Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Flört a villamoson. Mit tegyek? fórum

Flört a villamoson. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
2018. okt. 29. 09:49
Köszönj, és kérdezd meg, hogy van a felesége. Mindjárt rövidre is lehet zárni a témát, nem muszáj túlagyalni :)
2018. okt. 29. 09:47
Lassan 1 éve, hogy egy villamossal járok 1 férfival, munkába- és hazafele is. Eddig nem figyeltem fel rá, csak az utóbbi 1-2 hónapban. Volt, hogy az aluljáróból feljöttem, és rögtön azt láttam meg, hogy látványosan bámult a lépcsők felé, amolyan "felbukkanok-e," várakozással, utána soha többet nem nézett arra. Villamoson a szeme sarkából bámul, leszállásnál persze bátrabb, mert rögtön bámulni kezd. Ha várunk metrót, villamost, mindig tőle 1-2 méterre állok meg, olyankor sokat tollászkodik (egyértelműen zavarban van), vagy épp rám-rám pillant. Általában össze akad a tekintetünk 3-4mp-re, mostanában direkt én kezdeményezem, de mindig elkapja a szemét. A jeleiből azt veszem észre, hogy talán nem vagyok közömbös neki, de marhára nem akar lépni. Az odaköszönést kicsit meredeknek tartom, mert mégiscsak vadidegenek vagyunk egymásnak, lehet kicsit kiülne a döbbenet az arcára, a mosoly helyett. Tényleg a nőknek kéne mindenben kezdeményezni?? Mivan, ha nős, családos?? Gondolom, azért nem lép. Engem bizony felőröl a tudatlanság, illetve, akkor inkább hagyjon békén. :)) Mi a francot csináljak ezzel a helyzettel?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook