Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félrelépésem története fórum

Félrelépésem története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Félrelépésem története

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
31. 3b6009da8e (válaszként erre: 29. - Fiatal nő)
2011. ápr. 11. 11:59

Ha megteszünk vmit, azért vállaljuk a következményeket.

Nemde?

És nem biztos, hogy azért nem teszünk meg dolgokat, mert elítéljük őket...

2011. ápr. 11. 11:57

Én nem is értem a negatív hozzászólásokat...ugye senki nem annyira naív, hogy elhiszi, lehet életünk végéig CSAKIS kizárólag egyetlen embert szeretni annyira, hogy soha senki mást ne kívánjunk meg?


Lehet, hogy ez a vágy csak 1 napig vagy 1 hónapig tart, de akkor is ott van...az okos és megfontolt nő nem az, aki a hűség példaképe, hanem az, aki ha már érzi, hogy nem bírja, megcsalja ugyan a férjét, de úgy teszi, hogy ne égessen föl hidakat maga mögött.


Szerintem a cikk írója is ennyit tett.


Ez olyan kibaszottul emberi dolog.

Nem is értem, mióta lett ekkora erkölcs-csősz ez a fórumoldal.

29. Fiatal nő (válaszként erre: 28. - 3b6009da8e)
2011. ápr. 11. 11:55
Gondolni rá és megtenni két különböző dolog. Vagy javítson ki valaki, ha tévednék...
28. 3b6009da8e (válaszként erre: 17. - Fiatal nő)
2011. ápr. 11. 11:53

Az emberek legrosszabb tulajdonsága az irígység:-)

Hosszú, hosszú évek alatt amit Egyetlen ember mellett töltünk el, bizony eszünkbe jut egy-két fura dolog, amit "jó lenne kipróbálni".

Van aki csak agyban, van aki fizikálisan is megteszi.

Mindenkinek szíve-joga azt tenni, ami számára a legjobb. Ezért senkinek sincs joga elítélni a másikat.

10-20-30- évnyi házasság alatt aki azt mondja, sosem vágyott vmi másra, az vagy beteg, vagy hazudik.

Erről ez a véleményem.

Én nem léptem egyszer sem félre, mégsem állítom pellengérre azt, aki igen.

Hisz' sose mondd, hogy soha:-)

27. Fiatal nő (válaszként erre: 22. - Slavi)
2011. ápr. 11. 11:53

Elítélni az emberek nem feltétlenül az egész embert szokták. Lehet egy adott tettet, egy adott megnyilvánulást, bármit. Én a hűtlenség minden formáját elítélem. És ez meg az én "bajom".


Ettől függetlenül a cikkíró lehet, hogy az élet más területein rendkívül pozitív személyiség. De ebben a kérdésben akkor is megvan a véleményem. És pont. Én megtartom ezt magamnak, nem pedzegetem, más is fogadja el, hogy hogy én így gondolkozom.

26. 53dfddad18 (válaszként erre: 23. - Carmena)
2011. ápr. 11. 11:52
Azt soha nem lehet tudni. Jobb ilyenkor álnevet használni!
25. Fiatal nő (válaszként erre: 23. - Carmena)
2011. ápr. 11. 11:50
Azt nem tudhatod...
2011. ápr. 11. 11:50
Válasz mindenkinek: nem a saját nevem, nem a saját címem (városom), és nincs itt ismerősöm sem.
23. Carmena (válaszként erre: 17. - Fiatal nő)
2011. ápr. 11. 11:48

Még nagyon fiatal vagy!

23 évesen még én is csúnyán kommentáltam volna az ilyen sztorit. Sőt még 33 évesen is!


Amúgy nincs itt ismerősöm!

22. slavi
2011. ápr. 11. 11:47
az nem baj ha van vélemény. De elítélni? Ha ismernéd az élete minden részét akkor azt mondom, hogy oké. De a történeten kívül semmit nem tudsz a cikk írójáról.
21. Fiatal nő (válaszként erre: 19. - Dvitamin)
2011. ápr. 11. 11:47
Igen, ott a pont... Ha már hűtlenkedünk, csináljuk okosan, mert így pillanatok alatt kiderül és akkor ennyi volt a nagy titkolózás...
20. 7c27d66f45 (válaszként erre: 14. - Carmena)
2011. ápr. 11. 11:47

Szerintem is ez a legjobb, amit tehetsz!

És sosem érezted úgy, hogy kikívánkozik belőled? Én nem bírnék valószínűleg a lelkiismeretemmel...

19. Dvitamin (válaszként erre: 14. - Carmena)
2011. ápr. 11. 11:46
öööööö, ugye nem a valódi neveddel meg címeddel írtad meg ezt a cikket? mert akkor hamarosan megtudja.
18. Fiatal nő (válaszként erre: 15. - Slavi)
2011. ápr. 11. 11:45
Nekem is meglehet a véleményem, nemdebár? Én elítélem, jogom van hozzá. Direkt nem fejtettem ki, mert senkit nem akartam megbántani. Megtartom magamnak a véleményemet, de attól még van véleményem...
17. Fiatal nő (válaszként erre: 14. - Carmena)
2011. ápr. 11. 11:43
Nem is biztos, hogy el kell. Majd valami ismerősöd idetéved és elújságolja...
16. slavi
2011. ápr. 11. 11:43
A cikk írónak minden elismerésem hogy ebben a mai gonosz világban meg merted osztani az életed eme részét az olvasóval. Néha önzőnek kell lenni.
15. slavi (válaszként erre: 5. - Fiatal nő)
2011. ápr. 11. 11:42
Majd ha ennyi évet leéltél valakivel akkor meglátod, de addig ne ítélkezz más felet.
14. Carmena (válaszként erre: 13. - 7c27d66f45)
2011. ápr. 11. 11:42
Nem tud róla, továbbra is titok! És soha nem is fogom elmondani!
2011. ápr. 11. 11:40

Én nem fogok ítélkezni, mert az vesse Rád az első követ, aki bűn nélküli :)

Minden kapcsolat eljut egyszer erre a pontra. Mikor kevésnek érezzük azt, amink van, és vágyunk valami másra, izgalmasabbra, jobbra. A legfontosabb kérdés, hogy valóban megéri? Tényleg nyújt annyit egy kaland, hogy kockáztassuk a biztos, szeretetteljes, stabil házasságot/kapcsolatot? Legtöbbször bizony nem, és erre rendszerint akkor jön rá az ember, ha már megtette, félrelépett.

Van olyan házasság, ami kibír egy ilyet, számtalan példát láthatunk rá. Egyszer valahol azt olvastam, és ezzel mérhetetlenül egyet értek, hogy az iratlan szabályok betartása a lényeg, annak a szövetségnek a tiszteleben tartása, amit két ember köt. Ha ebbe belefér egy kaland, nem csorbul a kapocs, nem törik meg a bizalom. De ha csak az egyik fél gondolja úgy, hogy megteheti, a másikban viszont egy világ törik össze, visszafordíthatatlan a folyamat.

Carmena, ez titok továbbra is? A férjed nem szerzett tudomást róla?

2011. ápr. 11. 11:40
ennek ellenére nem itéllek el
2011. ápr. 11. 11:40

Szerintem is sokan vagyunk így ezzel. Bár én eléggé "kiéltem" fiatalkori vágyaimat, ennek ellenére, ahogy betöltöttem a 35-öt, mintha búgató port kaptam volna. Nagyon szexéhes lettem, és teljesen megértem a vágyaidat, és hogy léptél.

Nekem szerencsére a férjem sok mindenben partner, amiben nem, azt chaten megoldom. Annyi elég.


De az biztos, hogy a lelkiismereteddel kell leginkább megküzdened. Nehéz harc lesz. Kitartás!

10. krisztinucika (válaszként erre: 8. - Szücsi)
2011. ápr. 11. 11:40
A legtöbb férfi folyamatosan próbálgatja, hogy miről maradt le. Egy nőnek miért ne lehetne?
9. krisztinucika (válaszként erre: 4. - Carmena)
2011. ápr. 11. 11:39
Akkor viszont semmi gond. A te életed, magadra is tekintettel kell lenned.
2011. ápr. 11. 11:38
én 16 éves koromtól vagyok a férjemmel, ő volt az első és máig az egyetlen nekem... büszke vagyok rá és nincs az az ember akivel "kipróbálnám", hogy miről maradtam le...
7. Carmena (válaszként erre: 6. - Arianne113)
2011. ápr. 11. 11:32

Tudom, hogy sok bírálatot fogok kapni. A cikket azért tettem fel, gondolom nem én vagyok az egyetlen nő, aki hosszú ideje él kapcsolatban és esetleg hasonlóan érzi magát, mint ahogy én éreztem.

És igen gondoltam sokat a férjemre, de mivel az egész életemben szinte mindent úgy csináltam, hogy a férjemnek jó legyen, egyszer végre önző voltam.

2011. ápr. 11. 11:21

huh... hát végigolvasva a cikked nem értem miért írtad ezt meg ide. Én nem ítélkezem feletted, te is ember vagy mint más, aki keresi a jót, azt az örömöt amit egy ideje nem élhet át. Na de az a kérdés itt, hogy te gondoltál a férjedre is ilyenkor? vagy csak a saját örömöd kerested?


Na bocsánat. Készülj fel sokan lesznek akik majd beszólnak, elítélnek, de ez a te életed, te tudod hogy mi a jó és mi nem neked, mit engedhetsz meg és mit nem.

2011. ápr. 11. 11:20
Inkább nem kommentálnám, mert csúnya lenne...
4. Carmena (válaszként erre: 3. - Krisztinucika)
2011. ápr. 11. 11:12
Ez nem most volt. És túl tudtam lépni...
2011. ápr. 11. 10:34
Ezt megteszi elég sok nő az élete során és majdnem minden férfi. A kérdés csak az, hogy túl tudsz-e lépni rajta és folytatni a házaséletet?
2011. ápr. 11. 10:32
és hogyan tovább?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook