Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász vagyok segíthetek? fórum

Fodrász vagyok segíthetek? (beszélgetős fórum)


173. keri123 (válaszként erre: 169. - Nicy08)
2009. jún. 26. 08:23
Nincs is a hajgyógyászattal baj,csak ha az ember egyszer elkezdi akkor a gatyáját rá fizeti.Nekem zsíros tövű száraz végű hajam van több hónapig jártam a hajgyógyászhoz és már 50-60ezer forintnyi szereket vásároltatott velem változást pedig nem hozott egyik sem.Sajnos nekem ilyen rossz tapasztalatom van.
172. Nagual (válaszként erre: 171. - Nagyi0079)
2009. jún. 25. 22:29
Küldtem privit... :)
2009. jún. 25. 22:19

Szia!


A zsírosodás elleni sprayt nekem is elküldenéd?:)


Köszi:)

170. Nagual (válaszként erre: 167. - Adrienn20)
2009. jún. 25. 11:46

Szia!


Igen ezt használom. Mondjuk Én magába soha nem próbáltam a pasztát. Mindíg keverem más anyagokkal is. Igazából a T&G márkát csak próbálgatom nem ismerem igazán... Tigi-vel dolgozom... De biztos sokáig elég, mert kevés kell a hajra... :)))

169. Nicy08
2009. jún. 25. 11:41

ja egyébként hajgyógyászattal is foglalkozom!trichológus szokott nálunk vizsgálni kamerával!

fejbőrproblémákra orientálódtunk(mint a korpa,zsírosodás,hajhullás,kopaszodás).nekem korpás a hajam mivel pikelysömörös és pszoriázisos is a fejböröm(ez egy nem gyógyitható betegség csak tünetmentessé lehet tenni)én használok kifejezetten erre való sampont azóta nem olyan csúnya korpás!

ja és a hedensolders egy nagy kuka mert az úgy tünteti el a korpát hogy képez egy réteget a fejbőrre és így fedi le a korpát ami miatt talán eltünik a korpa és sajnos így nem lélegzik a fejbőr és hajhulláshoz vezethet mert nem jut tápanyag a hajhagymához!

ugyhogy higgyetek nekem egy boltba kapható sampon se jó!a t-gel gombás korpára való(ugyanis korpa 3féle van1:gombás korpa2:pici korpa megfázott a fejbőr3:pikelysömörös szárazkorpa)és nem mindegy hogy kinek milyen korpája van és mit használ rá!!!!ez FONTOS!!!!

168. Nicy08
2009. jún. 25. 11:30

sziasztok!

fodrász vagyok!

válaszolva:a legjobb kefe a turmalinos,kerámia és inos egyben!ez a három egyben!

én ezzel dolgozok!és nem hiszem hogy a disznósörtés lenne a legjobb!ez a kefe amit használok vékony normál hajra nem jó mert elpuhítja inkább vastag nehezen kezelhető hajra a tuti!én elöször loreallal dolgoztam most tigivel és fudge-val és ez a legjobb!ennek a márkának vannak keféi is!ja és a dm-es samponok szerintem nagyon rosszak,mindenki felejtse el!!semmit nem ér!!!

167. Adrienn20 (válaszként erre: 164. - Nagual)
2009. jún. 25. 10:43

szija.

nagyon köszi a gyors választ.

csak még 1: te ezt használod akkor?


[link]


ez amugy sokáig elég?és csak vizesen használható?mert a másikra azért gondoltam mert sztem sokáig jó.vagy nem?:)

166. Nagual
2009. jún. 25. 00:40
Küldtem privit... :)
165. keri123 (válaszként erre: 148. - Nagual)
2009. jún. 25. 00:23
Szia.ez a spray engem is érdekelni.Nagyon zsírosodik a hajam minden másnap mosom,gondoltam ha szőkére festem meg oldom a promat,de csak a vége van kiszáradva a tövénél meg tiszta zsír.Segítségedet előre is köszike.
164. Nagual (válaszként erre: 162. - Adrienn20)
2009. jún. 24. 23:55

Szia!


A T&G göndörítő szerintem jó mondjuk Én a pasztát használom nem a krémet. A disznósörtét vedd inkább mert a másik tépi a hajat. Ionos kefe? Mi a szösz ? :))))) A T&G funky Gum elég szar.. Nekem van de ki akarom dobni mert tiszta zsír és semmi tartása büdös és sorolhatnám szóval pfff... :) Próbálja ki ezt:

Tigi-Bed Head-For Men-In Check Curl Defining Hajformázó krém

:)

2009. jún. 24. 23:28
Szia.Hosszú, dús(és sok) barna hajam van.Zavar, hogy a hosszúsága miatt lelapul és hamar bezsírosodik, ezért nem tűnik igazán dúsnak(lehúzza a súlya is).Légyszíves ajánlj nekem valamilyen hajformázót, hajhabot ami megemeli a hajam és hatásos.Emellett most szeretnék hajszárítót venni, mindenképp diffúzoros fejjel-Göndörít is vagy csak dúsabb hatást ad(nekem mindkettő fontos lenne)?Ha esetleg tudnál valami jót ajánlani nekem 10ezer forint körül nagyon megköszönném.
162. Adrienn20 (válaszként erre: 161. - Nagual)
2009. jún. 24. 22:59

szia.

lenne nehany kerdesem mert szeretnék rendelni.

1. A hajam hullámos enyhén göndör.nem szeretném állandóan vasalni meg akarom hagyni hullámosra is.kerestem egy pasztát amivel a hullámjaimat formázhatom,nem lesz szénaboglya hanem selymesen összeáll egybe és szép formázott hatást kelt és nem kuszaságot.ez jó lenne rá?


[link]


2. A barátomnak hosszabb haja van ami nem szögegyenes de nem is göndör vagy hullámos inkább csak van tartása.Ha bezselézi jól áll neki,olyan olaszosan csak nem szereti mert kemény lesz és összeáll a haj na meg perzse mndennap hajat kell mosnia igy.szeretne vmi olyan pasztat vagy kremet amivel be tudja állitani a hajat nem ragad össze és nyugodtan bennemaradhat a hajában ki tudja fésülni és nem kell mindennap hajatmosnia.

ez jó?


[link]


vagy ez?


[link]


3.hajkefe.hosszúúúúúúúú szöke hajam van.szeretnék egy hajkefét a mindennapi fésülködéshez nem formázáshoz csak amikor kifésülöm a hajam pl reggel vagy hajmosás után.


[link]


vagy ez?erröl az ionosról még nem hallottam...csak hajvasalóban...


[link]


tudom h hosszó és sok de ha van egy kis idöd lécci válaszolj mert szeretnék rendelni.

köszi köszi köszi elöre is. :)

161. Nagual (válaszként erre: 160. - Nagyi0079)
2009. jún. 24. 12:41

Szia!


Kopik az biztos.. Hogy teljesen vagy részlegesen az változó. Legalább ez nem roncsol... :)))

2009. jún. 24. 12:37

Szia!


Na megvettem:)

De lenne még egy kérdésem:Ez egy idő után teljesen kikopik a hajamból?

159. Nagual (válaszként erre: 158. - Lippi78)
2009. jún. 23. 19:53

Szia!


Lehet de jobb ezeken a napokon minden vegyszeres eljárást nélkülözni... :)

158. lippi78
2009. jún. 23. 19:21
Szia, ha éppen megvan a havim,akkor lehet hajbemosót használni?
157. Nagual (válaszként erre: 156. - Nagyi0079)
2009. jún. 23. 11:01
Szerintem kellékesben vegyél "W" Color Touch hajszínezőt 1.9%-os emulzióval. Ez az egyik legjobb minőségű én ezt használom... A feketével vigyázni kell mert nehezen eltávolítható a hajból, mindegy hogy színezővel vagy hajfestékkel csinálod. :)
2009. jún. 23. 10:04

És szerinted mien márkájú hajszínezőt használjak?Meik a legjobb?És a fekete mennyire "veszélyes"?

Köszi:)

155. Nagual (válaszként erre: 154. - Nagyi0079)
2009. jún. 22. 23:47

Szia!


Nyugodtan használhatsz hajszínezőt mert kevésbé roncsol de csak sötétíteni tudsz vele, világosítani nem. A színtartósság hajtól és színezőtől függ. Ahol szőke hajad van kicsit világosabbra fogja be és könnyebben kopik. A feketével azért óvatosan.. Nehezen jön ki... :)

2009. jún. 22. 22:55

Szia!


Szeretnék tanácsot kérni hogy használhatok e hajszínezőt, a hajammal a következő van:eredetileg szökésbarna a hajam van amit kiszökitettem egy éve de nem tetszett ezért befestettem barnára egy hét mulva de az lekopott és egész jo szöke szín jött ki de mivel nagyon lenött ezért bemelíroztam most pár hete szökével de szeretnék kiprobálni mindenféle színt a feketétől a vörösig de csak hajszínezövel de anyám szerint az a kiszökitett hajba nagyon beleivodik vagy nem fogja meg:S Szerinted?:)

(bocsi az elöző szöveg elég értelmetlen)

2009. jún. 22. 22:12

Szia!


Szeretnék tanácsot kérni hogy használhatok e hajszínezőt, a hajjal a következő van:eredetileg szökésbarna hajam van amit kiszökitettem egy éve de nem tetszett ezért befejtettem barnára egy hét mulva de az lekopott és egész jo szöke jött szín jött ki de mivel nagyon lenött ezért bemelíroztam most pár hete szökével de szeretnék kiprobálni mindenféle színt a feketétől a vörösig de csak hajszínezövel de anyám szerint az a kiszökitett hajba nagyon beleivodik vagy nem fogja meg: Szerinted?:)

152. Nagual
2009. jún. 18. 11:23
Küldtem privit... :)
151. annah18 (válaszként erre: 146. - Nagual)
2009. jún. 18. 09:10

Szia!


Hát tényleg nem a világ végén lakom, de a környezetemben lévő 3 fodrászkellékesnél és 1 drogériában sem foglalkoznak ilyenekkel. Volt ahol azt mondták, hogy nem éri meg ilyennel foglalkozni, mivel nincs rá igény. Erről ennyit. Internetről meg csak azért nem merek rendelni, mert egyébként sem tudom, hogy milyennek kellene lenni, nemhogy úgy hogy még csak nem is látom. (Sajnos fürödtem már be ilyen internetes megrendeléssel.)

De nem adom fel. És köszönöm a tanácsokat!

150. Anyuci macuci (válaszként erre: 148. - Nagual)
2009. jún. 18. 08:54

Szia!

Hosszú,festett fekete hajam van. Nem szoktam balzsamot,lakkot,hajhabot,hajformázót használni. Egyszerűen megmosom és hagyom megszáradni. D.ve samponnal mosom. Ez vált be a korpa ellen. Megírod a spray nevét? Érdekelne! :) Köszi előre is!

149. Adrienn20 (válaszként erre: 148. - Nagual)
2009. jún. 17. 22:46

a spray neve engem is érdekelne anyu miatt mert neki rettentően zsíros a haja.

azt szeretném kérdezni h én egy olyan waxot/zselét/formázókrémet keresek a pasimnak(kicsit hosszabb haja van olyan olaszos) amivel be tudja állitani a hosszabb frizkóját de este könnyen ki tudja fésülni és nem kell feltétlen hajat mosnia.mert nem akarja indennap mosni.olyan kéne amit ki tud fésülni és nem ragad össze a haja.

tud vki ilyen formázókrémet?elöre is köszi

148. Nagual (válaszként erre: 147. - Anyuci macuci)
2009. jún. 17. 22:13

Szia!


Írd le lécci hogy milyen a hajad hogy kezeled és mivel. A zsírosodásra tudok egy nagyon szupi sprayt.. Priviben leírom ha gondolod...

:)

2009. jún. 17. 21:06

Szia!

Nem tudom volt-e már ilyen kérdés(nem olvastam vissza),de nekem olyan problémám lenne,hogy nagyon zsírosodik a fejtetőmön,de főleg a frufrumon a hajam,ami nagyon zavar.:( Sampont nem szeretnék váltani,mert a korpa ellen végre megtaláltam a hatásos védelmet. Inkább valami pakolást vagy balzsamot tudnál-e ajánlani? Köszönöm előre is!

146. Nagual (válaszként erre: 145. - Annah18)
2009. jún. 17. 19:13

Szia!


Nehéz megmondani kinek a hibája... :) Igen jól gondolod. Vannak olyan érzékeny hajak is amiknek olyan dolgok is ártanak, amik egy normál hajnak meg se kottyan. Drogériákban keresd vagy illatszer boltban. Azért csak nem a világ végén laksz? Még internet is van ugye? ott is rendelhetsz...

145. annah18 (válaszként erre: 142. - Nagual)
2009. jún. 16. 08:18

Szia!


Köszönöm a válaszod! Akkor lehet ez a fodrász hibája? Kb azóta ilyen a hajam, hogy 3 hónapja megkértem, hogy fessük be sötétebbre, ő más fajta festéket használt mint én otthon. De ez kb egybe esett egy költözéssel (más víz minőség, amit a hajam azonnal észre vesz), illetve az egyre erősebb napsütéssel, és arra gondoltam, hogy ezek ártanak. Bár most, hogy megint magamnak festem, a töve jobb, illetve friss festésnél egy ideig az egész könnyebben kezelhető. Hol kapok disznósörte kefét - sajnos kis faluban lakom, erre nem igazán jellemzőek az ilyen eszközök. Szívesen várom priviben a további tanácsaidat.

144. Nagual (válaszként erre: 143. - 42af71f255)
2009. jún. 15. 20:04

Szia!


Natúr színt válassz a színskála első sorából ha természetes színt szeretnél X/0 és 1.9%-os emulzióval keverd ki... Priviben segítek ha nem megy.. :)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook