Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félrelépésem története fórum

Félrelépésem története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Félrelépésem története

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2023. okt. 2. 09:53
Egyszer én is félreléptem az Alpokban síelés közben, boka haránt törés lett a vége..-)
360. Főnix3 (válaszként erre: 359. - Carmena)
2023. okt. 2. 07:13
Remélem túl jutottál rajta. Sajnálom, hogy ilyen sok megvető emberrel szembesültél itt. Hihetetlen mennyire keményen tudnak egyes emberek ítélkezni. Egy-kettő reagálás gyomorforgató.
359. Carmena (válaszként erre: 358. - Manyara)
2022. febr. 18. 07:04

Örülök hogy ilyen remek olvasnivalót biztosítottam nektek! Már megérte!

Kívánom neked, hogy sose legyen hullámvölgy az életedben és mindig így, felülről szemlélhess mindent!

358. manyara
2022. febr. 17. 20:43

Nahát ki hitte volna? Tényleg nincs? Ezek szerint még mindig a szarrá felszarvazott férjed a gazdatest? És mint Edith Piaf te sem bántál meg semmi? Az egész sztoridat egy csajjal olvastuk és beszéltük meg 2021.-ben. Így folyamatában "élvezhettük" hogy szűzen mentél férjhez és húsz év hűséges feleségeskedés után, -pótolva a húszas éveid elején kimaradt szexuális tapasztalat szerzést-pattantál fel a faxkörhintára. Mert a heti 2-3 numera 40 évesen kevés volt és hát hogy milyen íze lehet egy idegen répának. A férjed nem tudom mit nem volt hajlandó megcsinálni neked mert hát erre hivatkoztál. Pedig kíváncsi lettünk volna rá hogy mi volt az? (A hölgyemény szerint nem akart tűzoltó egyenruhát húzni esetleg nem volt benne a lekötözős szexben, szerintem meg nem akart korpáson dörrenteni, vagy a postással hármasozni.)Erre csak tanulság képen kíváncsiak lennénk. Lényeg hogy a kiszemelt 10 évvel fiatalabb kanfióka még a férjed színvonalát sem hozta. Aztán jött a NAGY szerelem ami szeretett férjed szarvainak gyarapodását hozta és amit a távolság szakított meg, ami tekintettel trianonra max 400 km lehetett. Most képzeljük el egy Királyhida -Arad vagy Udvarhely viszonylatban. Azután időrendi sorrendben olvasgattuk tovább a bejegyzéseidet.(Köszönjük Hoxa!)

Hát a hűséged már ha lehet erről egyáltalán szó, dicséretes. De némiképp levon az értékéből hogy talán a klimax által okozott problémáid talán ma már nagyobb súllyal esik latba mint a fékezhetetlen libidód. Gondolom az állandó vesztésre álló harc a fogyókúra frontján és a nőgyógyászati problémáid (Spirál, mióma)sem növelték a késztetést az újabb házon kívüli "boldogság" elérésére.

Írod: "nem bántam meg". Szerencséd van hogy ilyen mamlasz férjjel áldott meg a Jóisten. 10 férfiból 8-nál simán megbuktál volna mint Rottenbiller és repültél volna mint a győzelmi zászló. Tényleg nem sajnálod a férjed, aki esetleg majd fogja a kezeidet a kórházi folyosón? Vagy csak elveszed tőle is ami szerinted neked jár? Háát.

357. birebora (válaszként erre: 356. - Carmena)
2022. febr. 17. 16:22
Jól van:)
356. Carmena
2022. febr. 17. 15:53

Üdv Mindenkinek! Anno én írtam ezt a cikket. Jelzem azóta is férjnél vagyok és nincs szeretőm.


Hogy meg voltam-e bolondulva.... valószínű. De ez kellett nekem akkor és soha nem csinálnál vissza, sosem bántam meg és nem is fogom.

2020. jan. 6. 21:13
Érdekes vélemények.. Én egy 40 éves nőt sem ismerek aki megbolondult volna.
2020. jan. 6. 21:10

" Sok nö megbolondul 40 felett,"

Kapuzárási pánik, szerintem. Észbekap, hogy mennyi mindent nem próbált ki.

Nincs mit szépítgetni, a nőknél is van...

Nálam is. Olyan ruhát akarok felvenni, ami nem biztos hogy nekem való, fazonja miatt.

Mások, pasiznak. Vagy épp olyat sportol, amit még eddig nem.

2019. nov. 27. 11:27

Igaz, jo regi poszt, de azert kifejtenem a velemenyem.


Szanalmas az összes olyan nö, aki (ahogyan az iro is kifejtette) mert megerdemlem cìmen felred**

Ha valaki ennyire mas nemiszervere vagyik, akkor minek neki ferj.

Meg esetleg akkor megbocsathato egy ilyen felrelepes, ha a masik fel is megcsalt, de en ezzel sem ertek egyet, mert ez szimplan gyerekes hosszu.

+ akik szerint normalis Swinger clubokba jarni, az azert eleg nagy tevedesben el. Persze, gondolom az ilyen nyitott a neki betegsegekre is, es nem zavarja, ha ilyen-olyan fertözest elkap.

Sok nö megbolondul 40 felett, szamos peldat latok a környezetemben.

Ahelyett, hogy talalnanak maguknak valami ertelmes hobbit, regisztralna ide meg oda, hogy felszedjenek valamilyen kant.

2013. júl. 23. 23:36
A fórumcímem: házasságon kívüli kapcsolat.
351. d0d8909694 (válaszként erre: 347. - Carmena)
2013. júl. 23. 23:33
Nem tudom, hogy olvasod e még ezt az oldalt, de én is hasonló cipőben járok, ha van kedved, nézd meg az oldalamat. Én is kapok ott hideget, meleget, de csak azt tudom tenni, amit a szívem diktál...
2012. dec. 13. 12:00
Sziasztok!Én egy 38 éves családanya vagyok.A második házasságom élem.Nem részletezem,miért ment tönkre az első.A mostani pár éve megromlott.Kialudt a tűz.Én mindent megpróbáltam,de hiába.Most van egy barátom,akivel csodálatos órákat töltök el.Nem bántam meg.Fiatal vagyok még,és vágyom a csókokra,simogatásra.Lehet hogy tisztességesek maradunk,ha elsétálunk a boldogság mellett,de lehet ,egy életre bánni fogjuk.
349. meaculpa (válaszként erre: 347. - Carmena)
2012. máj. 22. 22:34
Ne is mondj le róla. Egy életed van, jogod van boldognak lenni. Ha ez neked most a körülmények miatt csak így sikerül, akkor így. Sok boldogságot!
348. mézesmagzag (válaszként erre: 347. - Carmena)
2012. máj. 21. 19:11

Nincs ezzel semmi gond. A családoddal törődsz gondolom és semmiben nem szenvednek hiányt. Hogy a férjed elhanyagol az az ő dolda. Hogy neked van egy másik aki megmelegíti a szived és örömöt hoz az életedbe az a te dolgod. Nem kell törődened mások előitéleteivel az az ő dolguk :) gondjuk :)

Örülök hogy jól vagy én is jobbacskán vagyok de még nagyon bizonytalan. Aki visszaolvas ebben a topikban az tudja nekem is sok gondom van.

Ide is beteszek egy idézetet ami jellemző rám.

"Nem élek palotában és nem látom rózsaszinűnek a világot. Lehet úgy tűnik, hogy mindig nevetek... de az életem nem egy mesevilág. Viszont vannak terveim...álmaim amiért örökké harcolni fogok!!!"

347. Carmena (válaszként erre: 346. - Schauma)
2012. máj. 21. 18:34

Megható, hogy hiányoltok és kíváncsiak vagytok arra, mi van velem!

Jelentem jól vagyok... és persze a férjemmel élek... neveljük tovább a gyermekeinket. A szexuális életünk nem változott.... sőt! Mondhatni romlott. Jó fél évig azon voltam, hogy javítsak rajta, de nem jártam sikerrel. Pedig próbálkoztam "fizikailag" is és verbálisan is!


Aztán feladtam! Sajnos természetemből kifolyólag nem vagyok sem kitartó, sem türelmes. Tőlem már ez is nagy dolog volt.


És akit most ki fogok akasztani, attól előre elnézést kérek és annyit, az vesse rám az első követ, aki még soha semmilyen módon nem hibázott életében... mert nekem ez az első. Mindig megpróbáltam úgy élni az életemet, hogy ne bántsak meg senkit...

De nekem is csak egy az egy életem van! Hiányzott valami, amit meg KELLETT találnom! És ez sikerült!!

Nincs mit szépítenem tovább...szeretőm van, aki mellett minden olyan dolgot megélhetek, amire mindig is vágytam.


Tudom, hogy ez nem helyes.... nagyon is! Őrlődtem miatta eleget, de olyan sok szép és jó dolgot hozott az életembe, hogy nem akarok lemondani róla!

346. schauma
2012. máj. 21. 17:44
Én is kíváncsi lennék, mi van vele. Nagyon meghatott a története.
2012. máj. 21. 17:26
Ma is belépett ha jól láttam.
2012. máj. 21. 13:18
Kár hogy nincs jelen már a cikk írója. Szeretném tudni mi van most vele.
2012. máj. 20. 21:06

Kicsit feléleszteném a témát. Nem tudtam ( időm se lesz rá ) minden hsz - t elolvasni.

340 hsz egyet kell hogy értsek. ahogy a pasikból is a különböző tulajdonságokat kellene összegyúrni, úgy a nőkre is igaz.

Nem tudunk tökéletes nők anyák munkaerők stb lenni.

323 astól olvastam csak bocsi..

Nem ítélem el a cikk íróját. És mást se akinek így alakul.

342. Carmena (válaszként erre: 340. - Mizella)
2011. nov. 3. 15:28

Én mindig nagyon optimista vagyok és mindenki felé ugyanezt sugározni, így azt mondom, hogy találsz te majd olyan férfit, aki megfelel.


De addig is..... nem kell együttélned a szeretőddel, de attól a szeretkezéseket még élvezheted. Hiszen közel áll hozzád és gondolom ő is szeretne veled lenni.

341. kergenyúl (válaszként erre: 340. - Mizella)
2011. nov. 3. 06:18
Megértelek .
340. mizella (válaszként erre: 330. - 93bb0fbb94)
2011. nov. 2. 20:42

Sziasztok,

hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem voltam kíváncsi a reakciókra.


Mai eszemmel én is azt mondanám, hogy a mindenben használhatót (jó ez a kifejezés, annak ellenére hogy meglehetősen leegyszerűsíti az élet bonyolult öszetevőit)biztosan nem csalnám meg.

Akit szeretek, azzal soha nem tennék ilyet, bárki bukkanna is fel.


Nálunk épp az volt a baj, hogy a férfinak szóló érzelmi kötelék hiányzott belőlem a férjemmel kapcsolatban. Becsültem, tiszteltem őt az ügyességéért, mint embert, igazi ezermester volt, szinte egyedül felépített egy házat, közel húsz évig rendben tartott egy hatalmas kertet, úgy hogy én a gondokat, a teendőket szinte észre se vettem. De mint férfi, ennek lelki és testi vonatkozásaival abszolút hidegen hagyott.


Most küzdhetek egyedül a tengernyi falevéllel.

Persze nem a gereblyézésre tartottam őt, de valahogy ha nagyon leegyszerűsítem a dolgokat, mégis valahogy ez lett belőle. Ház körüli munkák, praktikum, minden amihez egy ügyes, erős férfikéz kell.


A szerelmem ezzel szemben egy szöget nem tud a falba verni, halvány segéd fogalma sincs semmiről, amihez a férjem kiválóan értett. Igaz, nem is érdekli. Viszont mindig tudja, hogy kit, milyen szakembert kell hívni. Ilyen férfi is rengeteg van ám. Viszont át lehet vele dumálni az egész életet, okos és imádnivaló természete van, mint két tinédzser, úgy töltöttük el egymással az időnket. És jó volt ezt megtapasztalni, hogy valaki ezt kihozta belőlem negyvenegynéhány évesen.


Sajnos kettőből egyet gyúrni nem lehet, pedig az volna jó. Kéne a férjem fiatalsága, a praktikumban lévő hozzáállása, a szeretőmből pedig minden intellektuális és szexuális töltet, ami a kapcsolatunkat betöltötte.


Valószínűleg én vagyok telhetetlen, ha mindent akarok egy személyben. Mégse tudok megalkudni pusztán a testiséggel, mégha félig bele is bolondulok a szeretkezéseink hiányába, mert ott van még egy hatalmas kérdés, a korkülönbség.

Még egy halálesetet rövid időn belül nem tudnék feldolgozni.

339. kergenyúl (válaszként erre: 334. - 93bb0fbb94)
2011. nov. 2. 07:09
No ez az ! Pedig sokan megteszik .
338. féknyom (válaszként erre: 336. - 93bb0fbb94)
2011. nov. 2. 01:58

Meghá!

Lehet csak bugyigumipattintásra jó a csíra.:)

337. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 335. - Féknyom)
2011. nov. 2. 01:58
jA,bocs,erre nem nekem kellett volna válaszolni..:D
336. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 335. - Féknyom)
2011. nov. 2. 01:56
Viszont a bugyigumipattintó,nem biztos hogy mindenre használható:D És ezzel ezt meg is beszéltük..:D
2011. nov. 2. 01:52
A mindenre használható, bugyigumipattintó nézésre is használható, hoppá!
334. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 333. - Kergenyúl)
2011. nov. 2. 01:48

A téma nem erről szólt.Pont fordítva.A 100%-osan nem használhatót lecserélni egy tökéletesre.De addig kihasználni azokat a lehetőségeket,amik adottak.

A kérdésedre a válasz:ha olyasvalaki van mellettem,akivel minden tökéletes:miért csalnám meg?

2011. nov. 2. 01:36

Na akkor árnyaljuk . :)

Mindenre használható és használod is . Bevásároltok , közösen főztök , mosod a zokniját , jókat hancúroztok .

Felbukkan egy kedves , figyelmes , törődő versenyző , aki rajong érted , apró figyelmességekkel halmoz el , úgy néz rád hogy elpattan a bugyigumid . :D Kihagynád vagy megkóstolnád ?

332. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 331. - Kergenyúl)
2011. nov. 2. 01:29
A mindenre használhatót nem csalnám meg.Lehet egy kicsit sarkalatosan fogalmaztam a témában,de ez van.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook