Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Filozofálós topik az élet nagy kérdéseiről fórum

Filozofálós topik az élet nagy kérdéseiről (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
7. Bless the child (válaszként erre: 1. - A4e7cf9021)
2021. okt. 26. 15:32
Ez 13 db kérdés. 13 db fórumot nyithattál volna. Sok törzspontot jelentene
6. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - A4e7cf9021)
2021. okt. 26. 15:28
Az lehetséges, hogy hallucinálunk, vagy álmodunk.
5. PöttyösPanka (válaszként erre: 3. - A4e7cf9021)
2021. okt. 26. 15:23
Csak az a baj, hogy ez egy baromi mély gödör, és ha le akarsz ásni benne, akkor rengeteget kell tanulnod. Ezeket a kérdéseket sokan feltették már, és sokan egy életet szenteltek neki, hogy kiderítsék a válaszokat. A Hoxán kapott hozzászólásokkal maximum a felszínét kapargathatod. Ha valóban le akarsz ásni, irány a könyvtár. Ha már átrágtad magad párszázezer oldalon, akkor elérted a gödör peremét. Sok sikert.
4. unom (válaszként erre: 1. - A4e7cf9021)
2021. okt. 26. 15:05

Ha tényleg érdekel, nézd meg ezeket a videókat:

[link]

3. a4e7cf9021 (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2021. okt. 26. 13:50
Köszönöm. Ez részben amúgy tényeken alapuló beszélgetés, részben elvont filozofálás lenne. Persze az is lehet tényalapú. Engem nem a felszín érdekel, én a "gödör legmélyére akarok ásni".
2021. okt. 26. 13:30

Képzeld! Van élet... a Hoxán kívül is!


És ha nem csak kérdeznél, hanem egy kicsit itt-ott olvasgatnál is, akkor (ha máshol nem is, 1-2 naplóban) találhatnál olyan cikkeket, amelyek a téged érdeklő kérdéseket fejtegeti.

Mert az alábbit pont ma reggel találtam, olvasd nyugodtan te is:


[link]

2021. okt. 26. 13:12

Szerintetek a téren és időn kívül létezik más világ? Ki lehet szakadni térből és időből?


Vajon léteznek más, párhuzamos univerzumok a mienken kívül?


Van élet a Földön kívül? Ha igen, akkor miért csak a Földön van élet jelen tudomásunk szerint?


Mi van, ha a mi életünk is egy hallucináció? Ugyanakkor bizonyos szerek által tényleg más univerzumokba tudunk kerülni? (pl gomba)


Nem fura, hogy a nemlét sokkal hosszabb, mint a létezés? Élünk 80 évig, de előtte-utána sokkal több idő volt, amikor nem éltünk.


Mi az életben a logika? Tudom, élünk,de miért? Akkor ennyi erővel lehetne nemlét is.


Örülnél az örök fiatalságnak? Mi lenne ha megállna az Idő, vagy visszafelé kezdene el járni? Ilyen lehetséges lenne? Visszafelé mennénk, 2020, majd 19, mindenki fiatalodna és végül újszülött csecsemőként halnánk meg a koporsóban.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook