendég ezt nem is igényli,mert többe kerül a frizura. Vigyázz! Világosabbat vigyél rá,mint amilyet szeretnél,mert a melírok sötétebbek lehetnek.Úgymond,bekaphatja! :)
4426. farah
2011. szept. 26. 09:14
Sziasztok ! Tudnátok segíteni abban, hogy ha nem tetszik a melírom, amit fodrász csinált, mennyi idő múlva kenhetnék rá egy színezőt ? Világosbarnát akartam, de fehér lett (őszes). Szerintem így nagyon gáz ! Ráadásul félek, hogy letörik, mert túl sokáig hagyta rajta, ezért is lett fehér.
4425. bartaldora (válaszként erre: 4424. - T.Ili)
2011. szept. 26. 09:10
Hát elég sokáig szoktam mosni vele a hajat, és utána sokáig öblítem. Olvastam interneten, hogy tiszta víz folyjon a hajról, addig legyen öblítve. Általában addig szoktam öblíteni, amíg azt nem látom, hogy tiszta víz jön le róla. Csak összecsomósodik ugye hajmosás közben, és amikor fésülöm, akkor hullik rengeteg haj. Tele van a fésű a hajjal. Egyébként csak bontófésűt használok, hajkefét nem szoktam.
4424. t.Ili (válaszként erre: 4423. - Bartaldora)
2011. szept. 26. 08:56

A balzsamot is leöblíted.

Ugyan van olyan,amit nem kell leöblíteni, de én azokat nem ajánlom.

Ha lehet, a hajszálon ne maradjon semmi.A hatóanyagnak a fejbőrre kell hatnia.

4423. bartaldora (válaszként erre: 4422. - T.Ili)
2011. szept. 26. 08:50
És balzsamban nincs olyan, ami hajhullásra jó? Én régebben a Bánfit használtam, de az nagyon büdös volt nekem, így abbahagytam a használatot. Majd veszek legfeljebb a patikában valami vitamint, ami a hajra hat.
4422. t.Ili (válaszként erre: 4421. - Bartaldora)
2011. szept. 26. 08:37

Vehetsz, de a samponok nem maradnak a hajon. Az a két perc, amíg rajta van, utána leöblíted,balzsamozod,szerinted hatásos????

Vagy valami tonikot használsz, vagy még inkább belsőleg kell rendbe tenni a dolgokat.

Egy ismerősöm az Elevitet szedte,és egy-két hónap után semmi hajhullása nem volt,később-egy évre,pedig nagyon bedúsult a haja.

De vannak más vitaminok is,lényeg,hogy a hajgyökérre hasson.

4421. bartaldora (válaszként erre: 4420. - T.Ili)
2011. szept. 26. 08:29
A kéket ajánlotta töredezésre, el is múlt, viszont hullik a hajam, elég rendesen fésüléskor. Sampont váltsak? Próbáljam meg úgy? Nem fog nőni a hajam, ha veszek hajhullás elleni sampont. Elég hosszú, és dús a hajam egyébként.
4420. t.Ili (válaszként erre: 4419. - Bartaldora)
2011. szept. 25. 23:14
Jó választás volt! :)
4419. bartaldora (válaszként erre: 4417. - T.Ili)
2011. szept. 25. 21:43
Köszönöm a választ. Az egyik fodrász ajánlott egy Kallos nevű tejproteines pakolást, azt használom hajmosáskor, illetve használom ugyanennek a gyümölcsös változatát is. Ezek 1000 ml-es kiszerelésben kaphatók, ilyet vettem.
4418. t.Ili (válaszként erre: 4415. - Lee-lee)
2011. szept. 25. 21:24
:)))
4417. t.Ili (válaszként erre: 4416. - Bartaldora)
2011. szept. 25. 21:24

Ha naponta több hullik ki 100 hajszáltól,és biztosan nem törik a hajad,akkor először is csináltass egy vérképet.

Sok esetben vashiány okozza a hajhullást.

Ez a száz hajszál, természetesen csak dús loboncnál érvényes, mert akinek kevés haja van, az már 50 hajszálnál is izgulhat.

Sokan azt gondolják, hogy hullik a hajuk, pedig csak törik, mert annyira roncsolt a hajuk:)


Használhatsz pl Varga cseppeket is,vagy Bánfi hajszeszt, de pl. ha a gyógyszer miatt van,vagy vérkép probléma,akkor úgysem segít.

2011. szept. 25. 20:13

Sziasztok!


Olyan kérdésem volna, hogy hajmosáskor, fésülés közben elég sok hajam hullik, és napközben is több szál hullik fésülködés közben. Semmiféle vitamint nem szedek, csak fogamzásgátló tablettát. Szeretnék tanácsot kérni, hogy mivel tudnám egy kicsit megállítani a hajhullást? Vágassak belőle, vagy szedjek valami vitamint, vagy vitaminos sampont vegyek, és próbáljam meg azzal?

Köszönöm a választ előre is!

4415. lee-lee
2011. szept. 25. 15:27
Köszi "Hoxa:fodrász",nagyon kedves vagy hogy válaszoltál!!!!!Már nem is akarom leszívatni!(januárban voltam rókavörös,azóta rendben jött és szép középbarna)Csak meguntam ezt a barnaságot,utoljára két hete volt festve,most akkor hagyom még egy kicsit pihizni,aztán megyek a fodrászhoz melíroztatni!Köszi,puszi még 1x!
4414. t.Ili (válaszként erre: 4411. - LightHouse)
2011. szept. 25. 00:42

Én vagy 5 éve próbálkoztam vele utoljára.

Sötét mahagóni,nagyon rövid hajra épp hogy elég volt egy adag, ami akkor kétezer körül volt.

A szín épp egy kicsit fakóbb lett, de semmi egyéb.

Többet nem dobok ki pénzt ilyesmire. Neked minimum 8 adag kéne,és az is csak egy réteget hozhat le. Gondold el, azt a hosszú hajat hányszor festetted már? ha véletlenül, csak a fele adag kéne is a hajadra,mint amit kiszámolsz...? :)

Arra gondoltam, hogy vegyél meg csak egyet,és kend egy nem látható helyen lévő tincsre. Utána dönts a többiről :)

4413. t.Ili (válaszként erre: 4412. - 9a60ea7308)
2011. szept. 24. 21:37

Ne fesd be!

Nem az ammónia ártalmas, hanem a festékben lévő vegyi anyagok.

Ha mindenképp rendbe akarod hozni a hajad szülés előtt, javaslom,h.fodrásszal melíroztasd be jó sűrűn,úgy,hogy ne érjen a fejbőrödhöz a festék. Természetesen,lemosáskor már hozzá kell,h érjen, de az már vízzel jól fel lesz hígítva.

2011. szept. 24. 09:58
Szia 30 hetes kismama vagyok egyszer már befestettem a hajam terhességem alatt de abba nem volt ammonia asszem,de mostani festékem azt irja van benne befesthetem azért?Ugye a baba ettöl nem lesz szellemileg akármilyen?
2011. szept. 23. 23:48

Sziasztok!


Szeretnék tanácsot kérni a Selective Oxi Reload színeltávolítóval kapcsolatban.

Jelenleg derékig érő, feketére festett hajam van, ami körülbelül 3 hónapja lett utoljára befestve. Kb. 6 éve vagyok fekete, eredetileg világosbarna vagy sötétszőke. Úgy értesültem, hogy ez a termék az eredeti színt adja vissza, mert csak a mesterséges pigmentekre hat, ezért gondoltam, hogy belevágok. Legalább is a megvételébe, mert fodrásszal szeretném megcsináltatni természetesen, csupán azt szeretném megtudni, hogy egy derékig érő vagy (mert fontolgatom azt is, hogy hátközépig érőre vágatnám) hátközépig érő, dúsnak mondható hajra hány adag ilyen oxit kellene beszereznem? 2x100 ml-es kiszerelésben láttam.

A hatása valóban olyan szuper, mint a leírásokban olvastam?

Illetve tudtok-e valamit arról, hogy milyen áron juthatok hozzá Budapesten? Előre is köszi a választ!

4410. t.Ili (válaszként erre: 4407. - Lee-lee)
2011. szept. 23. 22:29

Már annyiszor "szívattad, festetted,hogy felelősségteljesen itt nem merek mondani semmit.:(

javaslom. hogy amíg nem áll vissza a jó hajminőséged, addig színezőt használj a hajadra.- ha lehet,akkor hamvas közép szőkét. Ez a Te középbarna hajadra most jó gyógyír lenne,igaz,most még nem lennél világosabb.

Viszont,két-három hónap múlva,elmehetsz már melíroztatni,és ott a fodrász, már sokkal több mindent tud mondani. El kell neki mondanod, hogy többször szívattad,és, hogy mit tettél rá,attól milyen színű lett.

Egy szívatott hajon a festék teljesen más lesz,mintha a saját hajszínt kented volna. Felesleges volt leszívatnod, mert festékkel is lehettél volna szép,világosbarna is. De ha már megtörtént,és akármilyen rókavörös lettél,miért nem világosbarnát vittél rá?

ha nem is előszörre,de másodszorra már szépen befogta volna. A festékbe,egy kis hamvas mixton kellett volna,és ki is üti a vörösséget.

Ezt egy fodrász tudja,de Te meg sem kérdezted:(

Késő bánat!

Most próbáld helyrehozni,és pihentetni.

Tehát színező,legalább 6 hetente,és 2 színezés után, hat hétre fodrász!

Addig is használj ápoló anyagokat,és a balzsamot sose felejtsd ki.:))

4409. t.Ili (válaszként erre: 4408. - Lee-lee)
2011. szept. 23. 22:12

Nem vagyok Hoxa fodrász Te! :DDDD

nem is én indítottam a fórumot, csak néha belekotyogok .:-))

4408. lee-lee
2011. szept. 23. 15:18

Kedves t.Ili!

Kiváncsian várom a válaszod!

4407. lee-lee
2011. szept. 21. 10:58

Kedves Hoxa-fodrász!


Középbarna hajamat szeretném világosbarnára festeni,későbbiekben pedig fodrásszal szőke melírcsíkokat belerakatni.Párszor már leszívattam saját magamnak(6%-ossal,kevés volt?)de mindig "rókavörös"lett,és az lett a nóta vége hogy visszafestettem barnára.Kérlek írd meg milyen szert vegyek,mit kenjek rá a leszivatás után hogy barna legyen,illetve mennyi idő után melírozhatok?(nem szeretnék túl világos barnát,majd inkább a szőke melírral szeretném a világosabb hatást elérni!Válaszodat előre is nagyon köszönöm!

4406. t.Ili (válaszként erre: 4405. - Sysy66)
2011. szept. 20. 20:37

Javaslom, hogy az első két színezést csináld meg otthon magadnak.vegyél egy közép szőke színezőt.

Kend fel,és akkor már látni fogod,hogy a következő alkalommal kell-e sötétebb,és mennyivel,hogy ne kapódjon be a melírod.

A dobozát ne dobd el!

Itt a színezőnek csak a visszapigmentálás lesz a feladata.

A következő alkalommal már többet tudsz:)

4405. sysy66 (válaszként erre: 4385. - T.Ili)
2011. szept. 20. 18:48
áá bocsi látom hogy válaszoltál egy régi kérdésemre is. na szoval ez a dilemmám.. szinező nem fog kiperegni a hajbol és mondjuk mustársárgára kopik?vagy még attol is félnék hogy bekapódik---szoval tul sotét lesz. de azt mondják hogy a fodrásznál is kell két három alkalom mire visszapigmentálodik a haj.
4404. sysy66 (válaszként erre: 4401. - T.Ili)
2011. szept. 20. 18:44

szia látom otthon vagy a témában.:)

a kérdésem az lenne hogy már ot honapja nem voltam meliroztatni . foliás meliron voltam nagyon sok vékony tincs. barna is festett. ha visszamegyek a fodrászhoz hogyan járok jobban? ha visszakeresi a tincseket és tofestést alkalmaz a tincseknél vagy a régieket bepigmentálja barnára hogy pihenjenek és ujakat választ ki? szerinted melyik jobb vagy rosszabb megoldás a haj egészsége szempontjábol? mert ha utána meliroz a lenott tincseknek akkor arra ugye kell figyelnie ahogy a már szokitettt részre ne érjen a szőkitőpor.. vagy megkérjem hogy ammonia mentessel csinálja? szerinted? koszi

❮❮ ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook