Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Filozofálós topik az élet nagy kérdéseiről fórum

Filozofálós topik az élet nagy kérdéseiről (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
nov. 2. 17:39
Vagy az eddigiekhez is hozzá lehet szólni.
nov. 2. 17:39
Van valakinek kedve egy Filozófia-esthez? Szabad téma a Filozófálás topikon belül. Szerintem kimeríthetetlen ez a téma.
229. unom (válaszként erre: 226. - Antonov225)
okt. 29. 08:32
Melyikben?
228. jakabjanka (válaszként erre: 221. - Kérdező Srác)
okt. 29. 08:27
Egyáltalán nem. Miénk a felelősség, senki nem rak helyettünk rendet, és nem hoz helyettünk döntést. Szerintem nagyjából ezt is jelenti embernek lenni.
227. dafke
okt. 29. 02:22
Felsőbb erő? Szerencsére hazament 1 körül. Ha nem a főnökömre gondoltál, akkor nem igazán. Ha létezett is ilyesmi, szerintem magunkra hagyott.
226. Antonov225 (válaszként erre: 221. - Kérdező Srác)
okt. 29. 01:40
Istenben hiszek.
225. Antonov225 (válaszként erre: 207. - Kérdező Srác)
okt. 29. 01:40
Volt, de általában nálam is ez a tompultság van. Egyik állapot sem jó.
224. Nem Szendi (válaszként erre: 222. - Kérdező Srác)
okt. 29. 00:49
Ha netán találkoznál vele, javasolhatnád neki, hogy szedjen már Cavintont. :)
223. Nem Szendi (válaszként erre: 119. - Kérdező Srác)
okt. 29. 00:47
Más lehet a fajsúlya a fehérjének, és más a sárgájának?
okt. 28. 17:32
Ha létezne Isten és tudnék vele találkozni, tuti mondanám neki, hogy tálaljon ki, MINDENT akarok tudni! Mi miért történt, ezer kérdésem lenne hozzá.
okt. 28. 17:28
Ti hisztek Isten, vagy egy Felsőbb Hatalom, Teremtő, Rendező Erő létezésében? Vagy ezek közül melyikben. Lehet ez Isten, Univerzum, Teremtő Erő stb...
okt. 28. 16:12

Amúgy sajnos a hétköznap emberének annyi dolga van, hogy nem jut ideje önismeretre. Munka, család, majd megint munka-lecsendesedésre nincs idő, vagy hogy ki-ki átgondolja a saját életét, a döntéseiről mérleget vonjon stb..

Határidők vannak,amit be kell tartani, időhöz vagyunk kötve. Ez egy idő után pedig megbetegíti a lelket. A tüdőnket is kidolgozzuk... - közben meg elfelejtük, kik is vagyunk valójában... Ez nagyon szomorú, valahol tragédia, az élet tragédiája.

219. libikóka (válaszként erre: 218. - Kérdező Srác)
okt. 28. 16:10
Szívesen.Gondolj bele ezért a "gyermekeimért"hányan utalnak ki neked 1 tockost.:D
okt. 28. 16:07
Jó nagyra duzzadt ez a topik, köszönöm gyermekeim. 😊🤗 És amúgy ez egy olyan téma, ami kifogyhatatlan, végtelen. Végtelen, mint az Univerzum.
217. libikóka (válaszként erre: 216. - Tumbo2)
okt. 28. 16:05
Igen megvan a jelenet:))
216. tumbo2 (válaszként erre: 215. - Libikóka)
okt. 28. 16:00
mivel egyedül voltam,sírtam.még jó,hogy nem a tetőn volt,mint a charlieban,miért nem hívtad ki a zembert.
215. libikóka (válaszként erre: 214. - Tumbo2)
okt. 28. 10:48
Na ez az antenna igazgatás,,igaz nekem inkább röhögő görcsöt okozott..Férjem és apósom ezt lejátszották időként:))Apóskám lent ,férjem fönt a padláson,,aztán ment az ülvöltve: najóóó,, nemmmjóóóó,,mostmajdnem,,,mivannn,,,süketvagy,,,van kép nincskép...gyerele,,,, gyereföl..,,ba...ameg:)))A végén mindenki visított:))
214. tumbo2 (válaszként erre: 207. - Kérdező Srác)
okt. 28. 10:18
röhejesnek hangzik,de sírógörcs tán 40 éve jött rám.vettük a tévét,az antennát kellett igazgatni a padláson,az istennek sem sikerült.aztán hívtunk egy "embert"
213. tumbo2 (válaszként erre: 212. - Srcrss)
okt. 28. 10:13
volt egy ismerősünk,aki olyankor sírt.
212. srcrss (válaszként erre: 207. - Kérdező Srác)
okt. 28. 10:06
Az alkohol feloldja a gátlásokat. Rúgj be! Garantáltan elsírod magad.
211. dafke (válaszként erre: 190. - Kérdező Srác)
okt. 28. 07:45
Sok.
210. dafke (válaszként erre: 180. - Gyöngy:))
okt. 28. 07:44
Ha kipróbálta volna, nem tartaná annak :)
209. dafke (válaszként erre: 162. - Kérdező Srác)
okt. 28. 07:43

Nem vagy. Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod.

Pedig én szimpatizálok veled amúgy.

Csak úgy gondolom, fiatal vagy, amikor is az ember rohadt okosnak hiszi magát.

De majd az leszel, mert kíváncsi vagy, értelmes és nyitott, és ez jó.

De túl kell még lépned pár dolgon, pl. a felsőbbrendűség érzésen.

208. dafke (válaszként erre: 144. - Kérdező Srác)
okt. 28. 07:38

A szex nagyon nemcsak testi dolog.

Lehet csak testi dolog is, azt a magyar dugásnak hívja.

És szerintem az sem undorító, egyszerűen más.

A lélek dolgainak megértéséhez is segítséget nyújthat a jó szex. A lélek nem lehet sem egészséges, sem szabad jó szex nélkül. Szexre ugyanúgy szükséged van, mint ételre, italra, levegőre és vízre, na meg egy jó könyvre. Anélkül nem lehetsz egészséges lelkileg sem. Képes úgy kikapcsolni, mint a meditáció.

Az igazán jó szex lényege nem egy fröccsentés, az igazi jó szex során az agyad és a lelked is utazik, változik, emelkedik.

Az aszexuálisok talán máshogyan vélik, és én sem akarok megbántani senkit, de úgy vélem, a fenti kijelentéseim az emberek 99%-ára igazak.

okt. 27. 23:31
Picit más téma, de lelkis. Volt már olyan, hogy iszonyú sírás jött rátok? Amiben az életetek összes fájdalmát is kisírtátok. Rám ritkán jönnek sírógörcsök. Inkább tompa vagyok és érzéketlen vagyok sokszor. Olyan jó lenne 1-2 óráig folyamatosan, megállás nélkül sírni, kiadni magamból az életem eddigi összes fájdalmát. Utána biztos megkönnyebbülnék.
206. Görögtánc (válaszként erre: 134. - Dafke)
okt. 27. 23:24

Ismerem őt és a csatornáját is, én is nagyon bírom! Érdekes tartalmat gyárt.

Én sajnos még odáig sem jutottam el. Oda viszont elértem, hogy felfedezzem: Álmodok! Nem tudtam felébredni, de fel akartam. Talán alvási paralízisem volt, de azt egy kicsit másképp írják le.

Nekem is vannak ilyen helyek, jó kérdést tettél fel. Azonnal rávágnám, hogy az elménk kreálta őket! De ebben nem teljesen hinnék. Mikor elképzelek bizonyos helyeket, olvasok bizonyos regényeket, akkor mindig egy általam ismert helyet képzelek oda. (Bocsi, szóismétlés veszély!😃). Az agyam éber állapotban nehezen kreál teljesen új dolgokat. Mindig épitkezik valahonnan.

205. Pinkhód03 (válaszként erre: 196. - Kérdező Srác)
okt. 27. 20:15
:D
204. Pinkhód03 (válaszként erre: 198. - Kérdező Srác)
okt. 27. 20:14
Nem kell rá emlèkezni. Elèg, ha tapasztalati szinten belèd ivódik a tudás a dolgokkal kapcsolatban.
203. srcrss (válaszként erre: 202. - Kérdező Srác)
okt. 27. 20:00
Nem szeretném, hogy elbőgd magad.
202. Kérdező Srác (válaszként erre: 201. - Srcrss)
okt. 27. 19:56
Bókolj még szivi!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook