Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Flört a villamoson. Mit tegyek? fórum

Flört a villamoson. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
362. Pavlov (válaszként erre: 347. - 1f0f3a5dc3)
2018. nov. 17. 22:15

Bocs, de te ki vagy itt, hogy osztod az észt? :D most komolyan kérdem.

Ismered bármelyiküket is? Vannak ilyenek meg vannak olyanok. Mint egy silány mesekönyvben 😁


De legalább kiadtad magadból, biztos nagyon sokat gondolkoztál rajta. Mit mondjak, van még hova fejlődni, hogy igazi megmondó "gangsta" legyél 😂

361. birebora (válaszként erre: 359. - 1f0f3a5dc3)
2018. nov. 17. 21:00

Liliomszál....aranyos!

Nem vagy te egy kicsit frusztrált?:)

Tudunk neked valamiben segíteni?:)

360. Lávli (válaszként erre: 355. - Vacsa)
2018. nov. 17. 20:19

Köszönöm, kedves vagy.

Nem vártam senki sajnálatát, ahogy ez a virágszál itt állítja, bizony, kemény vagyok, magammal szemben meg pláne kőkemény.

Csak tisztázni akartam a helyzetet. Hadd ne kelljen annyit találgatni mindenkinek :)

359. 1f0f3a5dc3 (válaszként erre: 356. - Birebora)
2018. nov. 17. 20:18
épp az előbb fejtettem ki, hogy a nagyjábóli emlékezetemre hagyatkozom és a szerint így emlékszem, de te meg úgy látom hogy hiába töltöd itt az időd 150%-át és olvasod a hozzászólásokat, még így sem tudod őket értelmezni. Ilyen alapon nem csodálom, hogy irigykedsz rám. További sok sikert és kitartást hozzá. :)
358. Lávli (válaszként erre: 353. - Vacsa)
2018. nov. 17. 20:14

Én 53 leszek, és még véletlenül sem érzem magam mamának.

De egy gyerekem korú partner esetén lehet, hogy még magamat is kiröhögném.

357. Bless the child (válaszként erre: 354. - 1f0f3a5dc3)
2018. nov. 17. 20:09
Én is szeretlek!
356. birebora (válaszként erre: 354. - 1f0f3a5dc3)
2018. nov. 17. 20:08

Már bocsika de ahhoz képest, hogy "mostanában kezdted el használni aktívan a fórumot" már 2 embert "ismersz jól":)

Szeretnék én is ilyen jó megfigyelő lenni:)

355. vacsa (válaszként erre: 246. - 16a094293e)
2018. nov. 17. 19:59
Jesszusom. Megértelek és nagyon sajnálom hogy ez történt veled.
354. 1f0f3a5dc3 (válaszként erre: 352. - Bless the child)
2018. nov. 17. 19:59
nyugikám csak mostanában kezdtem aktívan használni a fórumot és annyi energiát nem fordítok rá, hogy "figyeljek" bárkit is. Ilyen hülyeségekre nem pazarolom az energiám. Viszont (ha már ennyire érdekel) bejelöltem ezt egy kedvenc témának és meg szoktam nézni a folyását. És épp kedvem volt hozzá szólni -ha így utólag megengeded-. És mivel ekkora főszereplővé vált a nő, épp róla mondtam el a véleményem. Amúgy a többi kicikizős hozzászólás is zavar, de nem fogok mindenkivel személyes harcba kezdeni, nem ezért vagyok itt. Az ő neve viszont egyébként is annyira sokszor feljött ebben a témában, hogy nehéz lett volna nem észre venni. De ha már itt tartunk szerintem neked is szoktak elég rosszindulatú hozzászólásaid lenni however megint csak azt kell írnom, (úgy mint az ő esetében) hogy "ha jól emlékszem", mert ugyebár veled ellentétben nem vezetek listát a tagokról, így csak a nagyjábóli emlékezetemre hagyatkozok. Ha valaha bejelöltem itt balakit magamnak azt azért tettem, mert szimpatikusnak találtam. Szóval felesleges a parád ancika.
353. vacsa (válaszként erre: 66. - 124637ff9b)
2018. nov. 17. 19:42

Jesszus, ha a férjem 51 éves, akkor papa? Én meg mama??


Ejjj...

352. Bless the child (válaszként erre: 351. - 1f0f3a5dc3)
2018. nov. 17. 19:31
Nekem úgy tűnik, hogy már régóta figyelted őt. Több száz tag közül pont rá vagy kihegyeződve. Érdekes, hogy a valóban gonoszkodók miatt nem vagy így kiakadva. Érdekes
351. 1f0f3a5dc3 (válaszként erre: 350. - Birebora)
2018. nov. 17. 19:22
nem szoktam "földön lévő" emberekbe bele rúgni sőt még olyanokba sem, akik "NEM a földön vannak". A legjobb indulattal állok másokhoz de tovább megyek ... még védelmezni is szoktam a rászorulókat. Olyanokat viszont pl. mint Lovelyly aki folyamatosan és OK NÉLKÜL cikiz másokat bandában, ÉS a földön lévőket rugdossa sorozatosan, nagyon nem csípem. És azért mert volt egy őszinte pillanata, nem fogom felmenteni az eddigi gonoszkodásai alól. És még csak nem is belerúgás volt a hozzászólásom mindössze úgy érzem, hogy ha már olyan kemény ő másokkal, akkor biztosan tudja kezelni azt is, ha valaki szimplán realisztikusan elmondja neki/róla is a véleményét.
350. birebora (válaszként erre: 347. - 1f0f3a5dc3)
2018. nov. 17. 17:44

Hát ezt most jól megaszondtad. Kicsit olyasmi mint földön lévő emberbe belerúgni.

Hogy miért "savazza mindenki a férjet"? Tudja a fene. Ez egy fórum ami keretében a tagok "együtt élnek" még ha virtuálisan is. Nyilván lovelyly volt a mi egyik "társunk" ebben az életben. Az ember ilyenkor őt védi.

Egyébként én személy szerint soha nem tapasztaltam, hogy gonosz lett volna vagy b.szogatott volna valakit. Normális megnyilvánulásai voltak (legalábbis amiket olvastam).

Mindezek mellett abban igazad van, hogy változtasson az életén és ne viseljen el egy olyan férfit akinek ő nem elég és más szoknyák után fut akár előtte is és nem csinál belőle titkot. Na az ilyen menjen a francba. De ha lovelylynek ez jó (szerintem nem) akkor vagy nyelje be vagy vessen véget ennek a méltatlan helyzetnek.


Hogy valaki nehezebb és rosszabb helyzetben van mint ő ez nálam nem érv. És igen az egészsége érdekében csak a saját maga érdekét kellene néznie. Reméljük lesz hozzá ereje, lehetősége és tudása, hogy megtegye amit kell.


Én örülnék ha visszatérne, nekem rokonszenves volt.

349. 1f0f3a5dc3 (válaszként erre: 348. - Lávli)
2018. nov. 17. 15:35
köszi! :D
348. Lávli (válaszként erre: 347. - 1f0f3a5dc3)
2018. nov. 17. 15:33
Egészségedre! ;)
347. 1f0f3a5dc3 (válaszként erre: 246. - 16a094293e)
2018. nov. 17. 15:28

Ne haragudj Lovelily (1-2), de semennyire nem tudlak sajnálni. Mérhetetlenül becsülendő hogy nyíltan leírtad a történetedet és ami a lelked mélyén van. De azért mert gyenge vagy és nem tudsz egy neked nem megfelelő kapcsolatnak véget vetni, az nem más hibája, és nem az a megoldás, hogy a saját gyengeséged miatt másokat b...sztatsz, ironizálsz napi szinten, gusztustalan módon. Semmivel nem tartalak különbnek mint a férjedet, mindegyikőtök ugyan azt csinálja: nem tud lemondani arról, amire vágyik. Te nem tudsz lemondani róla, ő meg nem tud lemondani a huszonévesekről, akik neki tetszenek. Mi a különbség? Semmi! És mi volt az a megbocsájthatatlan bűn, ami miatt most mindenki savazza? Az, hogy nézeget egy olyan nőt aki neki tetszik? Nem mondom hogy szép dolog, de más férfiak nem csak hogy nézegetik a nekik tetsző nőket, hanem tesznek is azért, hogy történjen valami. És lehet, hogy még gyerekük is van, és még sorolhatnám. (És persze ugyan ezt nők is megteszik, de valószínűleg jellemzőbb a férfiakra). A te választásod volt hogy a kapcsolatban maradtál és ezt is nyilván azért tetted, mert önző módon ez így megfelelőbb volt, mint szenvedni a pasas nélkül. De ez nem más hibája, úgyhogy ne másokat b...szogass a saját gyengeséged miatt hanem köpd szembe magad és vállald, vagy köpd szembe a pasast, és lépj le. Nem egyszerű a helyzet, de vannak mások még sokkal nehezebb helyzetben. Van akit nyíltan csal a férje és még választási lehetősége sincs, mert nincs pénze arra hogy külön költözzön vagy feláldozza magát a gyerekek boldogságáért, stb. stb. Szóval biztosan nem könnyű a helyzeted, de vannak nálad sokkal nehezebb helyzetben levők, akiknek még választási lehetőségük sincs. Az egészségeddel törődj, nagyon örülök hogy legyőzted a betegséged de a helyett hogy álnevek mögé bújva játszod a nagymenő gengsztert és mások életét keseríted csak azért mert gyenge vagy, ezt továbbra sem tartom elfogadhatónak.


A többieknek meg azt üzenem, hogy ne izguljanak, lovelily hamarosan visszatér a fórumra (ha már nincs itt egy másik álnéven). Nem az a típus aki megfosztja magát attól, amit szeret ... és sajnálatos módon nem tud jobb foglalatosságot találni magának a fórumon kívül, szóval itt lesz/van, no worries!

346. Érdekes73 (válaszként erre: 335. - Bözsi néni)
2018. nov. 17. 10:54
Nagyon hihető :D
345. Bözsi néni (válaszként erre: 344. - Nyamitörp)
2018. nov. 16. 22:08
Igen, feltételeztem.De a sztori sem kerek. Bocs, már abba is hagyom.
344. Nyamitörp (válaszként erre: 341. - Bözsi néni)
2018. nov. 16. 22:03

Ahogy én feltételezem a pasiról, hogy sunyi görény, te is csak feltételezed Lovelylyről, hogy alaptalanul féltékeny.


De igaza van Plo Koon-nak

343. Bözsi néni (válaszként erre: 342. - Bözsi néni)
2018. nov. 16. 22:03
más eshetőséget
342. Bözsi néni (válaszként erre: 340. - 04424e865e)
2018. nov. 16. 22:03

Igazad van. Én csak azért írtam másneshwtőséget is, mert a fickót a konkrét tények ismerete nélkül már elhordták mindenfélének, sunyi görénynek stb.


Lehet, hogy az, de az is lehet, hogy nem. Nem tudhatjuk.

341. Bözsi néni (válaszként erre: 339. - Nyamitörp)
2018. nov. 16. 22:00

Miért, mit lehet mondani egy alaptalanul féltékenykedő, mindenre gyanakvó illetőnek?

Kezdjen vitatkozni, hogy nem is bámulom? Csak olaj a tűzre.

2018. nov. 16. 21:59

Én általában az az ember vagyok, aki, ha valakiről valamit meg akar tudni minden követ megmozgat.

Most viszont azt gondolom be kellene fejezni a találgatást. Ha nem igaz a történet, akkor szégyellje magát, aki ilyent kitalál, majd sajnáltatja magát.

Ha viszont igaz és ez tényleg megtörtént nem szép dolog más magánéletében vájkálni.

Bármelyikünkkel történhet ilyen, az persze más kérdés, hogy ki hozná nyilvánosságra, de szerintem egyikünk sem szeretné, hogy a történet napvilágra hozatala után több órával is ezen csámcsogjanak olyanok, akiknek semmi köze hozzá.

339. Nyamitörp (válaszként erre: 333. - Bözsi néni)
2018. nov. 16. 21:56

Lehet, hogy velem van a probléma, de nekem ez a válasz sem elfogadható. Mi az, hogy fegyelmezettebb és miért csak a jelenlétében?


Az nem életszerű, hogy 1 éven keresztül egyetlen nőt bámuljon, de azt nem tudhatjuk, hogy csak őt bámulta-e. Nem mindenki indít fórumot erről. :-)

338. Bözsi néni (válaszként erre: 329. - Flóra76)
2018. nov. 16. 21:56
Szerintem sántít.
337. Bözsi néni (válaszként erre: 334. - Nyamitörp)
2018. nov. 16. 21:54

Az ördög ügyvédje vagyok, de miből tudod, hogy sunyi görény?


Valami bizonyíték?

336. 401f36ab4a (válaszként erre: 332. - Ildi)
2018. nov. 16. 21:53
Egyértelmű.
335. Bözsi néni (válaszként erre: 331. - 401f36ab4a)
2018. nov. 16. 21:53
Hát bámul egy éven át:D
334. Nyamitörp (válaszként erre: 322. - 401f36ab4a)
2018. nov. 16. 21:52

Hülye vagyok, én valamiért úgy értelmeztem, hogy már meggyógyult, de most elolvastam újra a hozzászólását.

Így még nehezebb a szakítás. Betegen egyedül maradni, cefet sz.r érzés. Visszavonom az eddigi állításaim, nem tudom ilyen helyzetben mit csinálnék. Lehet, hogy szüksége lesz még a férje segítségére, de lehet, hogy a nyugalom többet segítene.

Azt is megértem, hogy tudni akarta az igazat, de az ilyen sunyi görényeket nem lehet semmivel se vallomásra bírni.

333. Bözsi néni (válaszként erre: 330. - Nyamitörp)
2018. nov. 16. 21:52

Szó szerint azt írta "Jó, majd a jelenlétedben fegyelmezettebb leszek."


Hát ez lehet az is, hogy nem akart jelenetet egy folyton féltékenykedő nőtől a metrón. Nem azt mondta, hogy úgy bámulja, hogy Lovelyly ne lássa.

Szóval nem egyértelmű.


Tudom, hogy lizi írta a bámulást, de az csak nekem életszerűtlen, hogy egy pasi álló éven át egyetlen egy nőt bámuljon feszt?

Mást meg se néz, hozzá se szól, rá se mosolyog, semmi, csak bámul mint borjú az új kapura?


Szerintem ilyen nem létezik.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook